Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Leden 2018

Mы думаем это искренне!

30. ledna 2018 v 22:04 | Дядя Ваня
Да! Myslíme to upřímně!

A pro jistotu všechno!


Mysleli jsme, že v sestavě, jaká se sešla v zimním paláci, suše rozjede komanda kouzelníkům z periferie sandál, i přes to, že právě oni táhnou snad lépe než zlatí úhoři Oty Pavla, tak velký byl totiž zájem o nominaci do tohoto tradičního hokejového el klásica.

Ale nejprve přejeme velkému fanouškovi komandy CSKA, Jardovi "Tichonovovi" Ticháčekovi k rychle se blížícímu zákroku na vylepšení pohybového aparátu, aby vše proběhlo tak, aby zase mohl běhat minimálně tak, jako se mužici komandy pohybují na superrychlých ostrých nožích po ledové tříšti zimního paláce.


Moc děkujeme za opětovně přislíbené sponzorství již 9. Dotiko Cupu o samovar!

Do vlastního mače se nahlásilo devatenáct malčiků, což vedení komandy nepamatuje, takže někteří nekmenoví maladci byli přeřazeni na listinu volných hráčů a nabídnuti soupeři, který toto kvitoval s povděkem a nutno dodat, že tito nakonec patřili do výkladní skříně výkonu estéesky.

Její reprezentanti opět vsadili na nahlodání psychiky rudokabátníků, kdy nasadili těsně za rolbu ne pouhou jednu krasobruslařku, ale dokonce na celou dvojici.

A skutečně se Áje Vrzáňové a Haně Maškové podařilo rozleptat koncentraci na mač.

Ani bychom se moc nedivil, kdyby se koncem sezóny opravdu Kolofanti vytasili s kompletním labutím jezerem!

Mužici vlétli do mače, jako vítr do pastoušky, a šli do dvojbrankového vedení, když ke zteči zavelel přímo z obranných řad létající šachista Jankovcovič patrně posílen a to hlavně morálně krásným sobotním vítězstvím svého kandidáta a při děkovačce po první vstřelené brance se dalo z jeho ševelících rtů jasně odezírat následující říkanku:
"Milošu, Milošu, zahoď Juru do košu!"


Bohužel skvělý nástup zapůsobil jako píchnutí do soupeřova vosího hnízda a tak se skóre začalo obracet a maladci byli nakonec rádi za ještě přijatelný výprask 6:12 v jejich neprospěch a to na poměrně přijatelné výši obdržených branek měl lví podíl výtečný výkon mrštného Bráby v kleci borců v dresech barvy rozkvetlého vlčího máku, který hned po mači litoval, že se hrála pouhopouhá hodinka a půl a žadonil u rolbaře o prodloužení minimálně 2 × 30 minut.

No a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 6:12

Состав команды ЦСКА:
Браба - Волфик Фронк - Кройц Янковец - Майор - Асталош Пелей Фрчэк - Гойда Визнэр Фишер - Йиранек Влчек Патак

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Гойда, Влчек 2, Янковец, Визнэр 2


Příští akcí je DOA Mamulín Tour gulage beer fest v sobotu od 20.00 v Třebnicích v kulturním domě.

Ale pozor, málčiky!

Tentokrát máme co dočinění s opravdu těžkými soupeři, neboť hlad a žízeň dokážou udělat s mladým organizmem opravdu pořádnou rotyku.

Dovoz a odvoz malčiků zajištěn svazovou volhou pro svoz politického odpadu.

Jídlo a pití pro pravověrné rudokabátníky zdarma!

"A kdo nezpívá není málčik, gop, gop, gop!"


Promo pro rusofily z evropských hodnot, knihovny VH, topky a podobných obskurních uskupení:


Дядя Ваня

Bмешательство в нужный момент!

23. ledna 2018 v 20:32 | Дядя Ваня
Да! Zásah přišel a hodně přesný a v pravou chvíli a od toho, od něhož se to skutečně očekávalo!


Jak známo, užší vedení komandy nenechalo pondělní el klásico v zimním paláci proti Bestiím náhodě a zejména takticky se na něj intenzivně připravovalo a to dokonce v aréně hlavního města tupláků a bílých klobásek.


Zástupci rudokabátníků však nechápali, proč je každou chvíli někdo žádal o autogram a když si je našla kamera a obrázek přinesla na velkoplošnou obrazovku stadiónu a následoval standing ovation pětasedmdesáti tisíců návštěvníků, začali tito už už propadat dojmu, že je inkontinentní agrární hokejové liga známá až v bavorské metropoli, ale teprve z příspěvku klubového hlasatele vyšlo najevo, že elitní univerzál komandy byl omylem davy zaměněn za ikonu světového sáňkařského sportu, Schorsche Hackla, ale na faktu, že taktika hup na špek pocem kam deš plnými hrstmi produkovaná domácími míčovými kouzelníky proti hostům z hanzovního města by mohla za určitých okolností platit i na Bestie to nic nezměnilo!

Před vlastním hokejovým mačem o den později v zimním paláci se řešila blížící se volba Losny nebo Mažňáka a nebo třeba i Bahňáka, i když tento se do nejužšího výběru nekvalifikoval!

Je opravdu krásné, když reformní komanč točící v éře bratrstva kočičí pracky film za filmem zpívá se "svým" kandidátem přímo v srdci havlérky, lucerně, lidovky proti druhému kandidátovi, jehož v době, kdy onen umělec petent, mimo jiné i signatář anticharty, vstupoval ke komárům, vyhazovali z vysoké školy kvůli pojednání o TGM.

Cimrman aby se v hrobě točil jako káča!

To jsou paradoxy, konstatoval by nejspíš starej Veškrna, ale komanda je naštěstí čistě sportovní sdružení a politika do jeho náplně v žádném případě nepatří a to ani v nepatrném množství!

Před mačem vydraftovaly Bestie na základě obrázku z posledního mače z rudých řad Arkádije Paidara, bylo tedy jasné, že u tohoto jedince by investice do kožichu byla nošením dříví do lesa.

Rudokabátníci nastoupili koncentrovaní, což podtrhli dvěma rychlými zabróšenými šajbami a zhruba v půlce mače vedli i 5:3, pak se však objevila stará bolest a to neproměňování tutových šancí a naproti tomu nepochopitelné inkasovaní laciných branek díky bohorovnosti, ležérnosti a nekoncentrovanosti, takže se skóre zhouplo na 8:5 ve prospěch tradičního soupeře!

Bylo nad slunce jasné, že komandu zachrání zázrak, opuštění stávající taktiky nebo důsledné přeskupení řad, nakonec ovoce přinesla kombinace všech výše uvedených faktorů.

Bylo jisté, že na hrotu bude potřeba jezdce a střelce a to nejlépe v jedné osobě.

Úlohu na sebe vzal létající šachista Jankovcovič, který vždy třemi rychlými kroky vpřed a jedním do strany pronikal jako nůž mazutem přetíženou obranou a navíc i nebezpečně pálil a ve chvíli, kdy ze své torny vytáhl pumelici nad pravý beton jinak výtečného Fíroně, se začal lámat chleba, neboť od uvedené zlomové chvíle začal soupeř tahat za pověstný kratší konec bájného provázku, šílený obrat na 10:8 z 5:8 dokázaly se závěrečnou sirénou zhrzené Bestie již jen kosmeticky upravit na stravitelnějších 10:9!

Střelecky na sebe upozornil se čtyřmi brankami rozdílový málčik Víznerovič a tak není divu, že těsně po mači svištělo pod konstrukcí střechy zimního paláce laso až z hokejové periferie, je jasné, že Nutellajnovi a Tomáškovi se v nižší soutěži takovýto centr může hodit a může je i trochu hokejově usměrnit!


Vedení komandy čeká již jen na návrh velikosti odstupného, ale lánu erteplí by se zcela jistě nebránilo!

ЦСКА против Бестыам 10:9

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Шпирк, Янковец - Майор, Фронк - Асталош, Пелей, Клинг - Пайдар, Визнэр, Кройц - Влчек

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Кройц, Визнэр 4, Пелей 2, Шпирк, Асталош, Янковец

No a jakpak že vypadá ten sáňkař?


No a vo tom to je!

Дядя Ваня

Kомандир машино строительной станции в форме!

16. ledna 2018 v 21:36 | Дядя Ваня
Да! Komandír strojní traktorové stanice byl svým politickým vedením přeřazen z defenzivní formace do útočných řad a na herním projevu kouzelníků z periferie se to projevilo zvýšenou střeleckou potencí!


Jaký vliv na to měl fakt, že přesedlal i na klasickou medvědobijku oproti mačům minulým, kdy nastupoval se speciální "cepovkou" s čepelí na koženém řemínku s níž řezávával ofenzivní rudokabátníky jako ono pověstné žito a to hlavně mezi světla nebo lopatky.

El klasiku v zimní paláci předcházela navíc ne často vídaná léčka, kdy přes komunikační kanály bylo do řad komandy infiltrována informace, že svaz žen při estéesce předvede krasobruslařskou show labutí jezero a navíc nahoře bez.

A skutečně jedna labuť se na pekelně rychlých ostrých nožích objeva, ale nabalená jako pumpička, no a když ji vilnými zraky komandy toužebně očekávané další soudružky nenásledovaly, šel se hrát holt ten hokej!

Do mače vlétla jako z dílny Stachanovců utržená rudá mašina komandy se třemi útoky a dvěma obranami a šla k všeobecnému úžasu davů do dvojbrankového vedení, pak montéři z periferie zejména zásluhou malčiků, kteří zaskočili závěrem roku do lajny bitkařů v rámci komandou vyhraného Mrazilka Cupu a byli tak zasvěceni do přísně tajené taktiky spálené země a navíc se naučili odezírat nonverbální komunikaci v řadách malčiků, přece jen dorovnali a začala tak přetahováná o každičkou píď ledové tříště a to až do ještě příznivého stavu 5:5, kdy ale kouzelníci s gumou z nedalekého venkova zařadili na svém hokejovém zetoru vyšší tedy druhý rychlostní stupeň a na to již rudé migy pod konstrukcí zimního paláce padnou odpověď nenašly a musely tak spolknout hořkou pilulku v podobě první letošní prohry!

ЦСКА против Колофантам 6:12

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Пайдар, Кауфнэр - Майор, Волфик - Асталош, Гайдлер, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Кройц - Патак, Влчек

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Пайдар, Гойда, Кройц, Визнэр 3

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам!

Navrátilec do sestavy, Mamulín, pochopil, že forma s dovedností jsou nominační kritéria nepodstatná a tak se správně rozhodl pro Růžičkovu metodu, pravda zlaté rubly by vedení komandy udělaly asi víc radosti, ale nakonec byla spokojenost i s těmi papírky, které propašoval do zimního paláce ve své helmě!
Vratár Mamulín, bolšaja sabáka za éto!

Po dlouhé době způsobené zraněním se mezi svými objevil i štírek Arkádij Paidar, skotačivost Čuka a Geka jeho herního projevu zatím ještě chyběla, ale zato se mohl pochlubit rybanem od samotného dědy Mráze s chlupem dovnitř.

Nováček Gajdlerovič naznačil, že jeho angažmá by nemuselo být mlácením prázdné povolžské slámy!

9. Dotiko Cup o samovar se bude konat v sobotu 7.4.2018 v Karpem Aréně v Domažlicích!

V sobotu 3.2.2018 se v kulturním domě v Třebnicích koná Mamulín DOA Tour, od 20.00 gulage beer fest a od 21.00 hudební produkce!


Konzumace gulage, piva, stalinových slz a hudební produkce pro málčiky komandy a jejich padrugy zdarma!

Дядя Ваня

Cвадьба как пояс!

9. ledna 2018 v 20:44 | Дядя Ваня
Svatba jako řemen v zimním paláci?


Ne, ne, tak to se opravdu mýlíte, v zimním paláci se něco jako řemen opravdu nabízelo, ale ne svatba, jako ve slavné české komedii, ale opravdu břitký rusko chlupatnatý hokej, což se ostatně v ostrých duelech tradičních kontrahentů inkontinentní agrární hokejové ligy stalo pravidlem.

Málčiky nastoupili do mače s obměněným kádrem, neboť byli opět povoláni osvědčení borci základního kádru a bitkaři z periferie dostali volno, aby byli v el klasiku komandy proti Kolofantům důstojným soupeřem!

Hokejový osud tomu chtěl, aby byli prohozeni i gólmani, ale na důvod této rošády už se statistici ptát nebudou, takže se nejspíš ani odpovědi nedočkají, což platí i pro vás, velevážení čtenáři našeho seriózního sportovního webu!

Kožišnatci s vystuženou obranou o navrátilce Petržíka vsadili na tuhou obranu s rychlými výpady do hájemství soupeře, čímž činili souboj borcům na druhé straně více než nesnesitelným a nebýt výtečného Fíroně, dočkali by se zcela určitě prvního vítězství této sezony proti rudokabátníkům.

Hrál se svižný hokej, kdy prim hráli gólmani na obou stranách či bohorovnost mnohdy více na efekt a pro šílící davy zbytečnými kudrlinkami opentlená zakončení světskou slávou omámených ostrostřelců.

Už, už to vypadalo, že burlaci budou opět tahat za delší konec legendárního provázku, kdy autorem vítězného gólu bude navíc létající čerepacha, Fišerovič, jehož odchod z HC Permonu Svatá Hora u Příbrami Jarka Starka nemůže jenom tak strávit, přičemž zkrat přišel od toho, od něhož to očekávali jen ti nejzasvěcenější, politruka politbyra komandy CSKA, který bekhadovým námazem na medvědobijku na životní šanci na modré linii čekajícího chlupatnatce, Šebu, dal možnost k jeho vyniknutí, neboť tento pumelicí do nejzažšího koutku Fíroňovy svatyně nepohrdl a tak došlo k zaslouženému dělení bodů.

ЦСКА против Бестыам 8:8

Состав команды ЦСКА против Бестыам:
Фиронь - Волфик, Янковец - Майор, Шпирк - Асталош, Пелей, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Кройц - Патак, Влчек, Фишер...

Заброшенные шайбы команды ЦСКА против Бестыам:
Гойда, Асталош 2, Кройц, Фишер, Визнэр 2, Шпирк

Следующий мач команды ЦСКА против Колофантам!


Дядя Ваня