Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Kоманда - шаг от победы!

13. března 2018 v 20:19 | Дядя Ваня
Pondělní podvečer se zimním paláci sešli málčiky komandy CSKA, aby prověřili své aktuální hokejové síly se silami kouzelníků s černou gumou z periferie.

Do mače lépe vstoupili hosté, když jako blesk z čistého nebe dvakrát udeřili do rozvrácené obrany domácích, pak málčiky přeřadili na vyšší, tedy druhý rychlostní stupeň a karta se začala pomalu ale jistě obracet, takže v půlce mače se rudokabátníci dostali dokonce do vedení a nemalou zásluhu na tom měl zejména agilní a životní zápas hrající elitní bek Volfíkovič, který si na svou medvědobijku mohl udělat hned dva čerstvé zářezy a k hattricku mu chyběl jenom krůček, v cestě mu vlastně stála již jen konstrukce svatyně jejího nešťastného strážce.


Bohužel v řadách soupeře zavelel k obratu do té doby víc než matný finský internacionál, který shodou okolností několika náhodných odrazů černé gumy přešel přes všechny obránce a vlastně i útočníky komandy a jako Ledecká mezi brankami se prosmýkl až před vyděšeného Mamulína, který i přes výtečnou formu skórovat tomuto démonovi nezabránil.
Vzhledem k tomu, že konečný sčot ukazoval výsledek o jeden až dva góly lepší pro soupeře, šlo se samozřejmě dle všech zásad fair play do prodloužení, politbyro komandy totiž doufalo, že kouzelníkům z periferie dojdou síly, bohužel se tak nestalo a tak soupeř slavil další z řady překvapivých vítězství.

Málčiky komandy se však za svůj výkon stydět nemusejí a odčinit ho mohou hned ve středu, kdy pokračuje další mač nekonečného seriálu kahl, tentokrát dokonce ve formátu takzvaného anglického týdne.

Samozřejmě každá možnost pilování hokejových dovedností přijde malčikům před mílovými kroky se blížícím Dotiko Cupem o samovar jen a jen k duhu, no a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 8:10

Состав команды ЦСКА против Колофантам:
Мамулин - Волфик Фронк - Кройц Кубица - Асталош Пелей Патак - Гойда Визнэр Гайдлер - Майор Влчек

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Волфик 2, Пелей, Гайдлер 2, Визнэр 2, Гойда

ЦСКА форевер!


Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama