Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Kоманда ищет форму!

5. dubna 2016 v 21:30 | Дядя Ваня
Да! Pomalu a jistě dolaďuje komanda formu na vrchol letošní hokejové sezóny, na Velký mezinárodní turnaj o pravý ruský samovar, který proběhne v sobotu 16. 04. 2016 v zimním paláci v centru chodské gubernie!

Proti malčikům nastoupil soupeř ne ledajaký, motivovaní kouzelníci s černou gumou z periferie, jejichž kostru tvořili vesměs hráči Tempa Staňkov, což nijak velké vrásky na čele politruka komandy nenavodilo, neboť jejich hru má nastudovanou a zpracovanou do nejmenšího detailu kontrašpionážním oddělením KGB!

Komanda začala víc než svižně a okamžitě šla do vedení 3:0, ale tentokrát se nenechala ukolébat na vavřínech jako minulý týden proti Bestiím a načatou taktiku striktně dodržovala až do vítězného, možná i trochu překvapivého, ale zcela jistě zaslouženého konce!

Pravda ke strůjcům a zakladním kamenům tohoto slavného vítězství patřila zejména zápůjčka do svatyně Kouřilovič, která uváděla elitní snajpry soupeřem téměř do stavu nepříčetnosti, více než solidní výkon podal vlastně kmenový defenzivní klenot Steinbrückerovič a nemalou troškou do vítězného mlýna přispěl i kanonýr Gojda těžící z konstruktivní a elelgantní hry ozdoby utkání, hokejového kouzelníka Kulhánkoviče!

Jako živou vodou politý působil mladík Kreuzovič na divokou kartu narychlo přeřazený z defenzivy na centra elitní formace, čímž snížil její věk na 167 let, ale obrannými vozbami soupeře procházel jako onen pověstný nůž máslem a to hodně roztátým!

Strmě nahoru šel i výkon elitního beka čarostřelce Fišeroviče a to zejména po konstruktivní stranické kritice, kterou si však naštěstí vzal k srdci, ale k ideálu ještě pár krůčků zbývá!

Velmi se čekalo, že konečně v lajně kouzelníků s medvědobijkami vypalí směr soupeřova svatyně obrovitý Tiborko Chára Palacký, leč čekalo se opět marně!

Hattrickem se blýskl i nenápadný kanonýr Pajdarovič mající tak nakročeno k plnohodnotnému členství v elitním výběru s dresy barvy krve světového proletareiátu!

Kolofantům se sandál nerozjíždí každý den a je třeba to řádně oslavit třeba u Itala na Janahofer Straße, což je solidní podnik s Ríšou a asi pěti Brazilkami!

Tímto mačem se tak uzavřela letošní předposlední zápasová kapitola, po níž bude v jedné nejmenované strojní stanici v následujících dnech hodně dusno a s naftou se bude asi hodně šetřit a borcům tak asi není manipulaci s těžkou technikou pomocí vlastních svalů co závidět!

No a kde čerpalo vedení komandy o uplynulém víkendu inspiraci na taktiku proti přetěžkému soupeři?

Pro dotykáčkáře: ZDE!

Přesvědčit o svých schopnostech na vzornou reprezentaci mají tak možnost málčiky komandy naposledy v příštím týdnu v úterý 12. 04. 2016 od 18.15 a to v el klásiku proti Bestiím.

V případě, že nenaplní komanda herní kontingent z vlastních zdrojů, pozve i některé vybrané jedince z kádru pondělního soupeře, aby tak také i oni po delší pauze poznali sladkou chuť vítězství a pozápasové tetelení se ve světlech ramp!

Nejcennější hokejová trofej je opět doma na Chodsku a čeká na nového držitele!

Do konce týdne by na týmuji měli málčiky doplnit svůj zájem o účast na jednotlivých zápasech v rámci turnaje o samovar, popřípadě na pozápasovém posezení s poslechem živé nebo reprodukované hudby!

ЦСКА против Kолофантам 9:6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Штеинбрыкер, Фишер - Mайор, Янковец - Гора, Кройц, Патак - Гойда, Кулганэк, Палацкий - Пайдар, Шпирк, Йиранек

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Пайдар 3, Гойда 3, Кройц 2, Кулганэк

Следующий мач ЦСКА против Бестыам во вторник 12-ого апреля в 18.15 часов

.............................................................................

Последний препарат.

Ani poslední příprava před vrcholem sezony, bojem o samovar, neproběhla zcela bez problémů, neboť někteří borci si spletli začátek mače o minuty, jiní dokonce o dny.

V mači exceloval opět hokejový klenot Kulhánkovič, který však do vlastního turnaje v souladu s jeho regulemi nastoupit nemůže.

Příprava přesto ukázala, že komanda je schopna minimálně potrápit nejednoho soupeře!

ЦСКА против Бестыам 9:11

Расстановка команды ЦСКА:
Фиронь - Кройц, Фишер - Шпирк Мира, Фронк - Шпирк Михал, Пелей, Гумл - Гойда, Кулганэк, Нутеллайнен - Пайдар, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Нутеллайнен 4, Кулганэк 2, Шпирк Михал, Шпирк Мира, Фронк

Дядя Ваня
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama