Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Březen 2016

Kуда летаешь, черепаха?

31. března 2016 v 21:42 | Дядя Ваня
Да! Kam letíš, želvo, je žertovný slogan 1. chodské, jejíž borci tvořili ve středeční večer páteř defenzivy komandy na pekelně rychlých nožích ve zprvu potemnělém zimním paláci a to kam ta želva nakonec doletěla se hokejem hladoví diváci dozvěděli až v samém vyvrcholení, tedy něco před třiadvacátou hodinou!

Pro politické oddělení nebylo jednoduché poskládat odhodlané šiky, které by se mohly směle postavit sportovně rozjetým kožišnatcům, ale nakonec dalo dohromady velmi pozdní jarní sběr méně či více talentovaných malčiků ze všech koutů širé chodské gubernie!

Do svatyně byl ke své nelíčené radosti nominován poprvé v této sezóně jinak postrach soupeřových vratárů a hlídač modré linie v jedné voňavé osobě, Gojda, který zaskočil za z neznámých důvodů indisponovaného Mamulínoviče!

Doufám, že jsme tímto něco nevhodného neprozradili!

Plno borců sužovala různá zranění a neduhy a nebo jim naskočení do ostrých bojů o velmi ceněné body KAHL nedovolilo jejich pracovní zaneprázdnění.

Předchozí svátky svalily do pelechu i borce, od nějž by to čekal málokdo, ale slavit stalinovými slzami, kvasem a samohonkou by dokázalo rozházet i jiný žaludek než ten, který je zvyklý na nejméně šestkrát destilovanou finskou vodku, ale vedení komandy popřálo i tomuto nejmenovanému borci rychlé uzdravení, tedy nejméně do úterního rána tak, aby byl zase za dva týdny proti Bestiím fit!

Na poslední chvíli odřekl i postrach soupeřovy defenzivy, Jiránkovič a tak musel na jeho místo do elitní formace nastoupit na vlastní zodpovědnost univerzální politruk, což se ukázalo jako klíčové, alespoň pro vývoj úvodu přetěžkého vzájemného měření sil!

Úvodní oťukávání netrvalo moc dlouho, neboť hned zkraje udeřila hlavní úderná vozba, kdy Pelejovič zavezl šajbu do rohu kolbiště a nasměroval ji do prostoru mezi kruhy, kde si ji našel svírán na minimálním životním prostoru jako v kleštích nejméně čtyřmi obrovitými beky politruk komandy a pumelicí k tyči nedal lelkujícímu Kouřilovi pramalou šanci!

Ani toto varování jak blesk z čistého nebe nedokázalo probrat zkoprněle působící kožišnatce z herní letargie a rudá legie zkázy zvýšila náskok na nevídaných 3:0 ve svůj prospěch, pak ale opustila vedením komandy naordinovanou doslova severskou obrannou hru a svévolně vsadila na takticky jednodušší variantu kupředu, zpátky ni krok, čehož soupeř začal využívat tím, že nejen hledal, ale také často i nacházel skulinky, ba dokonce skuliny, v do té doby jako švýcarské hodinky pracující defenzivní hrázi hokejového proletariátu, kdy se sčot mače na dlouhou dobu ještě zastavil na magických šest ku šesti, pak ale došly síly, ztratila se milimetrová přesnost z hokejek a tak soupeř dohrával v téměř exhibičním tempu a znechutil tak závěr mače do té doby solidně lapajicímu čarostřelci Gojdovi!

Dost smolný večer prožil elitní bek a hrající pokladník, Fišerovič, který si sice připsal něco málo brankových asistencí a dokonce i trefu do černého, což by sportovní redakce odborných periodik jako Murzylka nebo Vesjolije kartínky kvitovaly s povděkem, nebylo-li by výše uvedených kladných bodů dosaženo při brankách do svatyně, jíž statečně hájil jeho spoluhráč!

Někdy se to schumelí, jedna rána za druhou, vlastní zásluhou středu smolnou máš...

Závěrečný let plavmo jako ona výše citovaná firemní želva zakončený dopadem na krunýř v brankovišti ležícího vlastního vratára už byl tak jen třešničkou na dortu celého estrádního vystoupení uplynulého večera, ale v pondělí proti Kolofantům to už může být zase všechno úplně jinak a třeba může šajba dokonce i padnout do klece i na té správné straně!

No a vo tom to přeci je!

ЦСКА пр. Бэстыам 7:14

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Кройц, Фишер - Янковец - Гора, Пелей, Майор - Пайдар, Шпирк Мира, Шпирк Михал

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Пелей 3, Майор 2, Пайдар, Шпирк Мира

"Přišel mi k narozkám gratulovat Jarda
a přinesl mi velkej telefon,
pro mě to teda byla darda,
mám z toho hlavu jako slon!"
Tak od komandy také vše nejlepší k dnešnímu dni mařoženoja!

Следующий мач ЦСКА против Kолофантам в понедельник 4 - ого апреля в 21.30 часов!

Дядя Ваня

Ox! Шершни тыкали и в пасхальное время!

26. března 2016 v 11:28 | Дядя Ваня
Да! Sršni píchali i o Velikonocích a ve svátečním zimním paláci to odnesli mužici komandy.


I přesto, že plno malčiků věnovalo svůj čas raději oslavám svátků v úzkém rodinném kruhu, dalo vedení komandy dohromady trupu nahánějící strach a hrůzu, co se kvality a kvantity týkalo.

Hokejovější soupeř šel do vedení a měl mač jasně pod kontrolou, neboť kouzelníci s medvědobijkami v dresech barvy krve světového proletariátu zaostávali zejména v pohybu, což se průběhu měření sil výrazně změnilo a tak burlaci snížili na rozdíl jedné jediné šajby na průběžný sčot 6:7 v jejich neprospěch.

V úplném závěru soupeř ještě zabral a upevnil si cenné tři body celkovým skóre 8:11.

Nutno podotknout, že málčiky by bez vyznamné pomocí excelentního Kulhánkoviče na podobný výsledek pomýšleli těžko, neboť tento výjimečný mužik se na brankách komandy podílel hattrickem a to pro jistotu hned duplovaným!

Mač s přehledem odřídil neuplatný arbitr Ret.

Příštím mačem je středeční el klásico proti Bestiím, jimž má komanda co vracet.

ЦСКА против Шершням 8:11

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Штеинбрыкер, Фишер - Кауфнэр, Фронк - Гора, Гумл, Йиранек -Гойда, Кулганэк, Палацкий - Малцер, Майор

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Кулганэк 6, Фронк, Гойда

Дядя Ваня

Kоманда учила Колофантов в тактике...

22. března 2016 v 20:33 | Дядя Ваня
Да! Komanda vyučovala Kolofanty v taktice...

Chtěla si naživo vyzkoušet oblíbenou taktiku hup na špek s následnou pocem kam deš, ale bohužel vyšla na výtečnou pouze část první a to tak, že velmi a nic netušící kouzelníci z periferie si dokonce mysleli, že ke stavu 11:0 se dopravacovali svým hokejovým umem!

Druhá část tohoto pekelného triku, zaseknutí a vytažení nešťastného soupeře v podběráku z vody, se však malčikům vzhledem k časové tísni do finální podoby dotáhnout nepodařilo.

Solidně zahrál benjamínek Gora zaznamenavší důležitý gól a oslavivší tak své půlkulaté dny rožděnija, takže k pětašedesátinám ještě jednou jen to nejlepší!

Ovšem doslova one málčik show rudé defenzivy předvedl málčik Fronkovič, který svůj skvělý výkon korunoval zatížením debetního šajbového konta strážce soupeřovy svatyně dvěma krásnými trefami a od hattricku ho dělily pouhé milimetry!


Diváky doslova zvedal ze sedadel dlouhodobý střelecký souboj politruka komandy a létajícího šachisty, který dorovnal počet jeho tří vstřelených branek ve třiceti zápasech, na což potřebuje takový ostrostřelec Fišerovič celou jednu pětiletku a Nutellajnen zase jen jedno střídání, ale chladný seveřan se za svůj výkon fláku od Zagorky tentokrát nedočká, v mači dle plánů politbyra neměl na druhé straně barikády vůbec co pohledávat!

Uvedené výše zmiňované brance předcházela nejkrásnější akce večera v zimním paláci provedená borci bitkařské formace politruk - šachista mající v mači jiné úkoly a sice zbít nějakého fofrníka soupeře, ale vzhledem k tomu, že žádného za celý mač nedohnali, museli se věnovat pouze hokeji!

Kolofanti byli nakonec spokojenější, kádrovák esteesky jim po minulém výprasku opět povolil jezdit na naftu, takže už nemusejí své stroje tlačit!

Příštím mačem je velkopáteční deratizace Sršňů od 20:15 s následným posezením na fotbalovém stadionu v lokálu U Filuty!

ЦСКА против Kолофантам 9:19

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Шпирк, Фронк - Гора, Пелей, Патак - Гойда, Шкyлтeти, Палацкий - Майор, Кауфнэр, Янковец

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Кауфнэр 2, Фронк 2, Гора, Гойда, Пелей, Янковец, Шкyлтeти

Дядя Ваня

Soupisky teamů na Dotiko Cup 2016

20. března 2016 v 8:49 | Дядя Ваня

Divize Chodsko hraná 10.00 až 13.00:

HC Huricans Horšovský Týn

Gólman:
Schlehofer Václav

Obrana:
1 Roman Tochor
2 Jan Zverka
3 Marek Malzer
4 Petr Váchal

Útok:
5 Miroslav Visner
6 David Hikl
7 Jiří Hikl
8 Miroslav Ptáčnik
9 Antonin Lagron
10 Jaroslav Lesek
11 Dušan Heitler
12 Jiří Dubský

HC CSKA Domažlice


Brankář:
20 Fíroň Leoš

Obrana:
10 Kreuz Václav
44 Fišer Vlasta
66 Kaufner Libor
74 Fronk Michal

Útok:
13 Hora Karel
32 Pelej Zdeněk
96 Jiránek Ríša
40 Hojda Míra
9 Špirk Míra
71 Volfík Martin
8 Vlček Tonda
39 Jankovec Petr
64 Major Ivan
91 Nutellajnen Tomason

Barva dresů červená

www.cskadomazlice.blog.cz

HC Beastie Boys DomažliceDivize Evropa hraná 13.00 až 16.00:

HC Mad Hogs Cham


Goalie (2):

18 Christina Schierer

1 Marcel Hannes


Defense (4):

13 Ricarda Fischer

33 Ralf Heinrich

73 Christian Vogt

99 Peter Gebhardt


Offense (9):

17 Christopher Hannes

28 Tobias Hannes

29 Sascha Wendel

52 Johannes Wühr

55 Johann Kling

81 Martin Krottenthaler

89 Andreas Schierer

90 Patrick Schwarz

97 Jonas Baumgartner


Reserve:

7 Klingl, Manuel

Fanclub HC KlatovyPericat R. "G"
Pelíšek P. "C" 18
Prokop M. 26
Hosned L. 3
Peksa A. 6
Kolář Z. 95
Janda V. 22
Krištof R. 8
Kouba J. 27
Holík J.

HC Stars Chodov u Karlových Varů


Дядя Ваня

Oжесточенная борьба в знакe креста!

17. března 2016 v 21:28 | Дядя Ваня
Да! Lítý boj ve znamení kříže!

Třícátý jubilejní mač komandy v této sezóně byl poznamenán neúčastí řady opor trávících svůj čas odpočinku na bázách téměř celé Evropy (Škultétovič v Laponsku i s pohledem na sobí stáda a degustací minimálně šestkrát destilované vodky, borci z první chodské někde v Alpách na zahnutých prkýnkách jako by jim nestačilo, že jim to nejde na rovnách ostrých želízkách, létající šachista Jankovcovič na veletrhu vyřazených šachových figur Pěšec v postavení mimo hru v Brně kochající se ze šaliny pohledem na Špilas degustujíc starobrno a sníc o nejbližší toaletě atd...) a tak muselo politbyro zalarmovat všechny dostupné i nedostupné skauty a začít draftovat hokejové uloženky ze všech koutů chodské gubernie, v čemž vypomohl i čelný činovník konkurenčního bruslařského spolku kožišnatců Jirka Homér Vencl, za což mu právem patří balšaja sabaka!

Nakonec dalo vedení komandy do kupy strach nahánějící úderku rudé blůzky plnou čerstvě naverbovaných nováčků ještě ne úplně chápajících taktiky mužiků jako spálená země, kupředu zpátky ni krok apod. a tak není možné se divit, že sehranější soupeř šel hned z kraje tradičního mače okamžitě a střelhbitě do děsivého trháku vyjádřeného ještě děsivěji výsledkově 6:0!

Vypadalo to, že měření sil je již rozhodnuto a tak se borci z řad kožišnatců začali více věnovat sledování davů předvádějících oslavná chorea plující prostorem zimního paláce, takže jim zcela jistě uniklo, že se u střešní konstrukce zimního paláce opět objevil zdviženým prstem hrozící Tichonov a když venku ještě zaburácely ranžírující gruzavíky připravené burlaky neprodleně po mači odvést na bázu do daleké zauralské stepi, pochopili málčiky, že nebude od věci konečně zařadit u svých migů vyšší, tedy alespoň druhý rychlostní stupeň, což se také stalo a od té doby přestával soupeř stíhat a nejčastější jeho činností bylo vlastně jen jezdit na střídačku a od maséra si do úst nechávat stříkat stopangin, neboť postávání na ledové ploše s pusou údivem otevřenou dokořán nebylo pro zdraví zrovna to pravé kokosové!

Již téměř jasné vítězství maladců v bundoškách barvy rozkvetlého vlčího máku 10:9 překazil soupeř vyšachováním již notně znavené obrany a zasunutím šajby do odryté Mamulínovy klece a to v čase 59.59, v jakém také jiném!

Na zasloužené dělbě bodů se podíleli všichni borci, ale nadprůměrně zachytal opět Mamulín a jeho kunolapka s chlupem dovnitř doslova přiváděla některé forvardy soupeře k šílenství!

Střelecky excelovala lajna bitkařů, k níž se jedenkráte připojil i centr elitní formace!

Pozornost médií na sebe však strhla improvizovaně sestavená defenzivní dvojce složená z již odzkoušeného elitního hráče Kaufneroviče, jemuž zdatně sekundovala jako zápůjčka vedená uloženka z výstrojního skladu Bestií, Kozcaiovič.

Kapitolou samou pro sebe byl opět neudržitelný Nutellajnen, který vstřelil ale pouze pět branek a tak některé zlé jazyky tvrdí, že na nevyhrání má také svůj nemalý podíl, ale vedení komandy je známa jeho slabost pro normalizační divu, Zagorku a tak mu jako první hvězdě utkání nabízí známý otřepaný flák ovšem v novém svěžejším kabátě!


Duhová víla v novém aranžmá: ZDE !

ЦСКА против Бестыам 10:10

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Майор, Шпирк - Коцсай, Кауфнэр - Гора, Пелей, Патак - Пайдар, Шпирк, Нутеллайнен - Змрзлик, Ройт, Коурик

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Нутеллайнен 5, Пайдар 3, Пелей, Кауфнэр

Следующий мач ЦСКА против Kолофантам в понедельник 21-ого марта в 21.30 часов!

6. ročník Dotiko Cupu 2016 o pravý ruský samovar se na žádost ZS a se souhlasem všech zúčastněných aktérů uskuteční již v sobotu, 16.4.2016, ve stejném časovém harmonogramu.

V sobotu, 19.3. 2016, je možno se jít sklouznout s Mad Hogs na jejich herní trénink.

O původně plánovaný zápas s komandou nejevil decimovaný kádr zájem a tak jej vedení nepotvrdilo!

Дядя Ваня

Aмели с Монмартра

8. března 2016 v 21:37 | Дядя Ваня
Да! Amélie z Montmartru asi po pondělním mači nebude pro Kolofanty tím nejlepším filmem, na nějž by se rádi podívali, neboť má hodně společného s borcem navrátivším se na domácí kluziště ze stejné země jako hrdinka výše citovaného kasovního trháku a na rozdíl od ní pořádně provětrával ospalé šiky hokejových kouzelníků z periferie!

Tak lajna bitkařů se nám začíná pomalu rýsovat a ve složení Kulhánek, Škultéty, Nutellajnen by mohla i lehce pocuchat nervy soupeřů!

Utkání začalo svižně a ukazatel skóre se dlouho nehýbal, jakoby byl začarovaný, až se na to nemohl více dívat létající šachista Jankovcovič hrající jako vždy svou rozvážnou sicilskou obranu a jako syndromem úprku vpřed postižený pěšák vyrazil na zteč do zakopaných pozic technického soupeře a svůj nevídaný výlet zakončil i rozklíčováním přístupového kódu do hájemství soupeřova strážce svatyně a otevřel tak netradičně sčot utkání!

Tímto husarským kouskem se nechal inspirovat i další agilní ofenzivní bek Kreuzovič a předvedl něco podobného v bleděmodrém provedení, což vybudilo i forvardy na obou stranách barikády a i ti začali pomalu a jistě dělat zářezy na pažby svých medvědobijek a skóre se tak přelévalo ze strany na stranu jako na houpačce právě probíhající Matějské pouti v pražské Stromovce, ale v konci se přece jen po solidním oduševnělém a kompaktním výkonu začalo stále více přiklánět na medvědobijky borců v bundoškách barvy krve světového proletariátu, až se gumový kulatý nesmysl dostal na čepel borce z nejnebezpečnějších, Nutellajnena, který mohl v samém závěru početní vyjádření měření sil zarovnat, což také načal klasickým vykoupáním Mamulína a posláním ho do rohu ledové plochy a pak už jen stačilo z půlmetrové vzálenosti zasunout šajbu do odkryté klece, stalo se však něco nepochopitelného, neboť černý předmět zájmu obou táborů zasvištěl těsně nad horní tyčkou zařízení a dostali-li ho tam hokejoví bohové, od střešní kontrukce zimního paláce vše bedlivě sledující Tichonov nebo dokonce zhrzená blundička Julie takto demonstrující svou zlobu nad neúčastí nejmenovaného jedince na koncertu jedné normalizační divy, je již předmětem zkoumání pořadu Mezi nebem a zemí a jisté je jen to, že odražený kotouč se po pár biliárových úderech dostal ke kanonýrovi kádru mužiků, který s ním naložil nejlepším možným způsobem a zaokrouhlil tak skóre na 14:12 ve prospěch pokrokovějšího oddílu.

Na ranní rozdílení v jedné nejmenované strojní traktorové stanici raději ani nepomýšlíme, ale zlé jazyky tvrdí, že pracovní podmínky se celý následující den velice podezřele blížily motivům slavného ztvárnění pekla od Hieronyma Bosche.

No a vo tom to je!

ЦСКА против Kолофантам 14:12

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Янковец, Фронк - Майор - Йиранек, Пелей, Патак - Гойда, Кауфнэр, Палацкий - Кулганэк, Влчек, Шкyлтeти

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Кулганэк 3, Гойда 3, Шкyлтeти 2, Кройц, Йиранек, Пелей, Влчек, Кауфнэр, Янковец

Следующий мач в среду 16-ого марта против Бестыам в 21.15 часов!

Дядя Ваня

Ox! Блуждающий огонек Юлия...

3. března 2016 v 14:41 | Дядя Ваня
Да! Bludička Julie řádila v zimním paláci ve středeční podvečer a to doslova neskutečně, jinak není možné, aby tak nabitá sestava, jaká vkročila na ledovou tříšť zimního paláce znamenající svět, prohrála a navíc ještě takovým hrozivým výsledkovým rozdílem!

Maladci v rudých bundoškách začali v plné palbě se střemi kompletními pětkami a po dohodě s vedením soupeře mači předcházelo pouze kratičké pětiminutové rozbruslení tak, aby si všichni malčici svou těžce vydělanou a jako startovné do boje vloženou stopadesátirublovku náležitě užili!

Burlaci se drželi taktického scénáře s rychlým pohybem a ještě rychlejším střídáním a na zkoprnělé šiky kožišnatců to platilo a tak šla rudá jízda, což nebývá v poslední době zvykem, dokonce do dvoubrankového vedení, pak se ale obraz hry srovnal a stachanovci hned třikrát inkasovali, ale opět se jim podařilo výsledek zápasu narovnat na pohled zoči-voči terminologií bývalých bratrů z druhé strany naší východní hranice, poté však přišel okamžik, kdy si chtěl zadák v rudém dresu vyřizovat účty bez snahy hrát kotouč za některá předchozí kočkování a přitom se zranil tak nešťastně, že pro něho v ten moment boj o body skončil.

Od tohoto okamžiku se obraz hry rapidně změnil, neboť obranné vozby musely být narychlo přeskupeny, ale největším problémem náhlého zakuckání se do té doby jako švýcarské hodinky šlapající rudé mašiny bylo asi to, že většina borců z nepochopitelných důvodů rezignovala na pohyb a často zapomínala po naivních výpadech na navrátila a to hbitý výběr DNHL trestal smrtícími kontry a do konce zápasu nenechal až na malé vyjímky již promluvit medvědobijky soupeře v dresech barvy rozkvetlého vlčího máku!

Borci z periferie, kteří vyztužili šiky komandy dostali za svůj solidní výkon volno a tak na pondělní el klásico proti Kolofantům o další cenné body do inkontinentální agrární hokejové ligy, jejíž Traverzovovu divizi komanda naštěstí zatím stále i když pouze těsně vede, spěchat nemusejí a tak si mohou v klidu užívat nějakou tu reality show či propagandu tlučící do nás neustále kolaborantští spacáčkáři z krkavčích hor, ale té snad již nikdo nevěří a možná už ani oni sami ne!

Je známo, že v řadách mužiků se konstituovalo rockové křídlo, jehož zakladatelem je hrající pokladník komandy, Fišerovič, který tyto své sklony deklaroval vlastně již tím, že se jako první registroval na veleúspěšnou show Mamulín Tour DOA, na níž pak bohužel nedorazil.


Pro dotykáčkáře: ZDE !

Vedení komandy i přes nesporný úspěch výše citovaného podniku by chtělo stoupat v pořádání takovýchto megaakcí dál a tak využilo pro další inspiraci pozvání skalním fanouškem CSKA, Jardou Tichonovem Ticháčkem, mimo jiné generálním sponzorem Dotiko Cupu o samovar, na vystoupení rockové legendy z kapitalistické ciziny, Scorpions.


Pro dotykáčkáře: ZDE !

Je jasné, že politruk pozvání přijal s cílem pořádně zanalyzovat a poté na odborných stránkách webu komandy náležitě rozcupovat pochybnou a pokleslou kapitalistickou zábavu, ale celý koncept mu nakonec narušila krásívaja pěseňka o řece Moskvě, o Gorkého parku, o balalajce a o větrech a tak názor během koncertu imperialistických umělců změnil, vždyť, když nehrají vyloženě proti nám, hrají vlastně s námi a nejenom na balalajkě!

No a vo tom to je!

Jinou část hudební provenience zvolil chladný seveřan, o němž si ostatní mysleli, že v jeho srdci pro kromě šestkrát destilovanou vodku a stádo sobů další místečko nenajdete, ale chyba lávky, neboť úplně v koutku někde u levé chlopně se místo ještě našlo a to dokonce na normalizační divu, no a vzhledem k tomu, že tento borec patřil v řadách komandy opět k nejlepším, což potvrdil hattrickem, je nasledující kousek víc než zasloužený!


Pro dotykáčkáře: ZDE !

ЦСКА против Бестыам 5:12

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Гора, Замечник - Майор, Кауфнэр -Клинг, Пелей, Патак - Гойда, Влчек, Палацкий - Томашек, Шпирк Михал, Нутеллайнен

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Нутеллайнен 3, Пелей, Палацкий

Дядя Ваня