Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Březen 2014

Ox! Зверя досадили Бурлакoв!

27. března 2014 v 20:15 | Дядя Ваня
Да! Posílené Bestie pozlobily Burlaky a to tak, že velmi a nebylo daleko k tomu, že je málem zašlapaly i s jejich vory na dno Volgy, to když ukazatel skóre ukazoval na počátku mače hrozivých 4:0 v jejich prospěch, pak ale procitli i střelci komandy, Jiránek v útoku prvním a v druhém výtečně technicky vybavený, pohybově již méně, Tiborko "Chára" Palacký...


...a hlavně internacionální pomoc poskytující Hans Hansovič Kling dvěma precizními trefami do nejzaššího koutku klece výtečného Kouřila, kam se pavoučí rodinka pravděpodobně již nikdy více nevrátí.


Z obránců se ještě prosadil střelecky pohyblivý Špirk. Bitkař Volfík vyšel střelecky opět naprázdno a vše nasvědčuje tomu, že už se do Karpem Arény chodí vlastně jen prát, tedy alespoň podle mínění Bestií, které si na tohoto "neurvalce" přišly po mači postěžovat i do kabiny komandy, což jsme za dobu pěti let, kdy se chodíme klouzat do arény, ještě nezažili!!!

Doufejme, že přijde opět doba, kdy se plejer Martin zase bude věnovat víc hokeji než uplakaným protihráčům!

Nepovedený zápas prožila luženicko-luženičská obranná dvojice, v daném mači pracovně nazvaná "Pat a Mat", kdy jeden malčik z dvojice měl údajně kaňky moc ostré a druhý zase moc tupé, což není tak podstatné, podstatnější je spíš to, že když soupeř útočil, byl jeden z dvojice, ale většinou dvojice celá na zemi a když nebyli na zemi a měli šajbu na čepeli svých holí často neomylně zakládali útočné akce precizní přihrávkou - bohužel na soupeřovy hole aten neomylně trestal!
V tomto světle se konečný stav 7:5 ve prospěch výborně se pohybujících, vysoko napadajících a notně posílených Bestií jeví ještě ve velmi pozitivním světle!

ЦСКА пр. Зверей 5:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Брож Джордж, Шпирк - Mайоp, Янковец - Йиранек, Гайек, Патак - Палацкий, Boлфик, Клинг

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Шпирк, Палацкий, Клинг 2, Йиранек

Příští mač se koná v pondělí, proti Farmářům, od 21.15 na ledě!

Дядя Ваня

Kоманда победила снова!

19. března 2014 v 11:13 | Дядя Ваня
Да! Komanda opět vítězně, i když s nekompletním týmem, takže byla nucena povolat z poza železné opony solidně hrajícího Gebhartoviče a za půjčovné 150-ti rublů si z taktéž notně prořídlých kolchoznických šiků vypůjčila Petra, neznámého malorolníka, který v obraně podal také víc než solidní výkon!
Hrálo se tedy deset proti deseti a to hodinu a čtvrt!


Mužici si tentokrát nenechali utéct začátek, jako Ukrajinci Krym, a šli naopak po buldočí dorážce Gájkovičově do vedení, na což reagoval vyhnáním pavouků z nejzaššího koutku "Mamulínovy" klece obrovitý zemědělec Tiborko "Chára" Palacký, pak však přišly chvíle druhého útoku burlaků, kdy vysunutým pressingem dostal sovchoznickou defenzivu pod neodolatelný tlak a tak zmatený malorolník napálil šajbu na čepel hbitého Pelejoviče a ta se odrazila za záda překvapeného výtečně lapajícího Kouřila v kleci soupeře!

Další šajbu ve svatyni Farmářů obstaral sám předseda komandy, který pravděpodobně odkoukal nějaké ty fígle z hokejové kuchyně tentokrát nepřítomného elitního forvarda Škultétoviče!

"Tak určitě, dostal jsem solidní nahrávku do jízdy, šajbu si pustil mezi dvěma beky, pak jimi vytvořenou skulinu rychle proskočil a ještě v letu míchaje šajbou jsem zahlédl mezírku mezi betony, ale na to, aby jí prošla šajba na ležato, přílíš úzkou, takže rychle postavit čepelí hole šajbu na hranu, rychlá střela zápěstím a pak už jen sledovat vlnící se síť za zády nešťastného Kouřila, dopad na led a jet slavit s ostatními, no prostě, žádná velká věda", popsal situaci se skromností sobě vlastní sám ostrostřelec!

Po té, co přidal po filigránské kombinaci Pelejovič svůj druhý gól a Volfíkovič se střelecky opět odmlčel, zareagoval na druhé straně Vencl po vybídnutí Palackého již jen kosmetickou úpravou na celkových 4:2 pro po "pabědě" tentokrát více toužíjcích "malčicích" CSKA.

ЦСКА пр. Фермерaм 4:2

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Кройц, Янковец - неизвестный фермер, Гебгарт - Mайоp, Boлфик , Пелей - Йиранек, Гайек, Патак

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гайек, Пелей 2, Mайоp

Příštím mačem je středeční další hokejové El Klásiko proti Bestiím od 21.30 na ledě!

"Balšoj meždunárodnyj" se blíží a účast na něm potvrdily již všechny pozvané komandy:

HC Piraňa Chodov u Karlových Varů (hc-pirana.cz)
HC CSKA Domažlice (cskadomazlice.blog.cz)
HC Mad Hogs Cham (facebook.com/MadHogsChamEv)
HC Beastie Boys Domažlice (stránky ve výstavbě)
SK Farmers Luženice (stránky ve výstavbě)
Fanklub HC Klatovy (fanklubhcklatovy.cz)

Průběh turnaje bude vypadat následovně:
Rozpis zápasů: hokejového Turnaje Dotiko 27.4.2014

Skupina Chodsko "A":
10.00 CSKA Domažlice vs. Beastie Boys Domažlice
11.00 Beastie Boys Domažlice vs. Farmers Luženice
12.00 CSKA Domažlice vs. Farmers Luženice
Skupina Evropa "B":
13.00 Piraňa Chodov u KV vs. Mad Hogs Cham
14.00 Mad Hogs Cham vs. Fanklub HC Klatovy
15.00 Piraňa Chodov u KV vs. Fanklub HC Klatovy

O umístění:
16.00 3 A vs. 3 B
17.00 2 A vs. 2 B
18.00 1 A vs. 1 B

Дядя Ваня

Mолодежи удалось!

13. března 2014 v 21:39 | Дядя Ваня
Да! Mládež CSKA povolaná z farmy do prvního týmu důvěru do ní vloženou chytla pevně za pačesy a prosadila se i střelecky.
Poslední neutěšené výsledky mužiků na nebezpečně rychlých želízkách donutilo vedení komandy k riskantnímu kroku, když pozvalo na mistrovský zápas KAHL mladíky z farmy, Škultétoviče a Volfíkoviče, ty však nenechalo na pospas a bez dozoru ligové vřevě a postavilo do jejich středu talentovaného odchovance z vlastní líhně nekonečného počtu hokejových talentů, rybníkářské akademie U tří vrb, Tondu "Ebermana" Vlčkoviče.
Sázka na mládí a zkušenost se vyplatila a jen tato řada zabrósila neuvěřitelný počet čtyř šajb do klece regionálního konkurenta!


První lajna zahrála svůj standart, třetí lajna, pracovně nazvaná "překvapení šéfa kuchyně", o sobě dávala vědět a dostávala se do mnoha šancí, ale skvělého Kouřila se jí překonat nepodařilo.
Výtečný defenzivní výkon podal létající šachysta Jankovcovič a hbitým útočníkům soupeře se klíč k rozbití jeho "dámského gambitu" najít mnohokrát nepodařilo!
Opět řádili známé rabiátské firmy, Gájkovič a Volfíkovič, ale Bestie nabízenými trestnými stříleními za zákroky na ně pohrdly a to jim pak asi chybělo v konečném účtování!

ЦСКА пр. Зверей 6:5

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Брож Джордж, Кройц - Геинрих, Янковец - Шпирк, Гайек, Патак - Boлфик, Bлчек, Шкyлтeти - Пелей, Mайоp, Клинг

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Шкyлтeти 3, Шпирк 2, Bлчек

Příští mač se koná v pondělí, proti Farmářům, od 21.15 na ledě!

Našim soupeřů připomínáme, že "Bolšoj meždunárodnyj turnír" se koná 27. 4. 2014 v Zimním paláci (t. č. ještě Karpem Aréna, na přejmenování se již pracuje!).
Nebudete-li moci přijet, nezoufejte, přijedeme my k vám a pak už se nás ale nezbavíte!

Дядя Ваня

Mы не такие, как они!

4. března 2014 v 10:14 | Дядя Ваня
Да! Nejsme jako oni!
Občanské sdružení Civilní sportovní klub amatérů Domažlice se díky mezinárodní situaci začíná dostávat do jakési slepé uličky, ale je třeba si uvědomit jednu velmi důležitou věc a sice tu, že v souladu se stanovami tohoto sdružení se jedná čistě o sdružení sportovní a zcela apolitické a azbuka a symbolika používaná má navodit u těch starších "mužiků komandy CSKA" sladkobolnou vzpomínku na ztracené mladí, kdy jsme se téměř dnes a denně rusky učit museli, ale uměli stejně maximálně věty typu:
"Kdě ty bydláješ?"
Nebo:
"U meňa zolotyje godinky," apod.

Přesto se do určitého politického příměru přece jen dokážeme pustit, neboť i když jsme demokratické občanské sdružení "stalinistického" typu s výraznými prvky "samoděržaví", nikdy bychom neporušili elementární zásady sportovního zápolení!

To například znamená, že obsazujeme vždy pouze svou šatnu a nikdy šatnu soupeře!
Do hokejových utkání nastupujeme v dresech s označením našeho klubu, sponzory a vlastními jmenovkami!
Zápas začínáme pouze ve chvíli, když je o tom soupeř informován a ne, kdy se nám to hodí.
A zejména v těchto bodech, ale nejen v nich, se s Vladimírem Vladimírovičem diametrálně rozcházíme!

Ve středeční večer změřili v hokejovém el klásiku svoje aktuální síly borci pokrokových Farmářů s komandou CSKA Domažlice a toto poměření dopadlo pro maladce po dlouhé době zle nedobře!
Na počátku mače sevřeli burlaci kolchozníky do kleští a vypracovávali si tutovky jako na běžícím pásu, leč výtečně chytajícího Kouřila v kleci soupeře se elitním snajprům v rudých bundoškách překonávat nepodařilo a tak trestali soupeři z rychlých protiútoků a dostali se až do výraznézho vedení 4:0!


Teprve pak i borci CSKA dokázali několikrát rozvlnit síť, ale více, než kosmeticky ještě upravit hrozivé skóre na celkovýbch 4:9, se jim již nezdařilo!

Vzhledem k masopustu se očekával menší počet borců a tak velení komandy prozíravě pozvalo i soudruhy ze Západního Německa, kteří doplnili prořídlé šiky na obou stranánch bitevní vřevy, bohužel i výtečný výkon obranné dvojice Gebhardt - Heinrich zapůjčené za čemodán rublů do defenzívy sovchozu měl lví podíl na jejich ostudném vítězství a tak velení komandy doporučilo veliteli vozidla Hansovi Hansovičovi, aby na zpáteční cestě minimálně k "železné oponě" nechal tyto borce vyklusávat, samozřejmě i s plnou polní, za bojovým vozidlem pěchoty!

V kleci komandy nepodal nejideálnější výkon malčik Brož "Mamulín", neboť byl myšlenkami stále u svého ramínka, na nějž si v ten samý den nechal vytetovat jako "těžký" motorkář "budíky" motocyklu Dněpr 11 solo, ale tatér mu omylem vytvořil tachometr s údaji v mílích za hodinu místo ve verstách za den!


ЦСКА пр. Фермерaм 4:9
Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Брож Джордж, Бомбалa - Mайоp, Янковец -Шпирк, Гайек, Патак - Клинг, Bлчек, Пелей - Кунс

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Bлчек, Гайек, Шпирк, Пелей

Příštím mačem je středeční další hokejové El Klásiko proti Bestiím od 21.30 na ledě!

Дядя Ваня