Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Kомандир машино строительной станции в форме!

16. ledna 2018 v 21:36 | Дядя Ваня
Да! Komandír strojní traktorové stanice byl svým politickým vedením přeřazen z defenzivní formace do útočných řad a na herním projevu kouzelníků z periferie se to projevilo zvýšenou střeleckou potencí!


Jaký vliv na to měl fakt, že přesedlal i na klasickou medvědobijku oproti mačům minulým, kdy nastupoval se speciální "cepovkou" s čepelí na koženém řemínku s níž řezávával ofenzivní rudokabátníky jako ono pověstné žito a to hlavně mezi světla nebo lopatky.

El klasiku v zimní paláci předcházela navíc ne často vídaná léčka, kdy přes komunikační kanály bylo do řad komandy infiltrována informace, že svaz žen při estéesce předvede krasobruslařskou show labutí jezero a navíc nahoře bez.

A skutečně jedna labuť se na pekelně rychlých ostrých nožích objeva, ale nabalená jako pumpička, no a když ji vilnými zraky komandy toužebně očekávané další soudružky nenásledovaly, šel se hrát holt ten hokej!

Do mače vlétla jako z dílny Stachanovců utržená rudá mašina komandy se třemi útoky a dvěma obranami a šla k všeobecnému úžasu davů do dvojbrankového vedení, pak montéři z periferie zejména zásluhou malčiků, kteří zaskočili závěrem roku do lajny bitkařů v rámci komandou vyhraného Mrazilka Cupu a byli tak zasvěceni do přísně tajené taktiky spálené země a navíc se naučili odezírat nonverbální komunikaci v řadách malčiků, přece jen dorovnali a začala tak přetahováná o každičkou píď ledové tříště a to až do ještě příznivého stavu 5:5, kdy ale kouzelníci s gumou z nedalekého venkova zařadili na svém hokejovém zetoru vyšší tedy druhý rychlostní stupeň a na to již rudé migy pod konstrukcí zimního paláce padnou odpověď nenašly a musely tak spolknout hořkou pilulku v podobě první letošní prohry!

ЦСКА против Колофантам 6:12

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Пайдар, Кауфнэр - Майор, Волфик - Асталош, Гайдлер, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Кройц - Патак, Влчек

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Пайдар, Гойда, Кройц, Визнэр 3

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам!

Navrátilec do sestavy, Mamulín, pochopil, že forma s dovedností jsou nominační kritéria nepodstatná a tak se správně rozhodl pro Růžičkovu metodu, pravda zlaté rubly by vedení komandy udělaly asi víc radosti, ale nakonec byla spokojenost i s těmi papírky, které propašoval do zimního paláce ve své helmě!
Vratár Mamulín, bolšaja sabáka za éto!

Po dlouhé době způsobené zraněním se mezi svými objevil i štírek Arkádij Paidar, skotačivost Čuka a Geka jeho herního projevu zatím ještě chyběla, ale zato se mohl pochlubit rybanem od samotného dědy Mráze s chlupem dovnitř.

Nováček Gajdlerovič naznačil, že jeho angažmá by nemuselo být mlácením prázdné povolžské slámy!

9. Dotiko Cup o samovar se bude konat v sobotu 7.4.2018 v Karpem Aréně v Domažlicích!

V sobotu 3.2.2018 se v kulturním domě v Třebnicích koná Mamulín DOA Tour, od 20.00 gulage beer fest a od 21.00 hudební produkce!


Konzumace gulage, piva, stalinových slz a hudební produkce pro málčiky komandy a jejich padrugy zdarma!

Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama