Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Únor 2018

Ox! Будет ли команда менять имя?

27. února 2018 v 12:59 | Дядя Ваня
Да! Bude nejslavnější hokejová komanda, a to minimálně v chodské gubernii, muset měnit své léty, nesčetnými boji a vyhranými turnaji prověřené jméno civilního sportovního klubu amatérů na jiné, které by lépe vyjadřovalo to, co se děje na ledové tříšti znamenající svět ve chvílích, když se po ní prohánějí lehkonozí kouzelníci s vlkem na prsou a někdy nejen tam!

In blendender Form hat sich uns gut bekannter Kämpfer aus Roding presentiert und mit drei Treffern den guten Namen des deutschen Eishockey bestätigt!

Vždyť po několika akcích první lajny bitkařů, které doslova zvedaly přihlížející masy freneticky ječících fanoušků a hlavně fanynek ze sedadel a někdy až ke stropní konstrukci zimního paláce a hnaly je doslova do smrští mexických vln, by rudokabátníkům lépe seděl přídomek, laviny či valící se kameny.

Zejména akce zakončená létající čerepachou, Fišerovičem, se zcela jistě zapíše do análů a to minimálně zlatým písmem, ne li azbukou!


Jako by se Sáblíková s Erbanovou a Ledeckou, která na bruslích umí ještě lépe než na lyžích nebo snowboardu, řadily na startovním roštu, motala se první formace kolem modré lajny a čekala na svou příležitost, které také přišla v podobě geniálního pasu z hloubky pole z dílny létajícího dentisty včetně zvuku kvílející vrtačky, což asi na okamžik odvedlo pozornost řízných beků z periferie!

"Valící se kameny" tedy na nic nečekaly a daly se do díla, hokejově božího.

Jeden z nich se vždy vysunul o nějakých pár centimetrů do zcela neznámého území a rekognoskoval terén, neboť se na něm nikdy dříve nenacházel a znal ho jen z vyprávění či od pohledu z vlastní obranné třetiny, v tu chvíli mu další v pořadí posunul černou gumu a jal se jej následovat a někdy omámený odvahou svých souputníků jej i předešel, no a tak to šlo dlouhé minuty, až došli na dostřel soupeřova hájemství a touš se ocitl v moci maladce, jehož rychlé ruce si s ním věděly rady a poslaly ho stylem Nikita Gusev do nejzažšího koutku soupeřovy svatyně, kam už se pavoučí rodinka s největší pravděpodobností již nikdy více nenavrátí!

Toto však již byla jen labutí píseň, neboť málčiky na únorovými mrazy rozpálené kouzelníky z periferie nestačili i přesto, že se konečně do hry zapojil navrátilec Víznerovič, což je velkým příslibem pro mílovými kroky se blížící Dotiko Cup o samovar, kde se teprve budou počítat zajíci, no a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 10:12

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Патак Янковец - Майор Фронк - Асталош Влчек Фишер - Гойда Визнэр Клинг

Заброшенные шайбы команды:
Гойда 3, Фишер 2, Визнэр 2, Клинг 3

Дядя Ваня

Ox, фиаско отвернулa летающая черепаха!

20. února 2018 v 20:44 | Дядя Ваня
Да! Totální fiasko, kdy hrozila prohra s nulou, což se rudokabátníkům zatím naštěstí nikdy nestalo, neodvrátil nikdo menší než létající želva umístěnou pumelicí za tyč a nastartovala tak ještě jakýsi odpor komandy a zrodil se tak proti Šebům a spol. ještě docela přijatelný výsledek 3:10, neboť se k ní přidal i štírek Špirkovič, když si úvodní gól vstřelil pod tlakem dezorientovaný soupeř sám.

Na přístupu opor nemastný neslaný výkon nestal!

V jeho řadách kožišnatců na sebe upozornil přemotivovaný Votruba, který asi dvě třetiny času strávil na zemi, a příště by si měl vzít raději hůlky!

Málčiky na soupeře nestačili fyzicky a hlavně rychlostně a tak začali pátrat po možné příčině a díky písni oblíbené skupiny z Mamulín Tour festu se jí i dopátrali!


Politbyrem připravené překvapení v podobě gruzovíku vycházkové obuvi bylo vzhledem k neuspokojivého výkonu vyvezeno do Zubřiny!


Po šestém účastníkovi turnaje se nadále pátrá, neboť odřekli kouzelníci z Mikulovska HC Bobule a vedení tak karton krabicového vína kupovalo nejspíš zbytečně, no a vo tom to je!

ЦСКА против Бестыам 3:10

Состав команды ЦСКА:
Сазама - Волфик Янковец - Майор, Шпирк - Асталош Влчек Патак - Клинг Кройц Фишер

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Автотор, Фишер, Шпирк

ЦСКА форевер!

Дядя Ваня

Kоманда масопуста ни Колофантам неудахмала!

13. února 2018 v 10:52 | Дядя Ваня
Да! Říká se, že každý den není posvícení a o tom včerejším to platí dvojnásob.

Před víkendem mělo vedení komandy smělé plány, tedy udachmat masopusta a v pondělí k tomu vzít z jedné vody na čisto i Kolofanty.

Přání však bylo otcem myšlenky a tak některé malčiky nejen že masopusta neudachmali, ale dostali se do stavu, že by mohli před dychtivými davy zaplněným zimním palácem poskvrnit dobré jméno civilního sportovního klubu amatérů a tak se jejich služeb raději na pondělní el klásico proti Kolofantům takticky zřeklo.


Samozřejmě je to vnitřní záležitostí komandy a ta nechce špinavé prádlo vynášet za zdi mučírny KGB, ale s Míšou Světošlápkem bude proveden důrazný pohovor pomocí vulkanizovaného učitele marxismu leninismu, tedy pendrekem, před rozvinutou bojovou zástavou, no ani se nedivíme ochráncům přírody, že už ho na Čerchov nechtějí pouštět!

Vedení komandy naštěstí dokázalo malou lstí otupit útočné choutky soupeře, když Nutellajnenovi poslalo pozvánku na přezkoušení vědomostí majitelů vůdčích listů sobích spřežení s následnou technickou prohlídkou kopyt a parohů.

Po posledním výprasku změnilo politbyro taktiku, kdy sestavilo dvě trestná komanda, která měla některým ofenzivním Kolofantům znepříjemňovat život a elitní Gajdlerovičova formace měla slíznout sladkou smetánku v podobě nespočtu zabróšených šajb v soupeřově kleci.

Bohužel křídlo a centr třetí lajny bitkařů nejspíš proto, že ještě plně nerozumí leningradskému dialektu používaného na politickovýchovné světnici v rámci taktické porady, zcela proti směrnicím vyšachovali soupeře a po nezištné přihrávce Fišerovičově nedal agilní Jiránkovič vratárovi z periferie žádnou šanci.

Toto kupodivu zcela rozoralo do hlav borců v dresech barvy rozkvetlého vlčího máku vštípenou taktiku spálené země a do konce zápasu už se málčiky z úvodního šoku vzpamatovat nedokázali.

Ještě štěstí, že soupeř uvěřil léčce s mimořádným posunutím zimního času a kolbiště předčasně opustil, takže již ani neviděl děkovná kolečka komandy a opětované ovace šílejících davů, no a vo tom to je!

Málčikovi Tiborkovi přejeme po, doufejme, že úspěšném zákroku brzké uzdravení!


Máme zde i aktuální zprávu od elitního střelce Vízneroviče:

"Čau, hele měl bych mít vše v pořádku, ale pořád to bolí, příští týden jdu na kontrolu a pak se uvidí, možná za 2 týdny už budu moct."


Tak to je dobrá zpráva!

Kdo by věděl o nějaké komandě, která by měla zájem o účast na již 8. Dotiko Cupu o samovar v sobotu 7.4.2018 v domažlické Karpem Aréně v odpolední skupině, nechť dá co nejdříve vědět!!!

ЦСКА против Колофантам 5:12

Состав команды ЦСКА:
Сазама - Волфик Янковец - Замечник Кауфнэр - Асталош Пелей Патак - Гойда Гайдлер Фрчэк - Пайдар Йиранек Фишер - Майор

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Йиранек, Асталош, Гойда, Гайдлер, Фрчэк

С ЦСКА форевер!

Политрук политбюра команды ЦСКА Дядя Ваня

Bероятно Kутузов солгал!

6. února 2018 v 15:55 | Дядя Ваня
Да! Tak ten generál Kutuzov nejspíš asi lhal, když tvrdil, že těžko na cvičišti znamená lehko na bojišti, protože jak jinak si vysvětlit tvrdé nasazení malčiků na parketu znamenajícím svět v rámci DOA Mamulín Tour gulage beer festu, kdy někteří maladci "tanciváli" doslova a do písmene nadoraz, přičemž se domnívali, že následné boje na bojišti, rozuměj v zimním paláci v rámci hokejového el klásica proti chlupatnatcům budou pouhopouhou procházkou růžovou zahradou, opak byl nakonec ale pravdou.


Rudokabátníci proti tomuto soupeři poprvé v této sezóně tvrdě na razili a jejich vory najely nejen na mělčinu, ale chvílemi je burlaci museli vláčet po poušti.

Soupeř měl solidní sestavu, s kterou si však komanda doposavad vždy dokázala pohrát jako kočka s myší, tentokrát ale kožišnatci vytýčili hodně přísně mantinely a nasadili tempo, na něž ruské migy zkrátka a dobře nestačily.

Některé málčiky se už dopředu skrývali před médií plni obav z budoucího výkonu na ledové tříšti !

Zklamali zejména komsomolci a to tím, že se vůbec nedostavili k zápasu, ač o víkendu hýřili aktivitou někdy více, než je zdrávo, no a Stachanovci také žádnou velkou díru do světa nepředvedli, topič se totiž opil a údržbář nepřišel do raboty, řečeno obrazně.

Najdi 10 rozdílů!

Nejvíce však zklamala obranná dvojce létající politruk a lelkující turista, přes níž šlo cca 90 % branek a jíž již ve sprše spolubojovníci neoslovovali jinak, než duo ementál.

Ani velký impresário v kleci rudokabátníků neměl svůj nejlepší den!

Bylo znát, že komandě chyběl i rozdílový málčik Víznerovič, kterému přejeme brzké uzdravení a návrat na místo činu, transibiřskou magistrálu!

9. Dotiko Cup o samovar se totiž závratně blíží, koná se již na tuty v sobotu, 7. 4. 2018, no a vo tom to je, každý málčik totiž ví nebo to alespoň tuší, že zajíci se počítají až po honu a jedna vlaštovička jaro nedělá a to ani to hokejové!

ЦСКА пр. Бэстыам 3:10

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Волфик Патак - Майор Фронк - Асталош Пелей Фрчэк - Гойда Малцер Кройц - Пайдар

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Кройц 2, Фрчэк


Дядя Ваня