Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Ox! Баварский гризли стряхнул с себя Cибирского медведя!

29. března 2015 v 16:06 | Дядя Ваня
Да! Bavorský grizzly se na poslední chvíli vymanil s ukrutného sevření sibiřské medvědice a dokázal tak otočit výsledkové kolo dějin na svou stranu, zpátky ni krok!

Pár snímečků létajícího šachisty: ZDE!


Ale postupně, neboť domluvení měření sil se soupeřem až ze Západního Německa, předcházela mravenčí diplomatická práce celého vedení politbyra ÚV CSKA.


Celý sobotní večer se nesl ve znamení přípravy na Velký mezinárodní turnaj o pravý ruský samovar a tak mohli diváci v Zimním paláci shlédnout dvouduel, v němž se představili hned tři kandidáti na možného vítěze celého turnaje, CSKA a ve vzájemném souboji Bestie a Had Hogs.


Nutno podotknout, že před těmito napínavými mači proběhlo finále jedné bezvýznamné regionální nižší soutěže a to téměř bez zájmu světových sportovních agentur, jako jsou Murzylka, Vesjolije kartinky, Helou Hejsa Hurá apod.

Vlastnímu měření svalů bavorského grizzlyho a sibiřské medvědice předcházel určitý mediální šum a teprve později se ukázalo, že byl tak trochu záměrný, neboť vedení komandy chtělo vyzkoušet před turnajem i morálně volní vlastnosti svých oveček.

Ne náhodou se tedy do mediálního prostoru dostala informace o tom, že na Chodsko zavítá vítěz Oberligy, HC Löwen Waldkraiburg, který si v přípravě poradil i s Klatovami a srdnatě vzdoroval i Motoru ČB!

Do chodské metropole však zavítal také vítěz, i když amaterské ligy, HC Grizzlys Waldkraiburg, o čemž však neměli mužici komandy ani tušení.

Napětí před mačem, které by se zejména v kabině burlaků dalo krájet, umocnil i fakt, že první, co zahlédli maladci na parkovišti před Karpem Arénou, byly mikrobusy soupeře zapůjčené od profesionálního účastníka Bayernligy, takže krásou nechtěného byla iluze, že konečně změří komanda své síly i s profíky, téměř dokonalá.

Napjatou atmosféru v "Zimním paláci" před mačem, která by se dala krájet nasaj: ZDE!

Nemalé úsilí museli vynaložit pochopové cska na parkovišti, aby odchytávali burlaky, kteří se tuto situaci snažili zachránit útěkem, resp. újezdem, zde však přišly vhod autobotičky, které bezúplatně zapůjčil pauzírující elitní střelec mající onen večer službu, Volfíkovič!

Nejvíce práce měl však psycholog komandy s mladičkým nosičem vody, Malzerovičem, který se snažil zachránit svůj život a čest ještě při rozbruslení úprkem přes strojovnu v přestrojení za rolbaře!

V hale byl však poznán a odlapen, neboť rolbaři normálně v bruslých a výstroji do práce nechodí, jak se onen mladík snažil vysvětlit lámanou ruštinou ochrance stadiónu!

No a to bylo před mačem strachu!

Vzhledem k tomu, že komanda o víkendech pro různá pracovní, sportovní a jiná vytížení nehraje, muselo její vedení doplnit kádr o několik borců a právem vsadilo i na hokejového fantoma haly, kterého však nikdo nezná, neví, jak se jmenuje a ani kde bydlí.

Ví se jen, že má proklatě rychlé ruce a hokej už asi někdy hrával!

Pátrači CSKA se dali do práce a začali hned výslechem zaměstnanců Zimního paláce.

"Popis by odpovídal, tomu borci, co sem jezdívá s autem s finskou poznávací značkou, i když kolega zde prý viděl i sobí spřežení, ale to je bez záruky, protože byl docela píchlej", vyprávěl ledař a dost tajemně se při tom tvářil.

"Vystopí, před halou se ohlédne směrem na sever, namaže si krajíc a zapije finskou vodkou a pak teprve sahá na kliku Zimního paláce."

"Říkáte maže krajíc", podotýká pátrač KGB,
"A můžete mi říct čím?"

"No taková ta kulatá dózička, jako ud nutelly nebo tak něco".

"Nutellajnen, to bude Nutellajnen", ševelí zmateně důstojník KGB a už volá pokyny svým stopařům:

"Najít, přemluvit a ať si klidně s sebou vezme kamarády, protože si myslím, že grizzly bude řádně kousat a škrábat!"

V Zimním páláci už to vřelo, DJ-časoměřič vsadil na osvědčené pecky Kabátů a to přivádělo diváku téměř až k transu.

A na buly už proti sobě nastoupili zástupci medvědů, bavorského a sibiřského, Berousek by měl jistě radost, ale ten naštěstí v hledišti chyběl, jinak by zcela jistě začal s odchytem "divé zvěře".

K úžasu všech se první tóny urputného mače hrají podle ruských not a to tak vehementně, že se komanda dostává do vedení 5:2, na což reagují zástupci země Oktoberfestu a bílých klobás, zvýšenou agresivitou a výměnou gólmanů.

Od této doby se hra začíná vyrovnávat a Bavoři se dotávají na výsledkový dostřel dokonce i v oslabení.

Defenziva komandy pod ukrutným tlakem začíná kupit chyby v rozehrávce, které soupeř nekompromisně trestá.

Málo platné, že politruk komandy upozorňoval své svěřence na borce soupeře s číslem 68, který nasázel soupeři v uplynulé sezóně téměř stejný počet branek, jako má na svém dresu, jeho razantní střela golfovým úderem, na níž nejsou borci KAHL zvyklý, si hledá cestu do sítě pozorného Mamulínoviče několikrát, což je také základem vítězství soupeře poměrem 7:9.

Nutno dodat, že bez výše uvedených posil by toto početní vyjádření zápasu nebylo myslitelné a patří jim velký dík.

Velkou porci práce odvedli Kadlec, svou rychlosti a vytříbenou florbalovou technikou, "motorová myš" Tomášek, jež odehrál před tím zápas za Staňkov, patřil pak k nejlepším hráčům sborné, tlačil rolbu při úpravě ledu, aby se ušetřiulo trochu nafty a to dle jeho slov ještě šetřil síly na neděli, kde nastoupí postupně za dorost, C, B, a A-tým Kolofantů a pak si ještě půjde konečně v klidu zaběhat!

Největší porci na svá bedra však vzal málomluvný a tajemný Nutellajnen, je třeba mu za to ještě poděkovat a domluvit případnou další účast v řadách komandy!

Politruk proto vybíhá na parkoviště, ale místo, kde jeho povoz údajně parkoval, je bohužel již prázdné, letmý pohled na zem, kde leží nějaká hromádka!

Co to může jen být?

To snad ne!

Sobí trus, no a vo tom to je!

Bude mít komanda ještě letos možnost radovat se po vítězném zápase?

ЦСКА пр. Вальдкрайбург 7:9

Расстановка команды ЦСКА:
Брож- Пелнарж, Янковец - Замечник, Фишер - Кадлец, Гумл, Пелей - Томашек, Малцер, Нутеллайнен - Mайор, Пайдар, Палацкий

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гумл 2, Малцер, Нутеллайнен, Замечник, Пелей, Пайдар

Судя:
Павлинa Урбанкова, Ота Мартинец, Вацлав Петржик

Příští akcí je předposlední přípravné utkání před Dotiko Cupem a to ve středu od 21.15 proti Bestiím, které ve druhém nočním zápase porazily Mad Hogs poměrem 8:2 a pasovaly se tak do role černého koně turnaje!

Дядя Ваня
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama