Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Únor 2017

Ox! Задача невыполненная!

28. února 2017 v 10:55 | Дядя Ваня
Да!


Rozkaz v rámci taktické přípravy na pondělní hokejové el klásico proti Kolofantům zněl jasně, muž s koženou brašnou nesmí projet do obranného pásma malčiků s dresy barvy rozkvetlého vlčího máku a s vlkem na prsou, i když zlé jazyky tvrdí, že u některých nejen na prsou, bohužel tento jednoduchý povel nebyl vyslyšen nebo byl vykonán pouze částečně a to ještě komanda doplnila své prořídlé šiky o exelentního lovce lebek z holýšovské gubernie!


Soupeř udeřil hned zkraje mače Kapitánem, ale rudokabátníci nespanikařili a drželi se osvědčených taktik, které je v minulosti vynesly až na piedestál hokejové slávy a hlavně na první místo redukovaného pořadí Traverzovovy divize, "spalená zeme", "kupředu, zpátky ni krok" a další a tak se rtuťovitým Gumlovičem podařilo srovnat střelecký krok a pak ještě technicky disponovaný Pelejovič dostal málčiky dokonce do vedení, což kouzelníci s medvědobijkami z nedaleké periferie opět dorovnali.


Se svou střeleckou troškou do mlýna přispěl opět střelec ze zálohy Arkádij Pajdar a zhodnotil tak klesající akcie malčiků na hokejové burze!


Na senzaci mohli burlaci myslet ještě několik minut před závěrečnou sirénou v očekávajícím zimním palaci, kdy ještě komanda vedla o tři branky, pak však v rozporu s bojovým rozkazem projel do jeji obranné třetiny, kdo jiný než nám nechvalně známý muž s koženou brašnou s finským přízvukem, což by nebylo to nejhorší, ale on i několikrát krátce vypálil a bohužel do černého, no a vo tom to je!

Ruda dodává další fanartikl v barvách cska!
Klokanku!

Dělba bodů byla asi vyústěním úporné snahy po bodech a to na obou stranách barikády!

Opět 100% kvalita!

Ale kdy bude komanda bodům zase tak proklatě blízko?

Do vrcholu sezóny k tomu už má pouhé čtyři možnosti!


Pro dotykáčkáře: ZDE !

ЦСКА против Kолофантам 9 :9

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Шпирк, Янковец - Пресл, Фишер - Пайдар, Гумл, Патак - Гойда, Пелей, Фрчэк

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Гумл 3, Пелей 2, Гойда 2, Шпирк, Аркадий Пайдар

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 8 - ого марта в 21.30 часов...

Дядя Ваня

Mолодые Бэстые над сили малчиков

23. února 2017 v 10:16 | Дядя Ваня
Да!

Omlazené Bestie nad síly malčiků...

Horko těžko shánělo vedení komandy konkurenceschopnou údernou vozbu pro středeční hokejové el klasiko proti omlazeným Bestiím, ty nasadily tentokrát do boje jedince, u nichž razítko na rodném listu ještě ani nestačilo zaschnout, ale největší překážkou byl fakt, že po několika letech i velkého kormidelníka komandy dohnala zákeřná sibiřská horečka omladnic, a tak si maršálskou tornu pověsil na svá mohutná ramena nikdo menší, než Tiborko Chára Palacký, vojín v záloze maďarské lidové armády.


Taktika byla jasná, Bestie s koženou brašnou nesmí projít, jinými slovy ze zajištěné obrany nepouštět soupeře do lehkých zakončení, ale i hokejový laik ví, že taktika je dobrá v případě, že se dodržuje, což se často nestávalo a je jasné, že po gólech hladoví chlupatnatci toho dokázali využít a dostali se až do trháku 4:0, teprve poté zvedl prapor hbitý centr druhé formace, Vízner, a snižoval na 4:1, to však sebevědomím kožišnatců nijak neotřáslo a ti dokázali navýšit svůj náskok až na hrozivých 7:1, pak teprve ukázal komandě, co je to bojový duch, kouzelník z druhé strany železné opony, Klingovič, a hattrickem vykřesal jakous takous naději na solidnější výsledek.


Hansem Hansovičem vhozenou rukavici zvedl ještě agilní centr první formace, Pelejovič, a nechal ještě doutnat naději a přiblížil komandu na tříbrankový dostřel, tento fakt však Bestie z konceptu nevyvedl a ty v závěru dvěma brankami navrch dorovnaly celkový sčot na 10:5 v jejich prospěch!


Poběda tak opět proklouzla mezi prsty!

Jediný, kdo plnil střelecký plán a to hned na 130 %!

Ale nelze vidět všechno jenom černě, středeční zápas v zaplněném zimním paláci jasně ukázal, že každý je nahraditelný a to dokonce i velký kormidelník, neboť Tiborko Chára Palacký jej zastoupil znamenitě organizačně i takticky, i když mu pak trošku chyběla herní jistota, ale je jasné, že vyfocení před bojovou zástavou ho zcela jistě nemine, no a vo tom to přece je!

ЦСКА против Бестыам 5:10

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Кройц, Янковец - Замечник, Кадлец - Клинг, Пелей, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Палацкий - Пайдар, Асталош

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Визнэр, Клинг 3, Пелей

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 27-oго февраля в 21.30 часов...

Дядя Ваня

Nejstarší z dynastie Šustrů začíná dnešním dnem jezdit neuvěřitelný vosmý gumy!

19. února 2017 v 0:01 | Дядя Ваня
Všeuměl, běžec na lyžích, cyklista a hlavně horolezec oslaví své jubileum mezi Hobity, za nimiž přesně v den svých kulatých narozenin odlétá a aby se tam neztratil, bere hned dva z Mrákova s sebou!

Na přiloženém snímku radí bývalé opoře komandy CSKA, Bohoušovičovi, jak v řadách fotbalové staré gardy dojít na onen pomyslný sportovní vrchol, kterých sám Sváťa zdolal nespočet, a stát se již v této sportovní pětiletce minimálně trikonou SG...

No a k té dynastii?

Ten nejmladší, Andrej, to, jak známo, dotáhl nejdál, zejména hokejově, ten prostřední, Michal, válí v rudém dresu s vlkem na prsou v řadách kouzelníků s medvědobijkami v zimním paláci chodské gubernie, ač se aktuálně ocitl na Kapverdách, jestli s kopátkem nebo bez něj, nám není známo, a jak se bude dařit tomu v nejlepších cestovatelských letech u protinožců, na to si nějaký ten pátek budeme muset počkat!

Takže, Sváťo, do dalších kopců, bílých stop, cyklokilometrů a let jen to nejlepší!

Дядя Ваня

Ox! Панна не пришла...

14. února 2017 v 20:39 | Дядя Ваня
Да!

Panna do zimního paláce k lítosti mnohých mužiků nakonec nedorazila!

Z původně avizované dvojce Toman a lesní panna dorazil pouze první jmenovaný a v obranné dvojici ho tedy doplnil obranný virtuoz Bacík.

Bohužel ani takto kvalitní obrana si s čáry a máry finského kouzelníka s medvědobijkou neporadila a ani ona mu nedokázala zabránit ve stejném počtu zásahů jako bylo v Sarajevu vypáleno kulí na následníka trůnu!

Tady se známý převlékač kabátů ještě usmívá, uvidíme, jak to bude vypadat po důrazném pohovoru rákoskou...

Komanda šla rychlým gólem do vedení, ale zástupci pokrokové estéesky srovnali krok a dlouho se hrála vyrovnaná partie, pak ale kouzelnici z periferie odskončili, což dokázal během jediného střídání redukovat ostrostřelec Pajdar, no a když se mu přiblížil z báze za velkou louží se navrátivší cestovatel Gojda Světošlápek, byl to rázem souboj zoči voči, jak by řekli naši bratři na za východní hranicí!

Poslední slovo však stejně patřilo nepolapitelné dvojici Tomášek - Nutellajnen, s níž bude před středečním zápasem proti Bestiím vedeno kárné řízení před bojovou zástavou!

Výtečně opět zachytal téměř neprůstřelný Kouřilovič, který ostatní útočníky, tedy vyjma výše jmenovaného dua, doháněl téměř až k pláči!

Z tria zápůjček z Karibiku, které excelovalo na Mamulín Tour v Třebnicích, se dokázal prosadit pouze výtečný Kaufnerovič nastoupivší tentokrát na pozici centra, o ostatních dvou borcích jsme od páté hodiny ranní inkriminovananého termínu již více neslyšeli!


Zimní stadion potvrdil termín konání vrcholové hokejové akce sezóny Dotiko Cupu o pravý ruský samovar, který se bude konat 1. dubna od 10:00 do 19:00.

Jsou jasná i družstva turnaje se účastnící.

CSKA, Mad Hogs Cham, Huricans HT, Bestie, Fanklub Klatovy, Wono Ostrov

Vzpomínka na 6. ročník:


Pro dotykáčkáře: ZDE !

ЦСКА пр. Kолофантам 10:11

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Бацик, Томан - Шпирк, Янковец - Пайдар, Пелей, Патак - Гойда, Кауфнэр, Палацкий - Майор, Кадлец

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Кауфнэр 3, Пайдар 2, Пелей , Гойда 3, Шпирк

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 22-oго февраля в 21.30 часов...

Дядя Ваня

Yдивительная выигра противника!

8. února 2017 v 23:55 | Дядя Ваня
Да!

Víc než překvapivé vítězství chlupatého protivníka!

Opět mělo vedení komandy velké problémy se sestavováním konkurenceschopné úderné vozby, zejména malčiky, kteří na Mamulín Tour v Třebnicích překypovali energií se nedostavili, zřejmě kolem páté hodiny ranní řádil na sále nějaký záhadný virus, vedení komandy se tady muselo obrátit na konkurenční smečku Bestií s prosbou o zapůjčení nějakých těch chlupatých uloženek a vedení chlupatnatců naštěstí vyhovělo, aby se mohl odehrát solidní mač KAHL a natěšení fanoušci nepřišli zkrátka!

K zapůjčení nakonec nedošlo!

Nakonec bez posil jenom s vlastními odchovanci hokejové školy U tří vrb, stejně jako soupeř a tak se hrál tedy opravdu poctivý rybníkářský hokej.

Hned první branku po vyšachování obrany vstřelil navrátivší se nosič Malzerovič.

Malčiky po oduševnělé boji na začátku mače dokázali soupeři odskočit na hrozivých 3:1 ve svůj prospěch, pak ale přece jen pohyblivější soupeř dokázal využívat chyby maladců, kdy zejména tříčlenná obrana nepůsobila nejsvěžejším dojmem a otočil skóre na svou stranu až na hrozivých 7:3.

Pak naštěstí dokázali malčiky nastartovat motory svých migů a dostali se téměř na dostřel, mač ale poslední brankou ukončili chlupatnatci.

Výtečně zachytal Kouřilovič, který byl za odměnu vyfocen před bojovou zástavou komandy CSKA.

Burlaci hráli svůj standard, ale bohužel tento standard nestačil na umění a hlavně mládí a dravost soupeře.

ЦСКА против Бестыам 5:8

Состав команды ЦСКА:
Коурил - Майор, Кауфнэр, Янковец - Асталош, Пелей, Патак - Пайдар, Малцер, Палацкий

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Пелей, Асталош, Патак, Малцер, Пайдар

Pomalu ale jistě se blíží již sedmý ročník tradičního hokejového turnaje Dotiko Cup o pravý ruský samovar a nejpravděpodobnější termín bude první duben, samozřejmě tento termín není zvolen náhodně.

V případě totálního krachu akce se pořadatelé turnaje mohou odvolat totiž na apríl!

Šest předchozích ročníků však dopadlo na výtečnou, proč by tedy měl být ten sedmý nejakou výjímkou, zejména když záštitu opět převezme firma Dotiko s věhlasným milovníkem sportu, hokeje a komandy CSKA "Tichonovem".

Některé zejména mladé málčiky, kteří ještě nebyli u vítězství na turnaji se již nemohou dočkat a tak v převlečení za kožišnatce občas zavítají do jejich nory, aby se s trofejí alespoň vyfotili, jak dokládá následující snímek!

No a vo tom to je!

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 13-oго февраля в 21.30 часов!

Tak komanda padá na hubu, skáče do střel, horko těžko dává dohromady sestavu a některé malčiky si jezdí po výletech, zde například Gojda na střeše univermagu GUM v Moskvě!

Shledání po letech...

Дядя Ваня

Mамулин Тоур 2017

5. února 2017 v 12:51 | Дядя Ваня
Да!

Mamulín Tour 2017 už je minulostí!

Nutno podotknout, že nasadila laťku hodně vysoko a organizátoři konkurenčních podniků jako Děčínská kotva, Politická píseň Sokolov, Sopoty či San Remo, budou horko těžko zvedat oslavencem vhozenou rukavici, neboť umělci hráli, tanečníci tancovali a pijáci pili jako o život, s čímž držet krok, bude opravdu těžké!


Na počátku večera bylo možno ochutnat gulage od samotného kuchařského mistra Richreicha dle osvědčené receptury Alexandra Solženicyna, a ještě teď mi odkapávají sliny na klaviaturu chytrého mobilu, vzpomenu li si na onu lahodnou chuť gulage ze sibiřské medvědice!


Oslavenec Mamulín byl v jednom kole, tancoval, roznášel, bavil, ale až s mikrofonem prokázal, že je opravdový multitalent nadaný i zpěvem, ovšem za asistence mistra kuchaře to zas až tak velký problém nebyl!


Ovšem když se duo křídel první útočné formace, pracovně zvané Křídla sovětů, pustilo do zpěvu Kalinky, nezůstalo v sále jedno oko tvrdých rockerů suché a někteří do konce večera tančili již jen kozáčka!


Ve chvíli, když se zdálo, že zábava pohasíná, se ve dveřích objevil vejbor komandy a svým vířivým pohybem mezi pódiem, parketem a barem doslova strhával davy ke skupinovému šílenství!


Škoda jen, že se v této sezóně mezi stěnami zimního paláce ještě neukázal!

Taková agilita by na soupeře jistě platila, ale ještě není všem dnům sezóny konec!


Závěrem lze konstatovat, že borci komandy se na parketu v nedaleké periferii neztratili a měli li by v takovémto nasazení pokračovat i ve středečním el klásicu proti Bestiím, tak ty by raději ani neměly nastupovat, neboť by výsledek byl dopředu více než jasný, no a vo tom to je!

Video dotykáčem:

ZDE !

Дядя Ваня