Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Říjen 2016

Pадио Ереван

27. října 2016 v 12:51 | Дядя Ваня
Sportovní redakce rádia Jerevan přináší objasnění dalších nepodložených klepů rotujících jako meteority virtuálním prostorem!


Je jasné, že nejeden kouzelník s medvědobijkou touží být nedílnou součástí již legendární nejprogresivnější komandy produkující pravý nefalšovaný ruský hokej minimálně na západ od Karpat a když už se její součástí stane, tak ho odvěká touha po vzestupu žene formacemi až k té nejlepší.

U malčiků tomu není jinak.

Je známo, že číslování formací je jako v ruské škole a tak ofenzivní objev poslední doby, Astalošovič, dělá vše proto, aby se z první lajny dostal do vysněné třetí nebo dokonce čtvrté, která ani na ostro do mače nenaskakuje a jen čeká na přílet poštovného holuba zpravodajce s příkazem dostavit se do zimního paláce za některého bojovníka zraněného v boji!

Taktika uvedeného burlaka je jasná, upoutat pozornost nejužšího vedení komandy na svou osobu nošením článků a informací vztahujícím se k jeho jednotlivým členům.

Samozřejmě si nešplhl u strážce pokladny, Fišeroviče, s informací, že mu charekterovými vlastnosmi připomíná Molierova lakomce, no a ani u politruka nenarazil se svým posledním příspěvkem na úrodnou půdu.

V modelovi z nejmenovaného letáku ho údajně poznal.


Což o to, přívlastky v zápatí sympatický chytrý dobrý by seděly, ale fakt, že uvedená značka nepřímo propaguje nejmenovanou velmoc za velkou louží mající na svědomí rozpoutání několika konfliktů a to jen za období vedení opáleným nájemníkem bílého domu se jejích počet blíží údajně půl tuctu, tomuto protagonistovi příliš nepomohl a jeho další pohyb sestavou komandy zůstává tedy do budoucna pro lajky i odborníky velkou neznámou!

No ostatně nechme se překvapit!

Kolekce se fotila v roce 1986 a to byl politruk, jak vidno na obrázku, o poznání mladší!
No a vo tom to je!

Дядя Ваня

Kолхозники победили команду!

25. října 2016 v 0:13 | Дядя Ваня
Да! Kolofanti na druhý pokus slavně zvítězili a zajistili si tak tři dny pracovního klidu, které vyhlásil vedoucí stanice poté, co se pomocí poštovného holuba dozvěděl šťastnou novinu, neboť se sám mače vzhledem k totálnímu poklesu formy aktivně nezúčastnil!

Vítězství se ale nerodilo jednoduše, neboť rozjetá ruská mašina šla okamžitě do vedení 3:0 a to zejména díky individuálnímu výkonu létajícího kouzelníka s medvědobijkou Gumloviče a když se k tomu přidala strojová souhra druhého útoku vedeného Škultétovičem a moderní pojetí ofenzivně laděné zápůjčky Steinbrückeroviče, vypadalo to dlouho na zcela jasné vítězství mužiků v dresech barvy světové proletariátu!

Pak ale pro únavu způsobenou rychlými kroky blížícím se stářím musel odstoupit elitní bek Fronkovič, což nahlodalo obranné sebevědomí burlaků, čehož využili do té doby spící mátožní střelci z periferie a začali obracet výsledkové kormidlo na svou stranu, což se jim i povedlo těsně před koncem napínavého dějství, a to nezvrátila ani závěrečná power play, v níž se face to face strážci svatyně nedokázal prosadit obrovitý Tiborko Chára Palacký!

Po závěrečném hvizdu tak již jen následoval povel, aby byl pro tento případ připravenou traverzou umlácen sob ze spřežení Nutellajnena, nejlépe ten všem již dobře známý Zlaté parohy, aby si jeho páníček příště pořádně rozmyslel do jaké svatyně bude posílat šajby!

No a vo tom to je!

ЦСКА против Kолофантам 6:7

Состав команды ЦСКА:
Коурил - Кауфнэр, Фронк - Штеинбрыкер, Фишер - Асталош, Гумл, Пайдар - Гойда, Шкyлтeти, Палацкий - Майор

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА:
Гумл 3, Штеинбрыкер 2, Шкyлтeти


Большою собаку v nepřítomnosti vyslovilo užší vedení politbyra komandy CSKA před rozvinutou bojovou zástavou málčikovi Mamulínovičovi za v akci zet příkladně zorganizovaný Mamulín Oktoberfest 2016 s podtitulem "Divočák peče divočáka", který proběhl o posledním víkendu v selu Třebnice a to bez závad!


Kdyby tento ochránce svatyně chytal šajby alespoň z části tak, jako organizuje podobné monstrakce, mohlo by vedení komandy celou obrannou hráz mužiků přeřadit na seznam nechráněných volných agentů a výhodně je zpeněžit na hokejovém trhu!

Tak tomu bohužel není, zatím!


Je jasné, že tajemnou vílou v pozadí byla paní Mamulínová, která si naštěstí všimla, jak jsou borci mužiků podvýživění a snažila se to alespoň v rámci oktoberfestu napravit!

Další obdobou akcí bude opět již tradiční Mamulín rock fest s DOA i s oslavou málčikových narozenin a to 4. února 2017!

Следующий мач команды ЦСКА против Бестыам в среду 2-oго новембря в 21.30 часов!

Дядя Ваня

Pадио Йереван

20. října 2016 v 13:05 | Дядя Ваня
Do sportovní redakce rádia Jerevan chodí v poslední době dotazy k sestavě superrychlých malčiků na pekelně ostrých nožích, jako např. proč nebyl do útočné vozby povolán Nutellajnen, proč nastoupil klenot Škultétovič až ve třetí bitkařské formaci, proč se zatím neobjevil v rudé kleci Mamulínovič a mnoho dalších nezodpovězených otázek.


Otázka Nutellajnena byla jasná, ještě se jeho mladý organismus nedokázal srovnat s porážkou Kolofantů ve vzájemném měření sil a hlavně jeho nejspolehlivějšímu tahounovi ve spřežení, jimž jezdí k zápasům KAHL, sobovi Zlaté parohy, roste paroh mudrosti a tak je hodně nevrlý, takže nebylo vůbec jisté, zda by na takto důležitý mač vůbec se svým navíc psychicky nalomeným páníčkem dorazili!

Je všeobecně známo, že existuje obracené známkování v ruské škole zavedené Leninem, aby tak zmátl zatuchlý carský režim, kdy mu cenzoři jako repetentovi nevěnovali náležitou pozornost a nepřímo mu tak umožnili nenápadně se vypracovat až do role hlavního signalisty pro výstřel z Aurory, následkem čehož byl posléze na několik desetiletí ovlivněn běh světa!

Za vysvědčení málčika z ruské základky, za než by u nás jeho vrstevník zbytek mladí strávil klečmo na hrachu, dostane takový maladěc ještě celoroční předplatné časopisu Murzylka.

No a i vedení komandy drží tuto tradici, takže sedmý bek je vlastně klenot výkladní skříně rudé defenzivní vozby a útok stojí a padá s činností třináctého útočníka, který se na zápasy komandy žel bohu zatím ještě nikdy nedostavil, no a navíc je to i náplň dezinformační kampaně maladců tvořící téměř nedílnou součást každé předzápasové přípravy před důležitým klíčovým mačem inkontinentní agrární hokejové ligy!

Je jasné, že soupeř očekával od bitkařské formace více šarvátky a potyčky, které se však nedostavily, zato skryté střely zpoza obránců, jež byly denním chlebem uvedené formace vedené Františkem Dobrotou, rodákem z blízké vesnice, resp. z dalekého města, motaly defenzivě a hlavně lelkujícímu strážci svatyně chlupatnatců hlavy jako na řetízáku o Matějské pouti!

No a vo tom to přece tak nějak je!

Дядя Ваня

Ox! Грузовикам надо более мазута!

20. října 2016 v 0:22 | Дядя Ваня
Gruzaviky rudé vozby vlétly do el klásika proti chlupatnatcům jako vichr z hor do pastoušky a ti nevěděli, kam dřív skočit, neboť elegantní jezdci v rudých kabátcích byli všude o ten pověstný krok dříve než soupeř a tak se není čemu divit, když šla komanda občas až do tříbrankového vedení a když se navíc dokázal střelecky prosadit i hrající kapitán v záloze mjr. Ďáďa Váňa, nebylo na čele vůdce smečky kožišnatců vidět pro samé chmury již nic jiného.


Pak ale začal ke konci mače docházet v nádržích rudých zilů mazut a ty začaly přenechávat iniciativu na ledové dálnici zimního paláce soupeři, který se po individuálních chybách rudé defenzivní vozby a po několika haluzích jak ze žurnálu dostal na dostřel a po té, co účet mače dorovnal, přišla navíc rána z kategorie nejkrutějších, když v čase 59.59 navíc po víc než sporných okamžicích strhl vedení mače na svou stranu, o platnosti poslední zabróšené šajby za záda jinak vynikajícího Kouřiloviče však bude ještě rozhodovat mezinárodní tribunál pro lidská práva v Haagu!

Je možné, že borci byli v závěru mače myšlenkami již na tradičním sobotním oktoberfestu u Mamulína a už se těšili na vyprávění hlavního protagonisty s názvem "Boží dopuštění na Božím daru!"

Ale ani to je neomlouvá a báza se zostřeným režimem je zcela jistě nemine!

ЦСКА против Бестыам 7:8

Состав команды ЦСКА :
Коурил - Кройц, Кауфнэр - Бацик, Шпирк - Асталош, Гумл, Патак -Майор, Пелей, Пайдар - Кадлец, Шкyлтeти, Палацкий

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА :
Майор, Кауфнэр, Шпирк 2, Шкyлтeти 2, автогол

Следующий мач ЦСКА против Kолофантам в понедельник 24-ого октября!

V sobotu 22.10.2016 odpoledne, večer a ráno již tradiční oktoberfest u Mamulína s podtitulem "Divočák peče divočáka"!


Дядя Ваня

Bолодю с днем рождения!

11. října 2016 v 0:10 | Дядя Ваня
Да! Vladimír Vladimírovič oslavil 64 narozeniny a jaký lepší dárek jako znalci hokeje mu dát, než slavné vítězství nad pro komandu téměř neporazitelnými Kolofanty!

Sestava se neskládala jednoduše, ostatně jako vždycky, ale když z ní na základě vyšší moci vypadl i klenot nejblyštivější, vsadil by na její vítězství snad jen opravdový hazardér, jako kníže Rohan a jemu podobní!

Nutellajnen dělal, co mohl, aby mohl se svými kamarády v rudých bundoškách a hlavně s vlkem na prsou nastoupit v jednom šiku, ale vedení estéesky bylo neoblomné a když se její vedoucí postavil k sobímu spřežení, kterým severský démon na zápasy v zimním paláci jezdívá a hrozil, že umlátí heverem ze samochodné mlátičky nejoblíbenějšího soba Zlaté parohy, s nímž mladý Nutellajnen chodil ještě společně do lesní školky daleko za polárním kruhem a okusovali jarní výhonky ze zakrslé kleče, zařadil i tento tvrďák zpátečku a se slzami v očích se přesunul na druhou stranu barikády!

Od počátku mače tato silná absence nebyla znát a rudé migy vlastně od počátku mače kontrolovaly letový provoz na ledové ranveji zimního paláce, snažil li se do hájemství výtečného Kouřiloviče proniknout nějaký ten práškovací čmelák, byl okamžitě defenzivou rudé vozby nemilosrdně vypoklonkován!

Burlaci hráli kompaktně a přesně dodržovali taktiku spálené země, na níž zkoprnělý soupeř nenašel ve své maršálské torně žádný recept a tak si mužici v kabátcích barvy krve světového proletariátu dokráčeli pro překvapivé, ale jasné vítězství!

ЦСКА против Kолофантам 6:4

Состав команды ЦСКА:
Коурил - Кройц, Фишер - Штеинбрыкер, Фронк - Пайдар, Шпирк, Патак - Гойда, Пелей, Палацкий - Майор, Замечник

Судя:
Хопкирк

Заброшенные шайбы:
Шпирк 3, Гойда, Пелей, Пайдар

Špirkovič se se soupeřem opět nemazlil!

Příštím mačem bude středeční mač s Bestiemi, ale až příští týden.

Nutellajnenovi to ani v dresu soupeřů nepálilo jako obvykle, aby také ano, když byl před zápasem viděn na diskotéce a navíc ještě finské a to bývá jiná jízda, ostatně posuďte sami!

Pro dotykáčkáře: ZDE!

Nadále je možné chodit se o víkendu s Bestiemi sklouznout, na klasický mač proti tomuto soupeři v danou dobu vzhledem k vytížení borců komandy bohužel nedojde!

Дядя Ваня

Ox! Барба с днем рождения старово Вешкрны!

5. října 2016 v 23:57 | Дядя Ваня
Да! Urputný boj o každičkou píď ledové tříště ve výroční den narození starého Veškrny!

Možná tady s námi mohl ještě být a sledovat, jak nám sem i jeho kamarádi tahají hordy invazorů, ale co, třeba by zavelel k humanitárnímu bombardování odkoukanému od své kamarádky, balkanské řeznice, a proud pouštních inženýrů do vysněného Germoney by byl okamžitě utnut, ale na kdyby se nehraje nejen v hokeji, ale ani v politice!

Komanda konečně vzhledem k horečnému úsilí realizačního teamu poskládala dohromady až hrůzu nahánějící spolek, alespoň co se počtu týče, i když těsně před mačem to bylo na velíně burlaků s účastí a neúčastí sportovnich akvizic jako na burze v předvečer finančního krachu, ostatně jako vždycky.

Komanda vsadila i na moderní formu boje, tzv. hybridní válku odehrávající se i ve virtuálním prostoru a tak Bestie takticky připravené na variantu brod s Fronkem, Jiránkem a dalšími, tyto borce marně vyhlížely a mezi tím již hbitý Nutellajnen zkoušel úspěšně pozornost posledně famózního Fíroně.

V době, kdy se soupeř začal orientovat v herním systému rudokabátníků, ukazoval sčot 4:0 ve prospěch létajících migů a přibrzdit je, bylo vlastně již v kategorii hodně velkých překvapení, která díky stupňování tempa jaksi nepřicházela.

Nakonec byl konečný výsledek k chlupatému soupeři ještě milosrdný, neboť desítka visela doslova na vlásku!

Výtečně zalapal Kouřilovič a svými zákroky přiváděl forvardy soupeře doslova k šílenství a tak není ani divu, že docent Chocholoušek střídačku chlupatnatců téměř neopouštěl!

Solidní part sehrála posila Kadlecovič, která ukázala, že by do budoucna mohla být platnou akvizicí rudé jizdy!

ЦСКА против Бестыам 8:2

Состав команды ЦСКА:
Коурил - Пайдар, Шпирк Мира - Майор, Кадлец Павел - Асталош, Гумл, Патак - Гойда, Пелей, Нутеллайнен - Шпирк Михал

Зaбpoшeнныe шайбы команды ЦСКА:
Нутеллайнен 5, Гумл 2, Гойда

A co nás ještě čeká a nemine v tomto týdnu?

Nezapomeňte jít volit, zejména ti, co mají malé děti, my stáří psi už to tu nějak doklepem, ale ti po nás si peklo, které pro ně už ani ne tajně připravují globalisti, multikulturalisti, neomarxisti a podobná slota a jejich místní rektální speleoalpinisti jako Zubatá pleš, Nebureš, Holobrádek a jejich početné klany, zcela jistě nezaslouží!

Nevěřtě cinklým průzkumům preferencí a podmanivým analýzám propagandistů z krkavčích hor, kteří neslouží nám a nás mají jen kvůli výpalnému, které jim musíme odvádět, i když už ani oni zřejmě nevěří tomu, že by je ještě někdo mohl brát vážně!

Tyto volby a zejména ty parlamentní v příštím roce budou jednou z posledních možností zachránit naší národní identitu a zachovat život u nás tak, jak ho nyní známe!

Za pár let už budeme možná jenom vzpomínat, budeme li mít ještě čím, a vyčítat si, že jsme tehdy něco neudělali, bohužel návrat zpět v čase už nebude možný!

A nejsi li politický zdatný, nevíš koho volit a chceš poradit třeba stranu prosazující přímou demokracii, jasnou stopku imigraci, odvolatelnost politiků a další atributy, jichž se stávající zavedené strany bojí jako čert kříže, vzpomeň si na dvojčíslí, s nímž brázdívává ledovou plochu zimního paláce jeden nejmenovaný elitní nosič vody útočné vozby rudé kavalérie, no a máš napůl vyhráno!

Příštím mačem bude pondělní el klásico proti Kolofantům!

Největší bojovník komandy, který na turnaji o samovar ve svém věku 65 let a po proděláné mozkové příhodě patřil k nejudatněším bijcům nejen z řad mužiků, již její další atak neustál tak bravurně a jeho stav je velmi važný!

Karle, bojuj tak jako na ledě, myslíme na tebe a držíme ti palce!!!

Дядя Ваня