Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Únor 2016

Dotiko Cup o samovar...

25. února 2016 v 21:42 | Дядя Ваня
V sobotu, 16. 04. 2016, se od 10.00 do 19.00 koná v Karpem Aréně v Domažlicích již

6. ročník Velkého mezinárodního amatérského hokejového Dotiko Cupu o pravý ruský samovar 2016

za účasti těchto mužstev rozdělených v následujících divizích:


Divize Chodsko hraná 10.00 až 13.00:
HC Huricans Horšovský Týn
HC CSKA Domažlice
HC Beastie Boys Domažlice

Divize Evropa hraná 13.00 až 16.00:
HC Mad Hogs Cham
Fanclub HC Klatovy
HC Stars Chodov u Karlových Varů

Finalová divize o celkové umístění 16.00 až 18.00 bude celá jako vždy zprostředkována na onlajnech.cz.

Generálním sponzorem je domažlická firma Dotiko (www.dotiko.cz).

Hraje se dle pravidel amatérského hokeje (jako www.dnhl.cz).

V turnaji nesmí nastoupit hráč v nedávné době za hokej honorovaný!

Účastníkům turnaje je zajištěna kvalitní ledová plocha, útulné kabiny, nestranní rozhodčí, přesná časomíra, krasné poháry a ruský sekt pro všechna zúčastněná mužstva, nejlepšího střelce a gólmana.

Lahodné občerstvení je nabízeno přímo na ZS v malebném lokálu U Sparťana!

Symbolické startovné činí 2.500 Kč nebo 90 euro a je možné ho uhradit i dopředu na transparentní účet OS CSKA Domažlice u Fio banky 2600265159/2010 nebo osobně pořadali turnaje.

Soupisky se zašlou organizátorovi turnaje nejpozději týden před začátkem turnaje mailem a při příjezdu na turnaj se předají v listinné formě s podpisy hráčů doplněné o dodatek, v němž účastníci turnaje berou na vědomí, že turnaj není pojištěn a hrají tedy na vlastní zodpovědnost.

Nejcennější hokejová trofej je opět doma na Chodsku a čeká na nového držitele!

K turnaji nastoupí trojnasobní vítězové, pořádající komanda CSKA, ale k favoritům budou zcela jistě patřit i Bestie, které po větším úspěchu stále marně prahnou.

Líbivý varský hokej budou zajisté divákům plnými hrstmi nabízet predloňští finalisté, Stars.

Zcela určitě budou po samovaru vehementně sahat jako v loňském finále i Fandové z Klatov.

Překvapit mohou i houževnatí Divočáci z Chamu či nevyzpytatelní Hurikáni z Tejna.

Jaká bude ale skutečná realita, se příznivci dobrého amatérského hokeje dozvědí až se závěrečným finálovým hvizdem rozhodčích vedených zkušeným sudím Pavlem Raškou.

Rozpis zápasů amatérského hokejového turnaje Dotiko Cup o samovar 2016:

Divize Chodsko:
10.00 CSKA Domažlice vs. Beastie Boys Domažlice
11.00 Huricans HT vs. Beastie Boys Domažlice
12.00 CSKA Domažlice vs. Huricans HT

Divize Evropa:
13.00 Fanklub HC Klatovy vs. Mad Hogs Cham
14.00 Stars Chodov u KV vs. Mad Hogs Cham
15.00 Fanklub HC Klatovy vs. Stars Chodov u KV

Divize o umístění:
16.00 3. divize Chodsko vs. 3. divize Evropa
17.00 2. divize Chodsko vs. 2. divize Evropa
18.00 Předfinálový ceremoniál Dotiko Cupu o samovar s krasobruslařskou show
18.15 1. divize Chodsko vs. 1. divize Evropa

Malá vzpomínka na loňský jubilejní ročník: ZDE!

OS CSKA Domažlice, organizátor turnaje, www.cskadomazlice.blog.cz

Hеработай Загорку!

23. února 2016 v 22:28 | Дядя Ваня
Да! Nedělej Zagorku se asi honilo hlavou severskému hokejovému mágovi, když se obracel na politruka komandy s žádostí o lupeny na známou populární zpěvačku a to asi na základě shlédnutí snímku z fotbalových šibřinek, kde šel politruk politbyra za masku přestárlého hipíka, pravděpodobně usuzoval, že se s bývalou ikonou normalizační zábavy nejspíš osobně zná, ale vzhledem k tomu, že Hanička byla na vrcholu slávy v době kdy ještě první hipíci nebyli ani na světě, k žádnému takovému dealu nedošlo.

Tvrdé jádro komandy!
Taky křepčilo na Mamulínfestu, taky si roznejtovalo choboty, ale na rozdíl od jiných do mače o cenné body naskočilo!

Zda se nakonec finský démon na koncert dostal nebo ne, nevíme, ale to už je jiná kapitola, pro pravidelné čtenáře sportovní rubriky murzylky ne až tak moc zajímavá!

Před samotným mačem dělalo vedení komandy vše možné pro to, aby zabránilo účasti obávaných kolofantských ostrostřelců v mači a nepomohlo nakonec ani to, že se snažilo sobům ze spřežení, kterým Nutellajnen a spol. cestují na mače do zimního paláce, skrmit seno se smotkem odznáčků V. I. Lenina.

Je známo, že celky inkontinentální agrární hokejové ligy s blížícím se vrcholem sezóny, tedy turnajem o samovar konaný 17.4., začínají do svých řad draftovat slovutnější borce!

Omladina je již více či méně rozebrána, neboť dorostence Domažlic si dvoucestnými smlouvami pojistili Bestie, Špirčí líheň vybrali až do jiker Kolofanti a tak komanda musela zraky svých skautů zaměřit na opačné spektrum hokejových talentů a tak není divu, že v jejich podběrácích uvízl i takový úlovek jako pětašedesátník Kája Horů, který bude sborné s velkou pravděpodobností odvádět služby nejméně další půlstoletí, což se o vyše citovaných mladících, na něž číhá spousta nebezpečí každodenního života, kde na čele žebříčku je možno jmenovat ženské a chlast, říci nedá a jejich následující sezóny tedy vidí hokejoví experti v hodně mlhavém oparu!

V mači odvedl v kleci komandy nadstandartní výkon zapůjčený Kouřil, neboť obvyklá jistota Mamulín nemohla nastoupit, stejně jako její nerozlučný parťák Jiránkovič!


Zlé jazyky tvrdí, že jejich mladé organismy neunesly zátěž vrcholu měsíce února, Mamulínofestu v Třebnicích, i když ještě v nedělních ranních hodinách křepčili a skákali hlavní protagonisté uvedené akce jako mladí klokani v říji, takže vedení obce málem muselo volat na australskou ambasádu s žádostí o zaslání specialisty na jejich odchyt, ale za kuropění se do kopýtek pomalu, ale jistě, začalo rozlévat olovo a v pondělní večer oba padli za vlast a vedení komandy za ně muselo nasadit do el klásika s Kolofanty náhrady!

Výtečně se ukázal již citovaný mladík Hora i zápůjčka Bacík v obraně, ale na Kolofanty to bylo stejně málo a zejména nepolapitelný Nutellajnen s písní na rtu "Já si kružím, já si létám nadzvukovou rychlostí, já si kroužím, já si létám a činím tak s radostí...." byl k neradosti obranné vozby mužiků opět opravdu neudržitelný!

Oba tábory po přátelském podání rukou uznaly, že se onen tajemný večer hrál jeden z nejlepších mačů (i)KAHL, no a vo tom to je!

ЦСКА против Kолофантам 6:8

Расстановка команды ЦСКА:
Коурил - Бацик, Фишер - Mайор, Фронк - Пайдар, Пелей, Патак - Янковец, Кройц, Влчек - Папаля, Гора

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Пайдар, Бацик, Кройц, Влчек, Пелей, Фронк

Дядя Ваня

Mamulín DOA Tour Třebnice 2016

21. února 2016 v 11:45 | Дядя Ваня
Mamulínfest na videu...

Pro dotykáčkáře: ZDE !

Pár momentek jihokorejcem na onedrivu: ZDE !

Atmosféra na Mamulínfestu lehce pořešená přes magisto: ZDE !

A poslední pecka na závěr!

Pro dotykáčkáře: ZDE !

Málčiky Mamulínovič i Jiránkovič, očeň bolšaja sabaka za eto sabranije!

Дядя Ваня

Cуп сварится, мясо на тарелку.

18. února 2016 v 21:33 | Дядя Ваня
Да! Polévka se vaří, maso na talíři.


No polévka ne tak docela, lépe řečeno guláš, který pomalu, ale jistě již připravuje elitní vratár Mamulínovič na vrchol víkendu a to velkou megahůakci DOA Mamulín Tour Třebnice 2016 tuto sobotu od 19.00 hodin.


Do vlastního zápasu, ač posílení o výkvět Kolofantů, který na vlastní žádost v rámci posunutí se v kariéře naskočil raději rozjeté KAHL, vstoupili maladci mdle i přesto, že měli tentokrát oproti soupeři významnou početní převahu, což se ale nakonec jako velká výhoda nepotvrdilo.

Elitním forvardům mužiků se nedařilo překonávat skvěle lapajícího Kouřila v kleci Bestií a tak šla jejich smečka do dvoubrankového vedeni, jež dokázali maladci eliminovat a dokonce překlopili na svou stranu, ale precizně hrající obranné dvojice naleptal bohužel svou občasnou přítomností pátý bek a politruk komandy v jedné osobě a tak se nakonec mohly místo vzhledem k nabité sestavě mužiků lehce favorizovaní rudokošiláci radovat překvapivě Bestie, které si tentokrát na základě neutuchajícího hladu po zteči soupeřovy svatyně vavřínové věnce vítězů po právu zasloužily!

Za stavu ještě nerozhodného měl soupeře na lopatě oslavenec a kanonýr v jedné osobě, Volfíkovič, který místo střely na branku zoči-voči soupeřově vratárovi, volil raději přihrávku na své hokejové dvojče, Vlčáka, které hlasitě bilo medvědobijkou o led, ale ne proto, aby si vyžadovalo přihrávku, jak se domníval výše citovaný kanonýr, ale proto, že si chtělo otevřít dvířka na střídačku a opustit tak kolotoč na ledové ploše!

Malčik z nejmalčikovatějších oslavil půlkulatiny, půlka pátejch gum je nenávratně sjetá, přesto srdečně blahopřejeme.

Málčik Kreuzovič si konečně v 17. zápase přibalil ostrou medvědobijku a mohl si na ni po mači směle udělat první sezónní zářez!

Taktéž velká gratulace!

ЦСКА против Бестыам 3 : 6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Шпирк Лудва - Кауфнэр, Янковец - Майор - Йиранек, Пелей, Патак - Гойда, Волфик, Влчек - Томашек, Шпирк Михал, Нутеллайнен

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Нутеллайнен, Кройц, Йиранек

Дядя Ваня

Kоманда искала в себе северного олена!

9. února 2016 v 15:56 | Дядя Ваня
Да! Komanda v sobě hledala soba, jak jí radí krásná finská lidová písnička, jíž ji naučil severský démon zjevivší se tu a tam v zimním paláci, aby ukázal zkoprnělým divákům, spoluhráčům i protihráčům, co vše je možné dělat s medvědobijkou, již třímají nikoliv dřevěné ruce!

Konečně zase mezi málčiky zavítal elitní bitkař a amatérský Pizzabäcker...

Pro dotykáčkáře: ZDE !

V el klásiku mužiků proti hokejovými jmény opět nabitým Kolofantům nastoupil výše zmiňovaný hokejový kouzelník na vlastní žádost na straně mužiků, neboť se asi domníval, že před i po posledním mači proti Bestiím konaná opulentní kulinářská trachtace srovnatelná snad jen s oslavou kulatých narozenin Leinida Iliiče Brežněva nebo jeho pohřbu a to řadami rozesmátých disidentů je součástí každého před a pozápasového dění v kabině burlaků.

Skutečnost již tak bohatýrská není, neboť takto se slaví pouze začátek každé třetí pětiletky!

S velkým respektem k soupeři nastoupili mužici, v jejichž řadách se překvapivě objevil elitní bek a ostrostřelec do vlastních řad, Fišerovič, který nebyl bohužel registrován, ale zase byl registrován na rockový festival DOA Mamulín Třebnice 2016, na nějž prý ale nepřijde.

K velkému žalu nedorazil naopak registrovaný Fronkovič, který zase musel při výluce proudu dynamem na kole hnát chladící agregát staňkovských mrazíren, takže jen pevně doufáme, že proud již zapojili!

Maladci měli velkou chuť do hry, nekonečné nasazení, ale kotouč bohužel držel soupeř z periferie, ale i přesto se trpělivou hrou a nebezpečnými severskými kombinacemi a výpady velmi často zakončené i přesnou střelou dokázali borci v dresech barvy rozkvetlých vlčích máků propracovat k překvapivému vedení 5:2, o něž pak dvěma smolnými střídáními obou obranných dvojic inkasujících vždy po dvou přesných zásazích do sítě za zády pozorného Mamulínoviče bohužel přišli a na svou stranu jej již nepřeklopili ani v drtivém závěru a tak si bojovná partička kolem nejstaršího z rodu Špirků mohla odvést těžce vydřené body, které ji pomohly alespoň snížit náskok na lídra Traverzovovy divize, komandu CSKA!

Jo a ta písnička, co komandu Nutellajnen naučil?

Pro dotykáčkáře: ZDE !

ЦСКА против Kолофантам 7:8

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кауфнэр, Фишер - Mайор, Янковец - Йиранек, Пелей, Патак - Гойда, Нутеллайнен, Пайдар

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Нутеллайнен 3, Гойда 2, Пайдар, Пелей

Příštím mačem je opět el klásico proti Bestiím a to ve středu 17. 2. 2016 od 21.15 na ledě!

Дядя Ваня

Tак в коучинге похоронена собака!

4. února 2016 v 12:06 | Дядя Ваня
Да! Tak v koučingu je zakopanej pes!

Bezesné noci měl před středečním zápasem politruk komandy, neboť vzhledem k řádící horečce omladnic ve zmutované sibiřské verzi přicházela jedna omluvenka za druhou a tak ještě v den zápasu bylo v položce má dáti pouhopouhých sedm bojechtivých bohatýrů.

No nic, muselo se opět sahat do bezedné studnice kolofantských talentů a povolat hokejové pracovní zálohy!

Vypomohla zase i osvědčená Špirčí líheň, která opět dodala tři osvědčené uloženky, strejdu Špirka se dvěma Špirčaty.

Až se v smsce zaslané vedení komandy létající šachista divil:
"Není tam těch Špirků nějak moc? Ale nevidím tam tebe, tak to bysme mohli konečně vyhrát", což necháme raději bez komentáře!

Chmury nejen na čele měl před mačem létající šachista bez politruka ve dvojbloku, vsadil ale na tuhou sicilskou obranu a klaplo to...

Nakonec se jakás takás trupa nějak poskládala dohromady a mohlo se jít na věc.

Zdravotně indisponovaný politruk šel nuceně na střídačku a chopil se dirigentské taktovky.

U nezkušených malčiků byla totiž každá rada drahá.

Tu bylo třeba poradit Nutellajnenovi, když nevíš co s pukem, trochu to zamíchej, tu Tomáškovičovi, když si v nouzi, práskni do kočáru a všem ujeď apod.

Inu hře dát nějaký ten řád a jasnou myšlenku.

Začalo se zostra.

Mužici si vytvořili několik šancí, ale s jejich proměňováním byli tentokráte z kraje mače hodně na štíru.

Naopak o poznání opatrněji hrající Bestie, byly v této disciplíně mnohem efektivnější a tak nebylo divu, že se postupem času dostaly až do výsledkového trháku 3:0!

Mladí komsomolci pomalu, ale jistě začali propadat v beznaděj!

Zkušený harcovník na střídačce je však uklidňoval a doporučoval neopouštět taktiku neřízeného zmatku a že ta pravá chvíle ještě jistě přijde.

To se i stalo.

Od této chvíle až na jedinou výjimku v samém závěru rozvlňovali síťku za zády strážce soupeřovy svatyně již jen kouzelníci s medvědobijkami v dresech barvy krve světového proletariátu a soupeře tak od potupné desítky zachránil včasný příchod rolbaře!

Výtečně zalapal kunolap Mamulínovič, neboť se řídil naštěstí také cennou radou trenéra, že když neví co s na bránu letící šajbou, je nejlepší ji chytit a to do kunolapačky s chlupem dovnitř.


Břímě úspěchu vzala tentokrát na svá bedra celá komanda, která jako celek pracovala jak ona pověstná rudá mašina, když je jí dodán čerstvoučký nízkooktanový mazut, pravda chytla až na třetí našlápnutí!

V závěru mače Bestie již jen odevzdaně sledovaly po pro ně v nestravitelných dávkách servírovaný letecký den ruských migů, jak nad krasívojoj ploščadí o dni armády.

Po slavném vítězství se slavilo i v kabině a to nejen ono vítězství, ale i dva dny narozeninové a to malčiků Špirkoviče a Mamulínoviče.


Takže ještě jednou alles Gute!

Příštím mačem je pondělní El klásico proti Kolofantům, na nějž obdrželi málčiky Nutellajnen a Tomáškovič za skvělý výkon vyjímečně volno a nemusejí se ho účastnit a to ani na druhé straně barikády!

Klíčem k úspěchu byla i malá lest, neboť finský démon nastoupil v dresu politruka, takže mu nikdo nevěnoval nějakou větší pozornost, teprve poté, co se ukázalo, že se nejedná o hokejově neškodného funkcionáře, začal ho soupeř zdvojovat i ztrojovat, ale to bylo již pozdě.

V mixzóně po mači se rozhovořil Nutellajnen o tajemství svého úspěchu...


Pro dotykáčkáře: ZDE !

Moment!
Tady něco nehraje!
Vodka destilovaná sice šestkrát, ale branek přece vstřelil jenom pět!

ЦСКА против Бестыам 9:4

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Шпирк Мира, Шпирк Лудва - Томашек, Янковец - Клинг, Пелей, Гумл - Шпирк Михал, Кадлец, Нутеллайнен - Гойда, Патак

Тренер:
Майор

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Нутеллайнен 5, Гойда, Патак, Пелей, Клинг

V sobotu, 20. 02. 2016, se uskuteční v kulturním domě v Třebnicích koncert rockové kapely DOA!
Na tuto megahůakci Mamulín Tour 2016 jsou srdečně zváni nejen malčici komandy, ale i jejich partnerky a nemalá armáda příznivců a obdivovatelů!

Дядя Ваня