Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Ox! Будет ли команда менять имя?

27. února 2018 v 12:59 | Дядя Ваня
Да! Bude nejslavnější hokejová komanda, a to minimálně v chodské gubernii, muset měnit své léty, nesčetnými boji a vyhranými turnaji prověřené jméno civilního sportovního klubu amatérů na jiné, které by lépe vyjadřovalo to, co se děje na ledové tříšti znamenající svět ve chvílích, když se po ní prohánějí lehkonozí kouzelníci s vlkem na prsou a někdy nejen tam!

In blendender Form hat sich uns gut bekannter Kämpfer aus Roding presentiert und mit drei Treffern den guten Namen des deutschen Eishockey bestätigt!

Vždyť po několika akcích první lajny bitkařů, které doslova zvedaly přihlížející masy freneticky ječících fanoušků a hlavně fanynek ze sedadel a někdy až ke stropní konstrukci zimního paláce a hnaly je doslova do smrští mexických vln, by rudokabátníkům lépe seděl přídomek, laviny či valící se kameny.

Zejména akce zakončená létající čerepachou, Fišerovičem, se zcela jistě zapíše do análů a to minimálně zlatým písmem, ne li azbukou!


Jako by se Sáblíková s Erbanovou a Ledeckou, která na bruslích umí ještě lépe než na lyžích nebo snowboardu, řadily na startovním roštu, motala se první formace kolem modré lajny a čekala na svou příležitost, které také přišla v podobě geniálního pasu z hloubky pole z dílny létajícího dentisty včetně zvuku kvílející vrtačky, což asi na okamžik odvedlo pozornost řízných beků z periferie!

"Valící se kameny" tedy na nic nečekaly a daly se do díla, hokejově božího.

Jeden z nich se vždy vysunul o nějakých pár centimetrů do zcela neznámého území a rekognoskoval terén, neboť se na něm nikdy dříve nenacházel a znal ho jen z vyprávění či od pohledu z vlastní obranné třetiny, v tu chvíli mu další v pořadí posunul černou gumu a jal se jej následovat a někdy omámený odvahou svých souputníků jej i předešel, no a tak to šlo dlouhé minuty, až došli na dostřel soupeřova hájemství a touš se ocitl v moci maladce, jehož rychlé ruce si s ním věděly rady a poslaly ho stylem Nikita Gusev do nejzažšího koutku soupeřovy svatyně, kam už se pavoučí rodinka s největší pravděpodobností již nikdy více nenavrátí!

Toto však již byla jen labutí píseň, neboť málčiky na únorovými mrazy rozpálené kouzelníky z periferie nestačili i přesto, že se konečně do hry zapojil navrátilec Víznerovič, což je velkým příslibem pro mílovými kroky se blížící Dotiko Cup o samovar, kde se teprve budou počítat zajíci, no a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 10:12

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Патак Янковец - Майор Фронк - Асталош Влчек Фишер - Гойда Визнэр Клинг

Заброшенные шайбы команды:
Гойда 3, Фишер 2, Визнэр 2, Клинг 3

Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominátor Dominátor | Web | 27. února 2018 v 13:18 | Reagovat

http://lagablog.blog.cz/1706/pred-8-lety-zemrel-michael-jackson

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama