Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Mальчикам команды не хватал дых!

19. prosince 2017 v 21:45 | Дядя Ваня
Да! Málčikám komandy došel v závěru výtečného mače proti Kolofantům dech ve výtečně rozehraném el klasiku!


No, zas až tak moc dobře ho maladci nezačali, neboť když naskakovala na led třetí formace bitkařů, ukazoval sčot skóre již 0:2 v jejich neprospěch a tak chekinglajnysti místo toho, aby bili předem vytipované jedince, např. Hoffmanna či Blackého, vyčarovali zcela překvapivě snížení a hodili tak soupeři rukavici.

Pak se hrál velmi svižný hokej, v němž prim hráli s velkou chutí hrající ofenzivní borci a vzhledem k tomu, že před mačem politbyru odřekly takové kusovky, jako Gumlovič a Pelejovič, nedokázala komanda na tomto poli držet krok až do závěrečné sirény.

Do análů se mohl zapsat zlatým písmem létající šachista Jankovcovič, když se ocitl face to face strážci svatyně soupeře za ještě přijatelného stavu 4:5, ale se svou partií nervů naložil jako často v této sezóně, zle nedobře, a tak písmo v análech rázem zhnědlo a soupeř začal od této chvíle rudokabátníkům odskakovat a tvrdili li bychom, že na tom neměl podíl muž s koženou brašnou a jeho kamarád nejen do deště, dopouštěli bychom se mystifikace!

Rudá mašina, která měla šlapat jako pověstné ruské hodinky, takto činila jen do chvíle, kdy se soupeř zaměřil na eliminaci blyštivého defenzivního démantu, Fronkoviče, pumelicí do kotníku, pak se slovutná defenzivní vozba začala bořit jako domeček z karet.

Jedním z mála pozitiv byl tak snad jen výkon ofenzivního centra, Vízneroviče, o nějž projevili pro Mrazilka Cup zájem montéři s Gerresheimeru a nabídli i možnou kompenzaci, tedy obrat denní produkce svého závodu za každou odehranou minutu výše jmenovaného borce, o čemž se samozřejmě ještě bude jednat!


V příštím mači proti Bestiím, ve středu po Vánocích, budou moci málčiky rudokabátníků naposledy přesvědčit o velikosti své turnajové formy a vyzkoušet hokejové doplňky pod jolkou nadělené dědou Mrázem, no a vo tom to je!


ЦСКА против Колофантам 5:13
Состав команды:
Мамулин - Волфик, Фронк - Штеинбрыкер, Янковец - Асталош, Бомбала, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Кройц - Майор, Патак

Заброшенные шайбы команды ЦСКА против Колофантам:
Гойда, Кройц, Визнэр 3

Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama