Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Duben 2014

So sehen die Sieger aus!

28. dubna 2014 v 21:59 | Дядя Ваня
Podrobné komentáře z turnaje na onlajnech.cz: ZDE!

Více snímků z turnaje o samovar 2014 najdete: ZDE!

Да! Tak vypadají vítězové!

Sláva vítězům, čest poraženým!

"Tak tady je Kreuzovo, tadytudy milé Bestie, Farmáři, Pirani a jiná čeládko opravdu neprojdete!"

Nosič Jenda a František "Dobrota" na výletě do obranného pásma soupeře a to málokdy dopadne pro gólmana dobře!


Mamulín na čekané, že by se tam někde motal nějaký zajíček?

"Tak jsme to přece jen dokázali i s tebou v bráně!"

"A jaká bude sezóna 2014/15, to nám napoví až čas, takže vzůru na bázu a trofeje jako motivační faktor s sebou!"

Дядя Ваня

"Ruská mašina" projela turnajem jako nůž máslem!

27. dubna 2014 v 22:48 | Ivan Major, organizátor turnaje
Legendární samovar, v němž si údajně vařil černý čaj sám legendární lovec Derzu Uzala, je opět, minimálně na jeden rok, v moci "komandy" význávající ruský, tedy přímočarý styl hokeje s rychlým pohybem a nechytatelnou střelbou
V celém turnaji "maladci" ani jednou neprohrávali a v každém "mači" šli za svým cílem, jasným vítězstvím s vůlí sibiřské medvědice, jíž někdo ukradl z brlohu čerstvou strouhanku!

Podrobné komentáře z turnaje na onlajnech.cz naleznete ZDE!

Byla to fuška, ale samovar je opět ve správných rukách!

CSKA hrál jednoduše v obraně a kreativitu přenechával nejpovolanějším, famóznímu Škultétymu, pohyblivému Špirkovi a střelecky probuzenému Hájkovi a pozadu nezůstával ani osvědčený kanonýr Hojda.
Ostatní dřeli pro tým na hranici svých možností a soupeře zaskakovali jednoduchostí, přímočarostí a téměř smrtící efektivitou v zakončování bezpočtu vypracovaných šancí!

Oba bossové lokálních rivalů CSKA si mohli jen "lámat hlavu", kde že se stala chyba!

V úvodním zápase domácí skupiny "Chodsko" si pohráli "mužici" s černým koněm turnaje, Bestiemi, složeným z top hráčů DNHL, kteří však v podobném turnaji platili nováčkovskou daň, neboť se ani náznakem nepřiblížili k výkonům, jež stabilně předváděli v přátelských kláních v průběhu sezóny.
Branky za CSKA dali Hájek 2, Škultéty 2, Pelej a Hojda.

V druhém měření sil si poradil loňský vítěz, Farmáři z Luženic, s Bestiemi poměrem 3:0.
Z trůnu sesadili hráči pořádajícího oddílu lídra minulého roku v posledním zápase úvodní skupiny, kdy ho zdolali 3:1 brankami Hájka, Škultétyho a Jiránka.

Z těchto výsledků rezultoval závěr, že ambiciózní Bestie hráli o 5. místo s bavorskými Mad Hogs, kteří na turnaji o samovar ještě nikdy nepoznali sladkou chuť vítězství, byť jen v jediném zápase. Bestie však vyprovodili nevídaným výpraskem poměrem branek 4:0!!!

Ani Farmářům z Luženic se v boji o bronz nevedlo o mnoho lépe a nechali se "přejet" turbofofrníkem Pericatem, který v tomto mači zaznamenal čistý hattrick, na což byl jediný gól z hole Humlovy výsledkově opravdu málo.

Ve finále mezi domácími pořádajícími borci a vítězem amatérské hokejové ligy Karlovarska, Piraňami, kteří prošli skupinou "Evropa" taktéž bez "ztráty kytičky", sehrálo svou roli pravděpodobné podcenění za strany opravdu hokejových borců svého chodského rivala a z toho rezultovala "studená sprcha" ve formě hrozivého výsledku 4:0 pro domácí, pak však ukázali Varáci svou kvalitu a začali jezdit opravdu naplno a domácí beci často nevěděli, kterým směrem je střídačka. Pirani se dvěma chytrými trefami dostali výsledkově na dohled, ale pak opět chytla ruská mašina na první našlápnutí a na plné obrátky dojela až do vítězného cíle poměrem 6:2 brankami Hojdy, Hájka 2, Škultétyho, Peleje, Špirka.

Domácí borci tak mohli po roce zvednout "svou" trofej a radovat se z již třetího vítězství v turnaji o samovar!
V individuálním hodnocení dosáhli ještě na trofej pro nejlepšího střelce základní části Škultétym a Hájkem se čtyřmi trefami do černého.

Jedenáct statečných nastoupilo ve všech třech zápasech v tomto složení:
Brož - Kreuz, Pelej - Major, Špirk - Falout, Hájek, Jiránek - Hojda, Malzer, Škultéty

Dík patří generálnímu sponzorovi turnaje, panu Ticháčkovi, za sponzoring turnaje, triu rozhodčích Raškovi, Rušpekovi a Linzmeierovi, komentátorům onlajnů.cz Majorovi ml. a Hojdovi ml. a časoměřičovi Blažkovi za skvěle odvedenou práci a osazenstvu zimního stadiónu za skvěle vytvořené podmínky pro amatérský hokejový turnaj!

Podrobné komentáře z turnaje na onlajnech.cz naleznete ZDE!

Ivan Major, organizátor turnaje

Zejtra to rozjedem, na plný pecky!

26. dubna 2014 v 15:32 | Дядя Ваня


Ox! По Кутузовy!

24. dubna 2014 v 21:55 | Дядя Ваня
Да! Podle slavného vojevůdce Kutuzova pojali maladci svou poslední přípravu na Bolšoj meždunárodnyj turnír, neboť těžko na cvičišti, lehko na bojišti!


Rozohněné Bestie šly do vedení, na což hned reagovali burlaci dvěma šajbami v kleci výtečného Kouřila, pak ale přišly tenisovou terminologií nevynucené chyby při rozehrávce a mazlení se s černou gumou ve vlastnícm obranném pásmu a to dokonce v blízkosti vlastní svatyně, což trestal "bestiální" soupeř nekompromisně a na druhé straně se ostrostřelci v bundoškách barvy krve světového proletariátu ne a ne "zastřílet", takže zvonily tyče a co mířilo do klece zpacifikovala Kouřilova hbitá lapačka a vyrážečka!

Oslavenec a šťastný tatínek!

Nakonec chyby v obraně a impotence před brankou soupeře rozhodly o tom, že poslední přátelské měření sil v této sezóně pro sebe rozhodli Bestie Bos poměrem 8:6!

Venca padesát! Kdo by mu to hádal?

ЦСКА пр. Зверей 6:8

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Замечник, Бомбалa - Геинрих, Гебгарт - Mайор - Фалоут, Гайек, Патак - Кройц, Boлфик, Шкyлтeти - Йиранек, Малцер, Клинг

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Boлфик 2, Йиранек 2, Бомбалa, Кройц


No a pak už následovala cesta do lokálu k oslavě narozenin a narození!


Volba vedení proběhla jen částečně, neboť členy výboru potvrdila schůze jednohlasně a to Vlčka kvůli jeho solidní adrese a Fišera jako člena výboru a pokladníka na základě lásky k penězům!
Vzhledem k tomu, že občanské sdružení je sice demokratické, ale stalinistického typy a vzhledem k tomu, že byl slyšet rachot venku nastartovaných gruzaviků připravených případné rebely odvést přímo na Sibiř, k volbě předsedy nakonec nedošlo!

No a pak už se podával biftek dle receptury Krymských Tatarů na tentokrát solidně propečených topinkách, tlačenka, uzené, chlebíčky, koláčky, merhované koláuče a mnoho jiných dobrot!

Kouzelník s holí od břehu říčky Regenu, Hans Hansovič, poděkoval jménem rodingských hokejistů za možnost hrát tyto legendární mače v řadách CSKA a daroval do kasy maladců padesát rublů, tedy těch divnejch západoněmeckejch psanejch latinkou!
Takže Danke schön! Hans.

No a poslední kapitola této sezóny se bude psát v neděli v Karpem Aréně od 10-ti hodin!

Дядя Ваня

Turnaj se blíží!

18. dubna 2014 v 20:59 | Дядя Ваня
Da!

Hlavní Farmář už leští sidolem putovní trofej, jejíž držení v jeho moci se počítá už jen na hodiny...


...generální sponzor, pan Ticháček majitel firmy Dotiko, již dávno poslal čemodán s nějakým "lupením"...


...a také poháry již netrpělivě čekají na své nové majitele...


...a to je neklamné znamení, že 4. Velký mezinárodní turnaj Dotiko o pravý ruský samovar se blíží sedmiverstovými kroky!!!

Delegování rozhodčích zajišťuje pan Raška, časomíru pan Blažek a přenosy na onlajnech pan Kubricht.

Ve středu, 23. 04. 2014 od 20:00 do 21:30, proběhne poslední mač s Bestiemi, pak následuje posezení na zimáku (kulaté narozeniny, narození málčika) od 22:00, které vyvrcholí kratší Valnou hromadou OS CSKA s volbou vedení, na níž jsou zváni i aktuálně "sportovně neaktivní máílčiky" (rekonvalescenti, odpírači apod.!

Srdečně zve Дядя Ваня!

Bосхитительный матч!

15. dubna 2014 v 21:40 | Дядя Ваня
Да! Výtečný zápas!

Obě strany bojové barikády ukázaly ve včerejším měření sil, že to s bojem o vysněný pravý ruský samovar myslí opravdu vážně, vyvarovaly se nesmyslných šarvátek a tak se hrál na poměry amatérského hokeje solidní, rychlý a kombinační hokej, v němž prokázali o malinko větší hlad po vítězství borci v bundoškách barvy krve světového proletariátu a ve finále se hokejová paní Štěstěna nakonec přiklonila na jejich stranu, když závěrečnými dvěma brankami podtrhli konečný sčot 8:7 ve svůj prospěch!


Sami Farmáři konstatovali se svěšenými hlavami v šatně bezprostředně po mači, což zaznamenal za účelem získání informací nastrčený špeh, že rozhodla solidní hra "důrazných beků" soupeře a když to tvrdí oni, bude to jistě i pravda!

Již zmíněný výkon beků podtrhl jako o život lapající "Mamulín" Brožovič a tak je místo dvojky za klidným Prkencovičem stále otevřené!

První lajna vsadila na individuální průniky, čemuž se nelze divit, když ji vede vyhlášený časovkář!
Kombinační hra druhého, Dílského, útoku, by jistě zvedala diváky ze sedadel, nebyla-li by hala v rámci předturnajového utajení hermeticky uzavřena.

Třetí formace se neprosazovala dle svých představ, ale co není, muže být a proč ne zrovna na turnaji!

Příštím závěrečným a v pořadí 31. utkáním a současně nominačním utkáním bude středeční měření sil s černým koněm turnaje, Bestiemi Boys, s následným posezením v restauraci stadiónu a to za účelem tiskové konference s nominací na Turnaj o samovar, oslavou narození nového malčika do kádru CSKA, oslavou kulatých narozenin jednoho nejmenovaného jedince a valnou hromadou spojenou s volbou nového vedení OS CSKA Domažlice!

Zváni jsou všichni "málčiky", i ti neaktivní, kteří se chtějí podívat, jak se ruský hokej na Chodsku kvalitativně rozvinul nebo zakrněl a nebo jen tak popovídat s ostatními!
Zápas začíná ve 20:00 a kratičké posezení ve 22:00!

ЦСКА пр. Фермерaм 8:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Брож Джордж, Кройц - Mайоp, Шпирк - Фалоут, Гайек, Патак - Гойда, Boлфик , Шкyлтeти, - Пелей, Йиранек, Клинг

U soupeře vypomohl Геинрих a Гебгарт.

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Йиранек, Гойда 3, Гайек, Шкyлтeти, Фалоут 2

Příštím mačem je hokejové El klásico ve středu, 23. 4. 2014 od 20:00 na ledě proti výkonostně rostoucím Bestiím!

Дядя Ваня

Der Scharfschütze Hans Kling kurz vor dem Turnier um Samowar in der Top-Form!!!

10. dubna 2014 v 21:13 | Дядя Ваня
Forma mužiků začíná s blížícím se turnajem o samovar dosahovat solidních parametrů, takže ani posílené Bestie nebylo sto, ani náznakem přibrzdit jejich spanilou jízdu potemnělou Karpem Arénou.


Úspěch byl podložen solidním výkonem výtečného Brožoviče-Mamulína v kleci burlaků a dobrým pohybem a neustálým tlakem všech tří útoků, z nichž nejvíce překvapil útok třetí, který měl původně krýt záda bitkaři Volfíkoviči, rozpoutal-li by tento jako obvykle nějakou tu šarvátku, k čemuž naštěstí nedošlo sa tak se mohli borci okolo Toniho "Ebermanna" Vlčkoviče věnovat brankami okořeněné kombinační hře, kterou jenom tento útok zatížil konto jindy nepřekonatelného Kouřila hned sedmi šajbami v jeho svatyni!
Musíme přehodnotit pozice na nadcházejícím turnaji, neboť s Tonym se počítalo na funkci uvaděčky či motospojky, ale takto si hlasitě řekl minimálně o místo 13-tého útočníka!

One-man-show udělal z mače kouzelník z holí od břehu říčky Regenu Hans Kling, který po milimetrových pasech do brejků od precizního Kulhánka sám překonal gólmana soupeře hned čtyřikrát!


Formu před turnajem má tedy výbornou, škoda jen, že bude nastupovat v modrém dresu Šílených prasat z Chamu!

Solidně se ukázal i z báze v Kanadě navrátivší se Kulhánkovič, o něhož prý Farmáři nejeví zájem a který by eventuelně na divokou kartu mohl za maladce naskočit na místě minimálně sedmého beka, samozřejmě musel by zlepšit bruslení a práci holí, ale na to je ještě dost času!


ЦСКА пр. Зверей 15:3

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Брож Джордж, Кройц - Kулганек, Гебгарт - Mайор - Фалоут, Гайек, Патак - Малцер, Boлфик, Пелей - Йиранек, Bлчек, Клинг

K soupeři byl zapůjčen a řádně poučen Геинрих!

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Фалоут, Пелей 2, Kулганек 2, Клинг 4, Гайек 2, Малцер, Йиранек, Bлчек 2

Příštím mačem je hokejové El Klásico proti Farmářům v pondělí od 21.15 na ledě a o týden později závěrečné nominační utkání před Turnajem o samovar opět proti Bestiím!

Дядя Ваня

Pozor, je tu i ta druhá strana!!!

9. dubna 2014 v 11:30 | Дядя Ваня
...a tá má taky svoje lidi a svoje informátory, takže pozor na to, všechno máme tak nějak pod kontrolou a sesumírovaný jako domino a pak stačí jebnout do tý první kostičky a už to jede...

Před blížícím se Bolšom meždunárodnym turnírom o samovar nenechává komanda nic náhodě a sleduje sílu protivníka po celém kontinentě a vyhlíží i případné posily.

Podívej se dobře, nesedí-li mezi fanoušky skaut z řad mužiků!

Přihořívá!!!

Nemáš-li bystrý zrak jako cvičený špión Vladimír Vladimírovič, tak tady je malá nápověda ze snímku ze satelitu, který sice nezjistí boeing 777, ale fenoména mezi tyčemi a vločkami, Gojdu Ementáloviče, rozezná na sto honů (cca 138 verst pro ruské čtenáře).

Takže jako pozor, všechno máme tak nějak pod kontrolou!

Gratulace:
Létající šachysta Petr "Pat" Jankovcovič se v letních měsících věnoval méně šachu a více své padružce a tak mu čáp čápovič donesl v týdnu do rodiny nového mladého nadějného útočníka Martina Petroviče!!!
Srdečně blahopřejeme!


Дядя Ваня

Cтрачена закончил...

1. dubna 2014 v 20:40 | Дядя Ваня
Да! Stračena a s ním i celá Plzeň už dávno skončil, ale maladci CSKA jedou dál a to na plné obrátky a ve středu se o tom na vlastní kůži mohl přesvědčit klasický hokejový soupeř burlaků, Farmáři z Luženic a a ti se na začátku mače nestačili divit, neboť komanda provedla rozborku zkoprnělých kolchozníků, jako džihádista kalašnikova a tak se nebylo čemu divit, když ukazatel skóre naměřil za první hodinu neuvěřitelných 8:0 pro borce s bundoškami barvy krve světového proletariátu!

O zaslouženou hořkosladkou odměnu nemuseli mužici tentokrát tak těžce bojovat!

Teprve poté se střelecky chytil i soupeř a stačil na konec celkem čtyřikrát rozvlnit síť za zády výtečného po zranění navrátivšího se Gojdy Ementáloviče, který nahradil pro změnu aktuálně zraněnou oporu mezi kovovými tyčemi, "Mamulína" Brožoviče!


Celkový výsledem byl k zemědělcům nakonec ještě poměrně milosrdný, neboť 10:4 neodpovídalo průběhu předváděné hry!

Solidně zahrál v poslední době mediálně propíraný bitkař Volfíkovič, ale po výtečné práci klubového psychologa, I. P. Pavlova, který tomuto borci dokázal metodou biče a cukru vytěsnit z hlavy utkvělou představu, že je křížencem Ramba a Rockyho a pomohl v něm naladit mírnější duševní rozpoložení, že je technický hokejový hračička Arťjuchyn a výsledkem byly hned dvě precizně zasunuté šajby do klece jinak výtečného a těžko překonatelného Kouřila ve svatyni soupeře!

Souboj obraných dvojic pro sebe rozhodla provizorně sestavená rodingsko-luženičská obrana proti ostříleným matadorům poměrem 1:3 inkasovaných branek!


Výtečně zahrál i Gájkův parťák Faloutovič a třešničkou na dortu byl výkon loňského sportovce okresu, Škultétoviče!

ЦСКА пр. Фермерaм 10:4

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Брож, Кройц - Mайоp, Гебгарт - Фалоут, Гайек, Патак - Boлфик , Шкyлтeти, Пелей - Йиранек, Клинг

U soupeře vypomohl Геинрих.

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гайек 2, Boлфик 2, Фалоут 2, Йиранек, Шкyлтeти 2, Клинг

Příštím mačem je hokejové El klásico ve středu, 9. 4. 2014 od 21.30 na ledě proti výkonostně rostoucím Bestiím!

Дядя Ваня