Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Leden 2017

Kрест как на башни собора Василия Блаженного.

31. ledna 2017 v 0:09 | Дядя Ваня
Да!

Kříž jak na věži chrámu Vasilije Blaženého se zrodil po svižném boji, když venku panoval děda Mráz, přičemž v zimním paláci měli panovat rudokabátníci, ale v cestě jim stála neohrožená vozba kouzelníků s medvědobijkami z nedaleké periferie.

Na začátku mače se zranil nešťastně Nutellajnen ošetřený přihlížejícím doktorem Sovou a pak se rozjely motory obou ofenzivních vozeb na nejméně 130%, téměř jako to činívávali Stachanovci blahé paměti, neboť útok stíhal útok, ale obrany, z nichž vynikala zejména ta v rudých kabátcích, jmenovitě Bacík ze Steinbrückererem, kterému už starosta obce Kanice nabídl čestné občanství za sportovní chování v průběhu předchozího mače, měly občas i navrh, pak se začalo štěstí přiklánět na stranu kouzelníků s černými gumami z periferie, naštěstí včas začaly rudé migy řadit vyšší tedy 2. rychlostní stupeň a zatlačily borce z nedalekého okolí do tuhé defenzívy a až na samém závěru mače padaly kameny ze srdcí posluchačů v Kolovči, Staňkově a Kanicích nalepených na přijímačích sledujících přímý přenos sportovní rozhlasové stanice rádia Jerevan, když ukončila toto klání pro jejich želízka v ohni více než šťastná plichta.


Diváci v téměř vyprodaném zimním paláci si přišli na své, neboť viděli krásných 22 branek, 11 na obou stranách, první hvězdou mače borců v dresech barvy krve světového proletariátu byl hbitý štírek Frček, který zatížil konto výtečného soupeřova strážce svatyně čistým hattrickem a posunula li by se neposedná šajba o několik milimetrů do středu v poslední vteřině utkání, mohlo se slavit slavné vítězství nad přetěžkým soupeřem, ale remíza venku se v zápasech KAHL rovná stejně vítězství, čili následuje další odskočení na čele Traverzovovy divize, což není hlavním zlatým hřebem tohoto týdne, tím je totiž Mamulín Tour 2017 s DOA a to v sobotu v kulturním domě v Třebnicích, no a vo tom to je!

ЦСКА против Kолофантам 11:11

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Бацик, Штеинбрыкер - Замечник, Янковец - Пайдар, Гумл, Фрчэк - Майор, Шпирк, Брожовскый

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Брожовскый 2, Гумл 2, Пайдар 2, Бацик, Шпирк, Фрчэк 3

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 8 - ого февраля в 21.30 часов...

Dne 4.2.2017 se v selju Třebnice koná tradiční Mamulín Tour 2017 s kapelou DOA!

Zváni jsou málčiky cska, jejich padrugy a přátelé!!!

Vzpomínka na tu loňskou je:

ZDE !

a taky:

ZDE !

Дядя Ваня

Kоманда полным паром вперед, нет шага назад!

26. ledna 2017 v 0:14 | Дядя Ваня
Politbyro komandy CSKA tentokrát nemělo velké problémy s nominací malčiků, neboť v celé chodské gubernii vládlo ideální hokejové počasí a tak se nejedna hokejová kusovka vydala směr zimní palác třímaje ve svých rukách medvědobijku mající řádně pročísnout chlupatnatcům jejich zplstnatělé kožichy!


Kožišnatci sledujíc taktickou kuchyň rudokabátníků skrzeva knihu tváří si řádně oddychli, když zjistili, že na poslední chvíli zabránila účasti některých opor pomalu ale jistě se blížící jarní únava!

Otřes z pádu srdečního kamení zaznamenali seismologové až na rudém náměstí!

Do boje vlétly oba znesvářené tábory, jak bývá v mistrovských zápasech inkontinentní agrární hokejové ligy zvykem, bez bázně a hany a na ostří nože!


Výpady útočných vozeb a skálopevnost neprostupných obran zvedela zfanatizované davy ze sedadel a srdceryvný rykot ruku v ruce s mexickou vlnou byly pod střešní konstrukcí zimního paláce častým denním resp. nočním hostem.

Leč přejděme k mači vlastnímu!

Komanda jela tentokrát od počátku mače v souladu s nejtajnějšími představami nejužšího vedení politbyra plnou parou před, zpátky ni krok, a tak kožišnatcům ani nedala náznak jakékoliv šance dostat se vůbec do zápasu.

Hrálo se svižně, místy až zbytečně tvrdě, ale zejména díky výtečnému výkonu neprůstřelného Kouřiloviče narůstal brankový sčot o poznání rychleji na straně pokrokových kouzelníků s medvědobijkami až na konečných a dechberoucích 12:4 v prospěch rudokabátníků!

Vedení komandy tentokrát dalo šanci borcům z nižší bezvýznamnější soutěže, kteří si před mačem přišli pro nějaké to selfíčko s borci KAHL a nějaké ty podpisy od hokejových ikon, které znají jen ze sportovních rubrik murzylky a vesjolych kartinek, létajícího šachisty, dentisty apod., neboť v kabině mužiků platí, kdo neletá, jakoby nebyl, když pak poklekli na kolena s prosíkem a informací, že šli náhodou kolem zimního paláce s vystrojemi a že by to rádi zkusili alespoň jako bitkaři ve čtvrté či páté lajně, neodolal ani tvrďák typu politruka a do mače je na zelenou kartu a psí knížku přece jen pustil, no ta radost v Tomáškových rozzářených očích za to skutečně stála!

Nejkrásnější akci o pelmeňovou energeticku tyčinku předvedla však lajna druhá, která si povodila chlupatnatce jako Skupa Hurvínka s Máničkou dohromady.

Smutným hrdinou byl náhradní bek politruk, který stihl být u třech inkasovaných gólů při pouhých dvou desetiteřinových pobytech na ledě, ale na to se naštěstí historie ptát již nebude, no a vo tom to je!

ЦСКА против Бестыам 12:4

Состав команды ЦСКА :
Коурилович - Томашкович, Кауфнэрович - Майорович, Янковцович - Асталошович, Пелейович, Патакович - Гойдович, Визнэрович, Фрчкович - Пайдарович, Нутеллайненович, Йиранкович

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Кауфнэр, Немец 2, Визнэр 2, Гойда 2, Фрчэк, Нутеллайнен 2, Томашек 2

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 30-oго января в 21.30 часов.

Dne 4.2.2017 se v selju Třebnice koná tradiční Mamulín Tour 2017 s kapelou DOA!


Zváni jsou málčiky cska, jejich padrugy a přátelé!!!

Vzpomínka na tu loňskou je:

ZDE !

a taky:

ZDE !

No a pro ty málčiky, co neumějí číst, je tu audioverze:

ZDE !

Дядя Ваня

Mаги с резинкой над силами мальчиков!

17. ledna 2017 v 0:44 | Дядя Ваня
Да! Kouzelníci s gumou z periferie, tedy s tou černou, do níž se šťouchá medvědobijkou, o té další toho zas až tak moc nevíme, byli tentokráte nad síly mužiků, i když ti se drželi na pohled z očí do očí do stavu 3:2 v jejich prospěch, pak se ale kratkodobě dostalo zrnko písku z celin za Uralem do soukolí rudé mašiny, čehož zástupci celkem slušné estéesky využili na odskočení několika málo branek a tento náskok si i udrželi do závěrečného hvizdu bezchybného sudího Hopkirka!

Pravda je, že takto silný výběr zatím proti rudokabátníkům nenastoupil, neboť se nejednalo o nějaké nazdárky, ale o elitní výběr Kanic a Staňkova tu a tam vyšperkovaný rybníčkářskými kusovkami, které se též nechaly strhnout kvapíkovým tempem a hokejový amaterismus na nich nebyl vůbec znát!

Po dlouhé době nastoupil v defenzivní vozbě i Fišerovič, i když málčiky se původně domnívali, že se jedná o Krakonoše, co si přišel vyřizovat účty s Trautenberkem, ale tento málčik již nasadil mužný vous alá Bedřich Engels vyhlížeje play off kahl.

Pravda pohled z prvního místa Traverzovovy divize je to opravdu úchvatný a ani dnešní lapálie na tom naštěstí nic nezměnila!

Paradoxně i přes víc než tucet obdržených šajb patřil k nejlepším malčikům kliďas Kouřilovič, z něhož klid doslova stříkal a to zejména při kudrlinkách některých defenzivních malčiků před vlastní svatyní!

Komandu trápí Achillova pata posledních sezón a to neproměňování tutových šancí, i když tentokrát ukázal ostatním mužikům, jak tyto situace řešit, mistr nahrávka Tiborko Chára Palacký, kdy zasunul touš do svatyně s ledovým klidem hráče pokeru, bohužel do té vlastní!

Ale co, není všem hokejovým dnům konec a proti Bestiím to může být zase úplně jinak, to dostanou opět ztracenou důvěru simulanti typu Nutellajnena, Tomáška a jim podobní a snad se zase hokejoví bohové usmějou na tu správnou hokejově pokrokovou stranu!

No a vo tom to je!

ЦСКА против Kолофантам 9:15

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Штеинбрыкер, Замечник - Майор, Фишер - Пайдар, Гумл, Фрчэк - Гойда, Шпирк, Палацкий - Пайдар, Янковец

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Замечник, Гумл 2, Гойда 2, Пайдар, Янковец , Шпирк 2

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 25-oго января в 21.30 часов!

Bohužel inestigativní novinář konkurenčního plátku Vesjolych kartinek, Vernerovič, přišel na to, že vedení komandy nežije jen hokejem a v tom bude asi jádro pudla, resp. sabaky!

Дядя Ваня

Cнега по кокот!

12. ledna 2017 v 0:17 | Дядя Ваня
Да! Jak říkávali na vojně bratři Slováci, sněhu po k...... a možná ještě víc bylo před zimním palácem, takže pro komandu ideální sibiřské hokejové podnebí, kterého bohužel nedokázala naplno využít ve svůj prospěch!

ЦСКА против Бестыам 4:8

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Майор, Шпирк - Пелей, Патак - Асталош, Гумл, Фрчэк - Гойда, Визнэр, Палацкий - Пайдар, Йиранек

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Гойда, Гумл, Асталош, Визнэр

Horko těžko skládalo vedení komandy solidní soubor písní a tanců pro první zkřížení medvědobijek s tradičním rivalem úvodem nového hokejového roku, s rivalem, jež byl v rámci posledního měření sil roku uplynulého vyváděn jásajícím zimním palácem rudokabátníky jako slepí poníci manéží cirkusu Humberto, a zejména velký podtlak byl patrný v obranných řadách, takže muselo dojít k rychlému přeškolení elitních forvardů na lovce chlupatnatců a to přímo v rychloškolícím centru KGB na souostroví gulage!

Po posledním prohraném mači komandy došlo k vnitřním vzpourám kádru komandy a zejména ti, kteří zahazovali šanci za šancí jako na běžícím pásu výrobního závodu Traktor Čeljabinsk volali po abdikaci širšího vedení komandy a to hlavně celé redakce webu, celého politbyra a téměř celé mzdové účtárny a dalších osob, na což vedení reagovalo promptním výletem do muzea KGB s žádostí o radu.

Děžurná Naděžda Krupská se této problematice ze srdce vysmála a odvolala se při tom na spisy V.I.L. a životopis Josefa Visarijonoviče s tím, že si opravdu neumí představit, že by se mu kdy postavil, tedy někdo, oknem by ich vraj vyhádzal a do ryti při tom nakopal pořádně nabroušenýma kaňkama!


No něco na tom snad i bude, pokusíme se to aplikovat na příštím hráčské meetingu a snad to nějaké to ovoce i přinese!

Vedení si neslibuje žádné velké zázraky, ale kdyby hvězdy držely klapačky a pálily raději ostrými, už to by stačilo, teda alespoň pro začátek!

Maladci bez největších hvězd, které dostaly volno, na báze na celinách, kde tahají hlušinu na Pik komunizma, aby se jim nezkrátily žíly, vlétli do mače bez bázně a hany a několikrát zavřeli zmateného soupeře do obranné ulity a vytvářeli si šanci za šancí, ale opět se projevila stará bolest a to neproměňování tutovek z tisíciprocentních a občas zvonily Fíroňovy tyče, takže si musel občas připadat jako na zájezdě na pražské Loretě, ale neposledná šajba ne a ne zapadnout za záda jeho nebývale hbitého těla a tak soupeř trestal rychlými brejky či darovánými puky při křižných rozehrávkách nezkušených beků a na rozdíl od rudokabátníků dokázali rtuťovití chlupatnatci nakládat se šancemi lépe a zhodnocovali je jako zlaté rubly na moskevské burze!

Pohledný zápas byl dlouho otevřený a zejména za stavu 4:5 ve prospěch kožišnatců se hrál nádherný hokej zdvíhající diváky ze sedadel, ale v poslední čtvrthodině nejenže přestali mít burlaci štěstí, ale na jejich medvědobijky se začala lepit i smůla, což soupeř využil k dokonalému vyřešení výsledkové tajenky ve svůj prospěch.

Po mači byli maladci v kabině skleslí, ale pak promluvil výtečný Kouřilovič, že to nebylo zas až tak zlé a hlavně že se bránilo a že příště výsledkově bude třeba zase líp, no a vo tom to je, neztrácet nervy a nepropadat panice, protože panika se zakazuje, hlavně v ruským mančaftu!

Na pořadí redukované tabulky Traverzovovy divize naštěstí tato lapálie velký vliv nemá!

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 16-ого января в 21.30 часов!

Дядя Ваня

Mигам недостачило топливо!

3. ledna 2017 v 0:35 | Дядя Ваня
Да! Migům došlo palivo a to v nejméně vhodnou chvíli, v úvodu roku, kdy rudé šiky budou slavit jedno století od bolšoj okťjábrskoj, a tak se hokejoví kouzelníci z periferie mohli vysmeknout za pět minut dvanáct z tuhého sevření rudokabátníků, neboť ještě dobrých dvacet minut před spadnutím opony napínavého dramatu měli maladci v bundoškách barvy krve světového proletariátu náskok dvou tvrdě vybojovaných šajb!

Dobří holuby a ještě lepší kouzelníci s medvědobijkami se vracejí!
To, že o víkendu oslaví málčik z nejmalčikovatějších děň rožděnija a to 53., by asi hádal málokdo!

Kolofanti vystrašeni posledním výkonem pokrokových hokejistů nenechali nic náhodě a do mače povolali i opory komandy Tempo Staňkov, jejichž zkušenost z nižší regionální soutěže byla přece jen znát a byla oním pověstným jazýčkem na misce vah, kdy jazyky byly kmenoví málčiky burlaků Špirkovič s Nutellajnenem uvolnění na výslovnou žádost vedoucího estéesky za několik řádků ranných brambůrů, no uvidíme, budou li podmínky tohoto dealu dodrženy, neboť jaro je opravdu hodně daleko!

Stejně tak nepřekvapila přítomnost politruka a romanopisce Bestií v jedné osobě, který se přišel podívat se svým zápisníkem na tento lítý boj a pokusil se vymyslet taktiku na pozvednutí sebevědomí posledně zle vypráskaných chlupatnatců!

Nejen to, přišel i s návrhem na vypůjčení kmenových hráčů komandy a na čemodán plný zlatých rublů politruk rudokabátníků samozřejmě nemohl neslyšet!

Maladci vlétli do mače bez bázně a hany a hned v prvním střídání rozvlnili síťku svatyně kouzelníků s gumou z nedaleké periferie!

Poté se hrál svižný hokej, kdy se valily útoky na přetížené defenzívy na obou stranách barikády, kdy obchodovatelnost akcií komandy na moskevské burze v černých číslech držel svými fantastickými zákroky vynikající málčik Kouřilovič!

Těsně v závěru však migům došel, jak již bylo v úvodu uvedeno, mazut, čehož využili borci z hokejové periferie k otočení výsledkového kormidla dějin na svou stranu!

Až v útrobách zimního paláce si mohli málčiky vyčítat spoustu neproměnných šanci, v čemž vynikalo nejmenované křidélko druhé útočné vozby!

Ale co, příště středu si snad komanda opět schladí žáhu na kožišnatcích a na dnešní lapálie si již nikdo ani nevzpomene!

No a vo tom to přece je!

ЦСКА против Kолофантам 8 : 10

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Штеинбрыкер, Янковец - Майор, Бомбалa - Йиранек, Гайек, Фрчэк - Гойда, Boлфик, Палацкий - Асталош, Пелей, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Гойда 2, Стайнбрыкер, Пелей, Асталош, Фрчэк, Йиранек, Патак

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 11 - ого января в 21.30 часов!

Дядя Ваня