Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Prosinec 2014

Ox! Допинг для Kолофантoв заплатил!

30. prosince 2014 v 22:04 | Дядя Ваня
Да! Doping na o pětku borců ze Straňkova doplněné kolofantské šiky platil.

Škoda jen, že burlaci nedotáhli svůj křižník Potěmkin až k senzační "pabjedě" tentokrát zcela jasného favorita, k níž zbývalo několik málo minut, ale nabuzení mužici nepřestali ani za stavu 8:5 bezhlavě útočit a tak soupeř urá-styl začal trestat a v posledních minutách vyrovnal na konečných 8:8.

Maladci vstoupili do mače s následně rozloženou ofenzivní silou a taktikou "spálené země" nesoucí hned od počátku měření sil své ovoce!

První formace mladých pušek, v níž si solidně vedl novic a současně i oslavenec a její centr, Jirka Gumlovič, platila na soupeře nátlakovou hrou a vířivým pohybem.


O tom, že to výše zmiňovanému novicovi i, jak by jistě řekl poručík Hamáček, politicky myslí, najdete důkaz: ZDE

To druhá, zkušenější formace, těžila z taktické vyzrálosti získané na mnoha bitevních polích fotbalové staré gardy Jiskry.

No a třetí formace bitkařů, byla složena z přeběhlíků z farmářského tábora doplněná kouzelníkem z černou gumou od břehů Regenu!

Výtečný výkon podal opět Mamulínovič v kleci sborné komandy, v jehož samolapačce s kuním chlupem dovnitř skončila svou pouť nejedna pumelice z holí Tomáška, Blackého, Hofmana či Nutelajnena!

Zejména posledně jmenovaný řádně motal hlavy obranným šikům borců komandy a tak si také vydobyl ne nepřiléhavou přezdívku "Čaroděj".

Solidně zahrála i defenzivní domobrana, kde si hlasitě řekl o místo v první obranné dvojici a to lahví pálenky a to přímo k neposkvrněným neúplatným rukám politruka komandy létající šachista, který, nejenže dobře bránil, ale dostal-li se na dostřel svatyně soupeře, nebezpečně zaměstnával i jejího hlídače a jedna pumelice zamířila do nejzažšího vinglíku klece, takže tam už se pavoučí rodinka asi nevrátí!

Na příští volební plakát si tedy může směle dopsat "Hrajeme nejen fair, ale když na to příjde, pálíme i ostrými!"
ЦСКА против Kолофантам 8:8

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Янковец - Mайор, Шпирк - Фалоут, Гумл, Пелей - Гойда, Бомбалa, Патак - Клинг, Пайдар, Pойт

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гойда 4, Клинг, Янковец, Фалоут, Шпирк

Příštím zápasem (In)kontinentální agrární hokejové ligy bude souboj s půlmistrem, Bestiemi, a to ve středu 7. 1. 2015 od 21.15 na ledě!

Дядя Ваня

Berlu Mrazilku v kapalném skupenství "uloupily" Bestie!

28. prosince 2014 v 14:50 | Дядя Ваня
Nultý ročník v budoucnu zcela jistě tradičního vánočního turnaje O berlu Mrazilku vyhráli po tuhém boji Bestie Boys, když si v superfinále poradili v nervy drásajícím měření sil s pořádajícími mužiky ze sborné komandy CSKA Domažlice.

Sláva vítězům...

Berla Mrazilka Cup byl vyvrcholením dlouhodobé podzimní části (in)Kontinentální agrární hokejové ligy, v níž si nejlépe vedli právě již výše zmiňovaní finalisté a tak poměřili své aktuální síly o titul téměř nic neříkajícího a bezvýznamného "půlmistra".

...čest poraženým!

Určitě ale i tato trofej může napovědět, v jakém rozpoložení se nacházejí borci před tím pravým vrcholem již zmiňované KAHL, tedy před jubilejním pátým ročníkem Velkého mezinárodního turnaje o pravý ruský samovar 2015!

Do boje vlétly oba tábory bez bázně a hany a tak se před zraky fanoušků odehrával solidní amatérský hokej s nasazením a bojovností, jakou by mohli závidět třeba borci národního týmu na ms 20-tiletých!

Opora defenzivních šiků komandy!
Bez svého zkušeného mentora Fišeroviče to ale nebylo to pravé kokosové!

Do vedení šli "burlaci" zásluhou navrátilce po dlouhodobé nemoci a excelentního nosiče vody, Honzy Malzera, na což reagoval soupeř dvěma brankymi v rychlém sledu, když navíc trestal vyloučením penalizované špatné střídání červených a když ještě politruk komandy namázl "šajbu" do jízdy rozjetému Kurkovi z tábora soupeře, který vánočním darem nepohrdl, zdálo se, že o výsledku je již rozhodnuto, pak se ale vzepjal k velkému sólu krajánek od břehů říčky Regenu, Hans Kling, a poté, co si ze tří hráčů soupeře udělal vlastně jen přihlížející kužely, zavěsil beckhandovým blafákem za záda jinak vynikajícího Kouřila a bylo tedy ještě oč hrát!

Nervozita před superfinále by se dala krájet!

Za stavu 2:3 naordinoval revoluční akční výbor vedení CSKA svou silnou zbraň, power play, ale tím zmátl nejen šiky soupeře, ale vnesl neklid i do vlastních řad a tak po té, co se nepodařilo mužikům během minuty vyvést černou gumu z obranného pásma, došlo i k její ztrátě, čehož využil soupeř k podtržení výsledkového účtu tlustou čarou a to poměrem 4:2 v svůj prospěch!

Zápas s přehledem odřídil pár nestranných arbitrů Petržík - Minařík, jimž jako časoměřič asistoval Dominik Poláček.

Bezprostředně po duelu předal politruk komandy vítězům Berlu Mrazilku, ale raději v kapalném skupenství, neboť nechtěl riskovat život a zdraví jejích adresátů, neboť každý mužik ví, že kdo se v blízkosti berly ocitne, již nikdy neprocitne!

Tak to je ona! Bájná Berla Mrazilka! Z bezpečnostních důvodů ale ve skupenství kapalném!

Je jasné, že bylo-li by již před zápasem jasné, kde bude vítězem, velkou hlavu by si pořadatelé nedělali a cenu by předali v původní podobě!

Krásného silvestra a úspěšný zbytek hokejové sezóny přeje CSKA Domažlice!

No nic, každý den není posvícení a tak byl prostor na navazování nových kontaktů (u stolu i za barem).
Konečně také Ementáloviče a Mamulína Kunobijce někdo pořádně vyslechl!

CSKA Domažlice vs. Bestie Boys 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)

Branky:
Malzer, Kling : Kurek 2, Peteřík, Hájek

Sestava CSKA Domažlice:
Brož Petr - Brož Jirka, Zámečník - Červený, Bombala - Falout, Malzer, Kling - Hojda, Palacký, Huml - Major, Pajdar, Richard

Příštím mačem je boj proti Kolofantům Boys v pondělí, 29. 12. 2014, již od 20.45 na ledě!!!

Více snímků z Mrazilka Cupu: ZDE a také: ZDE !

Дядя Ваня

Kак на качелях!

16. prosince 2014 v 21:18 | Дядя Ваня
Да! Jako na Matějské na houpačce si museli připadat "účastníci zájezdu", tedy aktéři již klasického mače základních kol (i)KAHL (inkontinentální agrární hokejové ligy) mezi borci stále se lepšících a svou sestavu neustále o slavná hokejová jména vyšperkovávajících Kolofantů a mužiků komandy CSKA, neboť skóre se opravdu měnilo jako na výše uvedeném zařízení zábavního průmyslu!


Maladci šli jako obvykle hned z kraje mače do vedení, ale Kolofanti obrátilo kormidlo dějin na svou stranu třemi rychlými brankami do sítě výtečného Mamulínoviče, na což reagovali burlaci od břehů Zubřiny opětovným zvratem na 7:4 ve svůj prospěch, pak ale zabrali pohybliví bruslaři z periferie a těsně před koncem vedli 10:9, pak ale zdvihl hozenou rukavici politruk komandy a srovnal do odkryté klece po vyšachování již notně unavené obrany soupeře výsledkový krok, poté se však při sevření soupeře do obranných kleští zranil agilní Gájek a "velký kormidelník", jak familiérně nazývá svého politruka osádka křižníku Potěmkin šel raněného forvarda ošetřovat do kabiny klasicky dvojitou dávkou vodky Gorbačov, čehož však využil soupeř k zasazení trojitého direktu!


Jednalo se ale o svižný hokej, který se musel oběma táborům líbit!

Vzhledem k nemocem a zraněním řady bijců rudých šiků, byly povolány posily od břehů říčky Regenu a nevedly si věru špatně, odbornou veřejnost překvapila zejména kombinovaná lajna bitkařů, pracovně zvaná Sonder-Sturm-Kommando tvořená již zmiňovaným politrukem a vytříbeným kouzelníkem s černou gumou, Antonem aus Tirol, která se dokonce několikrát zapsala do střelecké listiny a to hned zlatým písmem, i když ve formě švabachu!ЦСКА против Kолофантам 10:13

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Брож, Геинрих - Кройц, Фишер - Фалоут, Гайек, Клинг - Гойда, Boлфик, Патак - Mайор, Кунс

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Mайор, Гойда, Кройц, Гайек 2, Фалоут, Кунс, Патак, Клинг 2

Příště následuje vyvrcholení podzimní části (in)Kontinentální agrární hokejové ligy ve formě boje kdo z koho o Berlu Mrazilku, kterou by přímo po mači měl předávat osobně dědeček Hříbeček a to mezi pořádající CSKA a jejich vyzyvatelem, Bestiemi Boys, v pátek, 26. 12. 2014 od 13.45 pod dohledem přísných a neúplatných arbitrů, Minaříka a Petržíka!

Po mači a slavnostním vyhlášení bude následovat společné vánoční pití kávy a ochutnávka cukroví od 16.00 přímo v lokálu na zimáku a následně pak společná slavnostní večeře s gulágem dle receptury Alexandra Solženicyna za poslechu tklivých živých kantilénových melodií přednesených bandem The Bikulo (Big Kuželka's Light Orchestra) do pozdních ranních hodin.

Дядя Ваня

Ox! Большая Собака.

11. prosince 2014 v 20:57 | Дядя Ваня
Да! Velké poděkování patří malčikům komandy CSKA od jejich samozvaného politruka za předvedený výkon ve středeční potemnělé Karpem Aréně, familiérně zvané Zimní palác, ale nejen za něj!

Po posledním výprasku od běsnících Bestií to vypadalo na naprostý kolaps v řadách mužiků, ale jedno známé přísloví přece tvrdí, že jak se do tajgy volá, tak se z tajgy i ozývá a tak se vedení komandy celý týden zaobíralo příčinami posledního neúspěchu a jak vidno, zcela jistě je i našlo!

Že by trpěli malčici podvýživou a bude jim nutné před zápasem dodávat živiny?

Od počátku mače, šli burlaci za jasným vítězstvím jako ona pověstná sibiřská medvědice po čerstvé strouhance a tak se nikdo nemohl divit, když sčot zápasu po několika střídáních ukazoval 4:0 ve prospěch letců na ostrých nožích v dresech barvy vlčího máku!

Ne, ne, to jen politruk komandy slavil kulaté narozeniny!

Až za tohoto stavu se osmělili elitní forvardi soupeře jako Hájek, Kurek a jiní trochu více zaměstnávat koncentrovaného strážce svatyně, Brožoviče, který podal jeden ze svých nejlepších výkonů a v jehož lapačce s kuním chlupem dovnitř skončila předčasně svou pouť nejedna pumelice vypálené z medvědobijek soupeře!

Před mačem dostal od mužiků nádherný dort!

Výtečně zahrála i defenzíva, kde zejména navrátilec z tříměsíční báze na Urale, v Jekatěrinburgu, dokázal navázat na své solidní výkony z konce minulé sezóny a bylo i vidět, že pár kousků odkoukal i od borců Avtomobilistu Jekatěrinburg, jehož mače v KHL pravidelně navštěvoval!

Třešničkou na dortu výkonu komandy byla ale ofenziva, kdy si oba útoky dokázaly nejen vypracovat solidní šance a nic na tom nezměnil ani fakt, že se jimi potuloval jako bludný Holanďan, politruk a jubilant komandy, který se dostal dokonce i po předchozím vyšachování obrany spoluhráči k lacinému zasunutí šajby do zívající klece!

Nejvýše však vylétla hvězda zápůjčky z výstrojního skladu uloženek Farmářů, obrovitý Tiborko "Chára" Palacký, který svůj výkon založený na brilantní kombinaci druhé lajny bitkařů korunoval hattrickem!

Je jasné, že tam nahoře se to muselo líbit a to nejen legendárnímu Tichonovovi, z jehož tváře tak snad vymizely i chmury z nedávného ostudného vystoupení malčiků!

ЦСКА пр. Бэстыам 13:4

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Брож, Фронк - Фалоут, Шкyлтeти, Пелей - Гойда, Палацкий, Патак - Mайор

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Фалоут 2, Mайор, Гойда 2, Кройц, Палацкий 3, Шкyлтeти,
Пелей 2, Патак

"Takže malčiky, jak již bylo avízováno v úvodu, za dort, triko a skvělý výkon očeň bolšaja sabaka!!!"

Příště změří komanda síly s Kolofanty ad 21:30 na ledě a to v pondělí, 15. 12. 2014!

Více snímků z oslav: ZDE !

Дядя Ваня

Bоскресение...

2. prosince 2014 v 21:37 | Дядя Ваня
Да! Zmrtvýchvstání v Zimním paláci několik málo minut pře koncem mače, kdy to již již vypadalo na opětovný debakl, předvedli mužici komandy v takovém stylu, za nějž by se zcela jistě nemusel stydět ani Ježíš Nazaretský!

Pravda, v závěru museli použít malou lest, což k modernímu boji nesporně patří, pohlédneme-li například ne do tak daleké ciziny, kdy se nejprve uzavře příměří, aby se pak pravidelnou armádou mohlo bombardovat balistickými střelami civilní obyvatelstvo v obydlených čtvrtích velkoměsta, v čemž je třeba takový "Čokoládový král" mistr nad mistry a nadšeně ho za to jako mírotvorce po zádech poplácává téměř celá Eusa!

Když viděl politruk komandy, že "křižník Aurora" jde nejkratší cestou na dno Zubřiny, neboť "sčot" mače ukazoval hrozivých 8:2 ve prospěch jakoby po ledě létajicích Kolofantů, rychle odběhl a s ledařem dohodl ještě čtvrthodinku navrch, o čemž výše jmenovaní "letci" neměli sebemenší tušení a tak se už chtěli radovat z drtivého vítězství, když náhle v rámci přesčasu udeřila "rudá jízda" stylem "kupředu zpátky ni krok" a začala zasunovat za záda strážce svatyně soupeře notně zkoprnělého jednu šajbu za druhou a díky tomu se i zrodila zasloužená remíza 10:10, neboť střela Špirka staršího, vojevůdce soupeře, našla cestu do Brožovičovy klece po solidním vyšachování obrany nejméně celou jednu vteřinu po siréně!


Solidní výkon podal od Farmářů narychlo draftovaný Jirka Pajdar a jen ho trošku zamrzelo, že zápas před tím se nehrál o 15 minut déle, neboť hrát v kuse hokej tři hodiny, by se jistě lépe pamatovalo!

Famózně zahrál do sestavy se navrátivší létající bek Kreuzovič, který svůj solidní defenzivní part vyšperkoval hattrickem v soupeřově sítí!


ЦСКА против Kолофантам 10:10

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Mайор, Шпирк - Фалоут, Пайдар, Пелей - Гойда, Йиранек, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Фалоут, Гойда, Кройц 3, Пайдар 4, Патак

Příští mač je opět proti Bestiím a to ve středu 10. 12. 2014, od 21.15 na ledě!!!

Дядя Ваня