Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Prosinec 2015

Ox! Это хитрость...

29. prosince 2015 v 21:06 | Дядя Ваня
Да! Je to ale rafinovanost těch Kolofantů!

Je jasné, že po posledním výprasku neřešilo politické vedení zemědělského družstva Mír pod vedením nejstaršího z rodu Hamrů nic jiného, než jak se dostat rozjeté komandě opět na kobylku!

Likvidovat či eliminovat jednotlivé málčiky není zas až tak jednoduché a stojí to spoustu úsilí a co takhle zkraje sestřelit thing tang komandy, samotného politruka politbyra CSKA, což se v desáté sekundě mače dobře mířenou ranou také stalo!

Nakonec se to všechno krásně stihlo, nechat se ošetřit od krásné sestřičky, od ještě krásnější doktorky si na ucho nechat vyšít heslo S CSKA na věčné časy a pak rychle na pozápasovou analýzu!

Pravda, soupeř mluvil o tom, že zmíňený jedinec skočil do střely, ale to by musel skákat někde mezi nosnými traverzami stropní konstrukce zimního paláce jménem Karpem Aréna!

No nic, komandír odehrál svých poctivých deset vteřin, no a další smolař Tonda Eberman Vlček na tom byl ještě o něco hůře, tedy co se stráveného času na ledě týče, neboť na rozbruslení se hnal mezi prvními, ale bohužel bez kaněk samochodek, které v návalu emocí zapomněl bohužel ne v šatně, ale doma, takže pro ně musel ve výstroji vyrazit a když už se slavnostně hnal na ledovou tříšť znamenajímcí svět, zahlédl jen motýla snášejícího se nebezpečné rychle na politrukovu hlavu, obětoval tedy svou nadcházející světskou slávu ve světle ramp a vyrazil jako motospojka se zraněným do nedaleké bolnice, za což mu patří velká sabáka!!!

Bez ideového vedení byli maladci bezradní a tak šli kouzelníci s holí z periferie do vedení, jež si s přehledem udržovali až do samého závěru nad obvyklé meze ostřejšího mače, kdy došlo na nějaké to škádlení, v čemž údajně hrál v řadách komandy prim její udatný odchovanec všem dobře známý jako dobrák Milda, který však bohužel poté, co byl zapůjčen do smečky Bestií a dostal se tak do vlivu takových raubířů jako Vencla nebo dokonce Hájka, notně zvlčel, ale jak říká klasik, čo by to bolo za krčmu (hokejovou arénu), keby sa v něj chlapi něpobili?

Solidně se v mači ukázala uloženka z výstrojního skladu, Bombalovič, která byla naladěna na stejnou hokejovou notu jako druhá lajna hokejových básníků Gojdy s Tiborkem Chárou a do budoucnosti by toto spojení mohlo být velkým příslibem!

Střelecký prim však hrála zápůjčka od Bestií, Blažkovič, která projížděla lelkujícími obrannými šiky Kolofantů jako pověstný nůž máslem a nebýt okopávána medvědobijkou zejména nejstaršího z rodu Hamrů jako ranná erteple, nemusel se počet zabróšených šajb v kleci soupeře zastavit pouze na magické pjaťorce!

Vedení komandy neskočilo naštěstí na otřepaný trik opoře defenzívy Zámečníkovičovi, který po minulém mači odevzdal dres s tím, že nadobro končí a pak se na ten další jako jeden z prvních nominoval a ještě se divil, že dres s jeho jmenovkou nebyl vyprán minimálně v persilu, ale jen ve vodě s mýdlem s jelenem!

Nic hrozného, menší škrábaneček, i když trochu durch...

ЦСКА против Kолофантам 8:12

Расстановка команды ЦСКА:
Фиронь - Штеинбрыкер, Фронк - Замечник, Алекс - Пайдар, Гумл, Клинг - Гойда, Блажзк, Палацкий - Штефан, Бомбалa - Майор, Влчек

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Блажзк 5, Палацкий 2, Гойда

Příští akcí je Blitzturnier Bestií v sobotu, 2. 1. 2016, od 18.45!

Дядя Ваня

Ox! Догонили нас!

27. prosince 2015 v 12:07 | Дядя Ваня
Да! Nejen dohonili, ale dokonce i předběhli a to dokonce o pár verst!

A nezabralo ani motivační tričko politruka komandy mající její borce naopak vyburcovat z herní a výsledkové letargie!

Klasickému měření sil v předvánočním čase s následným posezením U Sparťana předcházelo managerské úsilí celého politbyra CSKA srovnatelné snad jen s přípravou výročního sjezdu strany a Vládi!

Poslední hodinu před srazem odřeklo z různých důvodů množství mužiků, které by se mistrovi na pile po třicetileté praxi na prstech jedné ruky ukazovalo opravdu hodně těžce a tak byli všichni rádi, když dorazili spolehliví z druhé strany železné opony od břehů omývaných říčkou Regenem a mohlo se hrát téměř v plné palbě, alespoň co se počtu týče.

Mužici na základě posledního výsledkového výprasku se stejným soupeřem začali s defenzivní taktikou slavící úspěch proti komandu většinou herně i technicky převyšujícím Kolofantům a dlouho drželi nerozhodný a po té i celkem přijatelný brankově nepříznivý výsledek.

Začaly se však časem projevovat známé slabiny a to neproměňování nemnoha brankových šancí a individuální chyby v rozehrávce či vyhození z obranného pásma a není tedy divu, že se zrodila opět porážka, i když již ne s tak krutým číselným vyjádřením jako v posledním vzájemném měření sil.
Nebýt ale střelecké podpory kapitalistické legie zkázy, vyšli by ostrostřelci v bundoškách barvy krve světového proletariátu úplně naprázdno!

V závěru neudržela bohužel na uzdě nervy na základě oprávněné konstruktivní kritiky defenzivní opora mužiků a opustila bojiště ještě před vypršením těžce krvavými mozoly vydřenými rubly krytého časového limitu a po ledové sprše oznámila ukončení aktivní činnosti v řadách hokejových kouzelníků!

Pevně doufáme, že po absolvování dobrovolné báze někde ve stepích za Uralem toto své klukovské rozhodunutí přehodnotí a na příštím mači bude již opět strhávat malčiky k boji svou rozhodností, pohodou a nemalým hokejovým uměním!

U Sparťana už to byla zase jiná káva.
Tam byli "v pjeredi" zase všichni!!!

Více snímků: ZDE !

ЦСКА против Бестыам 3:10

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Замечник, Гебгарт - Mайор, Янковец - Клинг, Гумл, Патак - Гойда, Саша, Палацкий - Ширер, Влчек

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Клинг 2, Гебгарт

Дядя Ваня

Kрасивые Рождество

23. prosince 2015 v 15:55 | Дядя Ваня
Krásné Vánoce všem kouzelníkům s holí přejí členové politbyra komandy CSKA a celé osazenstvo redakce webu a fb!


Дядя Ваня

Oх! Недавный подарок Николая!

16. prosince 2015 v 13:05 | Дядя Ваня
Да! Komanda nadělovala lehce opožděnou mikulášskou nabídku, ale to není nic mimořádného, vždyť nepřímo reprezentuje zemi, kde zítra znamená již předevčírem, kde velká říjnová byla v listopadu, no a abychom zbytečně nesahali do svědomí jen mužikům, zeptáme se, kdy že začíná třeba takový oktoberfest u sousedů za železnou oponou?

Když se kácí les nebo se krotí Kolofanti, létají třísky!

No, v září!

Tak jakýpak copak!

Kdo si myslel, že po posledním výprasku s Bestiemi hodí maladci medvědobijky do Jeniseje, ten asi nečetl klasickou literaturu jako např. Příběh opravdového člověka, Jak se kalila ocel, Čuka nebo dokonce i Geka, protože pravý Stachanovec se může plazit, terminologií majora Halušky rypákou zemegulu rýť, ale všeho jen do času, pak vstane, opět se setká s vrtkavou sportovní formou a pak to někdo šeredně vodskáče a posledně to přišlo na téměř neporazitelné Kolofanty!

Pravda, malčiky nijak nepodcenili přípravu.

Jedni se celý večer připravovali v kuželkárně na to, že ta pravá trefa jednou příjde.


Pro dotykáčkáře to samé: ZDE !

Jiní zase provozovali gastronomické orgie.


Inu každému, co jeho jest!

V mači samém se politbyro nejprve muselo potýkat s absencí mnoha ikon a hvězd, takže vsadilo na osvědčené dělníky a nosiče ledové tříště a tomu přizpůsobilo i taktiku, kdy pozvolna upustilo od časem stejně neprověřených stylů jako Kupředu, zpátky ni krok nebo Rychle znič a pryč či Spálená země.

V mixzóně po mači vše zhodnotil Gojda...

Pro dotykáčkáře to samé: ZDE !

Bylo jasné, že výše citované lsti by k úspěchu proti tomuto soupeři vést nemohly.

V archívech KGB našel politruk složku jménem Prešovský beton!

"Toto je naša taktika, lepšů aj tak němáme", promluvil k nastoupené komandě Terazkyho českoslovenštinou politruk politbyra komandy a všichni pochopili, tedy až na jednoho, horského myslivce a kouzelníka s holí od levého břehu říčky Regenu pozvaného na falešný devizový příslib a ještě falešnější výjezdní doložku až ze Západního Německa, což se nakonec ukázalo jako klíčem k prolomení oné pověstné hranice mezi úspěchem a neúspěchem!

Tohoto borce si asi budou Kolofanti pamatovat, možná i celý rok!
Viz návrh PF-ka v úředním jazyce kabiny CSKA používaném v písemném styku, tedy bavorsky, ale azbukou!

Zástupci plechové kavalérie z periferie si okamžitě podávali černý touš z hole na holi a malčici nevěděli kam dřív skočit a borci okolo Nutellajnena, Tomáška, Petržíka a Hoffmanna šli i do vedení, které pomalu a jistě navyšovali, s čímž se tak nějak počítalo, ale méně se již počítalo s tím, že takto ostřílení borci skočí na tak primitivní lest, jakou Hup na špek zcela jistě je, no a když měli medvědobijky již omaštěné od ucha k uchu, začal vyrážet na zteč právě výše jmenovaný zástupce kapitalistického proletariátu, neboť na taktické poradě nerozuměl ani slovu a hrál dle svých útočných not a začal sázet do klece soupeře jednu šajbu za šajbou a nedal pokoj, dokud jich nebylo jako oněch pověstných kulí jako v Sarajevu a když ještě v čase 59.59 zasadil soupeři ránu z milosti Tonda Eberman Vlčákovič, bylo jasné, že se zrodil jeden z nejpřekvapivějších výsledků, jaký kdy tajemnem opředená a hokejovou energií nabitá Karpem aréna zažila!

Vítězná trefa byla docílena ještě nevykvašenou medvědobijkou!

ЦСКА против Kолофантам 9:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Пайдар - Майор, Янковец - Гойда, Влчек, Палацкий - Клинг, Йиранек, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Клинг 7 (!!!), Влчек, Йиранек

Первая звезда мача:
Ганс "Турбомиг" Клингович

Příštím mačem je středeční El klásico proti Bestiím, jimž má komanda co vracet s následným posezením u pomalu se zotavujícího Sparťana Kupčíkoviče, který touto cestou nechává všechny málčiky srdečně pozdravovat!

V sobotu 2.1.2016 proběhne ve večerních hodinách bleskový hokejový turnaj pořádaný Bestiemi za účasti CSKA!

Дядя Ваня

Ox! План выходил...

10. prosince 2015 v 12:50 | Дядя Ваня
Да! Plán vyšel, ale jen jeho úvodní část, sice nedostat branku po několika úvodních sekundách mače hned v prvním střídání, tak jak tomu bylo v několika posledních zápasech.


Soupeř šel přesto do vedení, na což mohli málčiky reagovat střelecky, to by však elitní střelci v rudých bundoškách museli zakončovat na efektivitu, nikoliv na krásu.

Od jistého okamžiku přestali mužici úplně bruslit, ztratili koncentraci a po dvou zraněních a z toho plynoucích přeskupeních bojových vozeb se hra totálně rozsypala a soupeř až nechutně dominoval!


Počet branek v síti nešťastného Mamulína, který hned po mači oznámil ukončení kariéry, na což však ve sprše na štěstí zase zapomněl, se strašidelně navyšoval až na hrozivých dvacet, kde má protonový sčot komandy svou horní mez a dál už to prostě nepustí!

Po tříletého odmlce se navrátil do sestavy jako joly joker Tonda Ebermann Vlčák, který bojoval, burcoval a dřel, ale na všechno bohužel sám nestačil.

Nejkrásnější akci mače však nabídl fanouškům elitní bek Fišerovič, který si u střídačky pohrál s toušem a efektní zadovkou vyslal hned dvojici hladových forvardů na zteč proti gólmanovi, teprve když se uveleboval na střídačce si všiml, že oni dva hladovci mají zřejmě jinou barvu dresů.

Půlnoční oslava byla tentokrát o něco skromnější!


ЦСКА против Бестыам 3 : 20

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Янковец - Гойда, Пелей, Палацкий - Шкултзты, Кадлец, Влчек - Шустр, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гойда, Палацкий, Шустр

Příštím mačem je pondělní mistrák proti nabuzeným Kolofantům!

Дядя Ваня

Ox! Листовая кавалерия вперед!

1. prosince 2015 v 21:05 | Дядя Ваня
Да! Plechová kavalérie převzala terminologii komandy, ale svou taktiku kupředu, zpátky ni krok však dovedla až do sladkého finále v podobě plného bodového zisku.

Ikona komandy slavila narozky, ještě jednou velká gratulace!

Maladci zkusili na soupeře svůj oblíbený a mnoha lety prověřený trik a sice hup na špek, kombinovaný s pocem, kam jdeš, jejichž kombinace v provedení mužiků, ale vyšla výborně pouze v první fázi, kdy se soupeř opravdu předpisově chytil a šel i do lehkého vedení, aniž by tušil, že je to součást velice proradné taktiky.

Snad bude Ema v budoucnu solit maso lépe, než to tentokrát osolila komanda borcům z periferie!

Ke druhé fázi se burlaci bohužel již nedostali a utržili tedy potupnou porážku 5:15.

V solidním světle se ukázal borec nabízený jako protihodnota za odcizené kusovky z kádru komandy!

Solidní výkon podala zápůjčka Fíroňovič a to zejména před mačem, když si pásmem přeměřila postavení branky a vyžadovala na ledaři okamžité převrtání a posunutí brankové konstrukce, což se opravdu vyplatilo, když ji soupeř téměř desetkrát orazítkoval!

Ne s každým, kdo se jakžtakž udrží na bruslích, se fotí hvězdy KAHL, ale v případě borce z dálného severu , jsme rádi udělali výjimku!

Do listiny střelců se konečně zapsal i elitní střelec a létající šachista v jedné osobě, Jankovcovič, což se na divokou kartu nominováné taneční uložence, Volfíkovičovi, oproti očekávání politbyra bohužel nepodařilo.

Půlnoční svačinka nemohla opět chybět.

ЦСКА пр. Kолофантам 5 : 15

Расстановка команды ЦСКА:
Фиронь - Кройц, Фишер - Mайор, Фронк - Йиранек, Гумл, Пелей - Янковец, Блажзк, Палацкий - Волфик, Шкyлтeти, Шустр

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гумл, Блажзк, Янковец, Шкyлтeти, Шустр

Дядя Ваня