Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Říjen 2017

Ox! Драфт команды

31. října 2017 v 21:14 | Дядя Ваня
"Kak tebja zavut?

Menja zavut Ďáďa Váňa, já igraju v chokej za kamandu CSKA protiv Bestiam i Kolofantam!

Menja zavut Karen, ja baxerom CSKA Maskva, já tolko čempion mira v kategorii 52 kilogramov.

Karen pakup sebja kaňky, kušaj mjaso, patom tebja nado v pjatjorke malaťukov!"


Tak nějak vypadal draft potencionálního bitkaře do komandy CSKA, Karena Arutjanana, mistra světa v boxu, který by měl vyztužit její obranu, ale přestup zatím dotažení nebyl, takže se vedení muselo spolehnout v el klasiku proti Bestiím na osvědčenou sestavu, která se stejně, ostatně jako vždy, těsně před mačem zúžila o čtveřici osvědčených kusovek z různých důvodů!

Naštěstí na ostatní málčiky a to i horské myslivce z NDR je spoleh a tak do mače vlétli maladci ostatně stejně jako Bestie se dvěma pětkami, ale za to pořádně údernými, což potvrzoval jejich souboj na ostří medvědobijek od úvodu mače po závěrečný hvizd sudího Hopkirka!

Rudokabátníci vlétli do mače Gojdou zabróšenou šajbou hned v prvním střídání, čímž však taktovku hry z rukou kožišnatců toužících konečně po nějakých těch bodech nevyrazili, neboť ti se valili na zteč Mamulínovy svatyně jako lavina za lavinou a i přes tuhý odpor jako pověstné ruské hodinky pracující obrany dirigované výtečným Volfíkovičem a vzhledem k četnosti ataků se občas i ta nějaká soupeřova šajba do síťky zatoulala.

Už už to vypadalo, že se body budou poprvé v této sezóně stěhovat do nějaké nory, když odpovědnost za to, aby tomu tak nebylo, vzal na sebe ten nejmladší z rudokabátníků a v čase 59.59 zasunul neposednou touš pod nešťastného Fíroně, jemuž stačilo jen prolétnout hlavou, že hodnota bodového zisku se tím devalvovala z nominální hodnoty tří na pouhou třetinu, za níž byly nakonec rády oba tábory!

No a Karen?


Ten toho zatím moc nevybojoval, ale dveře do komandy má samozřejmě otevřené, stejně jako ostatní mládí a nadějní malčici, no a vo tom to je!

ЦСКА против Бестыам 6:6

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Кройц, Шпирк - Майор, Волфик - Гойда, Визнэр, Габриел - Клинг, Пелей, Патак

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Гойда, Визнэр 2, Шпирк, Клинг 2

Следующий мач команды ЦСКА против Колофантам!

Дядя Ваня

Ox, прогресс не остановишь!

24. října 2017 v 21:24 | Дядя Ваня
Да! Pokrok nezastavíš, o to tady běží!

A to ani v zimním Karpem paláci v pondělní večer v rámci tradičního hokejového el klásica mezi komandou a Kolofanty!


Mač se totiž vyvíjel podle jiného scénáře, než na jaký jsou letos čtenáři sportovních rubrik vesjolych kartinek a murzylky zvyklí a také i jinak skončil!

Chlapík s koženou brašnou v řadách soupeře, který normálně dělá v řadách komandy rotyku, nebyl ve své kůži a nebo jej tížila svačina, kterou si do torny vložil a tím si ukrojil velký krajíc, který byl nakonec na rozvrácení rudých obranných šiků nepostačující!

Komanda táhla od počátku mače za delší provázek a to zejména zásluhou objevu skautů politbyra komandy CSKA, Tomáše "Bureho" Škardy, který zatížil konto soupeře hned čtyřmi trefami do černého!

Na tohoto málčika se bude muset komanda zaměřit a vedení také již začalo oťukávat počet rudých kožichů, za něž by byl eventuálně ze smečky chlupatnatců uvolněn.

Do stejného počtu šancí se dokázal probít i politruk komandy, ale ve finální kličce ho vždy zradilo zařízení, kaňky samochodky!

Zlé jazyky tvrdí, že těsně před mačem zahlédli u uvedených bruslí létajícího šachistu Jankovce, který právě s politrukem svádí napínavý souboj v tabulce střelců, s pilníkem!

Bohužel ne všichni málčiky se slavného mače mohli účastnit, např. útočné eso Astalošovič neuneslo tíhu okamžiku a upustilo samovar s vroucím ruským čajem ve chvíli, kdy se dozvědělo, že by mělo nastoupit na křídle elitní formace, ne nadarmo tvrdil již Lenin, že samovar je dobrý sluha, ale špatný pán!


A Kolofanti, ti se vzpamatovali až s křížkem po funuse, tedy za stavu 0:5, kdy už ruské migy s přehledem kontrolovaly prostor pod konstrukcí zimního paláce, ale na otočení kormidlem kupředu, zpátky ni krok, to pro kouzelníky z periferie nestačilo!

Na atmosféru v estéesce se raději ani neptáme, stačilo vidět ty obličeje těsně po závěrečném hvizdu velezkušeného sudího Hopkirka!

Takže nakonec měl další rekonvalescent se zlomenými žebry, štírek Frček, pravdu, když ještě před mačem připíjel na v srůstajících kostech cítící vítězství komandy výborným plechovkovým pivem žiguli.


No vidíte a za našich mladých let se v žiguli jezdívávalo a ne ledakdo, doktoři, právníci, školníci z banky a jiné významné osobnosti, no a dnes se to pije a pak, že pokrok zastavíš, no a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 7:5

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Волфик, Фронк - Штеинбрыкер, Янковец - Гойда, Шкарда, Пайдар - Майор, Кройц, Патак

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Шкарда 4, Гойда, Штеинбрыкер, Пайдар

Дядя Ваня

Mальчики знают, как на Бестыей!

17. října 2017 v 21:01 | Дядя Ваня
Да! Málčiky letos vědí, jak na Bestie.

Těm se totiž ani jednou nepodařilo obrat kouzelníky s medvědobijkou byť o pouhopouhý jediný bodík do tabulky inkontinentní agrární hokejové ligy!

No a nejinak tomu bylo i v pondělní večer v zimním Karpem paláci ležícím přímo v srdci chodské gubernie!

Poběda se ale nerodila zas až tak jednoduše, neboť plno malčiků bylo schváceno neduhy, jakými jsou nemoci, zranění, pracovní zaneprázdnění, či akutní záchvat lenosti.

Přesto dalo vedení komandy do kupy úderku, z níž šel opravdu strach a to nejen na papíře či virtuálním prostoru.

I ze soupeře vyzařovala doslova hokejová hrůza, ale do plné palby nejeden kouzelník s gumou scházel a tak se hrající manager pustil do draftu v řadách rudokabátníků!

Je jasné, že se okamžitě zaměřil na slabší a psychicky labilnější jedince a ne nadarmo tak v hledáčku a později i v podběráku uvízl výstavní kus!


Létající šachista Jankovec na řádky brambor a pytle ječmene moc neslyšel a Bestie je tak jako Kolofanti stejně neměly, ale na vysokohorské šachové soustředění už jeho věrnost zajíci na prsou začala jevit známky lehkého opotřebení a když pak soupeř navýšil nabídku až na šachovou simultánku na Piku komunizma proti pracovníkům mauzolea V. I. Lenina, byla ruka v rukávě, a opora rudokabátníků ve vyčpělém bílém dresu chlupatnatců!

Je jasné, že na druhou stranu barikády byl maladěc vyslán řádně poučen kontrášema komandy, ale ani soupeř tak naivní, aby si trojského koně nasadil do obrany, také nebyl, a tak se elitní bek stal centrem soupeřovy formace bitkařů, kde už si ho vlastní křídla v pohodě mohla pohlídat, nedělá li díry do vlastního podpalubí!

Svůj nový part, aby se u soupeře zalíbil a pak mu mohl škodit vzal opravdu vážně, neboť se mu s přehnanou iniciativou před Mamulínovou svatyní podařilo dokonce skórovat a to po hodně dlouhé době!

Tato zabróšená šajba se mu do statistiky samozřejmě počítat nebude, ale někde se zcela jistě objeví!

V osobním dotazníku v kolence černá kaňka se na ni místo zcela jinde najde!

Naštěstí tato politováníhodná skutečnost byla jednou z posledních výkřiků labutí písně kožišnatců, neboť málčiky okolo Nutellajnena, Víznera, Kreuze a spol. zařadili za stavu 1:4 v jejich neprospěch vyšší, tedy druhý rychlostní stupeň, na což již překvapený soupeř reagovat nedokázal!

Pekelné tempo se začalo před bouřícími tribunami ještě stupňovat, takže slabší kusovky komandy začaly odpadávat jako návštěvníci velkého řetízáku v parku kultury a oddechu Julia Fučíka a komanda dohrávala nakonec v počtu o tři nižším než zkraje mače!

ЦСКА против Бестыам 9:7

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Волфик, Фронк - Брож, Кауфнэр - Гойда, Визнэр, Палацкий - Шпирк Михал, Нутеллайнен, Шпирк Мира - Майор, Кройц

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Кройц 2, Нутеллайнен 2, Визнэр, Шпирк Мира 3, Гойда

Следующий мач команды ЦСКА против Колофантам в понедельник 23-oго октября.

A co že znamená to malé bezvýznamné mínus v osobním dotazníku létajícího šachisty?

Ale nic moc, jen mu bude lehce domluveno před bojovou zástavou vumlem, tedy vulkanitovaným učitelem marxismu leninismu, protože sorry jako z řady nám nikdo vybočovat nebude!

No a vo tom to je!

Jo a nezapomeňte přijít k volbám, málčiky!

Дядя Ваня

Ox! Подготовка кубока мразилка не направилась!

10. října 2017 v 21:25 | Дядя Ваня
Да! V přípravě na vrchol zimní části hokejové sezóny, Mrazilka Cupu, změřili své aktuální síly málčiky komandy CSKA a nevyzpytatelných Kolofantů!


Nedorazil hlavní vedoucí hokejových kouzelníků z periferie, čímž bylo jasné, že drancování kádru komandy nebude tak jednoduché, ale i přesto se borcům okolo zástupce finské hokejové školy podařilo na vařené nudli přetáhnout pouze éterického Špirkoviče a tak se zdálo, že tradiční soupeř rudokabátníků bude hratelnější než obvykle!

Bohužel toho málčiky komandy nedokázali využít, neboť opět v třetině soupeře umírali na krásu a v té vlastní se nevyvarovali staré bolesti, lehkovážné až bohorovné rozehrávky!

Takto by nemohli porazit ani šest medvědů s Cibulkou a možná ani i bez něj, no a nic na tom nezměnil ani střelecký koncert maestra střelby Gojdoviče, od nějž se něco podobného očekávalo.

Ale nevadí, co není může být a to hned v pondělí proti soupeři, jehož málčiky dokázali obrat letos o body pokaždé, no a vo tom to je!

Jinak již je jasné, jak budou někteří kouzelníci medvědobijkou trávit zimní dovolenou, v sobotu, 30.12.2017, se v zimním Karpem paláci totiž uskuteční již 3. ročník velkého mezinárodního hokejového Mrazilka Cupu za účasti komandy CSKA, Bestií, Mad Hogs a Gerresheimeru z Horšovského Týna!

Hledá se už jen sponzor, který by rád spojil své dobré jméno s neméně kvalitním turnajem!

ЦСКА против Колофантам 11:15

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Кауфнэр, Фронк - Брож, Кройц - Гойда, Визнэр, Палацкий - Патак, Пелей, Фрчэк - Майор, Янковец

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Кауфнэр, Гойда 4, Кройц, Фрчэк 2, Визнэр 3

Следующий мач ЦСКА против Бестыам в понедельник 16-ого октября!

Дядя Ваня

Pазделительные точки.

3. října 2017 v 13:41 | Дядя Ваня
Да! V potemnělém zimním Karpem paláci se v prvním letošním hokejovém el klásicu proti hladem po hokeji a dožínkovou kocovinou nabuzeným Kolofantům zcela překvapivě dělily body!


Pravda, podle nějakého hodně prapodivného scénáře, kdy za krásných osm zabróšených šajb do sítě pozorného strážce svatyně z periferie, kdy ta Gojdova měla minimálně parametry na nejvyšší stupínek ankety o zlatou pelmeňovou energeticku tyčinku, neobdržela komanda povzbuzená dvěma posledními jasnými výhrami proti Bestiím bod žádný, naproti tomu za patnáct upachtěných rozvlnění síťky za zády oktoberfestovým maratonem mírně unaveného Mamulína brali kouzelníci z Kolofantova a okolí body hned tři!

A pak že je nějaká spravedlnost!

Nebyla, nebude a to ani hokeji!

Ale co není, může být a možná se to i brzy změní, to až přeberou otěže za pravdou a láskou zdecimovanou a vydrancovnou zem, Milda, Andrej a Tomio, to pak bude jiná jízda, ale to sem teď asi nepatří!

Přejděme k věci, té sportovní.

Vedení komandy mělo podezření, že by nabuzenost soupeře mohla nabývat maximálních parametrů a tak nechtělo nechat nic náhodě a pokusilo se otupit zejména útočný břit protivníka.

Použilo lsti a zaslalo garantům kvality na druhé straně barikády smsku s tím, že se mač odkládá na druhý den!

Bohužel se chytil jen fofrník Tomášek, ostatně jako vždycky, v tom je na něho opravdu spolehnutí, Nutellajnen snad proto, že smsky moc nečte nebo že nerozumí azbuce, neočekávaně dorazil a tak mohl sehrát nechvalně známou roli může s koženou brašnou a možná i čemodánem procházejícím obrannou hradbou rudokabátníků jako pověstný nůž máslem a možná ještě lehčeji.

Dost často také těžil z někdy až bohorovné rozehrávky lehkomyslných beků či nedokonanému aktu vyhození touše z obranného pásma, naproti tomu komanda také schopna uzamknout soupeře na dlouhé minuty v jeho obranné ulitě a vypracovat si šance z kategorie nejstoprocentnějších často umírala na krásu, i když kombinace na jeden dotek zakončená létajícím krupierem Astalošovičem se zapíše do análů zimního paláce minimálně zlatým písmem!

Soupeř, ač nebývale nabuzen, dorazil vzhledem k zejména na periferii řádící sibiřské horečce omladnic a doznívající kocovině z oslav úspěšných žní, oslaben o několik stěžejních nositelů úspěchu a tak vsadil na brutální draft přímo v řadách kouzelníků s dresy barvy rudých máku s vlkem na prsou a někdy nejen tam a po navršování nabídek slabší kusy s převlékáním kabátů, za něž by se nemusel stydět ani mistr této disciplíny, Gajek, vůbec neotáleli.

Elitní bek Špirkovič slyšel hned na řádek brambor, když ale vůdce Kolofantů přihodil ještě pytel ječmene, začala se mentálně drolit i defenzivní skála defenzivy rudokabátníků, Fronkovič.

No a jak to dopadlo, již víme, jisté je jen to, že příště to bude úplně jinak alespoň výsledkově, co se však nasazení v osobních soubojích týče, bude i na tomto poli intenzita zcela jistě gradovat, no a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 8:15

Состав команды ЦСКА:
Брож - Волфик, Янковец - Майор, Замечник - Гойда, Визнэр, Палацкий - Пелнар, Кауфнэр, Влчек - Бомбала, Асталош

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Асталош, Палацкий, Визнэр 2, Влчек, Кауфнэр, Гойда 2

Příští mač opět na stejném místě, nejspíš proti stejnému soupeři.

S CSKA na věčné časy a ani o vteřinu déle!

Дядя Ваня