Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Bмешательство в нужный момент!

23. ledna 2018 v 20:32 | Дядя Ваня
Да! Zásah přišel a hodně přesný a v pravou chvíli a od toho, od něhož se to skutečně očekávalo!


Jak známo, užší vedení komandy nenechalo pondělní el klásico v zimním paláci proti Bestiím náhodě a zejména takticky se na něj intenzivně připravovalo a to dokonce v aréně hlavního města tupláků a bílých klobásek.


Zástupci rudokabátníků však nechápali, proč je každou chvíli někdo žádal o autogram a když si je našla kamera a obrázek přinesla na velkoplošnou obrazovku stadiónu a následoval standing ovation pětasedmdesáti tisíců návštěvníků, začali tito už už propadat dojmu, že je inkontinentní agrární hokejové liga známá až v bavorské metropoli, ale teprve z příspěvku klubového hlasatele vyšlo najevo, že elitní univerzál komandy byl omylem davy zaměněn za ikonu světového sáňkařského sportu, Schorsche Hackla, ale na faktu, že taktika hup na špek pocem kam deš plnými hrstmi produkovaná domácími míčovými kouzelníky proti hostům z hanzovního města by mohla za určitých okolností platit i na Bestie to nic nezměnilo!

Před vlastním hokejovým mačem o den později v zimním paláci se řešila blížící se volba Losny nebo Mažňáka a nebo třeba i Bahňáka, i když tento se do nejužšího výběru nekvalifikoval!

Je opravdu krásné, když reformní komanč točící v éře bratrstva kočičí pracky film za filmem zpívá se "svým" kandidátem přímo v srdci havlérky, lucerně, lidovky proti druhému kandidátovi, jehož v době, kdy onen umělec petent, mimo jiné i signatář anticharty, vstupoval ke komárům, vyhazovali z vysoké školy kvůli pojednání o TGM.

Cimrman aby se v hrobě točil jako káča!

To jsou paradoxy, konstatoval by nejspíš starej Veškrna, ale komanda je naštěstí čistě sportovní sdružení a politika do jeho náplně v žádném případě nepatří a to ani v nepatrném množství!

Před mačem vydraftovaly Bestie na základě obrázku z posledního mače z rudých řad Arkádije Paidara, bylo tedy jasné, že u tohoto jedince by investice do kožichu byla nošením dříví do lesa.

Rudokabátníci nastoupili koncentrovaní, což podtrhli dvěma rychlými zabróšenými šajbami a zhruba v půlce mače vedli i 5:3, pak se však objevila stará bolest a to neproměňování tutových šancí a naproti tomu nepochopitelné inkasovaní laciných branek díky bohorovnosti, ležérnosti a nekoncentrovanosti, takže se skóre zhouplo na 8:5 ve prospěch tradičního soupeře!

Bylo nad slunce jasné, že komandu zachrání zázrak, opuštění stávající taktiky nebo důsledné přeskupení řad, nakonec ovoce přinesla kombinace všech výše uvedených faktorů.

Bylo jisté, že na hrotu bude potřeba jezdce a střelce a to nejlépe v jedné osobě.

Úlohu na sebe vzal létající šachista Jankovcovič, který vždy třemi rychlými kroky vpřed a jedním do strany pronikal jako nůž mazutem přetíženou obranou a navíc i nebezpečně pálil a ve chvíli, kdy ze své torny vytáhl pumelici nad pravý beton jinak výtečného Fíroně, se začal lámat chleba, neboť od uvedené zlomové chvíle začal soupeř tahat za pověstný kratší konec bájného provázku, šílený obrat na 10:8 z 5:8 dokázaly se závěrečnou sirénou zhrzené Bestie již jen kosmeticky upravit na stravitelnějších 10:9!

Střelecky na sebe upozornil se čtyřmi brankami rozdílový málčik Víznerovič a tak není divu, že těsně po mači svištělo pod konstrukcí střechy zimního paláce laso až z hokejové periferie, je jasné, že Nutellajnovi a Tomáškovi se v nižší soutěži takovýto centr může hodit a může je i trochu hokejově usměrnit!


Vedení komandy čeká již jen na návrh velikosti odstupného, ale lánu erteplí by se zcela jistě nebránilo!

ЦСКА против Бестыам 10:9

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Шпирк, Янковец - Майор, Фронк - Асталош, Пелей, Клинг - Пайдар, Визнэр, Кройц - Влчек

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Кройц, Визнэр 4, Пелей 2, Шпирк, Асталош, Янковец

No a jakpak že vypadá ten sáňkař?


No a vo tom to je!

Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama