Bačenohol 2018/2019.

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Pадио Ереван

27. října 2016 v 12:51 | Дядя Ваня
Sportovní redakce rádia Jerevan přináší objasnění dalších nepodložených klepů rotujících jako meteority virtuálním prostorem!


Je jasné, že nejeden kouzelník s medvědobijkou touží být nedílnou součástí již legendární nejprogresivnější komandy produkující pravý nefalšovaný ruský hokej minimálně na západ od Karpat a když už se její součástí stane, tak ho odvěká touha po vzestupu žene formacemi až k té nejlepší.

U malčiků tomu není jinak.

Je známo, že číslování formací je jako v ruské škole a tak ofenzivní objev poslední doby, Astalošovič, dělá vše proto, aby se z první lajny dostal do vysněné třetí nebo dokonce čtvrté, která ani na ostro do mače nenaskakuje a jen čeká na přílet poštovného holuba zpravodajce s příkazem dostavit se do zimního paláce za některého bojovníka zraněného v boji!

Taktika uvedeného burlaka je jasná, upoutat pozornost nejužšího vedení komandy na svou osobu nošením článků a informací vztahujícím se k jeho jednotlivým členům.

Samozřejmě si nešplhl u strážce pokladny, Fišeroviče, s informací, že mu charekterovými vlastnosmi připomíná Molierova lakomce, no a ani u politruka nenarazil se svým posledním příspěvkem na úrodnou půdu.

V modelovi z nejmenovaného letáku ho údajně poznal.


Což o to, přívlastky v zápatí sympatický chytrý dobrý by seděly, ale fakt, že uvedená značka nepřímo propaguje nejmenovanou velmoc za velkou louží mající na svědomí rozpoutání několika konfliktů a to jen za období vedení opáleným nájemníkem bílého domu se jejích počet blíží údajně půl tuctu, tomuto protagonistovi příliš nepomohl a jeho další pohyb sestavou komandy zůstává tedy do budoucna pro lajky i odborníky velkou neznámou!

No ostatně nechme se překvapit!

Kolekce se fotila v roce 1986 a to byl politruk, jak vidno na obrázku, o poznání mladší!
No a vo tom to je!

Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama