Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Listopad 2017

Kто останавливает машину?

28. listopadu 2017 v 21:40 | Дядя Ваня
Да! Kdo zastaví rudou mašinu, rozjetou jako pravé pověstné ruské hodinky namazené čerstvým voňavoučkým mazutem!


Málčiky komandy se tentokrát scházeli do hokejového zimního paláce jako pověstní švábi na Stalinovy slzy a i přesto dali dohromady hrůzu nahánějící sdružení, z něhož šel opravdu strach.

Při rozbruslení však vyšlo najevo, že chlupatnatcům ve smečce jeden kouzelník s gumou, tedy černou, ne s tou, co myslíte, chybí a tak se jejich hrající manager okamžitě začal zajímat o borce rudokabátníků třímajíc v dlaních čemodán plný stopadesátirublovek, což samozřejmě neuniklo jeho kontrahentu na druhé strany barikády, který přiskočil ke známému převlékači kabátů, jež je touto lidoveckou vlastností již hodně proslulí.

Této krátkodobé nepozornosti využil soupeř a jal se nekompromisně draftovat elitního křidélníka Astalošoviče, který nějaký velký odpor nekladl, což bylo zjevné i dle jeho rudého dresu s vlkem na prsou, ale i chlupem dovnitř, takže draftová metamorfóza byla dokonáná během okamžiku.


Nutno podotknout, že létající gambler byl nakonec tahounem útočné vozby soupeře a pumelicí zápěstím si i vydobyl zářes na své opravdu hodně nízko nošené medvědobijce, která mu však ve statistikách komandy nějaké velké plus nepřinese, spíš naopak!

Souboje na ostří medvědobijek doprovázené oslavnými la olami a chorei rozjařených ochozů byly nabízené plnými hrstmi a to ne v právě nepatrném množství a byly největší ozdobou večera, takže se nebylo tedy čemu divit, že mač šel do prodloužení, v němž už si další vítězství rudá mašina již nenechala vzít a to zejména díky výtečnému Mamulínovi, efektivní cloně tvrdých beků a lehkonohosti dvou úderných formací, kdy zejména souhra té druhé zvedla odborníky i laiky ze sedadel a naopak chlupatnatce srážela do kolen a bylo vypočteno, že zhruba obdobnou silou.

Létajícímu šachistovi Jankovcovi, ačkoliv v rozporu se závěry z porady na politickovýchovné světnici opouštěl své stanoviště hluboko do hlouby pole soupeře, se skórovat nepodařilo, ač se při svých neukojených ofenzivních choutkách dostával do míst, v nichž před sebou neviděl už nejen své spoluhráče, ale ani nikoho z kožišnatců.


Zato zápůjčka z druhé strany železné opony byla při technicko-taktické přípravě pozornější a povely "laufen und schießen" přetavovala ve skutečnost a to hned ve dvou případech, no a vo tom to je!

Der Kämpfer ohne wenn und aber von der anderer Seite "des eisernen Vorhangs" war der erste Stern des Spiels und für die gegnerische Verteidigung einfach zu schnell!
Hans weiter so aber natürlich nicht im Turnier gegen uns, denn da unsere Freundschaft zu einem bitteren Ende gehen könnte!

ЦСКА против Бестыам 10:8

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Кауфнэр, Янковец - Майор, Волфик - Клинг, Гумл, Патак - Гойда, Визнэр, Кройц

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Гойда 2, Кройц, Гумл, Визнэр 3, Клинг 2

Дядя Ваня

Pесурсoв есть!

21. listopadu 2017 v 21:26 | Дядя Ваня
Да! Zdroje jsou, jak kdysi říkávával autista Šmudla, co to tady kdysi šéfovával, než ho raději uklidili do Brusele, aby to tu nepřivedl úplně "zu Grund", co teď radí Sralbotkovi, který to kaučuje ještě hůř, je li to vůbec možný, ale to sem naštěstí nepatří, jsme totiž seriózní sportovní web!


Zdroje jsou, byly a budou a to hlavně ty s nevyčerpatelnými kapacitami hokejových talentů chodské gubernie, ale musejí se umět hledat, v čemž bylo politbyro komandy CSKA před včerejším pondělním el klasikem přece jen úspěšnější než vedení estéesky z periferie.

Rudokabátníci nastoupili se třemi kompletními útoky a dvěma obranami a v zádech s tento večer téměř nepřekonatelným vratárem čapajícím v životní formě!


I s plantážníků, kteří nakonec dali dohromady dvě pjaťorky, šel před mačem opravdu strach, neboť jejich řady celil Špirkovič, po vyléčené horečce sibiřských omladnic se navrátivší muž s koženou brašnou, který ji měl pro tentokrát opět napěchovanou střelným prachem, ale oproti normálu poněkud zvlhlým, což se projevilo až v průběhu mače!

Nějakým přestupovým draftovým rejdům, a to zejména z obvyklého lidoveckého křídla, udělalo vedení komandy přítrž tím, že pohrozilo jedincům nechávávajícím se obvykle uplatit naturáliemi z periferie podpisovou akcí připravené petici za zdanění církevních restitucí, což opravdu zabralo, neboť létající šachista Jankovcovič byl k nepřekonání a navíc vyrážel k opravdu nebezpečným protiútokům, jestli to bylo způsobeno tím, že nastoupil s kopií dopisu kardinála Duky panu Tomiovi, už se agenturám zjistit nepodařilo, jisté je jen, že byl z jeho strany nabízen pravý křesťanský hokej, více se dávalo, než přijímalo!


Účet mače i bez hostinského otevřel hned v prvním střídání létající gambler Astalošovič a použil li by k jeho elegantnímu provedení alá Hertl jiný příměr, než nůž máslem, lhal by!

Pak promluvily superrychlé medvědobijky v rukách nosičů ledové tříště z lajny bitkařů, kdy Pelejovič s hrajícím politrukem dostali za klecí soupeře agresivním napadáním do úzkých bohorovně lelkujícího beka a následné předložení šajby létajícímu dentistovi Patákovičovi, který se nemýlil a nekompromisně jí umístil jako korunku do nedokonalého chrupu, po půl roce už bylo na čase!


Nabuzení rudokabátníci byli neudržitelní a pálili jako u Verdunu a opravdu hodně ostrými, o což se pokoušel ostatně i soupeř, ale klíč k prolomení přístupového kódu k rudé svatyni nalezl pouze třikrát, kdy na opačné straně ukazatele skóre svítilo již potupných deset a když se navíc v čase 59.59 rozpomněl bitkař Volfíkovič také po delší odmlce na střelecké řemeslo a rozvlnil síťku za zády již notně znaveného vratára soupeře, měly ochozy možnost vidět zkrápění ledové plochy krokodýlími slzami nejen ze smutných finských očí, jehož majiteli bylo víc než nad slunce jasné, že když se nedaří, ani sobí trus nehoří, no a vo tom to je!


ЦСКА против Колофантам 11:3!

Состав команды ЦСКА против Колофантам:
Мамулин - Волфик, Кауфнэр - Кадлец, Янковец - Асталош, Гумл, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Кройц - Майор, Пелей, Патак.

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Волфик, Асталош 2, Гумл, Кройц, Патак, Фрчэк 2, Визнэр, Гойда 2

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам!

Дядя Ваня

Se učit, se učit, se učit!

16. listopadu 2017 v 21:07
Da, tak to už říkal onen konfident německého císaře, který měl prsty v listopadovém puči zinscenovaném za účelem ukončení světové války, o němž jsme se pak léta učili jako o říjnové revoluci, a platí to neustále, vždyť učit se novým věcem je hnacím motorem každého lidského uskupení a komanda s dresy barvy rozkvetlého vlčího máku s vlkem na prsou a někdy i na jiných místech není samozřejmě výjimkou!


Situace se totiž mění každým okamžikem a štěstí přeje připraveným a o tom ví své i politruk politbyra komandy CSKA a tak své ovečky drží neustále na špičkách a to i na těch lingvistických, neboť kdo ví, jaká bude situace, až se Milda vrátí z výletu do Kremlu a okolí!

Málčiky komandy dostávají již delší dobu nominační esemesky v jazyce A. S. Puškina!

Pravda, pro některé ostřílené harcovníky, Kreuzoviče, Jankovcoviče a spol., to žádný velký problém není, neboť ti "bukvy" tahají z rukávu, jako když bičem mrská a dokonce navrhují, aby se mluva L. N. Tolstého stala oficiálním jazykem rudokabátníků a nebyla používaná pouze při technicko-taktické přípravě v rámci předzápasového školení mužstva na politickovýchovné světnici, ale mladí malčici to mají o něco těžší.

Takový ofenzivní lídr, Víznerovič, který ještě tlačívává škamny domažlického lycea, to má o poznání trnitější, ale s nominační esemeskou se dokáže poprat s ivencí sobě vlastní, neboť už si na "bumážku" přemaloval své jméno azbukou a najde li ho ve zprávě na svém dotykáčkáči, vyráží neprodleně směr zimní palác a čeká, až se ostatní kouzelníci s medvědobijkami k němu začnou trousit, jako burlaci k řece Volze!


Přitom je to s tou azbukou tak jednoduché!

Tak třeba tiskace latinkou psané máma se čte v azbuce táta a pak že na tom něco je, stačí se fakt jen učit, učit a zase učit, von ten plešoun měl nakonec asi pravdu, no a vo tom to je!

Soudruzi, kontrolní otázka:

Миру мир je:

a) míru mír,
b) světu svět,
c) mupy mup,
d) světu mír...

Takže málčiky, do příštího mače si pořádně prosvištěte nová slovíčka, budete je potřebovat!

Дядя Ваня

Tрансфербомба?

15. listopadu 2017 v 14:58 | Дядя Ваня
Vybuchne přestupová bomba?

Elitní střelec komandy CSKA, Vlastimil Fišerovič, o jehož střeleckém koncertě referujeme níže, byl špehy KGB spatřen s plnou hokejovou polní nedaleko příbramského hokejového stadionu!


Report: ZDE !

Zlé jazyky tvrdí, že do Příbrami byl profesně převelen na základě iniciativy dalšího nejmenovaného ostrostřelce!

Gojda se totiž nejspíš obával, aby ho letos výše jmenovaný čarostřelec nepřipravil o zlatou korunku krále střelců!

Bude borec, který si již v minulosti podmanil např. karlovarskou arénu a to pouze s jednou bruslí, jíst hokejový chlebíček v bývalém království permoníků a uranu?

Toť otázka!

Jenom hodně informování odborníci a milovníci statistik však vědí, že eventuální rudá hokejová stopa z chodské gubernie nebude tou první svého druhu, neboť jeden jedinec současného kádru komandy "v dobách pravěkých týhle hry" v uvedené aglomeraci již působil a možná, že ho i na zubem času hodně poznamenaných obrázcích identifikujete.

Bylo to v dobách, kdy Jarka Starka dělávával ještě do hokeje a o koženém slunci ani nevěděl, že vůbec existuje!

U svého hokejoveho dítěte, HC Permon Svatá Hora, vsadil na draft borců do elitní formace, kteří mu měli pomoci na hokejové výsluní.

Tak určitě, takový pořízek by se do obrany hodil, hlavně na Bestie, ale kde je mu asi konec, víme jen, že to byl Maďar, říkal si Imro a trochu víc uměl metat diskem, ale po pravdě, k čemu to může být dobré?

Nutně sháněl střelce, organizátora hry a "metače kotoučů"!

Střelec svůj oddíl chemiků opustit nechtěl, organizátor chtěl raději než hru organizovat chod oddílu a metač kotoučů přešel raději na těžší předměty s větším průměrem a s nimi to dotáhl až na titul mistra světa, no a vo tom to je!

O koho se na snímku jedná necháme na čtenářích, Růžu zakrývajícího si kvůli paparazziům raději obličej, poznáte asi těžko!

Дядя Ваня

Oзеро лебединое!

13. listopadu 2017 v 23:52 | Дядя Ваня
Na labutí jezero do balšovo těátra?

Dvě první hvězdy mače, ostrostřelec a čapájev, kluci do nepohody!

Ale jděte, ztráta času, vždyť téměř totožný kousek, navíc říznutý pokladem na stříbrném jezeře, sedmi statečnými a majorem Zemanem, se nabízel plnými hrstmi lačným davům v zimním paláci v rámci toho nejklasičtějšího hokejového el klásika, jaké si lze vůbec představit.

Vedení komandy neponechalo nic náhodě a povolavacími rozkazy obeslalo před mačem elitní lajnu koncertních hokejových umělců i destruktivních bitkařů.

Soupeř trápen zraněními a souboji s "vnitřním líným prasopsem ", jak boj s leností nazývají soudruzi ze západního Německa, nebyl početně stoprocentní a tak si v rychlém předzápasovém draftu vybral z řad rudokabátníků elitního střelce, Astalošoviče, který nedávno kožišnatce vyprovodil z ledové plochy znamenají svět kvapíkovým hattrickovým tempem, což chtěl pro tentokrát vůdce smečky chlupatnatců takto eliminovat.


No a mohlo se jít na věc!

Davy šílely, v ochozech se hnala jedna la ola za druhou a napětí ve vzduchu pod střešní konstrukcí zimního paláce by se dalo doslova krájet, nikdo nechtěl udělat první osudovou chybu.

Už, už to vypadalo, že se z předváděného dramatu vyvine ochozy nenáviděná bezbranková dělba bodů, což samozřejmě nenechalo chladným hrajícího politruka politbyra komandy CSKA, který zavelel na zteč s laiky i odborníky podceňovanou lajnou bitkařů, s níž se mu podařilo sérií rychlých výměn neposedného kotouče na jeden dotek z medvědobijky na medvědobijku vylákat výtečného strážce soupeřovy svatyně z jeho hájemství a pumelicí zápěstím rozvlnit síťku za jeho zády!

Tento počin strhl ostatní aktéry k opravdové hokejové vřavě a útoky se valily oběma směry, jak příboj na březích Černého moře.

Střelci začali pálit ostrými a strážci svatyní se tomu snažili zabránit a o tom, že se to borcům v dresech barvy rozkvetlého vlčího máku dařilo opět o něco lépe, svědčí fakt, že na konci mače ukazoval sčot poctivých 8:7 pro tradiční letos téměř neporazitelný výběr hokejových kouzelníků a Víznerovič tentokrát nemusel, jak je jeho dobrým zvykem, rozhodovat v čase 59.59, neboť stačily jeho dvě branky v průběhu měření sil.

Po zápase se v kabině komandy řešilo, co s výtečníky, kteří nedokázali dát gól a to máme již téměř půlku sezóny odehranou, no a jak je to jednoduché, jim předvedl politruk a to teprve v jedenáctém mači a odskočil jim tak nezadržitelně v tabulce střelců, no a vo tom to je!

ЦСКА против Бестыам 8:7

Состав команды ЦСКА против Бестыам:
Мамулин - Волфик, Янковец - Майор, Фронк - Гойда, Визнэр, Кройц - Асталош, Шпирк, Патак

Заброшенные шайбы команды ЦСКА против Бестыам:
Майор, Гойда 3, Визнэр 2, Кройц 2

Следующий мач команды ЦСКА против Колофантам!

Дядя Ваня

Pазделeние точek в передвечер юбилеа большой октябрской!

7. listopadu 2017 v 21:18 | Дядя Ваня
Да! V předvečer velké říjnové se k nelibosti politbyra komandy CSKA dělily body!

Tak určitě!
Málčik Pelejovič vzal jubilejní mač opravdu vážně a do čemodánu si přibalil tomu odpovídající medvědobijku!

V předvečer převratného milníku, který otřásl světem a který údajně už neslaví ani v zemi samotné, kde zítra znamená již předevčírem nebo tak něco, změřili své aktuální síly málčiky komandy a posledně zhrzenými zástupci hokejové periferie!

Ona samotná říjnová je opředená mnoha nejasnosti, neboť jak tomu rozumět jinak, než že původním záměrem "intrikánů" bylo zmátnout zkostnatělý carský režim, který mimochodem od revoluce únorové proběhnuvší v březnu po abdikaci cara vlastně již ani neexistoval, no a konfident Uljanov představující se jménem Lenin placený přímo německým císařem zosnoval puč mimo jiné ve spolupráci s Gruzíncem Džugašvilim, jemuž jsme po druhé světové válce postavili na Letné největší pomník v Evropě, tedy Stalinův, abychom ho po jeho smrti zase zbourali, tedy puč, o němž v onen den vědělo jen pár set zainteresovaných a přímo se ho účastnících, no a aby se to nepletlo, proběhla tato říjnová "revoluce" až v listopadu, no a pak se v tom orientuj!

Ale neboj, neházej hlavu ani medvědobijku do žita, před příštím mačem proti Bestiím si to ještě jednou pořádně probereme!

Co bylo, bylo, v současnosti tlačí komandu kaljopka jinde, disciplína, oddanost a hlavně věrnost jsou v poslední době v řadách rudokabátníků tuze vzácné zboží!

Vždyť jak rozumět tomu, že soupeř z periferie dokáže přímo v rámci zahřívání organizmů na ledové ploše na správnou provozní teplotu draftovat z řad komandy hned trojici kouzelníků s gumou, tedy černou a hodně tvrdou, ne tu co myslíte vy!

Známá dvojice dezertéru Fronk a Jankovec, zas až takový údiv, vzhledem k tomu, že už jim v periferii vedení jedné nejmenované estéesky přidělilo záhumenky, na tváři zdrceného politického vedení rudé jízdy nevyvolalo, ale fakt, že se za řádek brambůrů a pytel ječmene nechal zlomit i Arkádij Paidar, dostalo politruka opravdu do kolen!

Co s těch Arkádijových děti vůbec bude, budou li následovat svůj největší vzor, tohle si opravdu Čuk ani Gek nezaslouží!

I bez uvedených přeběhlických opor však maladci dokázali vzdorovat a to zejména díky poctivé obranné práci trojice defenzivních kouzelníků, z nichž třeba takový Kreuzovič jako přídavek pro ochozy občas ukázal i onu slavnou Nepelovu piruetu, s níž tento borec dokázal vybojovat zlato na olympiádě v Sapporu!

Ochozy reagovaly mexickou vlnou, ale Hoffmanna a spol. tento vícekrát opakovaný kousek nechával chladným a tak létaly šajby za Mamulinova záda jako na běžícím pásu!

Naštěstí útočná vozba vyztužená konečně i o bojovníka Astalošoviče, který se před mačem na radu vedení politbyra do nějakých větších věcí, jako vaření čaje a podobným jeho životu nebezpečným činnostem, nepouštěl, začala v závěru řadit vyšší, tedy druhý rychlostní stupeň, s nímž měla přetížená defenzíva soupeře a to zejména v místech, kde operoval vejminkář Fronk, problémy a tak se není moc čemu divit, když v čase 59.59 srovnal účet zápasu, kdo jiný, než Víznerovič, na konečných 7:7.

Nakonec byly spokojeny oba tábory, což stvrdili pozápasovým podáním ruky, no a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 7:7

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Волфик, Кройц, Штеинбрыкер - Гойда, Визнэр, Асталош - Майор, Пелей, Патак

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Пелей 3, Визнэр 2, Штеинбрыкер , Гойда

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам!

Дядя Ваня