Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Cвадьба как пояс!

9. ledna 2018 v 20:44 | Дядя Ваня
Svatba jako řemen v zimním paláci?


Ne, ne, tak to se opravdu mýlíte, v zimním paláci se něco jako řemen opravdu nabízelo, ale ne svatba, jako ve slavné české komedii, ale opravdu břitký rusko chlupatnatý hokej, což se ostatně v ostrých duelech tradičních kontrahentů inkontinentní agrární hokejové ligy stalo pravidlem.

Málčiky nastoupili do mače s obměněným kádrem, neboť byli opět povoláni osvědčení borci základního kádru a bitkaři z periferie dostali volno, aby byli v el klasiku komandy proti Kolofantům důstojným soupeřem!

Hokejový osud tomu chtěl, aby byli prohozeni i gólmani, ale na důvod této rošády už se statistici ptát nebudou, takže se nejspíš ani odpovědi nedočkají, což platí i pro vás, velevážení čtenáři našeho seriózního sportovního webu!

Kožišnatci s vystuženou obranou o navrátilce Petržíka vsadili na tuhou obranu s rychlými výpady do hájemství soupeře, čímž činili souboj borcům na druhé straně více než nesnesitelným a nebýt výtečného Fíroně, dočkali by se zcela určitě prvního vítězství této sezony proti rudokabátníkům.

Hrál se svižný hokej, kdy prim hráli gólmani na obou stranách či bohorovnost mnohdy více na efekt a pro šílící davy zbytečnými kudrlinkami opentlená zakončení světskou slávou omámených ostrostřelců.

Už, už to vypadalo, že burlaci budou opět tahat za delší konec legendárního provázku, kdy autorem vítězného gólu bude navíc létající čerepacha, Fišerovič, jehož odchod z HC Permonu Svatá Hora u Příbrami Jarka Starka nemůže jenom tak strávit, přičemž zkrat přišel od toho, od něhož to očekávali jen ti nejzasvěcenější, politruka politbyra komandy CSKA, který bekhadovým námazem na medvědobijku na životní šanci na modré linii čekajícího chlupatnatce, Šebu, dal možnost k jeho vyniknutí, neboť tento pumelicí do nejzažšího koutku Fíroňovy svatyně nepohrdl a tak došlo k zaslouženému dělení bodů.

ЦСКА против Бестыам 8:8

Состав команды ЦСКА против Бестыам:
Фиронь - Волфик, Янковец - Майор, Шпирк - Асталош, Пелей, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Кройц - Патак, Влчек, Фишер...

Заброшенные шайбы команды ЦСКА против Бестыам:
Гойда, Асталош 2, Кройц, Фишер, Визнэр 2, Шпирк

Следующий мач команды ЦСКА против Колофантам!


Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama