Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Listopad 2014

Kаждый день нет празднество!

27. listopadu 2014 v 21:01 | Дядя Ваня
Да! Každý den není posvícení neboli každý den se nekoná zasedání ústředního výboru, o čemž se mohly přesvědčit notně prořídlé šiky maladců na super rychlých a stejně tak ostrých nožích ve smutečním "Zimním paláci", rozuměj Karpem aréně!

Nejprve borci obou stran vzdali minutou ticha hold legendě světového hokeje, Viktoru Tichonovovi, který opustil svůj milovaný hokej na tomto světě, ale je zcela jisté, že ho nadále bude sledovat z nadpozemských výšin, a bohužel hned při prvním mistráku KAHL bez něj mu borci CSKA moc velikou radost neudělali!


Burlaci šli sice do překvapivého vedení proti namotivovaným a o mnoho početnějším Bestiím zásluhou Škultétoviče, které však brzy ztratili nedůsledností a bohorovnou rozehrávkou před vlastní svatyní a pak už se rozjel brankostroj soupeře na plné obrátky a nešťastný Ementálovič tak musel lovit jednu šajbu za druhou ze své svatyně.

Jiskřičku naděje vykřesal sice ještě pumelijcí z mezikruží, jak také jinak, politruk komandy, který před vlastním začátkem mače předal borcům komandy prověřeným těžkými boji, Faloutovičovi a Zámečníkovi, dresy se jmenovkami, ale to byla jen labutí píseň před závěrečným nástupem Bestií, které doslova přejely v ten večer nikoliv rovnocenného soupeře a nic na tom nezměnil ani výtečný výkon elegantního Škultétoviče a srdnatý boj v podání Jiránkoviče a jediné pozitivum asi bylo, že se borci s dresy barvy krve světového proletariátu snažili hrát až do závěru tragického mače a až do konečného ostudného výsledku 2:15 ve prospěch soupeře!

A protože každá pohádka má mít šťastný konec, kde se vzal tu se vzal před arénou nádherný lůžkový gruzovík s jízdním příkazem pro mužiky komandy CSKA na bázu na Sibiř!

Že by měl Viktor Vasiljevič takové páky i tam nahoře? No, kdo ví!

Doufejme, že v pondělí proti Kolofantům po návratu z báze to už zase bude, jak se říká, o něčem jiném!

ЦСКА пр. Бэстыам 2:15

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Фишер, Mайор, Замечник - Фалоут, Пелей, Йиранек - Янковец, Шкyлтeти

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Шкyлтeти, Mайор

Дядя Ваня

Kолофанты далы себя подарок к празднику!

19. listopadu 2014 v 10:31 | Дядя Ваня
Да! Motivovaní Kolofanti si nadělili k svátku dárek v podobě jasného vítězství nad prořídlými a vyčpělými šiky Komandy!

Mužici nevstoupili do mače špatně a narychlo složené bitkařské trio, které mělo původně jen krýt záda elitnímu útoku, se mohlo hned z kraje tuhého boje v každém svém střídání radovat, neboť se v šancích většinou nemýlil bomber Gojda a když i ve třetím střídání mohl zasunout šajbu do prázdné branky po vyšachování celé obrany soupeře politruk komandy, vypadalo to na další debakl pro hosty, ale šajba nepřekročila ještě brankovou linii, neboť vratár soupeře zázračně kryl a třetímu gólu zabránil a to byl také asi zlomový moment, protože od té doby začal šlapat stroj Kolofantů na plné obrátky a komanda začala tahat za kratší konec pověstného provázku!


Elitní formace, do níž pravděpodobně přinesl centr Gájek od Bestií, kam bývá za čemodán zlatých rublů pravidelně zapůjčováván, poraženeckou mentalitu, nehrála v tento večer v obvyklé pohodě a nejen že branky nedávala, hodně jich i dostávala a když se k tomu přičte i to, že ani kunobijec Brožovič ve svatyni maladců se nesetkal s nějakou superformou, nebylo se možno divit, když najednou sčot mače ukazoval hrozivých 9 ku 3 pro bojové šiky z periferie chodské gubernie!


Pak ale přišel okamžik ostrostřelce a politruka komandy v jedné osobě, na nejž čekala odborná i laická veřejnost do dvanáctého kola KAHL, neboť vypustil pumelici z mezikruží a ta si našla skulinku pod tělem vratára a zastavila se až v jeho svatyni!

Zlé jazyky tvrdí, že ona pumelice prý čtyřikrát skočila, ale to je samozhřejmě prachsprostá pomluva!

Skočila jenom třikrát!

Tento moment nakopl burlaky k obdivuhodnému tlaku a k sevření soupeře, v němž se museli Kolofanti cítit jako Němci kdysi u Stalingradu a resultovalo z něj snížení na 9:6, pak ale začali mužici opět propadat v obranné činnosti a navíc se zranil obránce Fronkovič a přeskupené šiky již nedokázaly otočit kormidlo dějin zpátky, ni krok a tak se zrodil zdrcujímcí výsledek 12:7 pro soupeře!

ЦСКА против Kолофантам 7:12

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фронк, Янковец - Фалоут, Гайек, Пелей - Гойда, Йиранек, Mайор

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Mайор, Гойда 2, Пелей, Гайек, Йиранек 2

Příští mač je opět proti Bestiím a to ve středu 26. 11. 2014, od 21.15 na ledě!!!

Дядя Ваня

Ox! Даже без каких-либо опор мужчины царствовалы!

13. listopadu 2014 v 21:25 | Дядя Ваня
Да! I bez svých největších opor, které chyběly z mnoha důvodů, jako jsou zranění, pracovní vytížení či špionážní sledování jiných utkání, kralovali maladci z komandy v "Zimním paláci" a posíleným, početnějším a i tůze motivovaným Bestiím nedali nějakou větší šanci si v mači tzv. čuchnout a alespoň vyvolat naději na nějaký slibný výsledek!

Před mačem mužici narychlo odhlasovali nezájem o pronajmutí boxu na hokejovou výstroj, což nelibě nesl elitní centr burlaků, Jiránkovič, který se do haly dostavil již s rozkládacím sušákem, postelí a skříňkou a na ledaři požadoval zaregistrování haly jako místa přechodného bydliště!

"Tak to neklaplo, spát budu muset jít zase domů!"

Zklamání, že celá akce vlastně přišla vniveč řešil zhrzený nocležník nastřelením gólmana Gojdoviče při rozbruslení do krku, ale nakonec si oba staří kamarádi s úsměvem na rtu vše vyříkali a mohlo se jít na věc!

Šťastný novomanžel a navrátilec do sestavy lapal zprvu trochu po dechu, ale pak se chytil a svůj vzestupný výkon pečetil i brankou!

Posílené šiky Bestií burcoval zejména starý dobrý známý převlékač kabátů, Gájek, ale koncentrovaná obranná hra komandy dirigovaná velezkušeným Fišerovičem kořeněná rychlými výpady zejména první pětky nesla své ovoce a tak se tentokrát nějaké velké přetahování o výsledek nekonalo!

Solidní výkon podal a k na poměry komandy fantastickému počtu obdržených branek dokráčel v mači Ementálovič!

Branky těměř identicky rozdělila mezi své útočné i obranné řady a tak Bestie nabyly dojmu, že udeřit může prakticky každý, až na politruka komandy a přesto právě jeho si zvolily jako terč brutálního faulu, který pravděpodobně znamená předčasný konec sezóny!

Ale ani to neotřáslo jejím sebevědomím a tak nakonec prapor vítězství donesla až do závěrečné sirény a stavu 8:4 ve svůj prospěch!

ЦСКА пр. Бэстыам 8:4

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Фишер, Червены, Фронк - Фалоут, Шпирк, Пелей - Mайор, Йиранек, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Фалоут 2, Червены, Йиранек 2, Патак, Шпирк, Фронк

Příště změří komanda síly s Kolofanty ad 21:30 na ledě a to v pondělí, 17. 11. 2014!

Дядя Ваня

Cибирский медведь на выигравей волнe!

4. listopadu 2014 v 20:28 | Дядя Ваня
Да! Sibiřský medvěd v pravý čas vylezl ze svého brlohu a nezadržitelně se veze na vítězné vlně, což je výborné zjištění zejména před blížícím se pátečním lampiónovým průvodem k výročí velké revoluce, která byla sice v říjnu, ale slaví se až v listopadu, neboť tak tehdy pokrokoví mužici zmátli zatuchlý carský režim.

Technická:
Průvod povede od zimního paláce (Karpem Arény) na "umělku", kde se někteří vybraní jedinci z řad CSKA účastní mezinárodního fotbalového klání v barvách SG Jiskry proti imperialistickým sportovcům z Brodu v lese v Západním Německu! Výkop v 19:30!

Více na sgjiskra2012.blog.cz!

Kanonýr Gojda vyšel tentokrát překvapivě naprázdno, ale snaha se mu upřít nedala!

Motivovaná komanda bez mnoha opor, které se den předem účastnily bezvýznamných klání v nižších amatérských soutěžích a některé se dokonce zranily, takže vedení CSKA začíná vážně uvažovat o přítrži takovýmto volnočasovým aktivitám, šla od počátku mače do vedení 2:0, pak se ale podařilo nabuzeným Kolofantům na malou chvíli otočit kolo dějin zpět na nesprávnou stranu barikády, ale veleúspěšné střídání první pětky s dvěma šajbami v soupeřově svatyni opět strhlo vedení na stranu pokroku a míru a to zasadilo zkoprnělým borcům z periferie takovou ránu, z níž se již do konce měření sil nevzpamatovali!

Gájek jako politý živou vodou korunoval svůj životní výkon čtyřmi zářezy na pažbě svého kalašnikova!

Pilířem úspěchu byl však vratár burlaků, Brožovič, který podal jeden z nejlepších svých výkonů, ne-li ten absolutně nejlepší, díky němuž bylo možné držet na uzdě takové čarostřelce, jako byli Špirkové, Hoffmann a jiní!

Nevíme, zda měla větší podíl na jeho solidním výkonu nová lapačka s chlupem dovnitř či kuní ocásek pro štěstí schovaný za suspenzorem!

O brankostroj komandy se postaral první útok, který byl doplněn dvěma úspěšnými střeleckými počiny beků Kreuzoviče a Jankovcoviče, čímž korunovali i svůj solidní výkon v obranné fázi!

Řízný bek Kreuzovič, ale i častý návštěvník soupeřovy obranné třetiny, se zapsal i do kolonky pro střelce!

Výtečně se bil v druhé lajně s horečkou bojující Jiránkovič, který by se normálně léčil, ale nechtěl rozhodit šiky mužiků a tak pod silnými analgetiky (litr vodky Gorbačov) přece jen do mače nastoupil!

ЦСКА против Kолофантам 8:5

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Янковец - Фалоут, Гайек, Пелей - Гойда, Йиранек, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Кройц, Пелей, Фалоут, Гайек 4, Янковец

Vedení komandy blahopřeje i Gojdovičovi, který jako první provedl platbu za led převodem pomocí QR platby!

Od středy 12. 11. 2014 budeme mít na zimním stadiónu svůj box na úschovu hokejové výstroje, takže si podstatnou část výstroje tamtéž budeme moci nechávat!

K dispozici jsou tři klíče, takže se mohou domluvit málčiky, kteří chodí společně a častěji hrát, než jsou oficiální zápasy komandy, aby tuto možnost také využívali.

Nějaké regály nebo stojany na zavěšení výstroje, popř. sušák apod. bychom vyřešili na místě v následujícím termínu!

Dnes je fakultativní trénink Bestií od 21.15 na ledě a všichni jsou zváni!

Naposledy vyzýváme mužiky, kteří si chtějí doobjednat výstroj či doplňky, aby tak neprodleně učinili!

Příkladem šel létající šachista Jankovcovič, který vyřešil každoroční nervydrásající shánění dárků elegantním způsobem, všem čtyřem svým rebjonkům objednal mikinu, čepici a autodres CSKA a vánoční stres je pro tentokrát vyřešen!

To bude radosti a zářících dětských očí pod jolkou!

Pozdrav z Uralu:

No, super Ivane, tak už nebudu muset sušit v obýváku.
čus
Jirka

p.s. co se hokeje týká, tak teď je docelá vydatný týden, v pátek jsem byl na Čeljabinsku, včera Jaroslavli a zítra vyrážím na Čerepovec a jinak za měsíc jsem zpět...

P.S.: Pozvánka!

Tato pozvánka (viz korespondence) vzniknuvší na popud členské základny CSKA je určena zejména pro málčiky, kteří mají ještě malé rebjonky:

V kolik je ta Velká Říjnová revoluce v pátek vemu mého rabiato?
Ríša

Zdravstvuj, ta už byla v roce 1917!
To už asi nestihneš.
Ale můžeš přijít na umělku na půl osmou.
Váňa

A ten lampiontový průvod ?
Ríša

Když je teda zájem, tak ho asi fakt uděláme!
V 19.00 sraz u umělky a pak okolo bazénu přes "Most přátelství" na pravý břeh Zubřiny
směr Kavkaz a zpět!
Když už se dělá pro děti tzv. Strašidelné spaní, proč je nepostrašit rovnou i komančema?
Váňa

Jsou mu čtyři.
OK v kolik sraz?
Ríša

Máš to tam. 19.00!
Váňa

Když "lampioňák", tak pořádnej!


A koho tu máme dále na porážku?

No přece Bestie a to příští středu, 12. 11. 2014, od 21.15 na ledě!!!

Дядя Ваня

KB P oплата!

1. listopadu 2014 v 18:41 | Дядя Ваня
Zdrávstvujte, málčiky!

Jak známo, pokrok nezastavíš a ruku v ruce s elektrifikací Ruska jdou i nové možnosti provádění platby za pronájem ledové plochy!


Když vezmeme v podtaz, jak smutný je to pohled, když se některé málčiky (Patákovič, Gojdovič apod.) loučí s třistarublovkou v korunách v hotovosti, rozhodlo se vedení komandy vyjít takovýmto malčikům vstříc a umožnit jim platbu přímo převodem na účet předsedy komandy, který takto příchozí děngy předá děžurným Zimního paláce, samozřejmě za předpokladu, že je nepropije s děvočkami v bare na Kalininskom prospektě!


Malčiky, kteří se rozhodnou pro QR platbu, ať udělají poznámku do docházky na serveru týmuj, málčiky, kteří QR platbu nezvládnou a přesto chtějí zkusit dobrodružství s převodem peněz, nechť si vyžádají platební dispozice, ovšem pozor, s málčiky, kteří by snad chtěli podvádět, tak s těmi zatočíme, jako onehdá s Dubčekem a Smrkovským!

Pozn.:
Objednal jsem dresy červené řady pro zasloužilé málčiky, kteří ještě nemají dres s jmenovkou na vrub komandy včetně stulpen, malčiky, kteří chtějí něco doplnit, jako fanartikl, stulpny apod., nechť tak učiní co nejdříve, ale na své náklady!

Дядя Ваня