Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Říjen 2014

Oхотники Бэстыей снова в форме!

30. října 2014 v 21:11 | Дядя Ваня
Да! Lovci Bestií opět ve formě!

Ano, tytam jsou pravděpobně časy z počátku sezóny, kdy si rozjeté Bestie hrály s Burlaky jako kočka s myší, neboť jak jistě pozorný čtenář našich stránek zaregistroval, sestřelili mužici posledně mátožné Kolofanty a nejinak tomu bylo i ve středeční večer, kdy si sebevědomím hýřící maladci s chutí zastříleli na nemastné neslané Bestie a pomalu to vypadá, že forma před blížícím se vánočním turnajem O berlu mrazilku začíná přicházet jako na zavolanou!

Základem vítězství byl vratár Brožovič, který zkrotil do své nové lapačky s kuním chlupem dovnitř nejeden projektil a nemusel tak, jako obvykle ze své svatyně nezbednou šajbu lovit více jak desetkrát, jak je jeho dlouhodobá norma!

V obraně se letos poprvé představil navrátilec z nižší bezvýznamné amatérské soutěže Červencovič a na to, že naskakoval na led bez svého dlouholetého hokejového mentora Fišeroviče, si nevedl špatně, i když první tři branky ve svatyni domácích padaly přes něho, pak ale naštěstí chytil druhý dech a jeho výkon šel strmě vzhůru!

K přechodu z farmy z nižší soutěže do rozjeté Kontinentální agrární hokejové ligy bylo potřeba koncentrace nejvyššího stupně a to věděl i benjamínek Červencovič a mentálním cvičením před mačem neponechal nic náhodě!

Pozdě ale přece dorazil ze zasedání centrálního komitétu selja Díly mužik Škultátovič, což vedení komandy kvitovalo s jistou úlevou, neboť s tímto borcem na ledě burlaci většinou body neodevzdávají a tak mu byla poskytnuta sleva na příspěvek na pronájem ledové plochy, ale žádná sleva není, jak známo, zadarmo a tak mu obratem byla udělena i pokuta za pozdní příchod!
Inu, jak říkáme my, rusofilové:

"Ordnung muss sein!"

Burlaci měli tentokrát celý mač ve své režii a tak svůj vor dotáhli proti proudu Zubřiny do klidných vod vítězného přístavu, s čímž se opět nechtěl smířit dezertér Gájek podnikající nebezpečné výpady, ale vedení mužíků na něj bylo dobře takticky připraveno dle směrnice "Na takové ptáčky políčíme háčky", což se také stalo!

"Fakt jsem teda myslel, že ty Bestie budou dneska kousat o něco víc!"

Příštím mačem je boj s rezervou Kanic, Kolofanty Boys, vedenou bratrem Míry Špirka, který v tomto boji nastoupí opět na druhé straně barikády.

Opět solidní výkon v podání opory komandy, Špirkoviče, celil obranou hráz maladců a navíc nachytal dvakrát na hruškách strážce soupeřovy svatyně!
Obdobný výkon v pondělí na straně Kolofantů však z pochopitelných důvodů vedení CSKA tomuto borci vřele nedoporučuje!

Měření sil je v pondělí, 03. 11. 2014, od 21:30 na ledě a potrvá do 23:00!

ЦСКА пр. Бэстыам 11:6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Червены, Шпирк- Mайор, Замечник - Гойда, Фалоут, Пелей - Патак, Йиранек, Янковец - Шкyлтeти

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гойда 3, Фалоут 3, Йиранек, Шпирк 2, Янковец, Шкyлтeти

Дядя Ваня

Mороженное закисало Kолофантам во рту!

22. října 2014 v 15:59 | Дядя Ваня
Да! Kolofantům ztrpklo "sibirskoje maroženoje" v ústech!


Z posledního vzájemného mače nabuzení Kolofanti vyrazili o pondělním večeru do "Zimního paláce" (rozuměj Karpem Arény) s neodolatelnou touhou pochutnat si na sibiřské zmrzlině jako na tom nejsladším podmáslí, ale ta jim během onoho večera, který se celý hrál dle ruských not, v ústech pěkně ztrpkla a těsně před jedenáctou, než spadla opona tohoto velkého představení mužiků v kamizolkách barvy světového proletariátu, už mělo "maroženoje" v ústech hostí odpornou pachuť pelyňku!

Dobří holubi a špatní hokejisti se vracejí!

Před mačem měla proběhnout menší ceremonie a nejplatnějšímu hráči měsíce setjabrja, Jiránkovičovi, měla být předána cena v podobě zbrusu nových stulpen v barvách Ruské ferderace, ale onen borec se bez omluvy nedostavil, takže ve zrychleném řízení byla hodnocení změněno na největšího kverulanta a o "odměně" politické oddělení CSKA zatím ještě jedná!

Na sraz dorazil i maladěc z nejočekávanějších, Škultétovič, takže bylo víceméně jasné, jakým směrem se mač bude ubírat!


Malčici mu pogratulovali ke zisku nejvyššího počtu hlasů v komunálních volbách v selju Díly v příhraničí Chodské gubernie a on je za to na oplátku informoval o nejsmělejších bodech následujícího zasedání zastupitelstva!

Ty body jsou vlastně jenom dva, přímé napojení obce na ropovod Družba a zavedení ruštiny jako oficiálního úředního jazyka, bohužel platba v rublech v místní nálevně zatím legislativním procesem neprošla!

Na ledě šli Kolofanti do vedení brankou Špirkoviče, který vyjímečně nastoupil na druhé straně barikády, když projel zkoprnělou obrannou hrází burlaků jako nůž máslem a vykoupal Brožoviče ve vlastní šťávě a zasunul šajbu do odkryté klece, pak mu ale ukázal politruk komandy pár snímků z báze za Uralem a onen borec raději hned zařadil zpátečku a v třetině domácích tak byl již jen málo vídaným hostem, ostatně, jak mu bylo od vedení burlaků před mačem srdečně doporučeno!

Je jasné, že ideální dovolenou si borec Špirkovič jistě dokáže představit i lepší a ani se asi nemusí moc snažit

Pak už se opět rozjel "ledoborec Lenin" ke své velké jízdě a tříštil kolofantské obranné kry jednu za druhou jako pověstný domeček z karet!


Další útoky Kolofantů pak již končili na koncentrovaném a v životní formě chytajícím kunobijci Mamulínovi Žebříkovičovi, který si chce svůj nově objevený sport dát patentovat a přihlásit již na příští olympijské hry!


Odborný tisk však o tomto jistě smělém plánu pochybuje, neboť se obává, že nemusí být vždy k dispozici dostatek cvičebního náčiní!

Což o to, vidlí a sudů bývá většinou dost, ale kun se nemusí urodit zejména v olympijském cyklu vždy dostatečné množství!

Když už vypadalo, že se budou Kolofanti z paláce pakovat s nevídaným debaklem, vsadil výše citovaný vratár na jednu z nejsilnějších stránek komandy a to power play a vyrazil z klece, bohužel zapomněl na nejdůležitější předpoklad pro tuto variantu hry a sice být v držení kotouče, což bohužel nebyl tento případ a tak forvardi soupeře cílili do opuštěné klece, což je nakoplo a dosáhli tak ještě několika střeleckých úspěchů a upravili tak alespoň kosmeticky hrozivý výsledek na přijatelnějších 6:16 v jejich neprospěch!

ЦСКА против Kолофантам 16:6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Янковец - Фалоут, Гайек, Пелей - Гойда, Шкyлтeти, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гойда 4, Кройц, Пелей 2, Патак 2, Фалоут, Шкyлтeти 3, Гайек 3

Dnes se koná společný neoficiální zápasový trénink s Bestiemi, ale maladci nechtějí moc plýtvat silami před oficiálním mačem příští středu proti stejnému soupeři, neboť chtějí vyrazit do následného lampiónového průvodu s čistým štítem a pobědou na klopě!

A kdo že je dalším gospodinem na holení?

No přece Bestie a to příští středu od 21.15 na ledě!!!

Plánujete-li již dnes vánoční svátky, tak si ten druhý pořádně podtrhněte a pro jistotu raději označte výkřičníkem, neboť právě v tomto čase se bude konat Bolšoj meždunárodnyj vánočnyj turnír o berlu Mrazilku!!!

Дядя Ваня

Ox! Проснулся русский медведь?

16. října 2014 v 21:02 | Дядя Ваня
Да! Probudil se konečně hokejový ruský medvěd z letního spánku?

Jede ruská mašina opět na plné obrátky?

K ideálnímu výkonu, jaký předvedli maladci na Velkém mezinárodním turnaji o samovar, má hokejové soukolí ještě daleko, ale vypadá to, že se začíná blýskat na lepší časy, neboť získat skalp rozletých a namotivovaných Bestií se počítá a to i na Sibiři!

Mužici začali opět solidně a šli také do vedení 2:1, po kolikáté již, ale pak se začalo soustrojí zadrhávat a to zejména v obranné činnosti a komanda inkasovala laciné branky do sítě vratára Brožoviče, který dorazil na zápas pozdě s výmluvou, kterou jsme opravdu ještě neslyšeli!

Prý ho ve stodole napadla kuna, ne je to opravdu správně napsané a žádné písmenko tam nechybí, od dob, kdy spadl ze žebříku, volí jistější metodu, nastaví na sebe sudy, vezme do ruky vidle a hurá na ni, na kunu, no a ona se prý bránila a skočila po něm, jako každá jiná asi, no a tak prý přišel pozdě na zápas!

My, co ho známe delší dobu, jsme si oddychli, že nepřišel s kunou na krku nebo v kalhotech a vidlemi v zádech!

Pak se do trháku dostaly opět Bestie a už už to vypadalo, že si opět nasadí vavřínové věnce vítězů, když přišlo vzepětí komandy srovnatelné snad jen s obranou Leningradu za války nebo Dombasu před pučisty nyní!

Burlaci se čtyřmi brankami dostali na úroveň Bestií a začal se lámat chleba!

Všem zatrnulo, když při zakládání útoku odevzdal jinak výtečně hrající Zámečníkovič šajbu na čepel soupeře, který si však při akci "zoči voči" vylámal zuby na výtečném reflexu výše jmenovaného strážce svatyně a tak udeřilo na straně druhé, když s chutí hrající Gojdovič vyhnal švihem zápěstí pavouky z nejzažšího růžku soupeřovy klece a mužici šli do vedení!

Důležité branky Gojdovič střílet nezapomněl, ale co se jejich počtu týče, zůstal tentokrát, jako na snímku, ve stínu jiného čarostřelce, Špirkoviče, který nastoupí v pondělí v dresu Kolofantů!
Jak se má chovat na ledě však byl již řádně poučen kontrášem i politrukem komandy a ti pevně doufají, že si jejich kamarádské rady vezme k srdci!

Prapor soupeře třímal v samém závěru nad hlavou zběsilými nájezdy "dezertér" Gájek, ale s kotoučem na čepeli dorazil pouze za branku soupeře a tam už si ho komanda vychutnala, nezaujatý divák by myslel, že se točilo "Obušku z pytle ven 2" a pak už se ozvala závěrečná siréna a mohlo se slavit!

Bestie ještě namítaly, že jedna z branek neměla pro domělý ofsajd platit, ale všechny sportovní přílohy nejvýznamějších světových periodik jako Komsomolská pravda, Murzilka a Veselé obrázky svorně konstatovaly, že regulérnější branku než tu Jiránkovu snad ani v životě neviděly!

ЦСКА пр. Бэстыам 9:8

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Mайор, Замечник - Фалоут, Boлфик, Пелей - Гойда, Шпирк, Патак - Йиранек, Янковец

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Шпирк 4, Йиранек, Гойда, Кройц, Фалоут, Пелей

Příštím mačem je boj s rezervou Kanic, Kolofanty Boys, vedenou bratrem Míry Špirka, který v tomto boji nastoupí opět, samozřejmě nejprve KGB řádně poučen a proškolen na druhé straně barikády. Měření sil je v pondělí, 20. 10. 2014, od 21:30 na ledě a potrvá do 23:00!

Дядя Ваня

Bonus:

Zdravím,
použil jsem foto pana Izera na stránkách našeho sportovního klubu CSKA Domažlice i s kratičkým recesistickým textem a pevně doufám, že se ani on ani vy na nás za to nebudete zlobit!
S pozdravem Ivan Major předseda OS CSKA Domažlice

Dobrý den , zlobit se na Vás nebudeme , ale budeme mít na Vás na oplátku jednu prosbu - Zdenek bude mít 10. února v sále Městského kulturního střediska Domažlice zábavné vystoupení a to pořad "Furtlufddurch tour" - rádi by jsme Vás požádali jestlii by jste nám (pokud to samozřejmě bude možné) někde v prostorách Vašeho zimního stadionu nevyvěsili plakát s pozvánkou na toto představení (ten by jsme Vám nějak doručili) a samozřejmě budeme moc rádi pokud si vy a vaši spoluhráči zakoupíte vstupenky na Zdenkovu show…..
S pozdravem - přeji pěkný zbytek dne
Jiří Havel
Aura-Pont
603466399

www.zdenek-izer.cz <http://www.zdenek-izer.cz
www.jaroslav-uhlir.cz <http://www.jaroslav-uhlir.cz
www.vandaastanda.cz <http://www.vandaastanda.cz

Zdravím,
není problém.
Dám to i na naše fotbalové a hokejové stránky, které spravuji.
S pozdravem Major


Pak se mi, prosím, připomeňte.

Hовости. Izerovič do CSKA?

9. října 2014 v 21:26 | Дядя Ваня
Je jasné, že na dobrém jméně již tradičního hokejového oddílu CSKA Domažlice si rád tu a tam přihřeje polívčičku každý!
Máme zdokumentovány případy turistů fotících se na Rudém náměstí či na Kapverdských ostrovech v dresu tohoto již věhlasného klubu, ale jeho zneužití pro politické účely je i pro nás, obyčejné politruky, opravdovou novinkou!

Klub jako takový žádnou kandidující nebo nekandidující stranu veřejně nepodporuje, ale za jedince v dresu "komandy" jedné nejmenované politické strany, která se neztratila ani v dobách minulých, kdy se ještě vesele poroučelo větru a dešti, létajícího šachistu Jankovcoviče, bychom byli ochotni, bylo-li by to nutné a vzhledem k okolnostem, dát ruku samozřejmě navlečenou v hokejové rukavici třeba i do ohně!


No jasně, že ne do opravdového, ale do toho, co měl v srdci ten partyzán, co neustále uháněl s puškou v ruce vpřed!!!

Ale chce-li to onen šachysta v politice dotáhnout opravdu hodně daleko, tak vsadil na špatnou stáj, neboť například takový současný nevolený vládce "Čtvrté říše", pardon tedy předseda Evropské komise, jistý Jose Manuel B. se k top-korytu probojoval v maoistických barvách!
Podaří se Tiborkovi přemluvit baviče a imitátora k přestupu do CSKA?

Je jasné, že Bestie a nyní i Kolofanti jsou pro "komandu" tvrdým oříškem a to nad všechna očekávání a tak její vedení vyslalo do matky měst svého emisara, aby ulovil posilu, která by měla nahradit legendu mužiků, Škultétoviče, v případě její nepřítomnosti na mači!

Spravný imitátor by měl umět imitovat přece vše a všechny!

O tom, že to vzal "Izerovič" vážně, svědčí i jeho nový sestřich alá František dobrota!


Největší úskalí před podepsáním kontraktu tkví v povinné účasti na bázách v případě eventuálního neúspěchu, neboť žabáky s plnou polní na Pik komunisma či výběh s kolmahou plnou hlušiny z celin na tuten Elbrus jsou prozatím dostatečným strašákem!

Дядя Ваня

Oбледенение на пироге!

8. října 2014 v 21:41 | Дядя Ваня
Да! Třešnička na dortu solidního mače mezi Kolofanty Boys a komandou přišla v samém závěru bojovně, ale čistě vedeného mače v podobě mistrně sehrané power play a to zejména po taktické stránce, za jejíž provedení by se nemusel stydět ani mistr taktiky, generál Kutuzov!

Nejprve skočili na udičku mužici kouzelníkovi s holí Špirkovičovi, který domlouval pondělního soupeře, neboť to bylo samé, borci opatrně na ně, jsou poprvé na kaňkách apod. a pak se z nich vyklubaly opory Staňkova, Kanic a jiných věhlasných klubů ze všemožných hokejových gubernií.

Pozornost médií na sebe strhávali zejména borci jako Hofman, Kapitán aj.!

I přes tuto léčku šli do vedení 2:0 Burlaci, ale Kolofanti pomalu začali vystrkovat růžky a náhle to bylo 2:4.

S jejich rychlými kombinacemi stačil držet pak krok již jen elitní strážce modré linie, Gojdovič a tak sborná pořád zůstávala ve hře a když už se zdálo, že si po mači vavřínové věnce vítězů nasadí přece jenom hosté, přišla již v úvodu zmiňovaná lekce z taktiky!

Hrála se power play a to ne ledajaká!

Pár minut před koncem mače zavelela genaralita komandy vratárovi Brožovičovi k ústupu, tedy ne nijak oslnivému, neboť onen borec se dostal do bezpečí střídačky až za několik minut a pak se pustili mužici do dobývání soupeřovy svatyně!

"Hrát power play, to už chce mít trochu fištróna!
To není jako lézt po žebříku za švagrovou na komín!
I když i na to si příště raději zjednám firmu a už se nebudu pouštět do nějakých větších věcí!"

Až po několika minutách si Tichonov náhle všiml, že hra bez brankáře není špatná zbraň a to zejméne, doplní-li pětku na ledě další borec a tak se také stalo, což vneslo do šiků Kolofantů takový zmatek, že již stačili jen zaznamenat vyrovnávací pumelici rozjetého Jiránkoviče s rychle se rozprostírající temnotou, přesně ve 23.00, zachvacující ledový palác jménem Karpem Aréna!

ЦСКА против Kолофантам 10:10

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Mайор - Геинрих, Гебгарт - Фалоут, Гойда, Пелей - Йиранек, Pоит, Патак - Клинг, Янковец

V dresu Kolofantů vypomohl Špirkovič!

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гойда 4, Клинг, Йиранек 2, Фалоут, Янковец, Патак

Kdo že je dalším pánem na holení? No přece Bestie a to příští středu od 21.15 na ledě!!!

Дядя Ваня

Kак матч звезд!

3. října 2014 v 13:12 | Дядя Ваня
Да! Jako na utkání hvězd si musel připadat ledař sledující klasické měření aktuálních sil borců kádru Bestií a CSKA, neboť ke konci první čtvrthodinky mače ukazatel skóre ukazoval neuvěřitelných 4:4!

Nejprve šli do vedení borci v kamizolkách barvy krve světového proletariátu a to zásluhou lajny bitkařů, která měla v ten večer zcela jiné úkoly, ale vzhledem k tomu, že mladíci na druhé straně barikády byli pro "bitkaře" příliš rychlí, pustila se "checking line" raději do tvořivého hokeje a to se vyplatilo hned v prvním střídání, kdy Majorovičovu žabku od modré ztečoval dnes již renomovaný kanonýr Jiránkovič do soupeřovy klece!

Komanda šla do dvoubrankového vedení hned dvakrát (2:0, 4:2), ale vždy ji zradila stará bolest, tedy vlastně dvě bolesti a to sebeuspokojení a nekoncentrovanost při střídání, kdy někteří mužici opouští led ve chvíli, kdy soupeř útočí!


Ještě, že na lavici nesedí jako kouč Girkin-Strelkov, protože ten by dotyčné okamžitě střílel!
Hrál se solidní, rychlý hokej s otevřeným koncem až do závěrečných minut, neboť samostatný únik navrátilce na modrou čáru, Hojdoviče, byl zakončen střelou nad lapačku bezmocného vratára Bestií, která se však odrazila od horní tyčky a to, prosím, pár desítek vteřin před závěrečnou sirénou za stavu 8:9, poté následoval výpad soupeře zakončený nemastnou neslanou střelou přes ruku, která si ale našla skulinku mezi betony navrátilce do svatině CSKA, Mamulínoviče, který se pravděpodobně držel rady své "paňmámy", která ho před odjezdem vzhledem k jeho povaze varovala, aby hlavně dával pozor a aby nikde nic nechytil a to se nakonec také stalo!


Ale co, hlavně že je opět s námi a vykurýroval se z poměrně těžkého zranění!

Opět "padla desítka" a tak začíná vedení CSKA uvažovat o divoké kartě od generality KAHL na to, aby mohla komanda nastoupit s dvěma vratáry v poli a pokusila se tak stlačit počet obdržených branek na polovinu, tedy alespoň na pět!

Nejkrásnějším zážitkem byl však moment, kdy do kabiny vstoupil kanonýr Volfíkovič s velkou krabicí převázanou rudou mašlí a po jejím rozbalení vyndal k překvapení všech přítomných nové do noci zářící kaňky samochodky, už jen ten pohled do jeho šťastných a rozechvělých očí všem za tu stopadesátirublovku na hokej stál!


ЦСКА против Бэстыам 8:10

Расстановка команды ЦСКА:
Брож - Кройц, Фишер - Шпирк, Фронк - Фалоут, Boлфик, Пелей - Гойда, Малцер, Палацкий - Mайор, Йиранек, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гойда, Фалоут, Палацкий, Йиранек, Патак, Пелей, Малцер, Boлфик

Příštím mačem je boj s rezervou Kanic, Kolofant Boys, vedenou bratrem Míry Špirka, který v tomto boji nastoupí na druhé straně barikády. Měření sil je v pondělí, 6. 10. 2014, od 21:30 na ledě a potrvá do 23:00!

Дядя Ваня