Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Březen 2018

Turnier um Samovar 2018

29. března 2018 v 19:59 | Peter Gebhardt
Seit 2012 fester Bestandteil der Chamer Hobbyracks


Mad Hogs auch in diesem Jahr beim Kampf um den Samowar dabei

Wie schon die letzten Jahre findet am 07.04.2018 zum Abschluss dieser Saison wieder das Eishockeyturnier um den "russischen Samowar" in Domazlice statt.

Bereits seit 2011 und somit zum achten Mal kämpfen die Teams aus der Umgebung um die Trophäe und jagen mit großen Spaß der schwarzen Hartgummischeibe hinterher.

Neu in diesem Jahr, der "CSKA Domazlice" teilt sich die Ausrichtung mit den Mad Hogs und somit ist dieses "Projekt" ein weiterer Teil der bayerisch-tschechischen Freundschaft welche sich über Jahre aufgebaut hat.

Nach gemeinsamen Trainingseinheiten, Freundschaftsspielen folgt mit dem Turnier die nächste Stufe in dieser grenzüberfreienden Kooperation, wo auch zukünftig weiter daran gearbeitet wird.

Trotz der Tatsache dass die Oberpfälzer Mitveranstalter des Cups sind, werden die Erwartungen nicht in die Höhe geschraubt.

Spaß haben beim Saisonausklang heißt die Devise und wer weiß vielleicht reicht es ja mal wieder zu einem Platz auf dem Trepperl, wie es den Hogs schon mal gelungen war.


Gegen die starken Mannschaften aus der Region um Domazlice dürfte dies aber kein leichtes Unterfangen werden, schließlich spielen hier oft ehemalige Ligaspieler in den Reihen der Tschechen.

Nichtsdestotrotz möchte man sich bei der 7. Teilnahme bei denen man immer als einziges deutsches Team dabei war so gut wie es geht verkaufen.

Noch kurz zum Ablauf, das Turnier findet am 07.04.2018 von 09:00 - 19:00 Uhr in Domazlice statt.

Der Cup ist mit 6 Mannschaften bestückt und die Spiele werden in zwei Gruppen ausgetragen.

Die Gruppe A bestreitet die Matche von 09:00 - 12:00 Uhr, im Anschluss geht die Gruppe B aufs Eis (12:00 - 15:00).

Zum Schluss wird im KO-Modus gegeneinander gespielt (15:00 - 18:00).

Nicht genug, als Tagesabschluss findet um 18 Uhr noch "Legendenspiel" statt, bei dem auch Spieler der Veranstalter teilnehmen werden.

Also schaut vorbei und unterstütz die Mad Hogs beim Kampf um die russische Trophäe.


Austragungsteam Peter Gebhardt und Ivan Major

Kоманда пропустила начало матча!

27. března 2018 v 21:51 | Дядя Ваня
Да! Komanda zaspala začátek mače a vyšší, tedy druhý, rychlostní stupeň zařadila až po obdržení úvodního hokejového "kanára" od jako nůž máslem obrannými šiky procházejících kouzelníků s černou gumou z nedaleké periferie, ale to už bylo na otočení kormidla na správnou pokrokovou stranu pozdě.

Nadstandardní výkon, ostatně jako téměř vždy, podala opora defenzivní vozby

Hrálo se svižně a někteří borci v bundoškách barvy rozkvetlého vlčího máku museli bojovat na hranici svých možností a někdy i hodně za ní.

Strážce svatyně neměl svůj nejlepší den a tak mu občas proklouzla i nějaká ta nemastná neslaná "žabka" od Nutellajnena.

Utkání bylo důležité zejména z toho důvodu, že ukázalo, kde všude komandu tlačí bota před verstovými kroky se blížícím vrcholem roku, tedy Česko bavorským hokejovým turnajem o samovar, který poprvé v dějinách turnaje budou s největší pravděpodobností spolupořádat spřátelené spolky na obou stranách bývalé železné opony, civilní sportovní klub amatérů z Domažlic a divoká prasata z Chamu!

Příštím a posledním předturnajovým měřením sil bude středeční souboj s Bestiemi, před jehož průběhem se bude konat členská schůze nutná k dokončení transformace z občanského sdružení na zapsáný spolek, doplnění jména a kosmetickou změnu stanov!

Mohou přijít nejen aktivní hráči, ale i hráči, kteří již nemohou zasahovat do hry z důvodu zdravotních nebo pracovního vytížení, neboť i tací zůstávají právoplatnými rudokabátníky, no a vo tom to je!

ЦСКА пр. Колофантам 9:13 (0:6!)

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Кубица Кройц - Майор Волфик - Влчек Пелей Патак - Гойда Визнэр Фишер

Заброшенные шайбы:
Кройц 2, Гойда 3, Пелей 2, Визнэр 2

ЦСКА форевер!

Дядя Ваня

Mамулин нет человек, Мамулин комсомолец!

20. března 2018 v 20:41 | Дядя Ваня
Да! Málčiky komandy nastoupili k dalšímu z nekonečných představení inkontinentní agrární hokejové ligy téměř v plné palbě, ale nebylo jim to nic moc platné, neboť předák kožišnatců zachrastil čemodánem rublů, i když falešných a chlupatých, před maladci z ne právě nejpevnějšími morálně volními vlastnostmi a tak se síly nakonec vyrovnaly a před mačem hodně prořídlé šiky chlupatnatců nakonec nabyly jakýs takýs hrůzu nahánějících kontur!

Ruská mašina se hned z kraje mače rozjela na plné obrátky a tak bestiální hokejový stroj šlapal vodu, pak ale předvedl ten, od něhož se to stejně nejvíc očekávalo, politruk komandy, pár nejklasičtějších námazů středem obranného pásma, čehož jako supi číhající na svou kořist okolo modré linie kroužící chlupatnatci dokázali využívat!

Až v mixzóně se ukázalo, že to byl ze strany vedení záměr, kdy chtělo zábavnou herní formou vygumovat z hlavy malčiků závadné herní stereotypy, což svůj účel i splnilo!


Agilně hrající si první lajna rozjela neskutečný brankostroj a když se k tomu přidalo i gamblerské létající křídlo lajny bitkařů, zůstalo kyvadlo výsledkového sčotu nakloněné na tu správnou pokrokovou stranu, ale upřímně, nebýt životního výkonu strážce domácí svatyně, vypadalo by to s vítězstvím na počest znovunalezení Vladimíra Vladimíroviče asi všelijak, no a vo tom to je!

ЦСКА против Бестыам 9:6

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Волфик Фронк - Пайдар Кубица - Гойда Визнэр Кройц - Асталош Влчек Патак

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Кройц 2, Визнэр 3, Асталош, Гойда 3

ЦСКА форевер!

Дядя Ваня

Kоманда - шаг от победы!

13. března 2018 v 20:19 | Дядя Ваня
Pondělní podvečer se zimním paláci sešli málčiky komandy CSKA, aby prověřili své aktuální hokejové síly se silami kouzelníků s černou gumou z periferie.

Do mače lépe vstoupili hosté, když jako blesk z čistého nebe dvakrát udeřili do rozvrácené obrany domácích, pak málčiky přeřadili na vyšší, tedy druhý rychlostní stupeň a karta se začala pomalu ale jistě obracet, takže v půlce mače se rudokabátníci dostali dokonce do vedení a nemalou zásluhu na tom měl zejména agilní a životní zápas hrající elitní bek Volfíkovič, který si na svou medvědobijku mohl udělat hned dva čerstvé zářezy a k hattricku mu chyběl jenom krůček, v cestě mu vlastně stála již jen konstrukce svatyně jejího nešťastného strážce.


Bohužel v řadách soupeře zavelel k obratu do té doby víc než matný finský internacionál, který shodou okolností několika náhodných odrazů černé gumy přešel přes všechny obránce a vlastně i útočníky komandy a jako Ledecká mezi brankami se prosmýkl až před vyděšeného Mamulína, který i přes výtečnou formu skórovat tomuto démonovi nezabránil.
Vzhledem k tomu, že konečný sčot ukazoval výsledek o jeden až dva góly lepší pro soupeře, šlo se samozřejmě dle všech zásad fair play do prodloužení, politbyro komandy totiž doufalo, že kouzelníkům z periferie dojdou síly, bohužel se tak nestalo a tak soupeř slavil další z řady překvapivých vítězství.

Málčiky komandy se však za svůj výkon stydět nemusejí a odčinit ho mohou hned ve středu, kdy pokračuje další mač nekonečného seriálu kahl, tentokrát dokonce ve formátu takzvaného anglického týdne.

Samozřejmě každá možnost pilování hokejových dovedností přijde malčikům před mílovými kroky se blížícím Dotiko Cupem o samovar jen a jen k duhu, no a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 8:10

Состав команды ЦСКА против Колофантам:
Мамулин - Волфик Фронк - Кройц Кубица - Асталош Пелей Патак - Гойда Визнэр Гайдлер - Майор Влчек

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Волфик 2, Пелей, Гайдлер 2, Визнэр 2, Гойда

ЦСКА форевер!


Дядя Ваня

8. Dotiko Cup o samovar 2018

11. března 2018 v 13:52 | Дядя Ваня


V sobotu, 07. 04. 2017, se od 9.00 do 19.00 hodin v Karpem Aréně v Domažlicích koná již

8. ročník Velkého mezinárodního amatérského hokejového Dotiko Cupu o pravý ruský samovar 2017

Turnaj se koná za účasti těchto mužstev rozdělených v následujících divizích:

Divize Chodsko hraná 9.00 až 12.00:
HC Huricans Horšovský Týn
HC Beastie Boys Domažlice
HC CSKA Domažlice

Divize Evropa hraná 12.00 až 15.00:
HC Mad Hogs Cham
Fanclub HC Klatovy
HC Kärcher Příbram

Finalová divize o celkové umístění 15.00 až 18.00

Zápas legend 19.00

Sponzorem cen a pohárů je domažlická firma Dotiko (www.dotiko.cz).

Hraje se dle pravidel amatérského hokeje
(jako www.dnhl.cz).

V turnaji nesmí nastoupit hráč aktuálně nebo v nedávné době za hokej honorovaný!

Účastníkům turnaje je zajištěna kvalitní ledová plocha, útulné kabiny, nestranní rozhodčí, přesná časomíra, krasné poháry a ruský sekt pro všechna zúčastněná mužstva, nejlepšího střelce a gólmana.

Lahodné občerstvení je nabízeno přímo na ZS v malebném lokálu U Sparťana (+420603257796)!

Symbolické startovné činí 3.000 Kč nebo 120 euro a je možné ho uhradit i dopředu na transparentní účet OS CSKA Domažlice u Fio banky 2600265159/2010 nebo osobně pořadali turnaje.

Soupisky se zašlou organizátorovi turnaje nejpozději týden před začátkem turnaje mailem a při příjezdu na turnaj se předají v listinné formě s podpisy hráčů doplněné o dodatek, v němž účastníci turnaje berou na vědomí, že turnaj není pojištěn a hrají tedy na vlastní zodpovědnost.

Nejcennější hokejová trofej čeká na nového držitele!

K turnaji nastoupí trojnasobní vítězové, pořádající komanda CSKA.

K favoritům budou zcela jistě patřit i Bestie, překvapivý vítěz předposledního ročníku.

Líbivý hornický hokej budou zajisté divákům plnými hrstmi nabízet nováčci turnaje, HC Kärcher Příbram.

Zcela určitě budou po samovaru vehementně sahat téměř pravidelní účastníci finále i Fandové z Klatov.

Po trofeji prahno již sedm ročníků i houževnatí Divočáci z Chamu!

Na nováčkovskou daň se nemohou více vymlovat nevyzpytatelní Hurikáni z Tejna, kteří budou navíc loňský titul obhajovat!

Jaká bude ale skutečná realita, se příznivci dobrého amatérského hokeje dozvědí až se závěrečným finálovým hvizdem rozhodcovského sboru řízeného nekompromisním arbitrem Pavlem Raškou.

Rozpis zápasů amatérského hokejového turnaje Dotiko Cup o samovar 2018:

Divize Chodsko:
09.00 Beastie Boys Domažlice vs. Huricans HT
10.00 CSKA Domažlice vs. Huricans HT
11.00 CSKA Domažlice vs. Beastie Boys Domažlice

Divize Evropa:
12.00 Fanklub HC Klatovy vs. Mad Hogs Cham
13.00 Kärcher Příbram vs. Mad Hogs Cham
14.00 Kärcher Příbram vs. Fanklub HC Klatovy

Divize o umístění:
15.00 3. divize Chodsko vs. 3. divize Evropa
16.00 2. divize Chodsko vs. 2. divize Evropa
17.00 Předfinálový ceremoniál Dotiko Cupu o samovar s krasobruslařskou show
17.15 1. divize Chodsko vs. 1. divize Evropa

18.00 Zápas legend

Malá vzpomínka na loňský 7. ročník: ZDE!

Prosím, sdílejte, seč vám facebooky, blogy, twittery, insagramy aj. stačí!!

OS CSKA Domažlice, organizátor turnaje (www.cskadomazlice.blog.cz)

Ox! Гулаге уже знает именя!

6. března 2018 v 21:17 | Дядя Ваня
Да! Gulage už má jméno!

Komanda chtěla po posledních neúspěších opět nahodit řemeny na rudé mašině a tak sestavování útočné i obranné vozby nenechala náhodě!

Pravda některým malčikům po několika střeleckých úspěších narostl hřebínek a tak začali propadat hvězdným manýrům.


Naštěstí je dokázalo vedení politbyra zkrotit zavčasu pomocí záchranných sociálních sítí a tak nemusely být použity donucovací prostředky v rámci technicko-taktické přípravy na politickovýchovné světnici!


Komanda přistoupila i k naklonování jednoho z nejlepších malčiků, Kaufneroviče, který tak měl do mače naskočit v dvojjedinné podobě!

Tři kompletní pětky si šly za jistými body!

Soupeř bohužel takto vybaven nebyl a tak se při rozbruslení toužebně díval na početné soupeřovy stavy, což psychicky neunesli zejména převlékači kabátů a začali odhadovat rudé bundošky, pod nimiž se skvěl bělostný dres kožišnatců!

Opuštěný svými druhy dokázali rudokabátníci vzdorovat jen do stavu 3:3 a pak již křižník Potěmkin začal šlapat vodu a nakonec byl konečný sčot 6:11 vzhledem k produkované hře ještě poměrně shovívavý, ale podíl na tom mělo i nešťastné zranění Kaufnerovičovo, kterémuž přejeme tímto brzké uzdravení!

Naštěstí máme i pozitivní zprávy!

Účinkování létajícího střelce v oblasti uranových dolů v týmu HC Permon Svatá Hora nakonec přece jen slavilo úspěch, do výstroje ho sice nikdy převléknout nenechali, ale věhlas trofeje, o níž se hraje Dotiko Cup, zalétla až k Jarkovi, který vyšle eskadru hokejových kouzelníků, aby tento zejména v hokejovém světě ceněný artefakt doslova a do písmene hokejově "vyluxovala", no a vo tom to je!


Jo a i ten gulage na letní Mamulín gulage beer fest už má své jméno!


Jmenuje se Fido!

S CSKA na věčné časy a ani o vteřinu déle!

ЦСКА против Бестыам 6:11

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Волфик Фронк - Кауфнэр Кауфнэр - Майор Шпирк - Асталош Пелей Патак - Гойда Визнэр Кройц - Янковец Влчек Фишер

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Кройц, Шпирк, Визнэр 2, Влчек, Гойда

Дядя Ваня