Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Kоманда масопуста ни Колофантам неудахмала!

13. února 2018 v 10:52 | Дядя Ваня
Да! Říká se, že každý den není posvícení a o tom včerejším to platí dvojnásob.

Před víkendem mělo vedení komandy smělé plány, tedy udachmat masopusta a v pondělí k tomu vzít z jedné vody na čisto i Kolofanty.

Přání však bylo otcem myšlenky a tak některé malčiky nejen že masopusta neudachmali, ale dostali se do stavu, že by mohli před dychtivými davy zaplněným zimním palácem poskvrnit dobré jméno civilního sportovního klubu amatérů a tak se jejich služeb raději na pondělní el klásico proti Kolofantům takticky zřeklo.


Samozřejmě je to vnitřní záležitostí komandy a ta nechce špinavé prádlo vynášet za zdi mučírny KGB, ale s Míšou Světošlápkem bude proveden důrazný pohovor pomocí vulkanizovaného učitele marxismu leninismu, tedy pendrekem, před rozvinutou bojovou zástavou, no ani se nedivíme ochráncům přírody, že už ho na Čerchov nechtějí pouštět!

Vedení komandy naštěstí dokázalo malou lstí otupit útočné choutky soupeře, když Nutellajnenovi poslalo pozvánku na přezkoušení vědomostí majitelů vůdčích listů sobích spřežení s následnou technickou prohlídkou kopyt a parohů.

Po posledním výprasku změnilo politbyro taktiku, kdy sestavilo dvě trestná komanda, která měla některým ofenzivním Kolofantům znepříjemňovat život a elitní Gajdlerovičova formace měla slíznout sladkou smetánku v podobě nespočtu zabróšených šajb v soupeřově kleci.

Bohužel křídlo a centr třetí lajny bitkařů nejspíš proto, že ještě plně nerozumí leningradskému dialektu používaného na politickovýchovné světnici v rámci taktické porady, zcela proti směrnicím vyšachovali soupeře a po nezištné přihrávce Fišerovičově nedal agilní Jiránkovič vratárovi z periferie žádnou šanci.

Toto kupodivu zcela rozoralo do hlav borců v dresech barvy rozkvetlého vlčího máku vštípenou taktiku spálené země a do konce zápasu už se málčiky z úvodního šoku vzpamatovat nedokázali.

Ještě štěstí, že soupeř uvěřil léčce s mimořádným posunutím zimního času a kolbiště předčasně opustil, takže již ani neviděl děkovná kolečka komandy a opětované ovace šílejících davů, no a vo tom to je!

Málčikovi Tiborkovi přejeme po, doufejme, že úspěšném zákroku brzké uzdravení!


Máme zde i aktuální zprávu od elitního střelce Vízneroviče:

"Čau, hele měl bych mít vše v pořádku, ale pořád to bolí, příští týden jdu na kontrolu a pak se uvidí, možná za 2 týdny už budu moct."


Tak to je dobrá zpráva!

Kdo by věděl o nějaké komandě, která by měla zájem o účast na již 8. Dotiko Cupu o samovar v sobotu 7.4.2018 v domažlické Karpem Aréně v odpolední skupině, nechť dá co nejdříve vědět!!!

ЦСКА против Колофантам 5:12

Состав команды ЦСКА:
Сазама - Волфик Янковец - Замечник Кауфнэр - Асталош Пелей Патак - Гойда Гайдлер Фрчэк - Пайдар Йиранек Фишер - Майор

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Йиранек, Асталош, Гойда, Гайдлер, Фрчэк

С ЦСКА форевер!

Политрук политбюра команды ЦСКА Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama