Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Březen 2017

Ox! Дэли вернулас

25. března 2017 v 11:37 | Дядя Ваня
Да!

Deli se vrátila, tedy v případě zákroku mače KAHL energetická pelmeňová tyčinka, kterou si tvrdě vydřel neuvěřitelným zásahem vratár z periferie Sika proti Pelejově dorážce z několika málo centimetrů do zcela odkryté svatyně, ale se skokem, který ve svém repertoáru nemá určitě ani ten největší divočák mezi usurijskými tygry, nemohl počítat ani elitní střelec komandy pohybující se po zimním paláci s medvědobijkou proklatě nízko nošenou!

Kromě výše citovaného pamlsku se vrátil ještě někdo!

Borec, který klidné městečko Boží dar dokázal převrátit zcela na naruby a když se po pár měsících konečně rozhodl pro "Navrátila" do své rodné chodské gubernie, plakali domorodci štěstím a hovořili o božím nadělení, optimisté, a o božím dopuštění, zase pesimisté, a samotný starosta dle zlých jazyků pronesl něco o tom, že v porovnání s uvedeným démonem byly bouře Katrina a Kyryl i s bábou Fukéř dohromady pouhým svěžím vánkem!


Mamulín měl pozvednout před turnajem bojovou morálku, což se vzhledem k výsledku zas až tak moc nedařilo, zato nálada stoupla, že jí střešní konstrukce zimního paláce byla hodně těsná!

Je všeobecně známo, že když se uvedený málčik pustí do vyprávění, což dělá vlastně nepřetržitě, je v porovnání s ním Pepin z Postřizin učiněný němý Bobeš a tak není divu, že maladci poslouchali, smáli se a na led pak nastoupili někteří z nich bez bruslí či medvědobijky a po měření sil se někteří sprchovali v rybanu!

Korunu všemu nasadil bývalý kanonýr Gojda, který prý vyrazil domů ve výstroji!

Vyprávění se neslo dokonce přes několik kabin, takže i dezorientovaní Kolofanti obsadili před mačem na domácí střídačku, což málčiky lehce vykolejilo!

V mači komanda víc než na výsledek hleděla na pilování různých herních variant a kombinací a na dostřel se držela do stavu 6:8, pak však nechtěla vyplašit pro příští sezónu poměrně spolehlivého sparingpartnera a zvolnila krok a zařadila nižší rychlostní stupeň, tedy zpátečku!

Poměrně děsivý sčot klání na vítězství komandy v základní části KAHL, resp. v její Traverzovově divizi v redukovaném pořadí, již stejně nic změnit nemohl!


Následuje totiž počítání zajíců v hokejové sezóně nejvýznamnější, jemuž bude předcházet ne o málo významný hon!

7. Dotiko Cup o samovar totiž vehementně buší na vrata zimního paláce!

No a vo tom to je!

ЦСКА против Колофантам 8:15

Состав команды ЦСКА :
Мамулин - Кройц Кауфнэр - Волфик Шпирк - Пайдар Пелей Патак - Гойда Гумл Палацкий - Асталош Майор Фишер

Заброшенные шайбы команды ЦСКА против Колофантам :
Гойда Майор Патак Пелей Шпирк Асталош Кауфнэр 2

Дядя Ваня

Hоминацийная борба!

23. března 2017 v 12:40 | Дядя Ваня
Да!

Nominační boj o místo na slunci, resp. v kádru burlaků na verstovými kroky se blížící "bolšoj meždunarodnyj" se naplno rozhořel v zimním paláci v rámci předposledního hracího kola inkontinentní agrární hokejové ligy!

Výtečný výkon, výtečná ústroj!
Zde se nominuje velmi lehce!

Do této mlýnice se jako slepý k houslím namotaly nešťastné Bestie a téměř po celý čas tahaly za onen pověstný kratší konec již téměř legendárního provázku!

Některé málčiky si o povolavací rozkaz řekli hodně hlasitě, ale byli zde i tací, kteří si nominační vrátka nejenom přibouchli, ale i zamkli na sedm západů a klíč zahodili hodně daleko do nekonečné stepi!

Vždyť co s malčiky, kteří jsou v komandě na výplatní listině střelců a z několika samostatných nájezdů promění pouze jeden?

S takovými je třeba se rozloučit a na zaslouženou bázu jim na cestu gruzovíkem popřát hodně štěstí, které při skákání žabáků s plnou polní na Pik komunizma budou zcela jistě potřebovat!

Výtečně zahrál se svou nekonečně dlouhou medvědobijkou obrovitý technik Tiborko Chára Palacký a konečně si nechal i poradit od oddělení taktiky politbyra komandy a začal situace zoči-voči řešit střelou a nikoliv nesmyslnou přihrávkou a dokonce tím obměkčil i nominační komisi, ale cesťák na Sibiř byl vyplněn ještě před mačem a kvůli dvěma náhodným čochtám se přepisovat nebude, no vytrvalostní běhy po celinách s kolmahou plnou hlušiny mu zcela jistě neuškodí!

Hlavu vedení zamotal svým výtečným výkonem do defenzivy na psí knížku přeřazený létající dentista Paták a některé malčiky dokonce tvrdili, že zcela výjimečně zaplatil i startovné, ale je docela dobře možné, že to tvrdili pouze ti před zákrokem v ordinaci a chtěli si asi u něj jen šplhnout!

Bohužel v obraně je na turnaj přetlak, jak ve válci zilu těsně před zážehem, tak byl výše citovaný jedinec poslán raději na zotavenou!

Práce na čerstvém uralském vzduchu v kamenolomu mu zcela jistě přijde k duhu!

Totálně však zklamal málčik, od něhož bychom to nejméně čekali!

Finský démon měl být v rámci turnaje konečně uveden do světa velkého hokeje, vedení akceptovalo i jeho omluvenku na nominační mač z důvodů sibiřské horečky omladnic, ale k překvapení kontrolního oddělení politbyra zjistily kamery dronů KGB létající pod střešní konstrukcí zimního paláce, že se ve stavu hokejově nemocných účastnil bezvýznamného mače nižší regionální ligy hraného jako předzápas mistrovské kahl!

S takovým malčikem bude ještě v rámci el klásika proti Kolofantům veden ostrý pohovor medvědobijkou a hrozí dokonce i odebrání mikiny před bojovou zástavou, ostatně stejně v ní po periferii běhá celá estéeska!

Kompletní škálu svých hokejových dovedností nestačil v mači ukázat střelec ze zálohy s trefou legendárního sibiřského lovce Derza Uzaly, Arkádij Paidar, doufejme, že to v pondělním el klásicu proti kouzelníkům z periferie napraví a vratár soupeře pojede na venkov s čemodánem plným čerstvě zabróšených šajb!

No a co s takovým Fišerovičem, který sice drží rekord nejenom komandy v odhlášení se z účasti na mači těsně před jeho začátkem, ale dle tohoto údaje se aktuální forma posuzuje těžko!

V pondělí počítáme s potvrzenou účastí a nejméně třemi trefami do černého do svatyně gólmana, ale s jinou barvou dresu, v opačném případě je nominační pozvánka více než nepravděpodobná!

Zákrokem mače o pelmeňovou energeticku tyčinku a možná i celé sezóny se blýskl semaforem jak na křižovatce Kalininského prospektu vystaveným Kouřilovičovou lapačkou chlupatnatci Votrubovi pálícímu do odkryté svatyně z kroku sám její nositel, a zhrzený střelec asi ještě teď nechapavě kroutí hlavou nad tím, jak je vůbec v lidských silách něco takového zneškodnit!

ЦСКА против Бестыам 8:4

Состав команды ЦСКА против Бестыам :
Коурил - Майор, Кауфнэр - Волфик, Патак - Асталош, Гумл, Фрчэк - Пайдар, Пелей, Йиранек - Гойда, Визнэр, Палацкий

Заброшенные шайбы команды ЦСКА :
Асталош 2, Палацкий 2, Гойда , Визнэр 2, Фрчэк

Следующий мач команды ЦСКА против Колофантам в понедельник 27-oго марта в 21.30 часов....

Дядя Ваня

Cлавы зал...

19. března 2017 v 12:51 | Дядя Ваня
Да!

To, že v sobotu dne 1. 4. 2017 proběhne v Karpem Aréně, rozuměj zimním paláci, již 7. Dotiko Cup o samovar, je věc známá každému znalci a vyznavači dobrého amatérského hokeje.

Info k Dotiko Cupu o samovar: ZDE!

Ovšem informace o Setkání hokejových legend komandy CSKA v rámci uvedeného turnaje již asi tak zdomácnělá v povědomí hokejové veřejnosti není.

Po lítých bojích v dopolední skupině "смерти" proběhne posezení legend a aktuálních hvězdných akvizic v lokálu U Sparťana přímo na zimním stadionu nad gulagem dle receptury Alexandra Solženicyna a to od 13.30 hodin.

Zváni jsou všechny málčiky, které kdy pozvedli medvědobijku v dresu barvy rozkvetlého vlčího máku s vlkem na prsou a chtějí zavzpomínat na "zlaté časy" a možná i opět probudit chuť do případných lítých bojů v nadcházející hokejové sezóně!


Zasloužilé málčiky legendární "первой пятёрки" pak budou uvedení do Síně rolbaře Slávy pro tuto příležitost narychlo zhotovenou hned za garáží rolby, bez oken a vnitřní kliky.


Málčiky, které při pohledu na tuhé turnajové boje přece je začnou pálit medvědobijky v dlaních, se pak mohou od 19.30 zúčastnit utkání legend konaným pod záštitou samotného Kubrta!

No a vo tom to je!

"До свидания" po letech se těší celé nejužší vedení politbyra komandy CSKA!

Kоманда на победной серии...

14. března 2017 v 0:29 | Дядя Ваня
Да!

Komanda se veze na vítězné vlně a doby, kdy prohrávala, si nedokáže vybavit ani ten nejlepší z pamětníků a rázem se zařadila mezi horké kandidáty na černého koně turnaje o nejkomplexnější hokejovou trofej!

Horko těžko skládalo nejužší vedení politbyra komandy CSKA drtivou vozbu, která by byla sto zabrzdit hrozivou ofenzivní sílu lehkonohých kouzelníků s černou gumou z nedaleké periferie.

Čarou přes rozpočet hokejovému el klasiko udělaly totiž kanikuly a co nezpůsobily ony, dohnala stále v gubernii řádící sibiřská horečka omladnic!

Naštěstí i na druhé straně barikády chyběl málčik z nejnebezpečnějších ulehnuvší též do teplého pelechu!


Je jasné, že s koupí vytoužené mikiny nejslavnějšího ruského hokejového týmu na západ od Karpat si jeho mladý organismus poradit nedokázal a zejména půlnoční běhání po parku pouze v mikině jeho zdraví a hlavně harmonickému duševnímu vývoji cestu si přes něj krátících děvčátek moc neprospělo!

Před mačem se odbyl malý ceremoniál jménem Vánoce 2015, neboť excelentní palič od modré si již v období výše citovaného svátku přál dárek z nejkrásnějších, mikinu komandy, ale vedení bylo neoblomné a striktně trvalo na tom, že jí obdrží, až zabrosí šajbu a vsadilo na dojem, že by to mohlo být právě v uvedeném měření sil!


Chvíle chvil se také dostavila, hlava nahoře, neposedný touš pod kontrolou, křižný pás na najetého centrforvarda, doklepnutí odražené šajby za bezmocného gólmana, jako z učebnice moderního hokeje, věc měla ale pár háčků, najetý fofrník měl jinou barvu dresu a překonáný strážce svatyně byl bohužel vlastní, ale mikina už se odebírat nebude, tak bezcitné zase vedení komandy není, nějaká lehčí báza na Sibiři to spraví!

Fofrník par excelence Tomášek bez Nutellajnena působil v řadách soupeře jako bludný Holanďan na rozbouřeném moři a prosazoval se sporadicky, nebyl li zdvojován, což se naštěstí nestalo vícekrát, než kolikrát stačili hbité málčiky rozvlnit síťku za zády více než na chytání též na onu vytouženou mikinu myslícího strážce svatyně kouzelníků z periferie a že se to párkrát povedlo parádně, o tom by mohl ostrostřelec od červené, Kaufnerovič, vyprávět romány a není divu, že si ho skauti znamenali hodně tlustým karandašem na ještě nepopsanou nominační bumážku na turnaj o samovar!

Hned v prvním mači borců s dresy s vlky nejen na prsou na sebe strhl pozornost médií Ďáďa Váňa junior, který po filigránské souhře s bestiobijcem Astalošovičem rozvlnil síťku za zády nešťastného soupeřova strážce pokladů, když si před tím stačil připsat bod za milemetrovou asistencí v obráceném gardu!


Únik štírka Frčkoviče se zakončením alá Ebermann již znalce KAHL vůbec nepřekvapil!

První jednociferné skóre Kouřiloviče již jen podtrhlo solidní dojem z oduševnělého výkonu komandy v zimním paláci!

ЦСКА против Колофантам 10:7

Состав команды ЦСКА против Колофантам :
Коурил - Пайдар, Кауфнэр - Пресл, Фишер - Майор, Асталош, Патак - Гойда, Гумл, Фрчэк

Заброшенные шайбы команды ЦСКА :
Гумл, Патак, Гойда, Асталош 2, Фрчэк 2, Кауфнэр 2, Майор

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 22-oго марта в 21.30 часов...

Дядя Ваня

Ox! Драма в зимном дворце...

9. března 2017 v 12:47 | Дядя Ваня
ЦСКА против Бестыам 13:10

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Кройц, Янковец - Волфик, Кауфнэр - Пайдар, Пелей, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Палацкий - Майор, Асталош

Заброшенные шайбы команды ЦСКА против Бестыам:
Кройц , Пелей 2, Гойда 2, Асталош, Визнэр, Пайдар 3, Кауфнэр, Фрчэк

Hned v prvním střídání zvedl hodně vysoko bojovou zástavu komandy létající politruk, když hned několikrát nebezpečně vypálil a prozkoušel tak pozornost strážce svatyně chlupatnatců, Fíroně, ten byl sice pozorný, ale na pumelici těsně nad ledem od modré z politrukovy medvědobijky, který se před tím vymanit z dusivého sevření několika urostlých "zaščitniků" soupeře, byl už krátký, i když zlé jazyky tvrdí, že ona "pumelice" měla parametry tekoucího medu a fotbalový mág z Motorletu Tomáš Holeček by jistě poznamenal, sledoval li by tento mač, že to byla rána, jako když vysype bába nůši!


Paradoxně místo aby tento individuální počin nabudil málčiky, zapůsobil jako fakír s píšťalou na hodně unavenou kobru po sezóně!

Burlaci zcela zanevřeli na pohyb a svým malátným projevem čekali jen na ránu z milosti a ta také přišla a to nejedna!

Během jednoho z nejsmutnějších údobí účinkování komandy s dresy s vlkem nejen na prsou v prostorách zimního paláce, udeřili jakoby náhle živou vodou polití chlupatnatci a hned pětkrát rozvlnili síť za zády na hranici sebeobětování lapajicího Kouřiloviče!

V tu chvíli muselo opět do dění zasáhnout jako deus ex machina v antickém dramatu nejužší vedení politbyra komandy CSKA a malátným malčikům před bojovou zástavou řádně domluvit!

"Myslí li si někdo, že se po takovémto hanebném výkonu bude moci při slavnostním obědě v rámci turnaje o samovar nad gulagem dle receptury Alexandra Solženicyna podívat loňskému nejlepšímu hráči turnaje, Karlovi Horovi, do očí, musí mít opravdu hroší kůži!


Karel by totiž, byl li by dnes nominován, nejprve rozvěsil pár kožišnatců po mantinelu a během minuty by zkompletoval hattrick a během té následující taky, tak by to totiž řešil málčik jeho formátu!"

Nasledovalo hrobové ticho, málčiky poslouchali s helmami v dlaních a pak, jako by kouzelník Wigo otočil kouzelným prstenem, byli burlaci náhle jako znovuzrození!

Migy měly náhle nádrže plné voňavého mazutu ze sibiřských ropných polí, chytly hned na první našlápnutí a zařadily okamžitě vyšší tedy druhý rychlostní stupeň a rázem jich byl plný zimní palác a statické Bestie již jen zíraly s otevřenými ústními otvory a kdyby jim občas na střídačce leader Vencl neprostříkl mandle stopanginem, byly by dnes všechny na nemocenské s angínou!

Nejlépe se změněnému stavu přizpůsobil hbitý někdy až rtuťovitý, a to zejména když Mamulín v šatně rozdával pivo, střelec ze zálohy Arkádij Pajdar, který na výše uvedené reagoval hattrickem a zejména třetí zabróšená šajba zakončená mezi hordou bránících kožišnatců bekhadovým blafákem vejde do zlatého fondu amatérského hokeje!


Ovšem při sólu Víznera mohli kožišnatci zůstat klidně sedět na lavici a za sebe postavit do obranného pásma kužely a vyšlo by to vlastně na stejno a navíc by si trochu odpočinuli od neustálého sevření, do něhož je zmáčkli maladci jako sibiřská medvědice nepozorného medvídka mývala!


Vysvobození přišlo až Astalošovou ranou z milosti, při níž ukončil trápení posledního vítěze o samovar a z nejzažšího koutku svatyne již jejího notně přepracovaného strážce vyhnal pavoučí rodinku, která se na místo činu s největší pravděpodobností a to zejména po této neblahé zkušenosti nevrátí!

No a mohlo se jít slavit, no a vo tom to je!

Следующий мач команды ЦСКА против Колофантам в понедельник 13 ого марта в 21.30 часов!

Tak už i na periferii dorazila pořádná móda!


"ahoj Ivane,
takže prosím tě, definitivně tu máme ještě tyto mikiny:

A) červená bez zipu:
velikost počet ks
M 4

B) červená se zipem:
velikost počet ks
34 1 dětská vel. pro dítě tak do ca. 10-ti let?
M 2
XL 3

vel. M obleču i já

zdraví ruda"

Дядя Ваня

Dotiko Cup o samovar 2017 promo

1. března 2017 v 8:42 | Дядя Ваня


Pro dotykáčkáře: ZDE !

V sobotu, 01. 04. 2017, se od 10.00 do 19.00 hodin v Karpem Aréně v Domažlicích koná již

7. ročník Velkého mezinárodního amatérského hokejového Dotiko Cupu o pravý ruský samovar 2017


Turnaj se koná za účasti těchto mužstev rozdělených v následujících divizích:

Divize Chodsko hraná 10.00 až 13.00:
HC Huricans Horšovský Týn
HC CSKA Domažlice
HC Beastie Boys Domažlice

Divize Evropa hraná 13.00 až 16.00:
HC Mad Hogs Cham
Fanclub HC Klatovy
HC Wono Ostrov

Finalová divize o celkové umístění 16.00 až 19.00

Generálním sponzorem je domažlická firma Dotiko (www.dotiko.cz).

Hraje se dle pravidel amatérského hokeje
(jako www.dnhl.cz).

V turnaji nesmí nastoupit hráč aktuálně nebo v nedávné době za hokej honorovaný!

Účastníkům turnaje je zajištěna kvalitní ledová plocha, útulné kabiny, nestranní rozhodčí, přesná časomíra, krasné poháry a ruský sekt pro všechna zúčastněná mužstva, nejlepšího střelce a gólmana.

Lahodné občerstvení je nabízeno přímo na ZS v malebném lokálu U Sparťana (+420603257796)!

Symbolické startovné činí 2.500 Kč nebo 90 euro a je možné ho uhradit i dopředu na transparentní účet OS CSKA Domažlice u Fio banky 2600265159/2010 nebo osobně pořadali turnaje.

Soupisky se zašlou organizátorovi turnaje nejpozději týden před začátkem turnaje mailem a při příjezdu na turnaj se předají v listinné formě s podpisy hráčů doplněné o dodatek, v němž účastníci turnaje berou na vědomí, že turnaj není pojištěn a hrají tedy na vlastní zodpovědnost.

Nejcennější hokejová trofej čeká na nového držitele!

K turnaji nastoupí trojnasobní vítězové, pořádající komanda CSKA.

K favoritům budou zcela jistě patřit i Bestie, překvapivý vítěz posledního ročníku.

Líbivý varský hokej budou zajisté divákům plnými hrstmi nabízet nováčci turnaje, Wono z Ostrova.

Zcela určitě budou po samovaru vehementně sahat jako v loňském i předloňském finále i Fandové z Klatov.

Překvapit mohou i houževnatí Divočáci z Chamu!

Na nováčkovskou daň se nemohou více vymlovat nevyzpytatelní Hurikáni z Tejna.

Jaká bude ale skutečná realita, se příznivci dobrého amatérského hokeje dozvědí až se závěrečným finálovým hvizdem rozhodčích vedených zkušeným sudím Pavlem Raškou.

Rozpis zápasů amatérského hokejového turnaje Dotiko Cup o samovar 2017:

Divize Chodsko:
10.00 Beastie Boys Domažlice vs. Huricans HT
11.00 CSKA Domažlice vs. Huricans HT
12.00 CSKA Domažlice vs. Beastie Boys Domažlice

Divize Evropa:
13.00 Fanklub HC Klatovy vs. Mad Hogs Cham
14.00 Wono Ostrov vs. Mad Hogs Cham
15.00 Wono Ostrov vs. Fanklub HC Klatovy

Divize o umístění:
16.00 3. divize Chodsko vs. 3. divize Evropa
17.00 2. divize Chodsko vs. 2. divize Evropa
18.00 Předfinálový ceremoniál Dotiko Cupu o samovar s krasobruslařskou show
18.15 1. divize Chodsko vs. 1. divize Evropa

Malá vzpomínka na loňský 6. ročník: ZDE!

Prosím, sdílejte, seč vám facebooky, blogy, twittery, insagramy aj. stačí!!

OS CSKA Domažlice, organizátor turnaje (www.cskadomazlice.blog.cz)