В понедельник 16-ого октября в 20.45 часов ЦСКА против Бестыам!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Říjen 2017

Ox! Подготовка кубока мразилка не направилась!

10. října 2017 v 21:25 | Дядя Ваня
Да! V přípravě na vrchol zimní části hokejové sezóny, Mrazilka Cupu, změřili své aktuální síly málčiky komandy CSKA a nevyzpytatelných Kolofantů!


Nedorazil hlavní vedoucí hokejových kouzelníků z periferie, čímž bylo jasné, že drancování kádru komandy nebude tak jednoduché, ale i přesto se borcům okolo zástupce finské hokejové školy podařilo na vařené nudli přetáhnout pouze éterického Špirkoviče a tak se zdálo, že tradiční soupeř rudokabátníků bude hratelnější než obvykle!

Bohužel toho málčiky komandy nedokázali využít, neboť opět v třetině soupeře umírali na krásu a v té vlastní se nevyvarovali staré bolesti, lehkovážné až bohorovné rozehrávky!

Takto by nemohli porazit ani šest medvědů s Cibulkou a možná ani i bez něj, no a nic na tom nezměnil ani střelecký koncert maestra střelby Gojdoviče, od nějž se něco podobného očekávalo.

Ale nevadí, co není může být a to hned v pondělí proti soupeři, jehož málčiky dokázali obrat letos o body pokaždé, no a vo tom to je!

Jinak již je jasné, jak budou někteří kouzelníci medvědobijkou trávit zimní dovolenou, v sobotu, 30.12.2017, se v zimním Karpem paláci totiž uskuteční již 3. ročník velkého mezinárodního hokejového Mrazilka Cupu za účasti komandy CSKA, Bestií, Mad Hogs a Gerresheimeru z Horšovského Týna!

Hledá se už jen sponzor, který by rád spojil své dobré jméno s neméně kvalitním turnajem!

ЦСКА против Колофантам 11:15

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Кауфнэр, Фронк - Брож, Кройц - Гойда, Визнэр, Палацкий - Патак, Пелей, Фрчэк - Майор, Янковец

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Кауфнэр, Гойда 4, Кройц, Фрчэк 2, Визнэр 3

Следующий мач ЦСКА против Бестыам в понедельник 16-ого октября!

Дядя Ваня

Pазделительные точки.

3. října 2017 v 13:41 | Дядя Ваня
Да! V potemnělém zimním Karpem paláci se v prvním letošním hokejovém el klásicu proti hladem po hokeji a dožínkovou kocovinou nabuzeným Kolofantům zcela překvapivě dělily body!


Pravda, podle nějakého hodně prapodivného scénáře, kdy za krásných osm zabróšených šajb do sítě pozorného strážce svatyně z periferie, kdy ta Gojdova měla minimálně parametry na nejvyšší stupínek ankety o zlatou pelmeňovou energeticku tyčinku, neobdržela komanda povzbuzená dvěma posledními jasnými výhrami proti Bestiím bod žádný, naproti tomu za patnáct upachtěných rozvlnění síťky za zády oktoberfestovým maratonem mírně unaveného Mamulína brali kouzelníci z Kolofantova a okolí body hned tři!

A pak že je nějaká spravedlnost!

Nebyla, nebude a to ani hokeji!

Ale co není, může být a možná se to i brzy změní, to až přeberou otěže za pravdou a láskou zdecimovanou a vydrancovnou zem, Milda, Andrej a Tomio, to pak bude jiná jízda, ale to sem teď asi nepatří!

Přejděme k věci, té sportovní.

Vedení komandy mělo podezření, že by nabuzenost soupeře mohla nabývat maximálních parametrů a tak nechtělo nechat nic náhodě a pokusilo se otupit zejména útočný břit protivníka.

Použilo lsti a zaslalo garantům kvality na druhé straně barikády smsku s tím, že se mač odkládá na druhý den!

Bohužel se chytil jen fofrník Tomášek, ostatně jako vždycky, v tom je na něho opravdu spolehnutí, Nutellajnen snad proto, že smsky moc nečte nebo že nerozumí azbuce, neočekávaně dorazil a tak mohl sehrát nechvalně známou roli může s koženou brašnou a možná i čemodánem procházejícím obrannou hradbou rudokabátníků jako pověstný nůž máslem a možná ještě lehčeji.

Dost často také těžil z někdy až bohorovné rozehrávky lehkomyslných beků či nedokonanému aktu vyhození touše z obranného pásma, naproti tomu komanda také schopna uzamknout soupeře na dlouhé minuty v jeho obranné ulitě a vypracovat si šance z kategorie nejstoprocentnějších často umírala na krásu, i když kombinace na jeden dotek zakončená létajícím krupierem Astalošovičem se zapíše do análů zimního paláce minimálně zlatým písmem!

Soupeř, ač nebývale nabuzen, dorazil vzhledem k zejména na periferii řádící sibiřské horečce omladnic a doznívající kocovině z oslav úspěšných žní, oslaben o několik stěžejních nositelů úspěchu a tak vsadil na brutální draft přímo v řadách kouzelníků s dresy barvy rudých máku s vlkem na prsou a někdy nejen tam a po navršování nabídek slabší kusy s převlékáním kabátů, za něž by se nemusel stydět ani mistr této disciplíny, Gajek, vůbec neotáleli.

Elitní bek Špirkovič slyšel hned na řádek brambor, když ale vůdce Kolofantů přihodil ještě pytel ječmene, začala se mentálně drolit i defenzivní skála defenzivy rudokabátníků, Fronkovič.

No a jak to dopadlo, již víme, jisté je jen to, že příště to bude úplně jinak alespoň výsledkově, co se však nasazení v osobních soubojích týče, bude i na tomto poli intenzita zcela jistě gradovat, no a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 8:15

Состав команды ЦСКА:
Брож - Волфик, Янковец - Майор, Замечник - Гойда, Визнэр, Палацкий - Пелнар, Кауфнэр, Влчек - Бомбала, Асталош

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Асталош, Палацкий, Визнэр 2, Влчек, Кауфнэр, Гойда 2

Příští mač opět na stejném místě, nejspíš proti stejnému soupeři.

S CSKA na věčné časy a ani o vteřinu déle!

Дядя Ваня