Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Září 2014

Mашина снова поймала!

24. září 2014 v 15:11 | Дядя Ваня
Да! Ruská mašina skutečně na čtvrté našlápnutí naskočila a šlapala celý mač proti dožínkovými oslavami decimovaným kolchoznickým šikům doplněným o hokejové kouzelníky s pukem od břehů říčky Regenu jako švýcarské hodinky paběda, i když si nejsem docela jist, jestly uvedené hodinky jsou skutečně švýcarské!

Sebevědomí do žil vlila mužikům přítomnost nestora hokejových klání a sportovce okresu, Škultétoviče!

Opět platila selská pranostika!
"Když je Franta na lavici, body zůstávají většinou doma!"

Mužici, vědomi si toho, že s dobrou vůlí ÚV není radno si zahrávat, hráli tentokrát jako o život a možná ještě více.

Jediné, co vhánělo chmury do tváře realizačnímu kolektivu byla bohorovnost v rozehrávce defenzivních kádrů kádru komandy, neboť někdy psaly pukem a holí po ledě takové velké myšlenky, že i Seneca a Cicero dohromady by se za ně nemuseli stydět!

To byla klička tam, pirueta sem a kudrlinka k tomu, inu celej Zámečníkovič, no a pak nahrávka na hůl, bohužel většinou soupeře a tak musel vratár Ementálovič ze své maršálské torny vytasit nejednu parádu k otupení ofenzivních choutek namotivovaného soupeře!

Docházelo i k situacím, které na jiných světových kolbištích těžko zahlédnete, jako když ten večer ofenzivně laděný bek Majorovič chtěl vlastním tělem v mezikruží krýt střelu dotírajícího útočníka a najednou do rány vpadla, kde se vzala, tu se vzala, lapačka gólmana!

Inu k vidění toho bylo ten večer opravdu hodně moc a možná ještě o něco více!

Elitní forvard Jiránkovič opět řádil jako lev, pardon jako tygr a to sibiřský a svůj bojovný výkon okořenil třemi přesnými trefami do klece jinak výtečného Kouřila!

Burlaci se nakonec radovali z nejtěsnějšího vítězství!

Jen pro info:

V průběhu týdne se omluvilo několik borců a rádo by touto cestou vyřídilo pozdravy již legendárnímu kádru komandy!

Brožovič je, jak známo, na báze v Jekatěrinburgu na Uralu.

Žábovič je v týdnu pracovně vytížen, na cestách, takže nestíhá.

Gájek dlouhodobě zraněn, údajně se do něj pustily ve sprše Bestie, když měl prohlásit, že "komanda" hraje přece jen lepší hokej!

Kreuzovič na báze.

Bombalovič dává přednost slibně se rozvíjející fotbalové kariéře!

Pelnářovič má problémy se zády, ale pokusí se zmobilizovat původní první pětku, která postupně přesedlala na ten pravý sport ruských bohatýrů, na šipky???

Vlčkovič se omluvil do konce října pro zaneprázdněnost.

Červenovič toužící sejít opět se s proti Farmářům filigránsky hrajícím Fišerovičem v jedné obraně hlásí naprosté vyčerpání svého mladého organizmu!

Volfíkoviči, jak známo, pukla žalem botka samochodka!

Vrátár Brožovič poté, co se zranil při nacvičování čísla na žebříku k výročí VŘSR, by se měl opět ukázat v příštím mači v plné palbě!

No a co říci k mužikům Fronkovičovi, Pelejovičovi a Jankovcovičovi? Patrně na ně přeskočil tzv. Malzerovičův vir, projevující se tím, že se nakažený jedinec zaregistruje a pak bez omluvy nedorazí!!!

Ale na takové ptáčky i KGB má háčky!

ЦСКА против Фермерaм 7:6

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Шпирк, Mайор, Фишер - Фалоут, Патак, Йиранек, Шкyлтeти

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Патак, Фалоут 2, Йиранек 3, Шпирк

V řadách Farmářů vypomohly opory ze Západního Německa Клинг, Геинрих, Гебгарт.

Kdo že je dalším pánem na holení? No přece Bestie a to příští středu od 21.15 na ledě!!!

Дядя Ваня

Oй, физическое состояние!

20. září 2014 v 14:43 | Дядя Ваня
Да! Ach ta fyzická kondice mužiků kádru CSKA není právě tím nejnosnějším pilířem a výkladní skříní tohoto již tradičního hokejového oddílu chodské gubernie a ani se není čemu divit, neboť individuální tréninkový plán předepisoval maladcům disciplíny jako hon na medvěda, žabáky na Pik komunisma a trhání sosen na Sibiři a nikoliv pojídání pelmeňů a pirohů na břehu řeky Volgy a zapíjení samohonkou a kvasem, jak tomu dle informací KGB ve většině případů bylo a tak není divu, že ruská mašina dokáže se soupeřem držet krok pouhopouhou půlhodinu a pak jí většinou dochází dech a nejinak tomu bylo i v pozdní středeční večer v potemnělé Karpem Aréně v boji proti agilním Bestiím!

Tak to je ten tvůj nejstrašnější kukuč, grázlíku?

Co naplat, že komanda šla do vedení 2:0, které stejně dík neobratnému střídání ztratila, pak stejně převzali iniciativu Bestie a to zejména lepším pohybem a větší sehraností a individuální technikou!

Pozitivem je, že se konečně probudili střelci, ale defenzivní pojetí hry opět propadalo a to hned jedenáckrát, namalý podíl na tom měla dvojice beků Majorovič, Kreuzovič, která však byla většinou nechaná napospas přesile soupeře a tan ji často dokázal využít!

Tak už jsme zažili i lepší výkony od této obrany, kdyby takto hájila domobrana Donbas, tak už se pučisté dávno promenádují po doněckých náměstích!

Nutno dodat, že po jednom vlastním gólu si výše jmenovaní borci vstřelili sami!

V solidním světle se ukázala nově složená lajna bitkařů Patákovič, Jiránkovič, Jankovcovič, která sice žádnou bitku nerozpoutala, ale nezůstala herně pozadu ani za výtečně hrající elitní vozbou útočnou vedenou samotným Volfíkovičem, jemuž pukla, snad žalem, v závěru mače bota, takže je jeho hokejová kariéra ve hvězdách, i když ta jasná na Rudém náměstí prý říká, že si koupí brusle nové a trápit na ledě se bude asi dál!

A co Nosiči vody, rozbil se jim kompas, že nemohou najít cestu do "Zimního paláce", nebo kalendář, když už tam cestu najdou alespoň o víkendu?

ЦСКА против Бэстыам 5:11
Гойда - Кройц, Mайор - Замечник, Фронк - Фалоут, Boлфик, Пелей - Патак, Йиранек, Янковец - Палацки

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Boлфик, Фалоут, Йиранек, Пелей 2

Příštím mačem je hokejové El klásico v pondělí, 22. 09. 2014, od 21.15 na ledě, proti Farmářům!!!


Pozdrav z Uralu od Jekatěrinburgského bázisty!

Konečně nám sehnal ligu, která odpovídá našim oblíbeným hracím časům!!!

Иван Иванович, я не верю своим собственным глазам! что происходит? По єтой причине я должен приглосит нашу команду в уралскую хоккейную лигу чтобы пробудиться.
В конце концов как говориться здесь в єкатеринбурге "везет в игре, не везет в любви.

Удачи.

Йиржи 22


Дядя Ваня

Hебольшое улучшение.

14. září 2014 v 21:54 | Дядя Ваня
Hебольшое улучшение.

Да! Mírné zlepšení nastalo v prvním hokejovém "el clasicu" v této sezóně proti velice prořídlým šikům Farmářů.

Mírně prořídlé šiky je ještě hodně zdvořilostní termín, neboť do potemnělé Karpem Arény si v pondělní večer našlo cestu, patrně unaveno polními pracemi a dožínkovými oslavami, pouhopouhé trio sportuchtivých zemědělců a tak je vedení CSKA muselo doplnit zálohami od břehů říčky Regenu.

Zlepšený výkon ani na takto oslabené družstevníky nestačil, i když ti šli sice do jednobrankového vedení, pak ale zabrali ze zasloužené donbaské dovolené po nečekaném příměří se navrátivší borci na plný plyn, zpátky ni krok a venkovská omladina přestávala stíhat a tak se dostavilo zasloužené vedení 3:1, což ale kupodivu uspalo rudou útočnou vozbu a tím byla nabídnuta opět šance bavorsko-rolnické bojůvce, která ji chytla v závěru svižného mače za pačesy a dotáhla tak svůj žebřiňák až do vítězného konce 6:4!

Foto z archivu KGB.
Elitní nosiči vody v akci!

ЦСКА против Фермерaм 4:6

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Шпирк, Кройц, Mайор - Пелей, Фалоут, Патак, Йиранек, Boлфик

Šiky Farmářů, jak již bylo psáno, vyztužili:
Фронк, Гебгарт, Ширер, Кунс, Геинрих

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Кройц, Фалоут 2, Boлфик

Příštím mačem je hokejové El klásico ve středu, 17. 9. 2014 od 21:15 na ledě proti výkonostně rostoucím Bestiím!

Дядя Ваня

Ox! ЦСКА достиг дна!

7. září 2014 v 17:29 | Дядя Ваня
Да! Až na samé dno klesl trojnásobný vítěz turnaje o samovar a kdysi neporazitelný tým komandy CSKA v úvodním boji sezóny s agilními a herně nabuzenými Bestiemi, kterým dokázal vzdorovat jen asi půlhodinku na počátku zápasu a po několika neproměněných tutovkách inkasoval a skóre ukazovalo 0:2 ve prospěch nováčka kontinentální hokejové agrární ligy, ale pořád mohl mít odborný divák i neznalý fanoušek pocit, že se dá ještě se zápasem něco dělat, pak ale propadli borci na superrychlých samochodných nožích totální letargii projevující se tím, že útoky neútočily a obrany nebránily a tak není divu, že se zrodil asi nejostudnější výkon za ca pětiletku trvání tohoto již tradičního hokejového oddílu z chodské gubernie!
Jedinou pozitivní zprávou tak asi bylo, že řady defenzivy "vyztužila" dlouhodobá opora Fišerovič, i když totálnímu propadáku nezabránila ani ona!

Ilustrační foto z archivu CSKA:
Bude se komanda v budoucnu ještě někdy takto radovat???

Nutno dodat, že od ještě většího "výprasku" zachránil "maladce" několika skvělými zákroky Gojdoslav Ementálovič!

Analytický odbor neúspěchů pětiletek hodnotil neúspěch pověstné "ruské mašiny" a došel k následujícím šokujícím závěrům:

Nejenže skřípal písek v soukolí, jehož tam bylo zjištěno několik zilů, ale drhla i převodovka, která prý úplně chyběla a když se ukázalo, že byl nepřizpůsobivými mužiky ukraden i motor, bylo nad slunce jasné, že mašinu nemělo co hnát směrem kupředu, zpátky ni krok!

Velkým pozitivem je i to, že dna bylo zcela jistě dosaženo a do budoucna může být již jen lépe!!!

ЦСКА против Бэстыам 0:10

Гойда - Геинрих, Шпирк - Кройц, Фишер - Mайор - Пелей, Фалоут, Патак - Янковец, Замечник, Йиранек

Příští mač v pondělí od 21.15 na ledě proti Farmářům!

Дядя Ваня

Результаты 2013/14:
ЦСКА пр. Фермерaм 1:5!
ЦСКА пр. Фермерaм 4:5
ЦСКА пр. Фермерaм 6:7
ЦСКА пр. Фермерaм 5:13!
ЦСКА пр. Фермерaм 1:7!
ЦСКА пр. Фермерaм 5:6
ЦСКА пр. Фермерaм 8:3
ЦСКА "A" пр. ЦСКА "Б" 10:7
ЦСКА пр. Фермерaм 4:6
ЦСКА пр. Зверей 4:3
ЦСКА пр. Зверей 8:4
ЦСКА пр. Фермерaм 6:8
ЦСКА пр. Зверей 11:5
ЦСКА пр. Фермерaм 2:6
ЦСКА пр. Фермерaм 8:4
ЦСКА пр. Зверей 12:5
ЦСКА пр. Фермерaм 2:7
ЦСКА пр. Зверей 8:5
ЦСКА пр. Фермерaм 6:6
ЦСКА пр.Тахов 7:7
ЦСКА пр. Зверей 7:6
ЦСКА пр. Фермерaм 5:5
ЦСКА пр. Зверей 4:7
ЦСКА пр. Фермерaм 4:9
ЦСКА пр. Зверей 6:5
ЦСКА пр. Фермерaм 4:2
ЦСКА пр. Зверей 5:7
ЦСКА пр. Фермерaм 10:4
ЦСКА пр. Зверей 15:3
ЦСКА пр. Фермерaм 8:7
ЦСКА пр. Зверей 6:8
ЦСКА пр. Зверей 6:1
ЦСКА пр. Фермерaм 3:1
ЦСКА пр.Пираньи 6:2


Kоманда ЦСКА 2013/14 (матч, шайбы):
Бомбалa 15/7
Брож 26/4
Червены 5/3
Bахал 3/5
Bлчек 10/10
Boлфик 22/15
Гайек 26/24
Гойда 16/23
Замечник 4/-
Йиранек 22/16
Кройц 30/6
Mайор 34/5
Малцер 13/8
Палацкий 1/1
Патак 27/4
Пелей 27/18
Фалоут 7/5
Шкyлтeти 11/15
Шпирк 21/20
Янковец 22/2

Bpaтаpи (матч, шайбы):
Брож 29/159
Гойда 4/22

Гостья (матч, шайбы):
Гебгарт 14/-
Ширер 3/-
Геинрих 13/1
Кунс 9/2

Клинг 15/12