Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Září 2015

Ox! Заключительный казачок был очень быстрый!

24. září 2015 v 21:15 | Дядя Ваня
Terminologií oblíbené televizní soutěže Star Dance by se dalo říci, že s tempem závěrečného kozáčku, který zatancovali mužici na závěr již tradičního měření sil, bylo držet krok pro mátožné Bestie nad jejich aktuální síly!

Ano, zemětřesení v kabině Bestií po posledním prohraném zápase přineslo i nejednu personální změnu, takže jsme v řadách soupeře například marně vyhlíželi bitkaře Gájka a mnohé další.

Své ovoce v podobě výhry to však nepřineslo!

Bestie vsadily na ofenzivní kvalitu, ale i to bylo na namlsané mužiky málo.

Komanda šla do vedení a musela čelit nesmírné ofenzivní síle soupeře, který brzy překlopil výsledkový stav na svou stranu a dostával se až do tříbrankového vedení, pak ale přetransformoval hrající politruk útočné i obranné šiky, polil některé málčiky živou vodou z Jeniseje, povyprávěl mužikům něco o obléhání Leningradu a od té doby vše šlapalo jako pověsné rudé hodiny na věži chrámu Vasilije Blaženého a Bestie začaly se svým nemotorným dupákem ztrácet led pod kaňkama a když navíc nasadili mužici v poslední čtvrthodince již zmiňovaný kozáček, bylo Bestiím více než jasné, že do sprchy budou opět vstupovat bez vavřínových věnců.

Komanda tentokrát podala spolehlivý týmový výkon a vypiluje-li hru v obranné fázi, tzn. trochu aktivnější, vyšší a odvážnější bránění a nenechávání soupeři před Mamulínovou svatyní prostor na i čtyřnásobné doklepávání šajby, nemusela by příště již zase padnout ona pověstná desítka do dománcí klece!

Nejrásnější akcí byla pumelice do řůžku Fíroňovy klece z medvědobijky zástupce maďarské menčiny hrající ruský hokej v Chodské gubernii.


Jestli takhle budou jednou pálit žándáři na srbsko-maďarské hranici, tak se mají mimoevropští turisté opravdu na co těšit!

ЦСКА пр. Бэстыам 13:10

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Янковец - Йиранек, Купчик, Патак - Гойда, Шпирк, Палацкий - Кадлец, Гумл

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Шпирк 3, Палацкий, Гумл, Купчик 3, Гойда 3, Кадлец 2

Na příští týden si Bestie, asi proto, aby opět zažily slastnou chuť vítězství, domluvily slabšího soupeře, takže mužici mají volno na dovolenou na zotavenou, kterou mohou strávit na báze skákáním žabáků s plnou polní na Elbrus nebo jinou nenáročnou činností.

Na tuto sobotu od 21:45-23:00 hledají Mad Hogs málčiky na doplnění jejich prořídlých řad.

Měl -li by někdo zájem, nechť se neprodleně ozve.

Dalším mačem je tedy pondělí, 5. 10. 2015, od 21.30 klasické měření aktuálních sil s Kolofanty!

Na sobotu, 3. 10. 2015 zve Mamulín Mamulínovič na berana a sud do Třebnic!

No a jak to viděl kronikář Jirka "Homér" Vencl z Bestií, který byl hrou mužiků tak rozhozen, že ani nestačil pořádně počítat.
Komanda to má naštěstí díky kalibrovanému sčotu o něco přesnější!: ZDE!

Дядя Ваня

Kрейсер Потемкин поймал на третий степпинг!

17. září 2015 v 21:18 | Дядя Ваня
Да! Až na třetí našlápnutí chytil křižník Potěmkin, tentokrát již s pravými, nikoliv pouze namalovanými motory a v závěru mače tak mohla jeho osádka vyhodit své medvědobijky ke kopuli zimního paláce na znamení dalšího slavného vítězství!

Do boje vlétla první lajna omlazená a okysličená o mladičké pravé křidélko jako pověstný vichr z hor a sevřela svého soupeře do mrazivého objetí jako ona pověstná sibiřská medvědice, jíž někdo těsně před nosem vyfoukne čerstvou strouhanku a soupeř tak nestačil skákat do střel a od malčika k malčiku, ale hbitý Fíroň v brance předvádějící zákroky jak Hašan v dobách, kdy sbíral vezinovky jako na běžícím pásu, několik šajb mířících do jeho svatyně stačil odvrátit, ale na pumelici politruka komandy z mezikruží za popěvku písně "komandír geroj, geroj Čapájev byl vsjo vremja v pjeredi" byl již krátký, i když zlé jazyky tvrdí, že šajba nejméně třikrát skočila!

Pak se přelévalo těžiště boje od branky k brance a skóre se měnilo jako na horské dráze o Matějské pouti a zastavilo se na magických 10 ku 10, když borci komandy přiložily pořádně pod kotlem, zařadili vyšší tedy druhý rychlostní stupeň, na což nezvykle krotké Bestie již nedokázaly reagovat a tak jim malčiky výsledkově odskočili na konečných 14:10.

Základem úspěchu byl opět skvělý výkon kunolapa Mamulínoviče a moderní ofenzivní pojetí hry obrany ze strany nováčka v rudém dresu CSKA Milana Kupčíkoviče!

Nejlepší individuální akci předvedl Gojda, kdy si povodil Fíroně v brankovišti jako Josef Skupa Hurvínka a nezištně předložil šajbu Špirkovičovi, který mohl již jen uklidit šajbu do klece!

Ale že to byla fuška!

Nejkrásnější kolektivní souhru alá pěrvaja pjaťorka osmdesátých let předvedly však Bestie, když na jeden dotek povozily na kolotoči malčiky a následně skórovaly do po vyšachování prázdné svatyně!

ЦСКА пр. Бэстыам 14:10

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Пайдар, Янковец - Купчик - Mайор, Гумл, Пелей - Гойда, Шпирк, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Купчик 3, Mайор, Гумл 3, Пелей 3, Гойда 2, Шпирк 2

Příští mač je opět proti Bestiím 23. 09. 2015 od 21.15 v Karpem areně.

Na sobotu, 3. 10. 2015 zve Mamulín Mamulínovič na berana a sud do Třebnic!

No a jak to viděl kronikář Jirka "Homér" Vencl z Bestií?: ZDE!

Дядя Ваня

Mальчики не держали yверенный старт!

10. září 2015 v 19:34 | Дядя Ваня
Да! Málčiky CSKA solidní začátek mače neudrželi a loďky proti proudu Volhy vzhledem k tomu, že jim v závěru došly síly, až do cíle nedotáhli!

Prořídlá komanda z důvodu dovolených a řádících nemocí jako sibiřská zimnice apod. nastoupila do mače se dvěma útoky a dvěma obranami.

Mužici začali více než skvěle a šli díky celoplošnému hokeji do vedení 2:0 a pak ještě 3:1, pak se opět nevyvarovali zbytečných ošipek a lehce inkasovali a v závěru, kdy se zcela zřekli pohybu, neboť někteří jedinci přetahovali nepřiměřeně svá střídání, stali se lehkou kořistí výkon navyšujících Bestií.

Mamulín opět lapal jakoby v ochozech stála nejmenovaná rozhodčí!

Stinnou stránkou byla snad jen v závěru zbytečná, místy až zdraví nebezpečná, agresivita některých jedinců soupeře za již rozhodnutého stavu, ale to si musí přebrat v hlavě každý sám!

Příštím mačem je opět měření sil se stejným soupeřem na stejném místě ve stejném čase!

Зверя против ЦСКА 11:6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Пайдар - Mайор, Янковец - Йиранек, Фалоут, Патак - Кужзлка, Малцер, Палацкий

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Йиранек 2, Фалоут, Кужзлка, Малцер, Палацкий

Дядя Ваня

Ox! Пара друзей, которые только то, что они могут сделать для того, чтобы принять... (...teda alespoň podle googlu!)

6. září 2015 v 13:38 | Дядя Ваня
Да! Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít...

Nový seriál Parta brusiče Karhana či Nejmladší z rodu Hamrů po třiceti letech? Ne tak to se skutečně mýlíte. To si jen borci komandy oblékli slušivé úbory nafasované na báze na úpatí Piku komunisma a přiložili ruku k dílu!

Větší množství než pár se pokusilo povolat vedení komandy, aby mohlo vyjít vstříc spřátelené firmě a generálnímu sponzorovi turnajů o samovar, firmě Dotiko a to hlavně jejímu apelu na pomoc při zajištění pořadatelství koncertu Michala Davida a následné rozborce aparatury a celého pódia.
Těch, co na výzvu aktivně reagovalo, bylo ale opravdu jen pár.

Po třech letech opět spolu! Jenom oporu SG, Láďu Motorku, vystřídal létající dentista Patákovič!

Balšoja sabáka patří tedy Kubrtovičovi, Patákovičovi a Fišerovičovi.

My tři a čas...

I s jejich pomocí a přiloženou rukou k dílu ze strany staré gardy Jiskry Domažlice mohl být před třetí hodinou ranní ohlášen fajront a mohlo se spěchat do hajan.

Pevně doufáme, že nám a hlavně našemu turnaji zachová vedení firmy Dotiko nadále přízeň!

Дядя Ваня

Pебята неначали сезон самого наилучшего!

3. září 2015 v 21:51 | Дядя Ваня
Да! Malčici nezačali sezónu úplně nejlépe, ale každý bystrý statistik a nesklerotický pamětník minulého roku má ještě v živé paměti loňský úvodní výprask od stejného soupeře v poměru 0:10!

Nutno však dodat, že veliký podíl na tom, že maladci neobdželi dvojnásobný počet branek, měl známý strážce rudé svatyně a kunobijec v jedné osobě, Mamulín Mamulínovič, který celý večer čaroval!

Je jasné, že byl řádně odpočatý.

Před kamárádem z nejmenované banky se totiž zmínil o svém koníčku a sice lovu kun a ten mu obratem doporučil, že v Chorvatsku jich bude mít za pár korun tolik, že je ani nespočítá!

Komanda nastoupila zatím ne v plné zbroji, neboť elitní střelce ještě nechala na dovolené na zotavenou a motivované šiky soupeře se pokusí si podmanit jindy v průběhu tohoto měsíce, kdy ji čekají ještě tři těžké zápasy se stejnojmenným soupeřem!

Šiky burlaků okysličily dvě kusovky pozvané na divokou kartu.

Solidní výkon jako vždy podal starý známý z kádru Kolofantů, Kadlecovič a obdobně si počínala i do budoucna možná posila komandy, kterou ulovil elitní nosič Malzerovič do svého vědra, když tahal vodu z Jeniseje, Pepa Kuželkovič.

Maladci šli překvapivě do vedení 1:0 a pak ještě 2:1, ale když viděli vyplašené Gájkovy oči, trochu polevili, čehož využil soupeř k otočení kormidla dějin na svou stranu, na což málčiky již nenašli žádný další recept a v závěru navíc po hrubých chybách zbytečně inkasovali, ale přesto se zrodil celkem přijatelný výsledek 12:7 ve prospěch rozehranějšího a zkušenějšího soupeře!

K zajímavým okamžikům patřilo i to, že hned v prvním mači se podařilo skórovat elitnímu snajprovi od modré, Fišerovičovi, ačkoliv se mu to nepodařilo celý minulý ročník!

Je pravda, že malinko to kalí ta skutečnost, že zamířil bohužel do vlastní klece!

Společné foto z FB Bestií.

Зверя против ЦСКА 12:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Янковец - Йиранек, Гумл, Пелей - Патак, Малцер, Палацкий - Кадлец, Кужзлка

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Кужзлка, Йиранек 2, Малцер 2, Гумл 2

Příští akcí je pořadatelství a rozborka aparatury Michala Davida, jehož koncert pořádá komandy spřátelená firma Dotiko, která je již neodmyslitelným generálním sponzorem turnaje o samovar!
Akce proběhne již tuto sobotu!


Дядя Ваня

Результаты 2014/15:
ЦСКА пр. Бэстыам 0:10!
ЦСКА пр.Фермерaм 4:6
ЦСКА пр. Бэстыам 5:11
ЦСКА пр. Фермерaм 7:6
ЦСКА пр. Бэстыам 8:10
ЦСКА пр. Kолофантам 10:10
ЦСКА пр. Бэстыам 9:8
ЦСКА пр. Kолофантам 16:6
ЦСКА пр. Бэстыам 11:5
ЦСКА пр. Kолофантам 8:5
ЦСКА пр. Бэстыам 8:4
ЦСКА пр. Kолофантам 7:12
ЦСКА пр. Бэстыам 2:15
ЦСКА пр.Kолофантам 10:10
ЦСКА пр. Бэстыам 13:4
ЦСКА пр. Kолофантам 10:13
ЦСКА пр. Бэстыам 2:4
ЦСКА пр. Kолофантам 8:8
ЦСКА пр. Бэстыам 12:6
ЦСКА пр. Kолофантам 6:10
ЦСКА пр. Бэстыам 4:8
ЦСКА пр. Kолофантам 15:5
ЦСКА пр. Бэстыам12:7
ЦСКА пр. Kолофантам 3:6
ЦСКА пр. Бэстыам 5:4
ЦСКА пр.Mед Гогс 10:5
ЦСКА пр. Kолофантам 3:9
ЦСКА пр. Бэстыам 4:7
ЦСКА пр. Kолофантам 11:7
ЦСКА пр. Бэстыам 5:7
ЦСКА пр. Kолофантам 2:8
ЦСКА пр. Вальдкрайбург 7:9
ЦСКА пр. Бэстыам 1:13
ЦСКА пр. Kолофантам 2:4
ЦСКА пр.Mед Гогс 8:0
ЦСКА пр.Фан Клуб 3:4
ЦСКА пр. Бэстыам 1:5

Kоманда ЦСКА 2014/15 (матч, шайбы):
Бомбалa 7/3
Брож 11/-
Червены 4/1
Bлчек
Boлфик 13/6
Гайек 4/10
Гойда 25/44
Гумл 15/15
Замечник 9/1
Йиранек 23/17
Кройц 28/14
Mайор 37/7
Малцер 8/11
Палацкий 17/12
Патак 30/11
Пелей 28/17
Пелнарж 4/-
Фалоут 29/27
Фишер 24/-
Фронк 18/5
Шкyлтeти 11/10
Шпирк 18/15
Янковец 23/8

Bpaтаpи (матч, шайбы):
Брож 28/197
Гойда 7/62
Коуржил 1/8

Гостья (матч, шайбы):
Гебгарт 3
Ширер 1
Геинрих 6/-
Кунс 4/4
Клинг 8/5
Пайдар 7/5
Томашек 1/-
Нутеллайнен 1/1
Кадлец 2/-

Асталош 1/1