Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Duben 2017

Ox! Из Богниц до США!

17. dubna 2017 v 21:42 | Дядя Ваня
Да!

Z Bohnic až do států a to na kole?

Jestli vás v souvislosti s výše uvedeným napadá otřepaný fórek multikulturalisty Donutila o tatínkovi, který přelezl plot bohnické léčebny, aby přinesl synkovi zatouláný model letadélka, při čemž ho odlapli lapiduši, kteří ho s jeho tvrzením, že hledá pouze svoje letadlo z areálu více nepustili, tak se hluboce mýlíte!

Ne všichni málčiky totiž s posledními kubickými decimetry tajícího ledu zimního paláce složili medvědobijky do klína!

Racer se svým nádobíčkem!

Excelentní bijec defenzivy rudokabátníků, Miroslav Zámečník, který se pro nemoc turnaje o samovar zúčastnit nemohl, osedlal ve svém volném čase pár svařených trubek, sedlo a balóňáky a právě v Bohnicích v rámci českého poháru v bmx si vyjel místo v kategorii nad 50 let na červencovém mistrovství světa v USA, k čemuž mu samozřejmě srdečně blahopřejeme!


Komanda bude svému nadějnému málčikovi držet palce!


No a jak že to ve Státech bude nejspíš vypadat?


Pro dotykáčkáře: ZDE !

Дядя Ваня

Kоманда билансирyet...

14. dubna 2017 v 22:24 | Дядя Ваня
Да!

Komanda bilancovala uplynulou náročnou sezónu 2016/2017.

Časy, kdy drtili burlaci své soupeře jak na běžícím pásu výrobního závodu Togljaty, jsou bohužel nenávratně pryč.


Důvodů je několik, ale hlavní příčinou je nepřítel čas, základ kádru komandy se moc nemění a zub času na jeho výkonnosti zanechává nezanedbatelné stopy, zatímco soupeři posilují a hlavně i omlazují, vždyť takový lídr Bestií by nejraději obouval kaňky malčikům chupatnatců a hned je nominoval na mač proti CSKA hned po opuštění inkubátoru, ale na druhou stranu s kvalitou soupeře roste i výkon rudokabátníků a je zjevné, že ti se k samému hernímu limitu sice kvapem blíží, ale ještě ho zdaleka nedosáhli!

Málčiky v dresech barvy rozkvetlého vlčího máku nastoupili ve 33 mačích, většinou hodně vyhrocených, z nichž vyhráli téměř třetinu, tedy 10, třikrát skončil mač dělbou bodů a dvacetkrát pochodovali maladci do sprch se svěšenými hlavami.

V kádru komandy se vystřídalo během sezóny 46 hokejových kusovek, což jen potvrdilo tezi o nevyčerpatelnosti líhně talentů!

Nejvíce mačů z malčiků operujících v poli odehrál jako každý rok politruk komandy s počtem 28, k němuž se směle se stejným počtem přiřadil střelec ze zálohy Arkádij Paidar, oba ale strčil do kapsy objev sezóny a nejlepší vratár turnaje Dotiko kubok o samovar, Tomáš Kouřil, s 29 účastmi v mačích!


Nejvíce šajb, opět jako téměř každoročně, zabrósil v pouhých 15 měřeních sil hlídač blue line, Gojda, a to 33!


Smutný primát v přihlášení se k mači a ohlášení se z něj drží jinak čelní pozice statistik zřídka atakující Fišer, i když ho v této disciplíně směle dotahuje Jiránek!

V posledním mači ale po několika hluchých pětiletkách zabrósil a tak je vše zlé zapomenuto a smazáno!

Solidně se adaptovali všichni nováčci Astaloš, Vízner, Kadlec Pavel, Kouřil a Frček.


Bohužel do slibně se rozvíjející sezóny zasáhlo u mnoha malčiků zranění či nemoci a ti pak chyběli v rozhodujících mačích KAHL nebo v rámci turnaje o samovar.

Byli to zejména Škultéty, Steinbrücker, Hájek, Fronk, Brabec, Nutellajnen, Malzer, Hora, Zámečník a oba Brožové Jirka i Petr...

Naštěstí je dokázaly nahradit uloženky z nejtajnějších skladů hokejového arzenálu!


Všem zraněným malčikům přejeme brzké uzdravení, aby do nové sezóny byli opět fit a mohli naskočit v plné zbroji!

K samotným vrcholům sezóny patřila účast v hledišti světové série seniorských reprezentací ve Straubingu, kde barvy hájil pouze kouzelník ze spřátelené komandy šílených prasat od levého břehu říčky Regenu, Hans Hansovič!

Vrchol vrcholů, kubok o samovar, skončil bohužel nejhorším umístěním malčiků v jeho sedmileté historii, a vedení politbyra bylo vlastně rádo, že do boje o celkové pořadí nastoupila komanda jako první, neboť, vzhledem k tomu, jak se postavila k boji s nepřítelem ve formě chodovaru a konkurenty chytře podstrčeným stalinovým slzám, by k pozdějším bojům o pořadí musela být na ledovou plochu znamenající svět dopravována kolmahami, ale takové jednání už jí bachaři na báze na úpatí Piku komunizma vyženou z hlavy!


Velké díky patří sponzorům, firmě Dotiko, Františku Dobrotovi Škultétymu, panu Ochsenmeierovi a hlavně tuto sezónu více než výtečnému vratárovi spíše promotérovi monstrakcí typu Mamulín DOA Tour, Mamulín Oktoberfestu, Mamulínovi!


Dík patří i soupeřům, Bestiím a Kolofantům, za spolehlivost a fair vedené boje, což ale neznamená, že je komanda nějak nad poměry žere!

Všem malčikům krásné hokejové kanikuly přeje politruk politbyra komandy CSKA a v září, až se podzim zeptá, co že se dělalo v létě, v zimním paláci s proklatě nízko nesenou medvědobijkou zase na shledanou a to s pozdravem, že kdo neskáče s plnou polní žabáky na Elbrus, není málčik, gop, gop, gop!

Ypa, енде гут, алес гут....

6. dubna 2017 v 5:14 | Дядя Ваня
Да!

Ende gut, alles gut, jak říkáme my rusofilové!

Některé malčiky od chlupatnatců na snímku chybí, v době společného focení si totiž již lebedili ve sprše, jo jo, hodně těžko to někteří z jejich smečky skousávali...

Více fotokartóček: ZDE !

Ale popořadě, neboť takový nápor emocí by mohl nezkušeného čtenáře sportovní rubriky murzylky či vesjolych kartinek klidně i zabít a to si nepřeje ani opravdu zlý tiskařský šotek řádící v redakci, takže raději v homeopatickém množství a pěkně pomálu!

I tak to bude hodně silný šálek čaje!

Borci těžce zklamání z právě proběhlého Dotiko Cupu o samovar a to zejména prohrou s arcirivalem Bestiemi Votrubovou haluzí, když na druhé straně si musel zejména při střelnici jak na Matějské pouti, jíž si v třetině soupeře otevřel hbitý štírek Frček, připadat strážce svatyně Fíroň jak na Loretánském náměstí ve chvíli, když se naplno rozjede zvonkohra, ušetřil si tak vlastně cestu do hlavního města za jeho krásami, neboť jich v rámci mače s komandou prožil víc než dost, málčiky nesložili tedy medvědobijky do klína ne proto, že to není proveditelné, ale proto, že jim to hokejová čest nepovolila!

Politbyro mělo v centrále napilno a nejvíce omluvenek dorazilo v poslední hodině před mačem, ale i tak sestavilo analytické oddělení soubor písní a tanců pouštící doslova deš a hrůzu a to nejen do vlastních řad!

Lehce se opozdil létající šachista Jankovec, který se nechal jako Míla Ransdorfů vylákat do země kukačkových hodinek údajně na Spenglerův pohár!

Teprve později se ukázalo, že to byla jen simultánka o Emmentálský sýr.

Začalo se zostra a hned z kraje mače se pálilo ostrými.

Chlupatnatci znejistěli, neboť cítili, že rudokabátníci tentokrát nedají svou kůži lacino a budou bojovat o každičkou píď ledové tříště v pomalu se k letnímu spánku uchylujícímu zimnímu paláci!

A ještě ani neustaly záchvěvy síťky za zády strážce soupeřovy svatyně a už se éterem neslo od Londýna po Košice, že Tiborko není člověk, že je to střelecký hokejový bůh, no a jeho parťák asi taky, jen se potvrdilo, jak je důležité dodržovat pokyny z bojového rozdílení...

Hukot nastartovaných zilů před areálem nesoucí se pod střešní konstrukcí dělal totiž s psychikou maladců divy, neboť komu by se chtělo trávit kanikuly formou žabáků s plnou polní na Pik komunizma za potlesku maximů a kalašnikovů?

Obranné valy komandy byly často nad dovednosti a schopnosti kožišnatců a naopak ruské migy s nádržemi plnými voňavého mazutu ze sibiřských ropných polí prolétaly protivzdušnou obranou chlupatnatců jak pověstný nůž máslem a tak není divu, že vyplašený soupeř si z hrůzou začal uvědomovat, že pověstný provázek, za něž tahá, je stále kratší a kratší a koncem mače už jeho rozměry dosahovaly zcela nepatrných rozměrů a pak to přišlo!

Kraken byl vypuštěn do arény znamenající svět, no Kraken vlastně ani ne, byla to ne svou příležitost několik pětiletek číhající létající čerepacha, kdy po kombinaci První chodské čekal již téměř překonáný Fíroň obávanou forhendovou střelu jednoruč, ale přišlo něco mnohem zákeřnějšího, blafák a lob jednoruč bekhadem, v zimních palácích stejně vzácný, jako gorgoj chorchoj v Mongolské poušti, ale to podstatné již nebylo, neboť v tu chvíli na Hamru rodina přilepená k radiopřijímači, stejně jako celý Karlovarský kraj, vypukly v jásot a všem vyhrkly slzy dojetí!

"Tak určitě, trošku jsem si Fíroně povodil, vykoupal nejen ve vlastní šťávě, ale i v brankovišti a nekompromisně zavěsil, no a hned si udělal na medvědobijce i zářez, vždyť místa na ní mám poměrně dost, teda zatím..."

Na kolonádě se objímali starci tvrdíc, že teď mohou v klidu zemřít, neboť se konečně dočkali toho, že jejich kůň se trefil i do té správné branky, no a vo tom to je!


Pro dotykáčkáře: ZDE !

Bohatýři si dny hokejového klidu mohou vychutnat v naprostém klidu s grybami, s malinou nebo dokonce s devočkoj!

Ale pozor, málčiky, myslete také na kondici, až se v září ve dveřích do zimního paláce rolbař Sláva zeptá, cos dělal v létě, abys nemusel uhýbat očima, jeho síň nemá totiž zevnitř kliku a je zvukotěsná, tak abys tam nemusel trávit spolu s legendami komandy zbytek svého mládí!

ЦСКА против Бестыам 12:9

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Кройц, Янковец - Майор Патак - Пайдар, Гумл, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Палацкий - Асталош, Фишер

Заброшенные шайбы команды ЦСКА :
Визнэр 4, Палацкий 4, Пайдар, Гумл, Фишер, Фрчэк

Дядя Ваня

Yра на Бэстыей и в Штраубинг!

3. dubna 2017 v 12:51 | Дядя Ваня
Да!

Tak určitě, Hurikáni z Tejna se už U Sparťana v zimním paláci začali po svém slavném vítězství ještě slavnějšího samovaru zajímat o kvalitní černý sypaný čaj a přípojku na proud přímo z Černobylu....


"Bolšaja sabaka" generálnímu sponzorovi, firmě Dotiko, zaměstnancům zimního paláce za skvělé podmínky, teamu sudích, i když někteří zúčastnění nějaké ty výtky měli, hlavně ti, co prohrávali, ti vítězní kupodivu ne, dýdžejům časoměřičům za skvělé častušky a nekompromisní ukrajování času, sparťanskému hostinskému za vynikající gulage dle receptury Alexandra Solženicyna a hašení akutních záchvatů žízně mužiků chodovarem zejména po základní skupině, no a samozřejmě i všem zúčastněným komandám za čestnou hru na samé hranici fair play a někdy i lehce za ní, ale ruský hokej je sice rychlý, ale hlavně tvrdý...


Ještě ani nestačily oschnout stalinovy slzy rozlité po stolech U Sparťana, jimiž společně s chutným chodovarem zapíjeli málčiky totální propadák v rámci 7. Dotiko Cupu o samovar a již jsou tu další výzvy!


Ve středu je třeba v zimním paláci naposled v této hokejové sezóně vyprášit Bestiím řádně jejich kožichy, když už se to v rámci turnaje jen o pověstný chloupek minulo účinkem.


No a o víkendu čeká komandu výlet do bavorského Straubingu na turnaj reprezentací veteránů, neboť kde jinde je možno odkoukat ideál, k němuž se maladci ve svých stanovách snaží přiblížit, tedy hernímu projevu legendární první pětky ruské sborné a to s naprostým vyloučením tréninkových jednotek, než přímo od těch nejpovolanějších, Vjačeslava Fetisova, Pavla Bureho, Igora Larionova a spol...


Perlička z Dotiko Cupu:

Hráč Pelej z CSKA byl tvrdě sražen hráčem Bestií hrajícím s dresem zapůjčeným právě Pelejem i s jeho jmenovkou, to již lehce zavání schizofrenií aneb dohnala jej jeho temná minulost v konkurenční smečce!

Kdo chce s vlky býti, musí s nimi víti a u chlupatnatců to platí dvojnásob!

"Já su tak šťastné!"

Zajímavosti z nominační alchymie komandy na Dotiko Cup:

Konečná nominace:
Kouřil 20 - Kreuz 10, Kaufner 66 - Volfík 71, Špirk 9 - Huml 81, Kohel 3, Astaloš 91 - Paidar 33, Pelej 32, Fišer 44 - Plhák 68, Kadlec 39, Frček 13 - Major 64

Nominace se vzdali:
Vízner (Hurikáni)
Bacík (BB)
Pressl (BB)
Hojda (lyže)
Paták (rodina)
Palacký (kuželky)
Jankovec (Schweiz)
Förster (rodina)
Zámečník (nemoc)
Malzer (zdravotní problémy, Ostrava)
Bombala (rodina)
Nutellajnen (zdravotní problémy)
Tomášek (syndrom vyhoření mladého organizmu)

Na gulage legend přišli:
Škultéty přišel s Destinovou "bolšaja sabaka"
Pelnář
Vlček
Žambůrek
Brabec? (nedorazil)
Steinbrücker Martin (nedorazil)
Rejthar
Förster
Brož Petr poslal Masaryka (nedorazil s omluvou) "bolšaja sabaka"
Šustr (nedorazil)


Nepřišli s omluvou a pozdravují:
Hájek
Falout
Berka
Červený
Steinbrücker Míla (zdravotní problémy)

Ostatní nereagovali...

No a v samém závěru slavnostního podvečera se po dlouhých šesti letech potvrdilo, že se tenkrát o náhodu nejednalo....

V rámci veleúspěšného 7. Dotiko Cupu o samovar se konalo setkání legend CSKA U Sparťana nad gulagem dle receptury Alexandra Solženicyna a po nervydrásajícím finále hlavního programu pak i poměření aktuálních zubem času lehce nahlodaných sil s borci z Devils.

Potvrdilo se, že památný zápas z před šesti let, který tenkrát zapůsobil jako opravdová mediální bomba, zas až takovým překvapením být neměl, neboť i po letech nesl vítěz mače totéž jméno!

Obdiv patří málčiku Volfíkovi, který byl doslova oporou komandy v hlavním turnaji a ještě na sebe dokázal strhávat pozornost médií v rámci utkání legend!


Legendy CSKA vs. Legendy Devils 19:12

Sestava Legend CSKA :
Brož Petr - Brož Jiří, Volfík, Bombala, Malzer, Förster, Pelnář, Žambůrek

No a jak to tenkrát vlastně bylo?

Klikni: ZDE !

CSKA forever a ani o vteřinu déle!

A v úplném závěru byli legendární málčiky uvedeni do síně rolbaře Slávy hned za strojovnou zimního paláce!

Síň je bohužel bez kliky zevnitř a navíc zvukotěsná!

Zde je asi poslední snímek legendárních opor komandy CSKA...


No a ještě ani neodezněla dunění šajb o hrazení a začínají se kupit žádosti o potvrzení účasti na turnaji!


Дядя Ваня

7. Dotiko Cup je již minulostí...

1. dubna 2017 v 20:22 | Дядя Ваня

Konečné pořadí:
Divize Chodsko:


Pro dotykáčkáře: ZDE !


Pro dotykáčkáře: ZDE !

10.00 Beastie Boys Domažlice vs. Huricans HT 5:6

Strhující přestřelka mezi Bestiemi a Hurikány skončila lépe ve prospěch Hurikánů z Horšovského Týna.

Branky:
Blažek 2, Kurek, Votruba 2 - Cingroš 3, Vízner, Heitler, Dubský

Sudí:
Raška, Minařík

Časomíra:
Poláček, Major jr.


Beastie Boys Domažlice:
Leoš Fíroň - Tomáš Petržík, Štěpán Bacík, Richard Šeba st., Zdeněk Holý, Miloslav Wendl - Petr Šach, José Votruba, Pavel Rojt, Pavel Kurek, Tomáš Škarda, Ondřej Blažek, Jirka Vencel, Richard Šeba ml., Václav Pressl

Huricans HT:
Václav Schlehofer - Jan Zverka, Jan Strasser - Roman Tochor, Jarda Novák - Dušan Heitler, Míra Vízner, Robert Pivoňka - František Černý, David Hickl, Jiří Hickl - Tonda Lagron, Martin Zingros, Josef Kuželka

11.00 CSKA Domažlice vs. Huricans HT 2:5

Utkání turnaje s pořadovým číslem 2 mezi CSKA Domažlice a Hurikány Horšovský Týn opět přineslo zajímavý hokejový příběh, který pro komandu neskončil zrovna happy endem.

Branky:
Huml 2x - Vízner 2x, Zverka, Cingroš 2x

Sudí:
Raška, Minařík

Časomíra:
Poláček, Major jr.


CSKA Domažlice:
Kouřil 20 - Kreuz 10, Kaufner 66 - Volfík 71, Špirk 9 - Huml 81, Kohel 3, Astaloš 91 - Paidar 33, Pelej 32, Fišer 44 - Plhák 68, Kadlec 39, Frček 13 - Major 64

Huricans HT:
Václav Schlehofer - Jan Zverka, Jan Strasser - Roman Tochor, Jarda Novák - Dušan Heitler, Míra Vízner, Robert Pivoňka - František Černý, David Hickl, Jiří Hickl - Tonda Lagron, Martin Zingros, Josef Kuželka

12.00 CSKA Domažlice vs. Beastie Boys Domažlice 0:1

Ve třetím zápase chodské skupiny proti sobě nastoupili dlouholetí rivalové CSKA a Bestie, utkání skončilo 0:1 brankou Votruby.

Branky:
Votruba

Sudí:
Raška, Duršpek

Časomíra:
Poláček, Major jr.


CSKA Domažlice:
Kouřil 20 - Kreuz 10, Kaufner 66 - Volfík 71, Špirk 9 - Huml 81, Kohel 3, Astaloš 91 - Paidar 33, Pelej 32, Fišer 44 - Plhák 68, Kadlec 39, Frček 13 - Major 64

Beastie Boys Domažlice:
Leoš Fíroň - Tomáš Petržík, Štěpán Bacík, Richard Šeba st., Zdeněk Holý, Miloslav Wendl - Petr Šach, José Votruba, Pavel Rojt, Pavel Kurek, Tomáš Škarda, Ondřej Blažek, Jirka Vencel, Richard Šeba ml., Václav Pressl

Konečná tabulka divize Chodsko:

Divize Evropa:
1. Huricans Horšovský Týn
2. Beastie Boys
3. CSKA Domažlice

13.00 Fanklub HC Klatovy vs. Mad Hogs Cham 6:1

Fandové z Klatov si lehce pohráli s Divočáky z Chamu a nasměrovali se směr finále!

Branky:
Motlík 3, Prokop, Štefl, Muchka - Wendel

Sudí:
Rett, Duršpek

Časomíra:
Blažek & Blažek


Fanklub HC Klatovy:
Pericat René - Pelíšek Petr, Motlík Richard, Hosnedl Luboš, Mareš Michal, Štefl Milan, Muchka Zdeněk, Janda Václav, Macháček Ondřej, Prokop Daniel

Mad Hogs Cham:
Schierer C. 18, Hannes M. 1 - Fischer 13, Gebhardt 99 - Heinrich 33, Stangl 86 - Kraus, Vogt 73 - Hannes C. 17, Hannes T. 28, Kling J. 55 - Wendel 29, Schwarz 90, Schierer A. 89 - Klingl 7, Krottenthaler 81, Baumgartner 97

14.00 Wono Ostrov vs. Mad Hogs Cham 7:3

Ostrované hladce přehráli Divočáky.

Branky:
Zikmund 2, Krejčí 3, Falc, Fořt - Wendel, Kling, Schierer

Sudí:
Rett, Duršpek

Časomíra:
Blažek & Blažek


Wono Ostrov:
Polanský - Valdman 80, Macura 44, Salva 22, Hansl 5, Falc 9, Faic 32, Klas 27, Zikmund 12, Průcha 11, Beran 33, Fořt 77, Varta

Mad Hogs Cham:
Schierer C. 18, Hannes M. 1 - Fischer 13, Gebhardt 99 - Heinrich 33, Stangl 86 - Kraus, Vogt 73 - Hannes C. 17, Hannes T. 28, Kling J. 55 - Wendel 29, Schwarz 90, Schierer A. 89 - Klingl 7, Krottenthaler 81, Baumgartner 97

15.00 Wono Ostrov vs. Fanklub HC Klatovy 3:4

Urputný boj pro sebe až v samém vypjatém závěru rozhodli tradiční účastníci finále ze sousedního okresního města!

Branky:
Zikmund, Krejčí, Hansl - Pelíšek 2, Prokop, Motlík

Sudí:
Duršpek, Pavlásek

Časomíra:
Blažek & Blažek


Wono Ostrov:
Polanský - Valdman 80, Macura 44, Salva 22, Hansl 5, Falc 9, Faic 32, Klas 27, Zikmund 12, Průcha 11, Beran 33, Fořt 77, Varta

Fanklub HC Klatovy:
Pericat René - Pelíšek Petr, Motlík Richard, Hosnedl Luboš, Mareš Michal, Štefl Milan, Muchka Zdeněk, Janda Václav, Macháček Ondřej, Prokop Daniel

Konečná tabulka divize Evropa:

1. Fanklub HC Klatovy
2. Wono Ostrov
3. Mad Hogs Cham

16.00 Zápas o páté místo:

CSKA Domažlice vs. Mad Hogs 2:1

V napínavém mači, kdy nejprve doháněli jednošajbové manko, překlápěli sčot mače na svou stranu, vybojovali málčiky krásné páté místo!

CSKA Domažlice:
Kouřil 20 - Kreuz 10, Kaufner 66 - Volfík 71, Špirk 9 - Huml 81, Kohel 3, Astaloš 91 - Paidar 33, Pelej 32, Fišer 44 - Plhák 68, Kadlec 39, Frček 13 - Major 64

Mad Hogs Cham:
Schierer C. 18, Hannes M. 1 - Fischer 13, Gebhardt 99 - Heinrich 33, Stangl 86 - Kraus, Vogt 73 - Hannes C. 17, Hannes T. 28, Kling J. 55 - Wendel 29, Schwarz 90, Schierer A. 89 - Klingl 7, Krottenthaler 81, Baumgartner 97

Branky:
Kadlec, Špirk - Hannes Tobias

Sudí:
Rett, Pavlásek

Časomíra:
Poláček

17.00 Zápas o třetí místo:

Beastie Boys Domažlice vs. Wono Ostrov 6:1

Loňský vítěz se celkem suverénně prosadil proti Ostrovanům.

Beastie Boys Domažlice:
Leoš Fíroň - Tomáš Petržík, Štěpán Bacík, Richard Šeba st., Zdeněk Holý, Miloslav Wendl - Petr Šach, José Votruba, Pavel Rojt, Pavel Kurek, Tomáš Škarda, Ondřej Blažek, Jirka Vencel, Richard Šeba ml., Václav Pressl

Wono Ostrov:
Polanský - Valdman 80, Macura 44, Salva 22, Hansl 5, Falc 9, Faic 32, Klas 27, Zikmund 12, Průcha 11, Beran 33, Fořt 77, Varta

Branky:
Krejčí - Škarda 3, Blažek, Votruba, Vencel

Sudí:
Duršpek, Pavlásek

Časomíra:
Poláček

18.15 Zápas o první místo:

Fanklub HC Klatovy vs. Huricans HT 1:2

Huricans zúročili své letité zkušenosti z turnaje a ve dramatickém boji porazili tradiční finalisty z Klatov, kteří ani po čtvrté účast ve finále na mety nejvyšší nedosáhli!

Fanklub HC Klatovy:
Pericat René - Pelíšek Petr, Motlík Richard, Hosnedl Luboš, Mareš Michal, Štefl Milan, Muchka Zdeněk, Janda Václav, Macháček Ondřej, Prokop Daniel

Huricans HT:
Václav Schlehofer - Jan Zverka, Jan Strasser - Roman Tochor, Jarda Novák - Dušan Heitler, Míra Vízner, Robert Pivoňka - František Černý, David Hickl, Jiří Hickl - Tonda Lagron, Martin Zingros, Josef Kuželka

Finále předcházela v 18.00 krasobruslařská show skupiny bruslařského potěru vedeného panem Andrlíkem, opět provázena frenetickým aplausem přihlížejících davů fanoušků nejen krasobruslení, ale i ledního hokeje!


Pro dotykáčkáře: ZDE!

Branky:
Prokop -Tochor 2

Sudí:
Rett, Pavlásek

Časomíra:
Poláček

Individuální trofeje:

Nejlepší "bombardír" v základní části turnaje:
Martin Cingroš z Horšovskeho Týna s pěti zásahy do černého v základní části.

Nejlepší "vratár" v základní části turnaje:
Tomáš Kouřil


Дядя Ваня