Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Září 2017

Ox! Гуп на мясо как из журнала!

25. září 2017 v 23:58 | Дядя Ваня
Да! Hup na špek jako z učebnice hokejových lstí předvedli málčiky komandy CSKA v potemnělém zimním Karpem paláci, i když se s podběrákem maladci vytasili za oněch již pověstných pět minut dvanáct, kdy rozdíl činil hrozivé čtyři šajby a ve zdárný obrat věřil již málokdo a možná dokonce jen politruk, který ke komandě promluvil ve stylu, teď když je máme na lopatě, to přece nezabalíme!

První část klasické hokejové lsti, navnadění a následné ukolebaní soupeře, vyšla rudokabátníkům na výtečnou a není se moc co divit, neboť šajby se posledně famóznímu Mamulínovi tak nějak vyhýbaly a tak rostlo konto ve prospěch soupeře na až hrozivých 0:6.

Tehdy poprvé začaly ruské migy trochu tahat až ke korekci 6:7!


Bestie opět odskočily až na výše citovaných 6:10, no a pak to chtělo změnu a vedení komandy poslalo málčika Volfíkoviče podívat se na zastávku, nepojede li tudy mašina z transibiřské magistrály, jela li či nejela, jsme se nedozvěděli, ale jistě je to, že v poslední pětiminutovce převzali málčiky otěže mače do svých rukou a v čase 59:59 symbolicky zatloukal hřebíček do rakve bekendovou kličkou elitní centr první formace Víznerovič, čehož se však někteří labilnější jedinci kožišnatců na ledě bohužel již nedočkali!

Výtečně zahrál štírek Frček, který na ledové tříšti znamenající svět slavil střelecký den!


Na opačném pólu se ocitla dvojice zcela nekoncentrovaných beků, létající šachista a klopýtající politruk, která asistovala minimálně u šesti inkasovaných šajb, ale na to už se naštěstí historie ptát nebude a příště, tedy na Mamulín Oktoberfestu, to bude zase úplně jinak, no a vo tom to je!


ЦСКА против Бестыам 11:10

Состав команды ЦСКА:
Брож - Волфик, Фронк - Брож, Шпирк Мира - Майор, Янковец - Фрчэк, Визнэр, Палацкий - Асталош, Влчек, Патак - Пелей, Нутеллайнен, Шпирк Михал

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Шпирк Михал, Фрчэк 4, Визнэр 2, Шпирк Мира 2, Нутеллайнен 2

Следующия акция Мамулин Октябрь Фестиваль!

Дядя Ваня

Ox! Добро пожаловать в клетку, Мамулин!

18. září 2017 v 23:56 | Дядя Ваня
Да! Vítej v kleci, Mamulíne, dalo by se suše konstatovat po návratu impresária všech možných festů a monstrakcí a kulinářského všeumělce, který umí udělat gulášek ze všeho, co se alespoň trochu hýbe!


Návrat pachatele na místo činu téměř po dvou letech odmlky to byl víc než famózní, neboť nebývá pravidlem, aby se neoslnivějšími jmény prošpikovaný soubor Bestií dokázal střelecký prosadit pouze každých pětadvacet minut!

Mamulín čaroval jako Fakír s Hašanem dohromady v dobách své největší slávy!

Hrálo se opravdu svižně a objevil se občas i nějaký ten šťulec, ale soupeři se většinou vzájemně omlouvili a neposednou touš vraceli na místě přestupku.

Meze překročil snad jen zbytečný faul na finského démona, který hned zkraje zatížil brankové konto soupeře hattrickem, následné trestné střílení provedl téměř učebnicově létající dentista Paták, ale pomstít svého sraženého druha v boji se mu jen o milimetry nepodařilo!

Doufejme jen, že se Nutellajnenovi nic vážného nestalo a ráno bude skákat z postýlky jako rys!

Za zmínku snad ještě stojí, že nastoupil v dresu Treťjaka, neboť do hráčského své létem strádájící tělo nedostal!

Skóre se měnilo jako na horské dráze, ale 4:3 ve prospěch Bestií bylo pouhou jejich labutí písní, neboť síťka se pak vlnila jen za zády Sezamovými, tedy vratárským žolíkem za obranou chlupatnatců!

Oba tábory kvitovaly návrat ztraceného syna a převlékače kabátu v jedné osobě, který přinesl na ledovou plochu zimního paláce tolik potřebný klid!

Občas z něj sálal takovým způsobem, že v okruhu několika metrů čtverečních tál led!

Rudokabátníci rozložili útočnou sílu na tři hbité dvojice se dvěma šikovnými centry, což naleptávalo obranou tvrz kožišnatců, no a kdyby elitní obranná dvojice odkoukala něco z obranného řemesla druhé dvojice bitkařů, mohlo se hrát vzadu na nulu, ale tomu by stejně pravidelní čtenáři sportovních rubrik těžko uvěřili, takže uvidíme, jak se další vzájemné měření sil vyvine příští týden, stejné to zcela jistě nebude, no a vo tom to přece je!

ЦСКА против Бестыам 6:4

Состав команды ЦСКА:
Мамулин - Волфик , Фронк - Майор, Янковец - Гойда, Визнэр, Фрчэк - Асталош, Влчек, Патак - Шпирк Михал, Нутеллайнен

Заброшенные шайбы команды ЦСКА:
Нутеллайнен 3, Шпирк Михал, Визнэр, Фрчэк

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в понедельник 25-oго сентября в 20.45 часов.

Дядя Ваня

Ox! Честная игра должна быть

12. září 2017 v 21:07 | Дядя Ваня
Zdrávstvujte, hokejové málčiky, fanoušci i jejich soupeři,

v pondělí se proti sobě opět postaví již tradiční hokejoví soupeři, kteří společně za několik posledních let svedli nejednu opravdovou bitvu o cenné body KAHL, jednou vyhráli jedni, podruhé druzí a někdy skončily bitvy bitev nerozhodně, jako posledně, tedy v prvním měření sil nové sezóny.

Mač měl však nemilou dohru, která překročila určitě hranice únosnosti!


Všichni zúčastnění si zřejmě uvědomili, že takovéto výstupy do tradiční hokejové spolupráce nepatří a snad se jich do budoucna vyvarují.

Kontrahenti se za své zkratkovité jednání omluvili a tím je celá věc snad nadobro vyřešena!

Nabízí se však i alternativní řešení.

Interní zápasy nejsou úplně k zahození, ale mají hned několik háčků!

Musí se shánět dvojnásobný počet bojechtivých malčiků a fakt, že rezerva pak drze poráží elitní výběr také není úplně to pravé hokejové kokosové, no a vo tom to je!

Takže než příště rozdáte nějaký ten hit, seknutí či obdobný štulec, napočítejte si před tím raději do deseti anebo třeba do "сорок", tušíte li, kolik to tak asi je!

S CSKA a jejich fair play soupeři na věčné časy, ale ani o vteřinu déle!

Politruk politbyra komandy CSKA

Ox! Игра в кошку с помощью мыши.

11. září 2017 v 23:36 | Дядя Ваня
Да! Byla to klasická hra kočky s myší v interním měření sil komandy CSKA v zimním Karpem paláci, ale bohužel s malinkým háčkem, neboť myšáci měli oproti očekávání odborné i laické veřejnosti lehounce navrh, což dokázali potvrdit i výsledkově!

Muž s koženou brašnou se občas prosmýkl, bohužel nejednou a bohužel nebyl jediný, komu se to občas podařilo, ale příště to už bude zase jinak!

Dávat dohromady jednu sestavu je opravdový oříšek, ale dávat dohromady hned dvě, to chce skutečně pevné nervy a ty naštěstí užší vedení politbyra komandy CSKA má, zatím!

V jednu chvíli to vypadalo, že se bude hrát v plné palbě, tedy na tři útoky, na obou stranách barikády, ale jak už to tak bývá, těsně před úvodním vhazováním přísného sudího Hopkirka se začaly slétat omluvenky ze všech světových stran!

Jsem v Brně, chytly mě záda, natáhl jsem si při kuželkách sval apod., no však už to přece znáte.

Do boje vlétli lépe zástupci A výběru, rudokabátníci, a už už se tetelili ve světle ramp, pak ale z ničeho nic usnuli na vavřínech, čehož využili stále více se osmělující novicové hokejového řemesla a zalili svatyni soupeře doslova gólovou smrští a otočili tak kolo dějin na svou stranu, zpátky ni krok a překvapený soupeř se zmohl v závěru již jen na korekci výsledku na ještě přijatelných 6:10 ve svůj neprospěch.

Naštěstí se z interních zápasů statistika nevede a lze jen doufat, že se komanda náležitě poučila, protože takovýto výkon by v příštím týdnu na běsnění Bestií zcela jistě nestačil, no a vo tom to je!

Sestava CSKA "A":
Kouřil - Major, Kreuz - Volfík, Paták - Hojda, Vízner, Frček - Bombala, Heidler, Pelej - Huml

Sestava CSKA "B":
Hoffmann - Bacík, Kubica - Zverka, Paidar - Tomášek, Nutellajnen, Špirk M. - Malzer, Astaloš, Kling

Дядя Ваня

B начале разделение точек!

5. září 2017 v 22:12 | Дядя Ваня
Да! V zimním Karpem paláci se hned zkraje nové sezóny mezi arcirivaly inkontinentní agrární hokejové ligy dělily body.

Tak určitě, ještě že bylo společné focení před mačem!

Ale projděme si postupně, jak k tomu došlo!

Vedení komandy nechtělo ponechat nic náhodě a svolalo komandu téměř v plné palbě až na pár rekonvalescentů, jimž přeje tímto brzké douzdravení!

Omluvil se mimo jiné elitní ostrostřelec Humlovič, jehož málčik nastupuje do školy, umí sice už napsat v azbuce celou soupisku maladců, ale přechod na latinku nebude zcela jistě nejjednodušší a hlavně až se dozví, že táta, psaný psací azbukou je vlastně máma latinkou, bude v tom mít zpočátku zcela jistě pořádnej hokej, z čímž mu chce výše jmenována opora pomoci a vedení komandy CSKA není samozřejmě proti!

O šajby v síti soupeře se měl postarat znovunalezený syn ruské hokejové školy, Nutellajnen, nemohl najít výstroj, naštěstí se rozpomněl, že jí uložil v zemljance, bohužel nejen ji, ale i butylku Stalinových slz, které byly o pořadí dříve než výstroj a tak se vedení mužiků elitního střelce nakonec nedočkalo!

Do mače vlétli málčiky, jak Stachanovec do své dílny, a Bestie často nevěděly, kam dřív skočit a to zejména, když byla na ledě druhá pjaťorka vedená Víznerovičem!

I Bestie vystrkovaly střelecké růžky, ale rudokabátníky držel ve hře nejlepší vratár posledního turnaje, Kouřilovič, ostrostřelce soupeře přivádějící téměř až k pláči!

Nebylo tedy divu, že zhruba v půli měření sil ukazoval sčot neuvěřitelných 4:1 ve prospěch borců s dresy barvy rozkvetlého vlčího máku!

S přibývajícím časem vsadil soupeř na individuální průniky a s ubývajícími silami malčiků se skóre začalo v přímé úměře dorovnávat.

Při tenisovém stavu 6:6 se nakumulovalo několik ostřejších zákroků na obou stranách bitevní vřavy a celé kočkování vyvrcholilo napadením defenzivním hromotlukem kožišnatců nejmladšího a nejméně hmotného rudokabátníka, pravda hlavy obránců i nejvíce motajícího, což již politruk mužiků akceptovat nedokázal a jal se na toto téma diskutovat se střídačkou soupeře!

Mač nakonec skončil předčasně, neboť vedení komandy sejmulo bojovou zástavu a odebralo se i s většinou komandy do kabiny!

Zlé jazyky tvrdí, že to byla poslední šance, jak zachránit pomalu ale jistě se vzdalujicí bod, ale na to se historie ptát již nebude!

Nutno dodat, že než dorazil politruk komandy k domovskému přístavu, kontaktovali ho přes prostředníka soupeři s tím, že jejich většina celého incidentu lituje.

O dalších případných mačích se samozřejmě bude jednat!

ЦСКА против Бестыам 6:6

Состав команды ЦСКА:
Коурил - Кройц, Янковец - Кауфнэр, Фронк - Асталош, Влчек, Пелей - Гойда, Палацкий, Визнэр - Майор, Фрчэк, Патак

Заброшенные шайбы ЦСКА:
Гойда 4, Визнэр 2

Minulá sezóna v číslech:

Результаты 2016/17:
ЦСКА пр. Бэстыам 7:11
ЦСКА пр. Бэстыам 8:13
ЦСКА пр. Бэстыам 4:5
ЦСКА пр. Бэстыам 8:2
ЦСКА пр. Kолофантам 6:4
ЦСКА пр. Бэстыам 7:8
ЦСКА пр. Kолофантам 6:7
ЦСКА пр. Бэстыам 6:9
ЦСКА пр. Kолофантам 6:10
ЦСКА пр. Бэстыам 7:13
ЦСКА пр. Бэстыам 7:13
ЦСКА пр. Бэстыам 5:11
ЦСКА пр. Kолофантам 8:7
ЦСКА пр. Бэстыам 7:7
ЦСКА пр. Kолофантам 8:11
ЦСКА пр. Бэстыам 15:8
ЦСКА пр. Kолофантам 8:10
ЦСКА пр. Бэстыам 4:8
ЦСКА пр. Kолофантам 9:15
ЦСКА пр. Бэстыам 12:4
ЦСКА пр. Kолофантам 11:11
ЦСКА пр. Бэстыам 5:8
ЦСКА пр. Kолофантам 10:11
ЦСКА пр. Бэстыам 5:10
ЦСКА пр. Kолофантам 9:9
ЦСКА пр. Бэстыам 13:10
ЦСКА пр. Kолофантам 10:7
ЦСКА пр. Бэстыам 8:4
ЦСКА пр. Kолофантам 8:15
ЦСКА пр. Гуриканам 2:5
ЦСКА пр. Бэстыам 0:1
ЦСКА пр. Мад Гогс 2:1
ЦСКА пр. Бэстыам 12:9

Kоманда ЦСКА 2016/17 (матч, шайбы):
Асталош 22/13
Брож 6/1
Бомбалa 2/2
Визнэр 9/14
Волфик 9/1
Гайек 2/3
Гойда 15/33
Гумл 18/24
Замечник 7/1
Йиранек 9/2
Кауфнэр 20/11
Кадлец Павел 8/1
Кройц 13/2
Mайор 28/5
Малцер 1/1
Нутеллайнен 7/18
Палацкий 19/10
Патак 24/7
Пелей 24/13
Пайдар 28/15
Фалоут 1/1
Фишер 13/1!!!
Фронк 1/-
Фрчэк 20/12
Шпирк Михал 6/2
Шпирк Мира 13/13
Шкултзты 7/8
Шустр 1/1
Штеинбрыкер 10/8
Янковец 15/4

Bpaтаpи (матч, шайбы):
Коурил 29/232
Брож 1/15
Гойда 1/13
Брабзц 2/13
Немец 1/2

Гостья (матч, шайбы):
Лагрон 1/-
Дубский 1/-
Концай 1 / -
Бацик 3/1
Брожовскый 2/4
Клинг 1/3
Томашек 1/2
Томан 1/-
Пресл 2/-
Когел 3/-
Плгак 3/-

Дядя Ваня