Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Listopad 2016

Ox! Финской демон с днем рождения...

25. listopadu 2016 v 7:00 | Дядя Ваня
Да! Finský démon slaví narozeniny!

Ano, jak známo, tu a tam se v potemnělém zimním paláci objevuje hokejový finský démon míchající medvědobijkou šajbu rychlostí, kterou oko obyčejného hokejového smrtelníka již nedokáže postřehnout.

V minulosti už po jeho původu pátrala KGB, o čemž jsme již informovali : ZDE!

Ale politbyro komandy zajímal i fakt věku tohoto borce.

Zvolilo tedy radiokarbonovou metodu datování poklesu počtu atomů radioaktivního izotopu uhlíku 14C ze vzorku parohu hlavního soba ze spřežení, jimž dojíždí k hokejovým mačům, je totiž známo, že jeho nejmilejší oblíbenec, Zlaté parohy, se narodil ve stejný den jako on sám.


Po usilovné analýze vyšlo najevo, že den narození připadá právě na dnešní den a to s minimální odchylkou sto dní plus mínus, takže Nutello Nutelloviči Nutellajnene, jestli máš přístup k našemu webu, přeje ti politbyro komandy CSKA vše nejlepší k dnešním 34. narozeninám a plno zabróšených šajb do svatyní všech možných soupeřů, kromě té patřící malčikům v dresech s vlkem na prsou!


Дядя Ваня

Cамый плохой мач команды!

24. listopadu 2016 v 0:11 | Дядя Ваня
Opět klasika, co se skládání komandy na boj proti chlupatnatcům týče!

Ostatně to již patří k neodmyslitelnému rituálu celého ústředního výboru politbyra komandy CSKA!

Někteří jedinci opět záhadně ochořeli, jiní jako například defenzivní klenot Kaufnerovič se dali na překladatelskou činnost a začali překládat bibli kralickou do polštiny a pod., takže poslední hodina se již tradičně stala časovým úsekem doslava nabitým adrenalinem, takže vlastní mač je ve srovnání s ním, co se emocí týče, procházkou růžovou zahradou!

Да! Horší mač letos komanda asi ještě nehrála a to zejména v obraně jako celek.

Chyběla rychlost a zejména důraz v prostoru před svatyní, chvílemi výtečného Kouřiloviče, který těsně po mači chtěl pověsit rudý dres s vlkem na prsou na hřebík, ale po té, co mu slovy Ivánka Horníků politruk komandy promluvil do duše, svůj postoj jistě přehodnotí, vždyť být nahoře, když se daří, to umí každej trouba, ale když se nedaří a šajby odskakují na soupeřovy medvědobijky a jedinec si přesto zachová chladnou hlavu a nevrhá se přes palubu potápějícího se křižníku Aurora ukazuje na silný charakter a smysl pro kolektiv!

Burlakům pro zranění, nemoci a jiné neduhy chyběla téměř kompletní obrana, což bylo na celkovém defenzivním pojetí znát!

Přesto zaujali beci jako Zámečníkovič nebo Kadlecovič hokejovostí, i když ani oni se občas nevyvarovali drobných minel.

Střelecky se zaskvěla lajna bitkařů a to hned dvěma hattrick borců, od nichž se to tak nějak čekalo, ale že se k nim přidá i rok hokejově abstinující Šustrovič, očekával málokdo!


První lajna si šance sice vypracovávala, ale s jejich proměňováním byla na rozdíl od hbitějšího soupeře na štíru!

Tak určitě, pravidelní čtenáři, zejména ti ze země, kde včera znamená již předevčírem , budou lehce zklamáni , ale eurobolševici z Brusele už je sankcemi přivedou k rozumu!

Za týden to proti stejnému soupeři může být, jak říká fotbalový klasik Matulka, všechno zase úplně jinak, no a vo tom to je a hlavně proto nevěšte hlavu, neboť jste zcela jistě v pořadí!

ЦСКА пр. Бэстыам 7:13

Коурил - Кадлец, Янковец - Майор, Замечник - Асталош, Пайдар, Патак - Гойда, Шкyлтeти, Шустр

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Гойда 3, Шкyлтeти 3, Шустр

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 30-oго наябя в 21.30 часов!

Дядя Ваня

Cаботаж в зимном дворце?

21. listopadu 2016 v 21:13 | Дядя Ваня
Да! Sabotáž v zimním paláci?

Politbyro komandy celý víkend dávalo dohromady rudou úderku, která by byla konečně schopná svalit nadupaný hokejový spolek z nedaleké periferie.

Toto snažení bylo možno sledovat i na internetu a vzhledem k tomu, že pomalu ale jistě střípek po střípku začal nabývat výběr burlaků opravdu hrozivých kontur a Marek z Cukrové hory zaslal vedení malčiků echo o pravděpodobném hackerském útoku na stránky malčiků na knize ksichtů a to prý z blízké periferie, takže ve chvíli, kdy obdrželo navíc vedení komandy i echo o havárii mašiny - rolby, pojalo velké podezření, že to asi nebude obyčejná porucha.

Podezření se začalo potvrzovat ve chvíli, když ostraha objektu zimního paláce začala vyhodnocovat snímky z nastražené fotopasti, kdy se vyfotila udajná skupinka servismanů včetně hotovostních vozidel!


Ani stopy po sobím trusu tuto pracovní verzi nevyvrátily!

Nakonec došlo tedy k nejhoršímu, zápas oslabených Kolofantů proti nadupaným rudokabátníkům se nekonal, no a kdo z této situace mohl profitovat, si jistě bystrý čtenář sportovní rubriky vesjolych kartinek a murzylky zcela jistě domyslí sám!

Vedení komandy však nabuzené málčiky tento týden hokejově hladovět nenechá a promtně domluvilo další el klásico a to hned na tuto středu proti Bestiím a zde se ukáže, zda forma burlaků byla opravdu až tak hrozivá, že jedna nejmenovaná estéeska volila raději hanebnou destrukci stroje, než čestný boj kouzelníka s holí proti kouzelníku s holí!

Pomalu ale jistě bude muset písař komandy opustit cyrilici, neboť mladí malčici ji stejně nerozumí a stránky tak sledují většinou jen čtenáři v zemi, kde zítra znamená již předevčírem!


Следующий мач ЦСКА против Бестыам в среду 23-oго наябя!

Дядя Ваня

Mигы не леталы!

17. listopadu 2016 v 0:14 | Дядя Ваня
Vedení komandy CSKA mělo tentokrát problémy obsazení funkce hlídače svatyně, neboť jednička Mamulínovič stále tropí na Božím daru boží dopuštění a s největší pravděpodobností tam zapustil i kořínek, v daném případě kořen, dvojka je po ataku soupeře převlečeného do dresu komandy stále mimo hru, trojka měla mistrák v nižší podružnější soutěži, za čtyřku Překližkovcoviče se musí platit na dřevo padesátirublovka a tak byl donominován spolehlivý Gojda, střelecky stejně v posledních mačích jalový a tak měl li stát na modré nebo v brance, kde ho muže alespoň někdo trefit, bylo už vlastně jedno!

,
Za zraněné, nemocné či jinak omezené málčiky, sehnalo vedení komandy nadějné hokejové uloženky ze skladů chodské gubernie, které se okamžitě adaptovaly a aktivně zapojily do boje o cenné body redukované tabulky Traverzovovy divize, v níž komandě stále ještě patří krásné první místo!

Novým studujícím mladíkům nabídlo politbyro komandy slevu na startovné, což se samozřejmě na létajícího dentistu studujícího dalkově VUML nevstahuje!

Ruské migy nemohly hned z kraje mače nahodit své motory a tak vlastně po celou dobu dotahovaly brankově soupeře.

Hrál se svižný hokej, ale chlupatnatcům se dařilo lépe nakládat se šancemi a to většinou po nevynucených chybách.

Rudá jízda už tak důsledná v koncovce nebyla, tady až na malé výjimky, ke kterým patřil kromě lajny bitkařů i létající šachista Jankovcovič, který jednou zavěsil šajbu do svatyně zkoprnělého soupeře jako strýček z Kanady své sako na věšák na návštěvě u Hermanů!

Výtečně zahrála lajna bitkařů, konečně složena téměř podle představ politbyra komandy CSKA, jejíž strojové kombinace daly vzpomenout na legendární útok první pětky sborné komandy a do bitkařského souboje se vzhledem k tomu vlastně ani zapojit nedokázala!

Je jasné, že za svůj výkon si nějakou tu severskou melancholickou melodii zcela jistě zasloužila!


Pro dotykáčkáře:

ЦСКА против Бестыам 7:13

Состав команды ЦСКА :
Гойда - Кройц, Фишер - Майор, Кауфнэр - Асталош, Пайдар, Патак - Фрчэк, Визнэр, Янковец - Шпирк Михал, Шкyлтeти, Нутеллайнен

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Нутеллайнен 3, Янковец 2, Шкyлтeти, Визнэр

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 21-ого ноября в 21.30 часов!

Zítra si užijte státní svátek, který bude asi i jedním z posledních pokusů rozpoutat ambasádou strýčka Sama nějaký ten Majdan za podpory místních pravdoláskařských kolaborantů, šmíráků, propagandistů z krkavčích hor a jiné čeládky, ale vzhledem k vítězství "nečekaného" kandidáta a i jeho brzké stěhování do oválné pracovny už musí poslední z pierotů, čaupierot, pomalu, ale jistě balit čemodán a tak už nebude moci zas tak hodně a intenzivně škodit!

Kdo se bude nacházet v matce měst, nechť si nenechá ujít na Můstku, na Václavském náměstí, od 14.00 hodin Tomiovu výstavu Ukradená revoluce!

No a my ostatní, co táhneme u sousedů dýchavičnou lokomotivu evropské ekonomiky na vás budeme alespoň myslet!

Дядя Ваня

C большой октябрьской непрйшла победа!

8. listopadu 2016 v 0:07 | Дядя Ваня
Да! S velkou říjnovou se slavné vítězství nekonalo!

A proč vlastně říjnová v listopadu, to byli tak špatní počtáři ti revoluční židobolševici, jejichž dorozumívacími jazyky byly jidiš, němčina a ruština až na třetím místě, ale o tom se raději moc nemluví, no on je pak nějakej Džugašvili, co si nechal říkat Stalin poměrně tvrdě vyřešil, ale to byl zase Gruzínec, no a pak přišel ten, co chtěl Ameriku umlátit kukuřicí a ten další k nám poslal zase železný maringotky, ale to byli pro změnu oba Ukrajinci, tak kdepak máme vlastně nějaký ty Rusáky?


Ale co, soudruhům ze SRN to s oktoberfestem časově taky nějak nevychází!

Ale to sem nepatří, my se věnujme raději sportu, kterému rozumíme nejlépe, nepolitickou politiku za nás nejspíš vyřeší pohrobci starého Veškrny a to možná už v den výročí sameťáku, mají v tom totiž zkušenosti, protože je už nikdo nevolí a oni by tak rádi pracovali pro blaho lidu, no a tak to zkoušejí znovu a znovu, sarajevský atentát, spacáková televize, děkujeme odejděte, červené karty a tak podobně, teď ještě aby ten ideální prototyp Jidáše pozval babičku z Kanady pro nějakej metál a dílo zkázy bude konečně dokonáno!

Řady malčiků byly notně prořídlé, neboť někteří z nich volili raději účast v lampionovém průvodu než tvrdou hokejovou rabotu na ledové tříští v prostorách zimního paláce.

Snad to nepřehnali!


Do mače byl nasazen i Astalošovič, i když žádný článek s domnělou podobiznou někoho z nejužšího vedení komandy nedonesl, ale svou nominaci na psí kšíry potvrdil solidním zakončením brejkové akce.

Zakončoval li by i ty ostatní tutovky a ostatní hráči by je řešili obdobně, zvítězila by rudá jízda rozdílem třídy, zvlhlý střelný prach byl však názoru zcela opačného!

Do mače vkročili málčiky bez bazně a hany a to pumelicí od červené made in Kaufnerovič, o níž se takovému Fišerovičovi zdává již nejméně jednu pětiletku.

Nutellajnen na straně družstevníků z periferie držel svými kousky a hlavně nasazením málčiky lehce na dištanc a když hrající vedoucí estéesky zakončil biliarový ťukes Kolofantů a hned vyhlásil na svou počest i den volna, výkřesala ještě jakous takous naději na pobyt ve světlech reflektorů zápůjčka z hokejového skladu Brožovskyj, kterou však vzápětí pohřbil hrající politruk komandy námazem století a to bohužel na hokejku finského démona, který zatloukl svým příklepem jeden z posledních hřebíčků do rudé slavnostní rakve!


Ochozy vytrhl z letargie již jen Tiborko Chára Palacký, který světe div se, poprvé v tomto ročníku nenahrával, ale pálil a to hned do černého!


Ale to byla jen slabá náplast na hokejovou bolest burlaků vědomých si faktu, že dnes byl soupeř více než hratelný!

Na vedení komandy Traverzovovy divize to naštěstí nic nemění!

ЦСКА против Kолофантам 6:10

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Кауфнэр, Стайнбрыкер, Майор, Брож - Брожовскый , Пелей, Патак - Гойда, Асталош, Палацкий

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Брожовскый 2, Палацкий, Гойда, Асталош, Кауфнэр

Следующий мач ЦСКА против Бестыам в среду 16 - ого наябя в 21.30 часов!

Дядя Ваня

Xарошие голубые и плохие хоккейсты вернуться!

3. listopadu 2016 v 0:29 | Дядя Ваня
Да! Dobří holubi a špatní hokejisté se vracejí a to na obou stranách!

Mezi své se vrátili dluhodobí i krátkodobí rekonvalescenti, z nichž hlavně návrat málčika Gajka vyvolal řadu emocí a to na obou stranách barikády!

Gospodin Gajek, tak ať ti to zase jezdí a pálí jako zamlada s málčiky Patákovičem a Ďáďou v prvním útoku rudých bitkařů blahé paměti!


Užší vedení politbyra komandy celý den skládalo mozaiku sestavy rudé jízdy, což je srovnatelné s ruskou ruletou nebo ruskou burzou, což je vlastně totéž!

Málčiky se hlásili a pak zase odhlašovali, např. Astalošovič nenašel žádný vhodný leták, kde by našel podobnou postavu politrukovi komandy a s románem Jak se kalila ocel s Pavkou Korčaginem se do zimního paláce tahat nechtěl a tak raději simulovat sibiřskou horečku omladnic, Tomáškovič se po fotbalovém tréninku dorostu, b a a teamu mužů omluvil, že se účastní nočního orientačního běhu Okolo spícího Kolofantova, takže komanda nakonec vzala zavděk početně oklešťenou osádkou sobího spřežení s Nutellajnenem a jedním Špirčetem, i když se severský démon vracel přímo z oslavy začátku polární noci a sobí tatarák byl v kabině hodně dlouho cítit, ale nebojte se nebyl ze všem již dobře známého soba Zlaté parohy, ale z jeho jednovaječného dvojčete!

Pro zranění, nemoc či pracovní zaneprázdnění na poslední chvíli odřekli navíc Jiránkovič, Kaufnerovič, Škultétovič a Kreuzovič a vyvstal tak pro analytické stratégy komandy úplně jiný problém, než přehršel kouzelníků s medvědobijkou ještě v dopoledních hodinách, a to dát dohromady alespoň desetičlenné komando hrůzy, jež by kožišnatci nebrali hned zkraje mače na lehkou váhu!

No a vzhledem k průběhu zejména střední části měření sil, se to snad i trochu podařilo!

Málčiky začali netradičně špatně a to když zejména hrající politruk komandy názorně ukazoval mladým nezkušeným malčikům, jak nerozehrávat šajby křižně přes obranné pásmo.

Teprve za stavu 0:3 nahodil motory rudých migů létající Gumlovič precizním proměněním nájezdu za brutální sražení Pelejoviče a komanda srovnala krok, ale po hrubých chybách nadějnou remízu proměnila v prach, pak se ještě jednou dokázala dostat na stejný počet vstřelených šajb, ale v závěrečném pětiminutovém kvapíku agresivnější chlupatnatci odskočili až na konečných 9:6 v jejich prospěch.

Hrál se svižný a slušně vedený hokej se spoustou šancí na obou stranách, ale soupeř byl v jejich proměňování tentokrát o něco úspěšnější a to rozhodlo.

Pozornost tribun na sebe strhl do sestavy po s otlačeným kolenem po návštěvě Vatikánu laborující a konečně se navrátivší létající šachista, který se z hlouby pole prodral celým bojištěm až před bránu soupeře asi jako Herman na sjezd landsmanšaftu, ale z oči v oči pozornému Fíroňovi nezvykle zaváhal!

Na neochvějném vedení Traverzovovy divize inkontinentní agrární hokejové ligy výše zmiňovaná porážka naštěstí zatím nic nemění a to je víc než dobře!

Po dlouhé době se konečně ozval z báze i postrádaný Mamulínovič, ale vzhledem k tomu, jaké tropí na Božím daru boží dopuštění, tak raději v decentním přestrojení za šviháka lázeňského!

No a vo tom to je!

ЦСКА против Бестыам 6:9

Расстановка команды ЦСКА :
Коурил - Пайдар, Янковец - Майор, Шпирк - Брож, Гумл, Пелей - Гойда, Нутеллайнен, Палацкий - Шпирк Михал

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Пайдар 2, Гумл 2, Нутеллайнен 2

Следующий мач команды ЦСКА против Kолофантам в понедельник 7-ого наябя в 21.30 часов!

Дядя Ваня