Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Listopad 2015

Mама, тата и Ема!

26. listopadu 2015 v 12:39 | Мама, тата и Ема!
Да!

Tak nějak bude nejspíš začínat připravovaný slabikář pro v azbuce zatím ještě negramotné mladé málčiky kádru komandy CSKA!

Ema má mámu.
Ema má ale i tátu.
Ema se má!
Táta hraje totiž hokej za CSKA.
Ema je ještě malá, hodně malá, maso zatím nesolí, zato táta to občas osolí Bestiím, ale to až jindy.
Tentokrát to za něj osolili jiní!
Táta byl pro mámu a Emu v bolnici!
Táta, máma a Ema se mají a k tomu jim srdečně blahopřeje komanda CSKA!


Z nejrůznějších důvodů prořídlé řady mužiků muselo politbyro komandy na poslední chvíli doplnit o cenné hokejové kusovky ze všech koutů chodské gubernie, ale i z imperialistického příhraniční, což lehkomyslnému soupeři zjevně zamotalo hlavu a vyrazilo vesla z dlaní a tak šli maladci okamžitě i do rychlého vedení, až na malé intermezzo, kdy se Bestie dostaly na pohled zoči-voči při stavu 3:3, jej již neopustili a stupňovaným úsilím vybojovali další z nekonečné řady slavných vítězství.

Výtečný výkon podal téměř neprůstřelný Mamulínovič a když i narychlo draftováné posily na předzápasovém bojovém rozdílení na politickovýchovné světnici konečně pochopily i hlavní principy taktik spálené země, kupředu zpátky ni krok a hlavně znič a rychle pryč, bylo jasné, že tentokrát Bestiím v zimním paláci pšenka tak jako na nekonečných kolofantských lánech zrovna nepokvete!

Střelecky se konečně chytil i seveřan Nutellajnen, k němuž se zejména pohybem připojil rtuťovitý Tomáškovič, pro nějž to byl ten den asi pátý zápas a přesto se dožadoval na ledaři knihy přání a stížností za to, že se nehraje i po půlnoci, jak je to v zemi, kde zítra znamená již předevčírem, zcela běžné!


Až z Brém gruzavikem dorazivší Zámečníkovič tentokráte rezignoval na obvyklé kudrlinky ve vlastním obranném pásmu a byl základem téměř neprostupnosti rudé obranné hráze.

Do listiny střelců se konečně zapsal i elitní snajper, létající dentista Patákovič, ale zlé jazyky tvrdí, že gólman soupeře potřebuje novou keramickou korunku a že prý tedy šajba skončila v kleci za opravdu záhadných okolností, přesto blahopřejeme!


ЦСКА против Бестыам 9:6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Гебгарт - Mайор, Замечник - Гойда, Шпирк ст., Шкyлтeти - Томашек, Кадлец, Нутеллайнен - Шпирк мл., Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Нутеллайнен 3, Кадлец 2, Патак, Шпирк ст., Шпирк мл., Гойда

Příštím mačem je opět Mistrovské el klásico proti rozjetým Kolofantům a to v pondělí od 21.30!

Дядя Ваня

Что делать с Нутеллoй?

18. listopadu 2015 v 16:56 | Дядя Ваня
Да! Co dělat s Nutellajnenem?


Takovou otázku si museli klást maladci komandy CSKA v pondělní večer, neboť onen severský jedinec se potkal s náramnou střeleckou formou a se svým parťákem, Tomáškem, který v rámci tréninku přiběhl s výstrojí na dvojkoláku pěšky, rozebrali soubor mužiků jako slimák svůj kalašnikov v rámci přípravy předvečer návštevy koncertu či sportovního zápolení!

Hned v průběhu prvního střídání vymetl, jako ještě několikrát v mači, růžek Mamulínovy svatyně a vyhnal z něj rodinku pavouků, která se již do takto nebezpečných míst zcela jistě nenavrátí!

Málčici tentokrát neměli proti posílenému soupeři pražádnou šanci na úspěch a v mači vlastně jen paběrkovali!

Jedno pozitimum by se však přece jen našlo!

V posledních mačích měla komanda vždy raketový nástup a s přibývajíncím časem ji většinou začal docházet dech, tentokrát to však bylo naopak a v závěru byli favorizovaní hosté z periferie dokonce překonáni, co se šajb ocitnutých za brankovou čarou týče!

Škoda, že Nutellajnen takto ostrými nepálil v mači proti Bestiím, do něhož byl na divokou kartu draftován do kádru rudé jízdy, ale jak po měření sil v mixzóně se skromností sobě vlastní dodal, jednalo se tentokrát o pouhopouhou náhodu!

Když se v závěru zapsal do listiny střelců i předseda JZD Mír, nejmladší z rodu Hamrů (rozuměj: nejstarší z rodu Špirků), Ludva Špirk, bylo jasné, že tentokrát to ze strany komandy žádný velký výsledkový vodvaz nebude, což se také i stalo!

ЦСКА пр. Kолофантам 5:13

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Штеинбрыкер, Фронк - Пайдар, Гумл, Патак - Гойда, Шпирк, Палацкий - Mайор, Янковец

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Пайдар 2, Шпирк, Гойда, Гумл

Příštím mačem je v následujícím týdnu el klásico s Bestiemi a to ve tředu od 21.15!

Дядя Ваня

Ox! День ветеранов.

12. listopadu 2015 v 21:06 | Дядя Ваня
Да! Na Den veteránů měla komanda k vítězství poměrně blízko, ale muselo by se hrát o půl hodiny méně, neboť v tu chvíli ještě vyhrávala 6:3, když těsně před tím srdnatým výkonem, nad nímž davy v zimním paláci nevěřícně kroutily hlavami, vedla 5:2, pak ale světskou slávou opojení topiči přestali náležitě přikládat pod kotlem křižníku Potěmkin a když se navíc zranil a z mače odstoupil rtuťovítý Kupčíkovič, najelo výše jmenované plavidlo po několika smrtících atacích Bestií na mělčinu.

Na Den veteránů zavzpomínala komanda v šatně na zakládající první pětku, z nichž v kádru zůstal vlastně již jen nehrající pamětník Kubrtovič. Zbytek pěrvoj pjaťorky se věnuje v Hubertusu šipkám...

Maladci se snažlili využít momentu překvapení, jímž se před necelým stoletím nechal opít i zatuchlý carský režim, totiž že velkou říjnovou realizoval proletariát raději z důvodu utajení teprve v listopadu, ale vzhledem k tomu, že v řadách soupeře byli dva zběhové, odchovanci ruské hokejové školy chodské gubernie, jimž byla tato informace známá, došlo v průběhu mače k rozkrytí této lsti!

Do not nehrálo burlakům ani mezinárodní antidopingové spiknutí proti čestným ruským sportovcům a bylo znát, že jim nebyla povolena obvyklá podpůrná dávka stalinových slz, na základě čehož jim došly ve finále mače síly, takže v závěru stačil v obraně tempu bruslařů soupeře již jen benjamínek Kreuzovič, což se muselo projevit i na závěrečném sčotu 12:6 ve prospěch bestiálního protivníka!

Antidopingoví komisaři moc dobře vědí, jak přibrzdit ruskou mašinu!

ЦСКА против Бестыам 6:12

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Гебгарт - Йиранек, Купчик, Пелей - Гойда, Шпирк, Палацкий - Янковец, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Шпирк 2, Гойда 2, Пелей, Купчик

A ještě smskový pozdrav od opory Kupčíkoviče:
Dekuji za zpravicku jsem pod praskama doberu prasky dam rehabko a pak se kdyztak domluvime dekuji a pozdravuj kluky budu tak zhruba14 dni se davat dohromady a rad vas kuci uvidim cus

No a jak to viděl kronikář Jirka "Homér" Vencl z Bestií?
To se dozvíš: ZDE!

Příštím mistrovským utkání kontinentální agrární hokejové ligy je el klasico proti Kolofantům a to již v pondělí od 21.30!

Дядя Ваня

Tактика Гнаткa победила...

3. listopadu 2015 v 20:37 | Дядя Ваня
Да! Hnátkova legendární taktika, pouze převedená z fotbalové na hokejovou, slavila proti nebývale kvalitou nabitým šikům družstevníků z periférie úspěch!


Politbyro CSKA původně počítalo se sestavou a tomu odpovídající taktikou vyšperkovanou zvučnými hokejovými jmény, ale ta, poté co si přečetla ve sportovní příloze kolchoznického věstníku, s čím se do klasického boje chce pustit soupeř, opustila ještě před vyplutím palubu křižníku Potěmkin ponechaného tedy svému hokejovému osudu.

Politruk komandy, jak je jeho dobrým zvykem, nepropadl panice a nehodil hned medvědobijku přes palubu do kalnýnch vod řeky Něvy, a původní taktiku jen lehce odšperkoval alá trenér Hnátek ze Slavoje Houslice.

Borce, většinou odchovance známé hokejové líhně U tří vrb, pro něž je přešlapování někde ve sférách scifi a vedení puku alespoň na vzdálenost dvou metrů nedosažitelný hokejový cíl, poučil, že v obraném pásmu nechce vidět pokusy o rozehrávku alá Židlický, ale pochvalně bude honorováno vyhození o mantinel prvním dotykem, v obranné činnost stačí bruslit s vytipovanými jedinci, Nutelajnenem a spol. a samozřejmostí je i skákání do střel a to nejlépe hrudníkem napřed a ostatní, že už možná přijde samo, což se kupodivu také i stalo.

Jako předzápasovou motivaci doporučilo vedení komandy sledovat na druhém propagandistickém kanále z Krkavčích hor dokument o velké vlastenecké válce, což na některé zejména mladší jedince zapůsobilo tak, že se ani nechtěli dostavit do šaten, protože prý nejsou ani zaminované!

Komanda si vzala slova vedení k srdci, před bojovou zástavou si brumendem připomněla Kaťušu a vyrazila do ofenzivy proti zkoprnělým šikům soupeře, který se od prvních chvil nedokázal vzpamatovat z ruského kola, které s nimi od počátku do konce, prováděla hokejově bezejmenná komanda, která šla okamžitě do vedení, jež si senzačně udržela až do závěru tradičního mače!

Střelecky se blýskla celá první formace mladých pušek zaznamenavší všech pět zásahů! Jen houšť a větší kapky!

Hnátkova taktika tedy nakonec slavila úspěch a tak se k půlnoci mohlo opulentně slavit!
Butěrbroty, milchšnite a pravé plzeňské z aldi u toho samozřejmě nemohly chybět!

ЦСКА пр. Kолофантам 5:4

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Янковец - Патак, Гумл, Пелей - Гойда, Шпирк, Палацкий - Фалоут

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Пелей 2, Гумл 2, Фалоут

Příštím mačem je v následujícím týdnu el klásico s Bestiemi, ale komu se stýská po borcích Kurkovi, Lenártovi a dalších bestiálních plejerech, může se s nimi jít sklounznout již zítra od 21.15!

Дядя Ваня