Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Únor 2015

Gojda tahal na šachovnici za kratší konec...

25. února 2015 v 23:02 | Дядя Ваня
Přebor v šachu a Karaoke na báze v Ebensee!


Bohužel kanonýr Gojda nepotvrzuje ve výše uvedených disciplínách svou oslnivou formu z ledového paláce.
Více pro případnou odbornou analýzu létajícím šachistou: ZDE!

Дядя Ваня

Kто не прыгает, нет Русак....

24. února 2015 v 19:28 | Дядя Ваня
Да! Kdo neskáče není Rusák, gop, gop, gop....

To málem znělo Karpem arénou při závěrečné děkovačce obou týmů za tklivých tónů hymny RF, z níž by měli jistě radost takový Džugašvili, Uljanov a spol., ale už méně by se asi radovali třeba Bandera, pučisté z Kyjeva a třeba i jejich zahraniční obdivovatelé jako např. ministr války, komediant "Stroupežnický" a jemu podobné loutky "protektorátní" vlády!

Ale nepředbíhejme!

Svérázný zápas byl vůbec ve znamení hudby, neboť zadumanou Karpem Arénou zněly na počest nekompromisní sudí a nové sponzorky komandy libé tóny evergreenu Banjo bandu "Helemese, nemele se", kdy zejména refrém výše jmenovaného protestsongu "Ještě chvíli skákej, Pavlíno a budeš mít téměř umlýno...." zvedal diváky ze sadadel.

Bujaré tóny se ozývaly však již chvíli před tím v šatně mužiků, kdy chór "Alexandrovců" zapěl nejmenovanému borci burlaků svěrákovskou nesmrtelnou hitovku "Když se zamiluje kuna tam někde v pastvinách....", což onen kvitoval s neskrývaným povděkem!

"...a nejkrásnější zvíře, zvíře pro rytíře jmenuje se kuna..."

Vlastní mač pod přísným zrakem sudích Urbánkové a Blažka ml. prokládaný hudebními vsuvkami časoměřiče a DJe Blažka st. začal ve svižném tempu a to zejména díky téměř kompletním kádrem Staňkova doplněným Kolofantům, kteří šli také okamžitě do vedení 3:0 a už už to vypadalo na debakl hned z kraje měření sil, pak se ale borci v bundoškách barvy vlčího máku vzepjali k srdnatému výkonu a dokázali Faloutovičem pozornost médií strhnout i na svou stranu.

Ve druhém dějství klání se oba tábory zaměřily na obrannou činnost a tak v něm nemuseli strážci svých svatyň ani jednou hledat neposednou černou gumu za svými zády a tajenka zápasu tedy zůstávala stále nevyluštěná a pro obě strany otevřená.

V závěrečném dějství však nastal klíčový zlom, neboť bojovným pokrokovým sportovcům začínala docházet pára pod kotlem a také technická dovednost soupeře počínala naplno slavit svůj úspěch a tak bylo jasné, že sluneční hodiny na kolovečské radnici nemilosrdně odpočítávaly zvonění hrany osádce křižníku Aurora, který šel v závěru mače nezadržitelně na dno Zubřiny!

Tečku za mačem a kosmetickou úpravu ještě dokázal svým nesporným umem zařídit obrovitý Tiborko "Chára" Palacký!


A mohlo se jít do sprchy a následně na gulage dle receptury A. Solženicyna!

ЦСКА пр. Kолофантам 3:9 (2:3, 0:0, 1:6)

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Фронк - Фалоут , Йиранек, Пелей - Гойда, Патак, Палацкий

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Фалоут 2x, Палацкий

Příští akcí je sobotní sklouznutí se s Mad Hogs a to již od 15.45, ale vrcholem následujícího týdne bude středeční el klásico proti Bestiím pískané a i sponzorované dnes již na Chodsku renomovanou sudí, Pavlínou Urbánkovou!

No a jak to viděla samotná sudí je možno si přečíst: ZDE !

Дядя Ваня

Kоманда преследовалa свиней на льду...

22. února 2015 v 12:20 | Дядя Ваня
Да! Komanda řádně prohnala šílená prasata po ledě...

Mužici se totiž účastnili herního tréninku "Šílených prasat", jehož vedení nakonec postavilo burlaky na jednu stranu barikády a ještě je navíc doplnilo pokrokovými kouzelníky s černou gumou z vlastních řad!

Soupeř zprvu sevřel rudou vozbu hrající tentokrát v bělogvardějských převlecích ala Gájek do kleští, z kterých nebylo možno se vymanit a navíc šel i do dvoubrankového vedení, načež se maladci otřepali, zlepšili nasazení a obrátili opět kolo dějin na svou stranu, tedy kupředu, zpátky ni krok a dotáhli své lodě proti proudu Zubřiny až na samotný vítězný konec této trnité cesty!

ЦСКА пр. Mед Гогс 10:5

Расстановка команды ЦСКА:
Андреа - Mайор, Бомбалa, Пелей - Гойда, Гумл, Малцер, Кунс, Клинг

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Кунс 2, Гойда, Пелей, Малцер 4, Гумл 2

Ze svého stínu do světel ramp vystoupil a svou medvědobijku nechal rázně do mrazivého ticha a to hned čtyřikrát promluvit nosič, i když elitní, Malzerovič, jež má již nakročeno do síně nosičské slávy...

Příští akcí je pondělní již uhrazené klání proti Kolofantům pod přísným dohledem brněnské sudí Pavly Urbánkové, které se koná již od 20.30 na ledě!

V sobotu bude opět možno se sklouznout na ledě s Mad Hogs a o následující středě skřížíme své medvědobijky opět v již uhrazeném mači sudí Urbánkovou s Bestiemi!

Dnes slaví "maroženoje" opora zadních řad komandy, Jirka Brožovič!


Srdečně blahopřejeme!

Дядя Ваня

Ox! Зайцы рассчитывается по охоте!

17. února 2015 v 12:40 | Дядя Ваня
Да! I Bestie už ví, že zajíci se počítají až po honu a že není radno chválit dne před večerem!

V pondělní pozdní večer se v potemnělé Karpem Aréně hrálo ze středy přeložené utkání inkontinentální agrární hokejové ligy a to pěkně svižně a od podlahy.

Výteční gólmani na obou stranách drželi elitní ostrostřelce na uzdě a tak nebylo divu, že ještě po půlhodince hry svítilo na ukazateli skóre 0:0 a to si obě strany vypracovávaly nebřeberné množství šancí.

Střeleckou smůlu jako první prolomili borci v bundoškách barvy krve světového proletariátu, pak se ale v průběhu lítého mače dostaly "do forhontu" Bestie a dlouho kontrolovaly výsledek 4:2 ve svůj prospěch a hrálo se, jak je již v zápasech KAHL dobrým zvykem, nahoru dolů a střela stíhala střelu a šance šanci.

S přibývajícím časem však začali mužici komandy stále více sázet na riziko a tak se postupně začali tlačit do zakončení i výtečně defenzivní part hrající zadáci, Bombalovič a Pajdarovič a pomohli tak začít svírat soupeře ve smrtelném sibiřském náručí a když se ze zimního střeleckého spánku začali probírat i elitní snajpeři maladců, začalo být soupeři zle nedobře.

Už se zdálo, že Bestie uhájí hubené jednobrankové vítězství až do samého závěru, pak ale vstoupil do hry politruk komandy a snažil se vyburcovat umdlévající maladce k většímu pohybu a nasazení, což se mu podařilo až ve chvíli, když jim začal na lavičce postupně vyprávět, jak to vypadá na báze, kolik celiny je třeba převést odkud a kam, ale hlavně, kolik je tam v současnosti stupňů mrazu a zejména poslední informace zapůsobila na burlaky jako červený hadr na sibiřského býka, takže komanda zařadila vyšší, tedy druhý, rychlostní stupeň a v poslední minutě utkání se jí podařil obrat z nejneuvěřitelnějších a tak po vyluštění senzační zápletky mače putovaly nakonec body na tu správnou světovou stranu, na východ!


Pozitivem bylo, že se ze sibiřské zimnice již snad vymarodilo torzo první lajny a v průběhu mače začalo i ukazovat soupeři drápky, jak je jeho dobrým zvykem.

Bohužel mladší generace, již neabsolvovala dříve povinnou základní vojenskou službu, ale nás dříve narozené, kteří dostávali v přijímači ZVS v řadách ČSLA injekci proti smrti, nemůže nějaká sibiřská horečka omladnic zaskočit!

No a vo tom to tak nějak je!

ЦСКА пр. Бэстыам 5:4

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Пайдар, Янковец - Mайор, Бомбалa - Фалоут, Йиранек, Пелей - Гойда, Палацкий, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гойда 2, Йиранек, Палацкий, Бомбалa

Příštími akcemi komandy jsou:

-herní trénink v rámci ledu Mad Hogs v sobotu 21. 02. 2015 od 19:00 -20:15.

-mistrák KAHL proti Kolofantům, v pondělí 23. 02. 15 od 20:30 do 22:00 s následným posezením zimním stadiónu.

-mistrák KAHL proti proti Bestiím 04. 03. 15 od 21:15 do 22:45.

Obě posledně jmenované akce by měla odpískat renomovaná hokejová rozhodčí, slečna Pavlína Urbánková z Brna, která projevila zájem oba ledy i zaplatit, ale vzhledem k tomu, že CSKA je soubor gentlemanů, dokážeme si představit symbolický sponzorský dar na turnaj, příspěvek na pozápasové občerstvení apod.

Podrobnosti budou se slečnou rozhodčí projednány na místě a jako zmocněnce pro jednání do kabiny rozhodčích byl určen Mamulín Kunolapovič!


Opora ofenzivní vozby a ostrostřelec, Volfíkovič, slaví dnes děň rožděňja!
Srdečně blahopřejeme!!!

Дядя Ваня

Ox! Я имею в виду, я вспомнил обещание, я обещаю!

11. února 2015 v 11:05 | Дядя Ваня
Да! Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil!

Je to ale zmatek kolem těch masopustů, karnevalů a fašingů, takže, co platilo, již neplatí a došlo ke změně!

Kdo se chce sklouznout s Bestiemi v sobotu od 21:30 na ledě, je srdečně zván!

My, pokrokoví sportovci však máme, vzhledem k tomu, že nám byl "zestátněn" středeční mistrák proti Bestiím, svůj nejvýznamnější den následujícího týdne již v pondělí, kdy zkřížíme své medvědobijky s klacíky soupeře při mistrovském měření sil inkontinentální agrární hokejové ligy a to od 21:30 na ledě!

Je možné, že se objeví další z promotérského rukávu tažené hokejové eso, samotný Toni Vlčákovič Ebermann a v případě, že by vedení komandy dokázalo zkompletovat šturmtrio Pelnář, Vlček, Žambůrek, nemuselo by se ani hrát, neboť pochybuji, že by hrůzou zkoprnělý soupeř měl vůbec odvahu vstoupit na ledovou plochu znamenající svět!

Z korespondence s tiskovým odborem CSKA:

Ahoj Ivane,
Omlouvám se, ale nepodařilo se mi naskočit do rozjeté ruské mašiny ani po Novém roce.
Vyhodnotil jsem svoji připravenost se účastnit lítých bojů o
všemožné světové poháry v dresu CSKA.
Zjistil jsem, že mi již ujel vlak a hrozí mi pouze lokálka směrem na Sibiř do základní báze pro hokejové bývalé hvězdy, které je třeba od píky znovu přetavit.
To bych již nezvládl a proto prosím, domluv se s Putinem, jestli mohu být vyřazen a být jen v širší nominaci hostujících hráčů. Jinak dík za trpělivost a dlouhodobou podporu.
Je mi jasné, že to muselo být velmi těžké, mě udržet tak dlouho v užším
kádru týmu.
Děkuji za pochopení a zdravím Tonda V.

Zdrávstvuj, je dobře, že se dokážeš podívat pravdě do očí a chlapsky si přiznat, žes to s nasazením trošku podcenil, ale každý má "vorota" do excelentního klubu stále otevřená a příkladem budiž odborníky odepisovaný Kubrtovič, který ten skok do rozjetého sibiřského expresu zvládl (viz obrázek), i když se zadrápl zuby nehty za nárazník posledního uhláku, takže neházej medvědobijku do žita!
CSKA

Pravda, ještě je na čem pracovat, ale to jsou jen detaily, ale hlavně, že Kubrtovič a ruská mašina zase jedno jest!


Дядя Ваня

Kолофанти были хозяевами на льду!

10. února 2015 v 20:28 | Дядя Ваня
Да! Kolofanti byli tentokrát po celou dobu pány ledové plochy v potemnělé Karpem aréně a maladci měli jakous takous šanci si tzv. čuchnout a vrátit se do zápasu pouze snížením na 3:4, když předtím Kolofanti pláchli do hrůzu nahánějícího trháku 4:0, pak ale opět zabrali a dotáhli svůj výsledkový žebřiňák do pro ně zdárného konce.

Hrál se solidní a svižný hokej, při němž maladci na nic nečekali a šli dle nabádání trenérského konsorcia do aktivního celoplošného napadání, neboť k dispozici byla celá trojice útočných vozeb a v takovém případě se na nějakého zanďoura hrát moc nemůže!

Soupeř, jehož polovinu kádru tvořili zkušení borci ze Staňkova, naopak zavřel střední pásmo a ze zajištěné obrany vyrážel k smrtícím kontrům, již často čelil samotný Mamulínovič ponechaný obránci svému osudu jako kůl v plotě!

Jedenkrát se na něj dokonce řítili tři hráči soupeře!

Strážce domácí svatyně podával však životní výkon a v jeho kunolapce s chlupem dovnitř skončila svou pouť nejedna pumelice z medvědobijek soupeře, za což byl vyhlášen i první hvězdou utkání, kabiny i sprchy!

Do světel ramp se svým výkonem posunul Mamulínovič, který se ještě v kabině pochlubil i svým kostýmem do masopustního průvodu "Sestrička z Kramárov sen všetkých sviňiarov"...

Střelecký krok se soupeřem držela pouze první lajna, která se na toto místo na výsluní dostala jen díky tomu, že její předchůdce dočasně skolila sibiřská zimnice, proslýchá se však, že to není náhoda, neboť zlé jazyky tvrdí, že někteří borci nabízeli mladíkům svá pití, ručníky, záměrně na ně prskali a kašlali apod.

Inu konkurenční boj na všech frontách!

Opět tápala ve tmě druhá lajna bitkařů, v níž se ideální složení neustále hledá a na centru s Jiránkovičem to opět nebylo to pravé kokosové a tak uvidíme, jak bude vypadat herní projev příště s Vrtákem z Opičích hor mezi svými křídly!

Pozornost médií na sebe naopak nečekaně strhla lajna horských myslivců od břehů říčky Regenu, kde zejména rychlík Hans zatápěl pod defenzivním kotlem soupeře zle nedobře!

Prosadil se nečekaně elegán a kouzelník z holí Anton aus Tirol!

Do týmu se pomalu, ale jistě zapracovává navrátilec Kubrtovič, který jako jeden z mála přijal za svou taktiku totální ofenzívy tzv. urááá-styl, kterou dotáhl téměř k dokonalosti do taktiky kupředu, zpátky ni krok, bohužel však jako obránce, ale ve hře motivoval hlavně l ostatní svým nasazením a zápalem!

Když se nedařilo herně opoře Fišerovičovi, rozhodl se zaujmout tribuny taneční vložkou alá derviš na ledě, když se roztočil jako setrvačník v motůrku autíčka na hraní a davy jen oněměly v úžasu a úleku, neboť čekaly, zda vyletí jako z katapultu jeho hůl většinou třímaná jednou rukou, k čemuž naštěstí nedošlo!

Malčik Špirkovič byl na dluh zapůjčen soupeři!

ЦСКА против Kолофантам 3:6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Червены, Пелнар - Гойда, Boлфик, Янковец - Mайор, Йиранек, Патак - Геинрих, Кунс, Клинг

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гойда, Boлфик, Кунс

Příštím mačem bude tentokrát pondělní derby s Bestiemi od 21.30 na ledě.
V sobotu je možno se od 21.30 též sklouznout v rámci tréninkového mače Bestií.

Дядя Ваня

Xорошие голуби и плохие хоккеисты возвращаются!

7. února 2015 v 21:55 | Дядя Ваня
Dobří holubi a špatní hokejisti se vracejí!

Da, studnice talentů komandy CSKA je opravdu bezedná, protože ve chvíli, kdy začala v Chodské gubernii řádit sibiřská horečka omladnic a postavila na kolena nejednu hvězdu KAHL nebo i tuctového nosiče čerstvé vody z Jeniseje, začalo to vypadat, že se rudá vozba rozpadne jako domeček z karet!


Politruk komandy naštěstí nepropadl panice a zapátral v archivu KGB a pod opravdu silným nánosem prachu nalezl souřadnice "ztraceného syna" komandy, samotného Kubertoviče, načež politické oddělení nelenilo a okamžitě vyslalo do selja Blížejov speciálně cvičeného otužilého poštovního holuba!


Je jasné, že do takového rizika, aby onoho nebohého malčika předhodilo vedení CSKA nabuzeným Bestiím nebo dokonce přemotivovaným Kolofantům, jít nemohlo a tak šlo na samý okraj únosnosti, neboť ho v rozporu se stanovami pozvalo na trénink Mad Hogs, naštěstí herní, takže se vlastně o trénink v pravém slova smyslu nejednalo, neboť stanovy malčikům komandy trénink výslovně zapovídají, protože trénují pouze netalentovaní, zatímco talentovaní mužici pouze hrají!

Kubrtovič podal statečný bojovný výkon a fanoušci CSKA se mohou těšit, že ho uvidí již v pondělí v boji proti Kolofantům!

V případě, že politické oddělení nedá sestavu v plné palbě z vlastních zdrojů, přislíbili přeshraniční pomoc soudruzi hokejisté z druhé strany železné opony!

No a kde se potuloval elitní střelec Gojdovič?
Domlouval přátelák se samotnou hvězdou Šťastného výběru, Šťastňákem, ale to už je zase jiná kapitola!

Takže ještě jednou oslavenci z minulého týdne!
Blahopřejeme!

Mač začíná ve 21.30 a to v pondělí v potemnělém zimním paláci (Karpem aréně), takže se nezapomeň včas zaregistrovat!

Дядя Ваня

Ox! Джубиланти стержели крейсер Аврора к победе !

5. února 2015 v 0:15 | Дядя Ваня
Málčiky se tentokrát na Bestie náležitě připravili!

V sobotu se někteří nenápadně zamíchali na herní trénink Bestií převlečení za zcela obyčejné hokejisty a ne za hvězdy KAHL.

Nenápadně okoukali taktiku Bestií a měli dostatek času vytvořit náležitou protitaktiku.

Tichonov naordinoval směsici taktiky spalené země, kupředu zpátky ni krok a tuhý boj muže proti muži, což na Bestie platilo.

První pětka předváděla nádherný kombinační hokej a pěti brankami do sítě soupeře se blýskl kanonýr Gojda, pozadu nezůstal ani hračička Palacký.

Z lajny bitkařů se prosadil pouze navrátilec do sestavy Jiránek, tato formace branky sice nedávala, ale také téměř žádné nedostala, takže z toho vyplývá že v aréně byla vlastně zbytečně.

Bestie žádný recept na komandu nenašly a tak také musely tahat za kratší konec pověstného provázku při celkové skóre 7:12 jejich neprospěch.

Před zápasem a po zápase proběhl malý ceremoniál, neboť dvě opory cska slavily narozeniny.


Dodatečně oběma gratulantům touto cestou blahopřejeme!


ЦСКА против Бестыам 12:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер, Шпирк - Гойда, Boлфик, Палацкий - Йиранек, Mайор, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА:
Гойда 5, Шпирк 3, Палацкий 2, Boлфик, Йиранек

Дядя Ваня