Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Březen 2015

Ox! Баварский гризли стряхнул с себя Cибирского медведя!

29. března 2015 v 16:06 | Дядя Ваня
Да! Bavorský grizzly se na poslední chvíli vymanil s ukrutného sevření sibiřské medvědice a dokázal tak otočit výsledkové kolo dějin na svou stranu, zpátky ni krok!

Pár snímečků létajícího šachisty: ZDE!


Ale postupně, neboť domluvení měření sil se soupeřem až ze Západního Německa, předcházela mravenčí diplomatická práce celého vedení politbyra ÚV CSKA.


Celý sobotní večer se nesl ve znamení přípravy na Velký mezinárodní turnaj o pravý ruský samovar a tak mohli diváci v Zimním paláci shlédnout dvouduel, v němž se představili hned tři kandidáti na možného vítěze celého turnaje, CSKA a ve vzájemném souboji Bestie a Had Hogs.


Nutno podotknout, že před těmito napínavými mači proběhlo finále jedné bezvýznamné regionální nižší soutěže a to téměř bez zájmu světových sportovních agentur, jako jsou Murzylka, Vesjolije kartinky, Helou Hejsa Hurá apod.

Vlastnímu měření svalů bavorského grizzlyho a sibiřské medvědice předcházel určitý mediální šum a teprve později se ukázalo, že byl tak trochu záměrný, neboť vedení komandy chtělo vyzkoušet před turnajem i morálně volní vlastnosti svých oveček.

Ne náhodou se tedy do mediálního prostoru dostala informace o tom, že na Chodsko zavítá vítěz Oberligy, HC Löwen Waldkraiburg, který si v přípravě poradil i s Klatovami a srdnatě vzdoroval i Motoru ČB!

Do chodské metropole však zavítal také vítěz, i když amaterské ligy, HC Grizzlys Waldkraiburg, o čemž však neměli mužici komandy ani tušení.

Napětí před mačem, které by se zejména v kabině burlaků dalo krájet, umocnil i fakt, že první, co zahlédli maladci na parkovišti před Karpem Arénou, byly mikrobusy soupeře zapůjčené od profesionálního účastníka Bayernligy, takže krásou nechtěného byla iluze, že konečně změří komanda své síly i s profíky, téměř dokonalá.

Napjatou atmosféru v "Zimním paláci" před mačem, která by se dala krájet nasaj: ZDE!

Nemalé úsilí museli vynaložit pochopové cska na parkovišti, aby odchytávali burlaky, kteří se tuto situaci snažili zachránit útěkem, resp. újezdem, zde však přišly vhod autobotičky, které bezúplatně zapůjčil pauzírující elitní střelec mající onen večer službu, Volfíkovič!

Nejvíce práce měl však psycholog komandy s mladičkým nosičem vody, Malzerovičem, který se snažil zachránit svůj život a čest ještě při rozbruslení úprkem přes strojovnu v přestrojení za rolbaře!

V hale byl však poznán a odlapen, neboť rolbaři normálně v bruslých a výstroji do práce nechodí, jak se onen mladík snažil vysvětlit lámanou ruštinou ochrance stadiónu!

No a to bylo před mačem strachu!

Vzhledem k tomu, že komanda o víkendech pro různá pracovní, sportovní a jiná vytížení nehraje, muselo její vedení doplnit kádr o několik borců a právem vsadilo i na hokejového fantoma haly, kterého však nikdo nezná, neví, jak se jmenuje a ani kde bydlí.

Ví se jen, že má proklatě rychlé ruce a hokej už asi někdy hrával!

Pátrači CSKA se dali do práce a začali hned výslechem zaměstnanců Zimního paláce.

"Popis by odpovídal, tomu borci, co sem jezdívá s autem s finskou poznávací značkou, i když kolega zde prý viděl i sobí spřežení, ale to je bez záruky, protože byl docela píchlej", vyprávěl ledař a dost tajemně se při tom tvářil.

"Vystopí, před halou se ohlédne směrem na sever, namaže si krajíc a zapije finskou vodkou a pak teprve sahá na kliku Zimního paláce."

"Říkáte maže krajíc", podotýká pátrač KGB,
"A můžete mi říct čím?"

"No taková ta kulatá dózička, jako ud nutelly nebo tak něco".

"Nutellajnen, to bude Nutellajnen", ševelí zmateně důstojník KGB a už volá pokyny svým stopařům:

"Najít, přemluvit a ať si klidně s sebou vezme kamarády, protože si myslím, že grizzly bude řádně kousat a škrábat!"

V Zimním páláci už to vřelo, DJ-časoměřič vsadil na osvědčené pecky Kabátů a to přivádělo diváku téměř až k transu.

A na buly už proti sobě nastoupili zástupci medvědů, bavorského a sibiřského, Berousek by měl jistě radost, ale ten naštěstí v hledišti chyběl, jinak by zcela jistě začal s odchytem "divé zvěře".

K úžasu všech se první tóny urputného mače hrají podle ruských not a to tak vehementně, že se komanda dostává do vedení 5:2, na což reagují zástupci země Oktoberfestu a bílých klobás, zvýšenou agresivitou a výměnou gólmanů.

Od této doby se hra začíná vyrovnávat a Bavoři se dotávají na výsledkový dostřel dokonce i v oslabení.

Defenziva komandy pod ukrutným tlakem začíná kupit chyby v rozehrávce, které soupeř nekompromisně trestá.

Málo platné, že politruk komandy upozorňoval své svěřence na borce soupeře s číslem 68, který nasázel soupeři v uplynulé sezóně téměř stejný počet branek, jako má na svém dresu, jeho razantní střela golfovým úderem, na níž nejsou borci KAHL zvyklý, si hledá cestu do sítě pozorného Mamulínoviče několikrát, což je také základem vítězství soupeře poměrem 7:9.

Nutno dodat, že bez výše uvedených posil by toto početní vyjádření zápasu nebylo myslitelné a patří jim velký dík.

Velkou porci práce odvedli Kadlec, svou rychlosti a vytříbenou florbalovou technikou, "motorová myš" Tomášek, jež odehrál před tím zápas za Staňkov, patřil pak k nejlepším hráčům sborné, tlačil rolbu při úpravě ledu, aby se ušetřiulo trochu nafty a to dle jeho slov ještě šetřil síly na neděli, kde nastoupí postupně za dorost, C, B, a A-tým Kolofantů a pak si ještě půjde konečně v klidu zaběhat!

Největší porci na svá bedra však vzal málomluvný a tajemný Nutellajnen, je třeba mu za to ještě poděkovat a domluvit případnou další účast v řadách komandy!

Politruk proto vybíhá na parkoviště, ale místo, kde jeho povoz údajně parkoval, je bohužel již prázdné, letmý pohled na zem, kde leží nějaká hromádka!

Co to může jen být?

To snad ne!

Sobí trus, no a vo tom to je!

Bude mít komanda ještě letos možnost radovat se po vítězném zápase?

ЦСКА пр. Вальдкрайбург 7:9

Расстановка команды ЦСКА:
Брож- Пелнарж, Янковец - Замечник, Фишер - Кадлец, Гумл, Пелей - Томашек, Малцер, Нутеллайнен - Mайор, Пайдар, Палацкий

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гумл 2, Малцер, Нутеллайнен, Замечник, Пелей, Пайдар

Судя:
Павлинa Урбанкова, Ота Мартинец, Вацлав Петржик

Příští akcí je předposlední přípravné utkání před Dotiko Cupem a to ve středu od 21.15 proti Bestiím, které ve druhém nočním zápase porazily Mad Hogs poměrem 8:2 a pasovaly se tak do role černého koně turnaje!

Дядя Ваня

Kрейсер Аврора побежал на берег...

24. března 2015 v 20:34 | Дядя Ваня
Да! Škuner s Kolofanty nahnal osádku křižníku Aurora na mělčinu!

Tentokrát málčiky okolo jednorukého ostrostřelce Fišeroviče proti rozjetým Kolofantům na body nedosáhli!

Ale povedlo se to až ve třetím dějství srdnatého mače, neboť v předchozích dvou maladci početní přesile borci Staňkova nabitému kádru Kolofantů vzdorovali a po ledě lítali opravdu jako pověstné ruský migy, jak si také v zájmu motivace zaspívali v kabině před mačem, ale po druhé přestávce připomínali již více než migy spíše létající Tleskačovo kolo bez řetězu a vrtule, čehož naplno využili kouzelníci s černou gumou z nedaleké periferie.

Nutno dodat, že do vedení šli mužici chytrou brankou Faloutoviče hned v prvním střídání a první dějství končilo přerkvapivě remizou 1:1, přičemž burlaci přežili i početní oslabení za faul Fronkoviče.

I konec druhé třetiny nevěstil nic tragického a poměr zabróšených šajb 2:4 nebyl nijak ohromující, ale v poslední třetině dojela komanda na svou starou bolest, liknavost až bohorovnost v rozehrávce, kde body za krásu sbíral zejména navrátilec do sestavy Zámečníkovič, ale bohužel jenom za krásu.

V závěru svítil na ukazateli výsledek 2:8, který byl po výkonu v závěru ještě hodně milosrdný k borcům s bundoškami barvy krve světového proletariátu.

Solidní výkon, který zabránil totálnímu debaklu, podal v kleci draftovaný Kouřilovič, kterého Bestie nabízejí výměnou za ukradené borce z řad komandy, Gájka a Steinbrückneroviče!

Otočit kolo dějin kupředu, zpátky ni krok, se tentokrát vyznavačům ruské hokejové školy nepodařilo!

Příští možnost k tomu mají tito borci již v sobotu, kdy se na druhou stranu barikády postaví vítězové Oberligy z Waldkraiburgu a kdy se zároveň budou prověřovat nové posily pro kvapem se blížící turnaj, Nutelajnenovič, Kulhánkovič a další!

ЦСКА пр. Kолофантам 2:8

Расстановка команды ЦСКА:
Коуржил - Кройц, Фишер - Mайор, Фронк - Фалоут, Гумл, Палацкий - Янковец, Замечник, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Фалоут, Гумл

Příštím mačem je zápas proti Waldkraiburgu a to v sobotu, 28. 03. 2015, 19:15 - 20:45!

Дядя Ваня

Oшибкaми были собраны команде три очка.

19. března 2015 v 21:10 | Дядя Ваня
Да! Chyby v zakládání útoku a kontrole kotouče stály komandu minimálně tři body!

Napjatou atmosféru v "Zimním paláci", která by se dala krájet nasaj: ZDE!

Svižný hokej se hrál v potemnělé Karpem Aréně a dlouho si Bestie jako oko v hlavě hlídaly jednobrankové vedení, ale postupně odskočily opět po naivních chybách v obranném pásmu mužiků na rozdíl až čtyř branek, což samozřejmě pro mužiky neznamenalo, že by měli zahodit medvědobijky do žita a tak se v mohutném finiši trochu přibržděném malým zraněním spolehlivého obránce Brožoviče a jeho začleněním do útočných vozeb dostali na dvoušajbový dohled a uhráli ještě přijatelný výsledek 5:7.

Jak ale říkámě my, germanisté, zájčiky se budou sčítať posle ochoty a tou bude Bojšoj meždunárodnyj a vo tom to tak nějak je!

Půlnoční zátiší s piquínem a zlatým krkem, to se to pak dumá o hokeji!

V mači několikrát vzplály emoce, ale to tak nějak k vrcholnému mezinárodnímu hokeji patří, neboť ruský hokej je sice rychlý a tvrdý a naproti tomu hokej evropský produkovaný Bestiemi je tvrdý, ale rychlý, takže si jednotlivé styly a aktéři nemají moc co vyčítat!

Před mačem našli málčiky v kabině krásné padárky v podobě baterie plechovkových zlatých krků, za což touto cestou neznámé ctitelce děkují!

V řádách Bestií se k překvapení vedení burlaků objevil i její kmenový hráč Steinbrückerovič, což bylo opravdu nemilé překvapení a dokazuje to jen fakt, že Bestie neponechávají nic náhodě a jejich scouting běží před turnajem na plné obrátky.

Naštěstí má komanda už podobnou trpkou zkušenost se známým převlíkačem kabátů, přeběhlíkem Gájkem.

V době války by se oba případy dezerce řešily zastřelením, ale že máme len hen ten mier, tedy zatím!


ЦСКА пр. Бэстыам 5:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Брож, Янковец - Mайор, Фронк - Фалоут, Гумл, Пелей -Гойда, Кройц Палацкий - Йиранек, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гойда, Палацкий, Гумл, Янковец, Фронк


A jak vše viděl kronikář Bestií svými růžovými brýlemi mámení si můžeš přečíst: ZDE!

Dalšími akcemi závěrečné fáze přípravy na turnaj o samovar budou:

- Doplnění herního tréninku Mad Hogs pro málčiky, kteří nemohou nastoupit do ostrých bojů v týdnu:
22.03.2015 12:15:00 - 13:30:00 Mad Hogs

- Mistrovské utkání KAHL:
23.03.2015 21:30:00 - 23:00:00 CSKA+ Kolofant Boys

- V jednání je mač s amaterským hokejovým mužstvem ze Západního Německa:
28.03.2015 19:15:00 - 20:45:00 p. Čech

- Eventuelní doplnění šiků bratrských Divokých prasat:
28.03.2015 21:00:00 - 22:30:00 Bestie Boys + Mad Hogs

- Mistrovské utkání KAHL:
01.04.2015 21:15:00 - 22:45:00 CSKA+ Bestie Boys

Дядя Ваня

Ox! Полный отказ!!!

15. března 2015 v 19:21 | Дядя Ваня
Да! Totální selhání v době, kdy se verstovými kroky blíží den D, vyvrcholení Inkontinentální agrární hokejové ligy, vysněný pátý jubilejní Velký mezinárodní hokejový turnaj Dotiko o pravý ruský samovar a vedení komandy už netrpělivě obchází různá sportovní kolbiště a s bumáškou v ruce a ohněm v srdci si poznamenává ideální složení útočných i obranných vozeb sborné komandy!

Z uplynulého víkendu má však smíšené pocity, neboť zatímco mužici rozehrávající se v nižších bezvýznamných soutěžích, Škultétovič, Volfíkovič a Špirkovič jsou chloubou a tahouny svých mužstev a souputníků, což dokazovali právě o prošlém víkendu, hvězdy sborné komandy a postrach KAHL v přípravném mači s Divokými prasaty z přeshraniční kapitalistické periferie v sobotním podvečeru zcela vyhořely, téměř jako palivo v černobylské elektrárně, a utržily tak i těžkou ránu na herním sebevědomí, z níž vzpamatovat a otřepat se během necelého měsíce, který zbývá do turnaje turnajů, bude nad míru nelehké!

Možnost k tomu však je a to hned ve středu proti Bestiím, které si hravě poradily v přípravě se slaboučkými a odevzdanými Pantery, účastníky DNHL.

Tento zápas bude také jubilejní 30-tý mač komandy ve stávající hokejové sezóně!

Žlutí vs. Bílí 8:2, herní trénink Mad Hogs

Za bílé hambáře nastoupili mimo jiné Pelejovič, Bombalovič, Matzerovič, Pelejovič a politruk Ďáďa Váňa!


Video ze síně slávy CSKA: ZDE!

Informační video k turnaji: ZDE!

Organizační informace k turnaji: ZDE!


Zátiší s pohárem, samovarem a odpočívající sabákou....

Дядя Ваня

Kолофанти делают рябь на воде в регионе...

10. března 2015 v 21:08 | Дядя Ваня
Да! Kolofanti, tedy tentokrát přesněji řečeno borci Staňkova, silně čeří vody v krajském přeboru, ale na břehu Ladožského jezera najeli se svým škunerem na mělčinu, na níž je svým bojovným a oduševnělým výkonem nahnala osádka křižníku Aurora v dresech barvy rozkvetlých vlčích máků!

A není také divu, neboť u kormidla nebyl nikdo menší, než sportovec okresu, František "Dobrota" Škultétovič, který v noční Karpem aréně opět rozdával hokejovou radost plnými hrstmi a ukázal, že i dozadu se dá hrát poctivě a přitom víc než elegantně. Svým výkonem zastínil hvězdy soupeře Tomáška, Blackého, Hofmana, Nutelajnena aj. a byl také po právu vyhlášen první hvězdou večera.

František Dobrota, rodák z blízké vesnice...
...i když rodák ani ne z vesnice, natož z blízké, ale to by se jaksi nerýmovalo....

Kolofanti začali od podlahy a hned při prvním střídání po zemi propálili gólmana komandy, který asi očima ještě bloudil po hledišti a vyčkával příchod nějakého sponzora!


Maladci dorovnali, což se opakovalo do stavu 3:3, načež poprvé burlaci odskočili a vystříleli si náskok až pěti branek, který i přes drtivý závěr hokejových kouzelníků z periferie dokázali udržet a získali tak další cenný skalp věhlasného soupeře!

Skvělými zásahy, za něž by se nemusel stydět ani věhlasný sibiřský lovec Děrzu Uzala, se blýsli Gojdovič s Fronkovičem, jejichž trefy zcela jistě budou kandidovat na gól roku, ne-li tisíciletí!


Do varu přiváděla fanoušky precisní souhra druhé formace, která se v souladu se stanovami OS CSKA již pomalu začala blížit parametrům první pětky Sborné osmdesátých let a bylo-li by vidět nad oblaka střechou ledového paláce, jistě by se dal zahlédnout i šibalský úsměv spokojenosti trenéra Tichonova!

Nutno poukázat na to s jakou grácií hvězdy krajského přeboru trpkou porážku nesly a po nějaké hrubosti či oplácení nebylo ani vidu ani slechu.

A jak je možné, že výkon oproti dvěma posledním zápasům stoupl nejméně o 100 procent?

Odpověď našel občas i přemýšlivý Gojdovič, neboť placených utkání si komanda dostatečně necenila, ale vyplázne-li mladý mužik na dřevo ze zadní kapsy svých svátečních červených trenýrek vytaženou těžce vydřenou stopadesátirublovku, úplně jinak k vlastnímu mači přistupuje a za své vydělané děngy chce i řádnou porci muziky, no a vo tom to tak nějak je!

ЦСКА пр. Kолофантам 11:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Брож, Кройц - Mайор, Фронк - Гойда, Шкyлтeти, Палацкий - Йиранек, Гумл, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гойда 2, Кройц, Палацкий, Гумл 2, Йиранек 2, Фронк, Шкyлтeти 2

V sobotu se pět nahlášených jedinců účastní tréninkového mače Mad Hogs a příští středu skříží komanda své medvědobijky opět s Bestiemi!

Bonus: Politruk a Mamulín v akci!Дядя Ваня

Hа льду, пылаюли эмоции!

5. března 2015 v 21:28 | Дядя Ваня
Mimořádně esteticky silné motivační video zaslal málčik "Chára" Tiborko.
Choreo v něm obsažené možná komanda nacvičí jako úvodní ceremoniál Turnaje o samovar...


Да! Na ledě plály tentokrát emoce takovým způsobem, že se na některých místech tál led a nebylo možno tam bruslit.

Zbytečný emotivní náboj přinesli kupodivu ti, kteří se objevili poprvé, či se objevují zcela sporadicky, tedy párkrát za uherský rok, to že tak kazí zážitek z hokeje nejen soupeři, ale i vlastním hráčům je jim tak nějak jedno!

Zápas sponzorovaný sudí Urbánkovou a po jejím odstoupení pískaný s přehledem sudím Raškou začal mnohem lépe soupeř agresivní nátlakovou hrou, na niž skoprnělí maladci nedokázali reagovat herně ani nasazením a tak po hrubých a zbytečných chybách šel soupeř, jak už se stává pravidlem do vedení 3:0.

Maladci vykřesali jiskřičku naděje, kterou však hned z protiútoku v oslabení sfoukl soupeř.

Dojde situace opravdu tak daleko, že komanda stáhne americké málčiky z farmy?

Ve zbylých třetinách naštěstí hru komanda spřesnila a tak zabránila debaklu ještě příznivým skóre 4:7, když branky dali Palacký, Hojda, výstavní trefou Fronk a výtečný a agilní Kreuz, který jako jeden z mála snesl přísnější měřítka v řadách s dresy barvy vlčího máku!


Sponzorka naordinovala komandě tréninkové jednotky, které jsou však ve hrubém rozporu se stanovami OS CSKA, neboť trénují pouze netalentovaní a naproti tomu talentovaní odchovanci hokejové akedemie U tří vrb a podobných institucí nenechají zkalit svůj vytříbený styl nejapnými tréninkovými jednotkami, vždyť ani sibiřská medvědice by si také nenechala kupírovat oháňku!

Opakování matka moudrosti!

Účast na těchto trénincích není oficiální akcí družstva mužiků, ale individuální akcí jednotlivců!

ЦСКА пр. Бэстыам 4:7

Расстановка команды ЦСКА:
Broz P. - Kreuz, Fiser - Broz J., Fronk - Falout, Jiranek, Pelej - Hojda, Spirk, Palacky - Pelnar, Major, Jankovec

Příští akcí je pondělní mač proti Kolofantům (Staňkovu).

Дядя Ваня

Mужчины на базe.

1. března 2015 v 19:52 | Дядя Ваня
Motivační video pro boj s Bestiemi:


Uplynulý víkend trávili mužici komandy CSKA jako vždy dle nejlepšího vědomí a svědomí!

Někteří strávili čas s děvočkami v bare, jiní lenošením a někteří aktivní přípravou na nadcházející těžký hokejový týden.

Kdo jiný by měl jít příkladem, než famózní snajper Gojdovič a politruk komandy!

Jsou hold songy, které se nikdy neobehrajou a ani neoposlouchají!

Ti věnovali svůj volný čas na báze ve Feuer Kogelu, když původně plánovaná báza na Piku komunizma odpadla z důvodů nedostatku kolmah a hlušiny k ranním výběhům na jeho majestátný hřeben!

Mužici dosáhli pozoruhodných výsledků!

O přeboru v karaoke a v šachu jsme již psali, ale i ostatní výkony doslova vyrážejí dech!

Tak např. borec Gojda obsadil v soutěži, kdo vypije o lyžařské přestávce nejvíc piv pěkné druhé místo hned za famózním Antonem aus Tirol a politruk?

Ten obsadil 17. příčku v sezóně 2014/15 v počtu naježděných výškových kilometrů ve středisku Feuerkogel, no snad se to projeví i ve středu na ledě!


A ani ostatní málčiky nelenili a zúčastnili se herního tréninku Mad Hogs a to ve slušném počtu tří bohatýrů, za což s největší pravděpodobností bude následovat odměna z nejvyšších a sice vyfocení před bojovou zástavou!

Velikou pochvalu zasluhuje osvědčený bijec Pelejovič, který se pustil do aktivního skautingu a pokusil se získat renomované borce do řad komandy a to dokonce z druhé strany, tedy imperialistické, barikády.

Nevěříte? Tak klikněte:


Už už byl podpis smluv po několika pivech na spadnutí, ale vše bohužel ztroskotalo na hloupé maličkosti, neboť borci Johnson a Holweg nebyli schopni podepsat důležitou listinu, jako smlouva bezesporu je, azbukou, což je základ pro navázání jakékoliv další spolupráce.

Ale i zde našlo vedení komandy rychlé řešení a oběma borcům objednalo předplatné Vesjolych kartínok a o zbytek se snad již postará čas a studijní píle obou borců!

Bonusy pro věrné čtenáře tohoto webu!!!

Maladci sice na báze dřeli, ale nepodceňovali ani pitný režim a i desetiny sekund ke zcela vyjímečným odpočinkům:


Pro milovníky popartu ještě jeden klip z báze se zcela novým neotřelým hitem:


Дядя Ваня