Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Prosinec 2016

C новым годом!

31. prosince 2016 v 11:21 | Дядя Ваня

Zdrávstvujte, málčiky, jejich podrugy, fanynky a další příznivci nefalšovaného ruského hokeje nabízeného po lopatách medvědobijkami kouzelníků s černou šajbou z celé širé chodské gubernie!


Do nového roku jen to nej, ale pozor, nepolevovat a vydržať, sezóna bude ještě očeň ťažolaja a jak každý dobře ví, zajíci se počítají až po honu a tím honem bude již po sedmé boj o pravý ruský samovar, který se nejspíš nějakým nedopatřením ocitl v pářátech chupatnatců!


Дядя Ваня

Ox! Дедом Морозом рождественские подарки были вручены.

29. prosince 2016 v 0:29 | Дядя Ваня
Да! Děda Mráz naděloval neboli zajíci se počítají až po honu a až se Bestie podívají 31. prosince pod jolku, nadšené zcela jistě nebudou, neboť Děda převtělený do podoby rudých migů chytnuvších tentokrát v zimním paláci hned na první našlápnutí nadílkou nešetřil a patnáct šajb za zády víc než zaměstnávaného strážce svatyně chlupatnatců jsou toho jasným důkazem!


Na rychlou branku rudé mašiny pracující jak ony pověstné ruské kukačkové hodinky dokázaly Bestie ještě odpovědět třemi brankami, ale to byla již ten večer pouhá zkomírající labutí píseň pomalu ale jistě dech zřetelně ztrácejích kožišnatců a možná také ona zpropadená hokejová lest hup na špek s následným pocem kam deš!

Výborně zahrála obrana a pamětníci mohli zavzpomínat na zlaté časy Suchého s Machačem při vrhání se do střel malčikem Zámečníkovičem!


První lajna zahrála to, co od ní šílející davy očekávaly, tedy zářný nadprůměr, druhá lajna složená z hokejových virtuozů však již byla nad síly přetížené defenzívy chlupatnatců a při nejkrásnější akci mače o pelmeňovou energeticku tyčinku předvedla rozborku, za níž by se nemusel se svým kalašnikovem stydět nejeden terorista po letech služby!

Největším překvapením však byla úderka bitkařů, od níž se ochozy pravda žádné bitky nedočkaly, zato se dočkaly toho nejfajnovějšího ruského hokeje podávaného po lopatách v přiměřeném množství a zejména půltucet asistencí nenápadného Fina hovoří samo za sebe!

První hvězdou mače však byl málčik Astalošovič, managementem chlupatnatců v minulosti nemilosrdně odložený na smetiště hokejových dějin, na kterého hledači vysloužilých talentů zakoupili práva na burze odloženek a na nekonečných bázách z něj pomalu ale jistě vybrousili hokejový démant, jehož lesk se minimálně stropu konstrukce zimního paláce dotýká a tři zářezy na jeho nové medvědobijce z uplynulého večera jsou toho jasným nepopiratelným důkazem!

No a vo tom to je!

Na konci mače tak již burlaci vodili krotké kožišnatce bouřícím zimním palácem jako Vašík slepé poníky manéží cirkusu Humberto, takže závěrečná siréna byla již jen toužebně očekávaným vysvobozením!

Závěrem přejeme málčikovi z nejmalčikovatějších, Gumlovičovi, Alles Gute k jeho dnešnímu dni mařoženoja!


ЦСКА против Бестыам 15:8

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Кауфнэр, Замечник - Шпирк Мира, Майор - Йиранек, Гумл, Фрчэк - Бомбалa, Визнэр, Палацкий - Шпирк Михал, Нутеллайнен, Асталош

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Нутеллайнен 2 (6 as.), Бомбалa 2, Шпирк Михал 2, Гумл 2, Палацкий 2, Визнэр, Фрчэк, Асталош 3

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 2-oго января в 21.30 часов.

Дядя Ваня

Ox! Племенные игроки команды предотвращели фиаско!

20. prosince 2016 v 0:31 | Дядя Ваня
Да! Kmenoví hráči komandy zapůjčení do menšího bezvýznamnějšího klubu, za což burlaci dodnes nedostali zaplaceno, dokázali svým úsilím a dovednostmi zabránit jasnému fiasku a vyhlášení v jedné nejmenované stsce tří dnů pracovního klidu, takto byl počet klidových dnů redukován na jeden.

Dost bylo granulí a vloček v kabině chlupatnatců!
Kaviár, pelmeně a boršč to je jinej matroš!

Jako na burze si musel připadat politruk výběru s vlkem na prsou a u některých i na zadní části těla, když sledoval přihlášenky a odhlášenky malčiků, neboť v jednu chvíli to vypadalo, že maladci budou hrát nejméně na čtyři kompletní řady.

S přibývajícím časem však odhodlání některých jedinců začlo ochabovat a těsně před mačem mělo politbyro k dispozici tři útoky a dvě obrany!

Ač byli málčiky mentálním koučem upozorňování na to, že Kolofanti budou hrát jako o život, v daném případě o naftu, neboť tahání těžké techniky bez phm se po několika dnech omrzí, brali to tito na lehkou váhu a nechali soupeře odskočit na hrozivých 1:5, pak ale zarecitovalo vedení na střídačce pár kapitol o Pavkovi Korčaginovi a burlaci přece jen zařadil vyšší, tedy druhý rychlostní stupeň u svých podchlazených migů, ale na víc než na korekci hrozivého sčotu na konečných 8:11 to žel bohu nestačilo, k čemuž přispěl v teamu soupeře další z kmenových hráčů komandy, Nutellajnen, zavěšivší klasického vlastence poté, co odezřel z nonverbalní komunikace na střídačce komandy povel k nenápadnému utlučení soba Zlaté parohy heverem ve svém spřežení, čemuž výše citovaná akce pod krycím jménem střelba do vlastních řad na poslední chvíli zabránila!

Hrálo se od podlahy a pěkně rychle, zde pár snímků kamerou na zaznamenávání letu kolibříků:

Pro dotykáčkáře: ZDE!

ЦСКА против Kолофантам 8:11

Расстановка команды ЦСКА :
Коурил - Брож, Кауфнэр - Майор, Штеинбрыкер - Пайдар, Пелей, Патак - Гойда, Гайек, Палацкий - Йиранек, Фрчэк, Фишер

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Гайек 3, Штеинбрыкер 3, Гойда, автогол Нутеллайнен

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 28-oго декабря в 21.30 часов!

Дядя Ваня

Eсли бы я был кузнецом и имел его силу!

15. prosince 2016 v 0:23 | Дядя Ваня
Да! Kdybych já byl kovářem a měl jeho sílu, zpívala si opora obranných řad ještě nedávno a to ta, která se jako jedna z mála dostala v dresu komandy až na vytoužené Rudé náměstí, pravda s křížkem po funuse, neboť až v době, kdy byl slavný pumpař již po smrti, ale i tak to byl prý zážitek!


Ale jednou se i služba v partičce, co pomáhá a chrání, omrzí a tak to chce v životě pořádnou změnu a ta, jak už to tak bývá, občas i přijde.

Ale o tom až později!

Komanda čerpala na důležitý mač síly, kde se jen dalo, ale úplně nejvíc jich načerpala na víkendovém koncertu Katapultu, kde jí Olda rozdával po lopatách, za což mu patří bolšaja sabaka!


Pro dotykáčkáře: ZDE!

Komanda, která nastoupila v početní převaze a to ještě ta nejlepší lajna, tedy čtvrtá číslováná jako v ruské škole, čekala doma na telefonu pro případ, kdyby někdo náhodou odřekl, šla v souladu s instrukcemi z krizového vývoje dosavadního působení v inkontinentní agrární hokejové lize okamžitě do striktně agresivního presingu, čtenářům sportovních rubrik murzylky spíše známému jako taktika spálené země, což vyrazilo chlupatnatcům zkraje mače medvědobijky z pařátů a ti chvílemi nevěděli, kam dříve skočit.

Poté, co přenechali rudokabátníci iniciativu pohyblivejšímu soupeři, dostal se tento tzv. burlakům na kobylku, v daném případě na lošaď a začal navyšovat brankový sčot do svatyně výtečného Kouřiloviče takovým způsobem, že zcela propadl euforii a neplatný gól přeběhlíka Gajka z třímetrového ofsidu počítal nejméně třikrát, neboť jenom tak si lze vysvětlit, že z jasného kříže chtěl nevěrohodný Homér Vencl vykonstruovat nepochopitelné vítězství pro svou hordu kožišnatců!

Remíza na pořadí redukované tabulky Traverzovovy divize naštěstí nic nemění!

K vydřené remíze přispěl svou troškou do mlýna i Nutellajnen, který dostal na pondělí volno a byl požádán, aby v době mače Kolofantů proti CSKA vyvezl Špirčata do lesa a tam je spolu se soby alespoň na dvě hodiny přivázal k nějakému pevnému doubku!

Pro zájemce o fanartikl máme dobrou zprávu, neboť se konečně ozval náš dvorní dodavatel trávící nucenou neplánovanou dovolenou na Orlíku, traverza se ale naštěstí uvolnila!

ЦСКА против Бестыам 7:7

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Брож, Шпирк Мира - Кауфнэр, Шустр - Майор - Пайдар, Пелей, Патак - Гойда, Шкyлтeти, Фрчэк - Шпирк Михал, Визнэр, Нутеллайнен

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Гойда 2, Нутеллайнен 2, Шкyлтeти, Визнэр, Шпирк Мира

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 19-ого декабря в 21.30 часов.

Takže závěrem ještě jednou k tomu, co již bylo v úvodu nakousnuto, budeš li se motat po Kvíčovicích a potkáš li tam udělaného chlapíka v dresu barvy rozkvetlého vlčího máku s vlkem na prsou, rány pendrekem mezi světla už se od něj nejspíš nedočkáš, ale pravděpodobnější je to kladivem, tedy budeš li ho dráždit jako chřestýše bosou nohou, no a nebo si u něj necháš něco ukovat, třeba vílu nebo ocelovou medvědobijku na Kolofanty a Bestie a podobnou čeládku, což pro tebe bude určitě prospěšnější, no a vo tom to je!


Дядя Ваня

Kто такой лезет из своей земляки?

6. prosince 2016 v 0:32 | Дядя Ваня
Да! Kdo to leze ze své skrýše, Kolofant a těžce dýše, mohl by se klidně jmenovat dnešní report, ale vezměme to pěkně po pořádku, jak se na slušný odborný hokejový občasník sluší a patří.

Kdo očekával, že po nemastném neslaném úvodu (in)kontinentní agrární hokejové ligy vezme celou komandu CSKA v rámci Mikuláše čert a to nejlépe do toho nejpekelnějšího pekla, jaké si lze vůbec představit, musel být dnes při pohledu z ochozů zimního paláce na ledovou tříšť znamenající svět velmi překvapen, neboť nejen, že se vůbec někdo z malčiků hrdě nosících bundošku barvy krve světového proletariátu s vlkem na prsou, někteří tedy i na zadní části těla, dostavil, ale šiky burlaků nebyly ani tak moc prořídlé, jak by se po kobercových náletech zástupců pekla a jeho konfidentů na bohabojný hokejový lid dalo očekávat!


Ti, co pekelnými nástrahami proklouzli až do ledového království, se postavili tváří v tvář kouzelníkům s černou gumou z nedaleké hokejové periferie, jimž tentokrát a to hlavně vzhledem k zostřeným bezpečnostním opatřením u vchodu do zimního paláce mrzký trik se sabotáží rolby nevyšel, takže vhození úvodní buly tradičního hokejového el klásika mezi komandami CSKA a Kolofanty již nestálo nic v cestě a to se také stalo!

Pardál, warsteiner, Krušovice, zřejmě slušnej oddíl s pitných režimem na hodně pevných zakladech tohle CSKA!

Málčiky se pod tlakem případné báze tlačili do zakončení, což se jim také podařilo, ale Kolofantům se podařilo sérií poměrně laciných zabróšených šajb otočit kolo dějin zpět na svou, tedy periferní stranu, naštěstí netušili, že se jedna o jeden z nejlstivějších sportovních triků známý pod poměrně komplikovaným názvem "hup na špek, pocem, kam deš " navíc okořeněný zákeřným "kočka myš ", kdy zejména v závěru mače měla myš v rudém dresu oproti očekávání hokejových expertů hodně navrh!

Za stavu 1:4 ve prospěch nejhokejovější estéesky v chodské gubernii zažehly ruské migy své motory a Kolofanti už nestačili kroutit hlavami a s otevřenými ústy nechapavě sledovali dění na ledové tříšti znamenající svět a kdyby jim občas vedoucí neprostříkl mandle stopanginem, nevíme, jak by to s nimi na zítřejších galejích, které jim zcela jistě na pracovišti budou zhrzeným předákem naordinovány, zdravotně vypadalo.

K obratu zavelel agilní Volfíkovič hned gólem a čtyrmi asistencemi, když ta na hůl hrajícího politruka měla parametry na šajbu měsíce o pelmeňovou energeticku tyčinku máčenou v čerstvoučkém kvasu!

Autorem vítězného gólu na 6:5 byl z nepochopitelných důvodů vyjímečně nenahrávající Tiborko Chára Palacký.

Svůj krám tentokrát od poloviny mače zavřel pozorný Kouřilovič a byl tak základním kamenem mikulášského úspěchu, o němž si budou labutě na Ladožském jezeře štěbetat minimálně do Tří králů!

No a vo tom to je!

ЦСКА против Kолофантам 8:7

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Штеинбрыкер, Фишер - Брож, Янковец - Асталош, Гумл, Патак - Гойда, Boлфик, Палацкий - Майор, Фрчэк

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Майор, Волфик, Янковец, Гумл, Палацкий, Гойда 2, Фрчэк

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 14-ого декабря в 21.30 часов!

Дядя Ваня

Hеделя стрелцов!

1. prosince 2016 v 0:12 | Дядя Ваня
Да! Týden střelců, nejen dle zvěrokruhu, ale i podle nebezpečnosti svých medvědobijek pro soupeřova vratára byl příznačný pro orámování hokejového el klásika proti sevědomím oplývajícím chlupatnatcům.

Vzpomínka na padesátiny, jó to byly časy, když jsme ještě byli mladí!

Pro dotykáčkáře: : ZDE:

Ano, osvědčené málčiky, Škultétovič, Vlčkovič a Gojda slaví tento týden děň mařoženoja a z jejich nástrojů jde na ledové tříšti znamenající svět opravdu strach, i když letos zatím nehrající vejbor Vlčkovič svou medvědobijku k dílu ještě nepřiložil, což zas až tak moc nevadilo, neb ji přiložili jiní!

Pravda, fotokartóčka dnešního oslavence půlkulatin v plné hokejové zbroji se v archivu KGB hladala hodně těžko, zato ta se zrzavou limonádou a létajícím dentistou, ji najít bylo o poznání snazší!

Je známo, že dobří holubi a špatní hokejisté se vracejí na místo činu, takže štěstí v očích borců komandy zářily oprávněně, když se ve dveřích kabiny komandy objevil i navrátilec z nejmalčikovatějších, Volfíkovič!

Pruchoďáku před Kouřilovičem měla být po posledním defenzivním selhání učiněna přítrž!

Takto funívával další a to zítřejší oslavenec půlkulatin před dvěma lety, foto ze současnosti už z estetického hlediska ukazovat již raději nebudeme!

Vedení komandy mělo tentokrát zcela jiné starosti, než obvykle, neboť celá jedna pjaťorka zájemců o hokojevé služby na palubě křižníku Aurora musela zůstat doma a mač sledovat pouze prostřednictvím médií, což opravdu není obvyklá praxe!


Borcům, kteří se do sestavy tentokrát neprodrali, bylo doporučeno trochu si odpočinout a nabrat svalovou hmotu, při čemž takové žabáky s plnou polní na Vavřineček zcela jistě nebudou na škodu!

Oproti posledním mačům byl kladen důraz na zlepšení obranné činnosti a zvolena byla taktika tak, aby se eliminovala rychlost po gólech hladových chlupatnatců.

Ano, to byla šedá teorie, zelený strom života však byl úplně proti, takže klasicky došlo těsně před mačem k odřeknutí hned kvarteta borců, proto nakonec bylo vedení komandy opravdu líto těch, co se do sestavy původně nedostali, naštěstí se tyto borce podařilo těsně před mačem odchytit a ti s příchodem do zimního paláce příliš neotáleli!

Málčiky zcela prospali úvod mače a z letargie je probudil až hromový hlas již téměř nepříčetného politruka a najednou začala mašina šlapat jak dobře namazaný zil či uaz a burlaci se najednou dostali na dohled 5:6 v jejich neprospěch, což bylo jejich labutí písní, neb od této doby se již střelecky odmlčeli a zářezy na svých zařízeních už si dělali jen chlupatnatci!

Výsledkový sčot opět úplně nevyjadřuje hokejové rozložení sil na ledové ploše zimního paláce, neboť se projevila stará bolest a to neproměňování tutových šancí a zbytečné chyby v rozehrávce umožňující hbitějšímu soupeři lehce skórovat, i když oproti poslednímu mači šli i rudokabátníci kvalitativně lehonce nahoru!

ЦСКА против Бестыам 5:11

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Волфик, Шпирк - Кауфнэр, Замечник - Пайдар, Пелей, Патак - Гойда, Фрчэк, Палацкий - Майор, Асталош

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Гойда 2, Патак, Шпирк, Пелей

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 5-ого декабря!

Дядя Ваня