Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Únor 2014

Cтрелец Влчек на все нехватил!

27. února 2014 v 21:21 | Дядя Ваня
Да! Kanonýr Vlček na všechno nestačil. Vitalitu do žil mu nalilo jeho nasazení na post centra druhé formace, vynucené nejen výkony mající stoupající tendenci, ale hlavně tím, že první lajna se během dne de facto rozpadla a tak se lajny vlastně posunuly!

Vlčák pálil ostrými a to hned třikrát, ale na celkovou "pabědu" to tentokrát bohužel nestačilo!

Elitní centr Gájkovič se zdržel na jednání zastupitelstva u bodu 38 a sice, jak narovnat domažlickou věž a elitní křídlo Gojdovič poté, co si přečetlo sms-kou zaslanou sestavu, řeklo, že není Herodes a že se vraždění neviňátek účastnit nebude a svou účast tedy odřeklo!

S týmem bez hvězd vyrukovala komanda na hbitými hokejisty doplněné šiky Bestií a nevedla si zpočátku vůbec špatně a šla dokonce do vedení 1:0, pak ale propadli beci mužiků ofenzivní euforii a za popěvku písně o hrdinném geroji Čapájevovi, který byl "vsegda v pjeredi", se pokusili o totéž a stylem "kupředu, zpátky ni krok" okupovali obranné pásmo soupeře, což po ztrátách šajby soupeř z brejků okamžitě trestal a to hned čtyřikrát za sebou!

Pak se hra opět urovnala, ale na víc než na první prohru proti posíleným Bestiím v poměru 4:7 to bohužel nestačilo.

ЦСКА пр. Зверей 4:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Брож Джордж, Янковец - Mайоp, Крой - Клинг, Йиранек, Патак - Boлфик, Bлчек, Пелей

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Bлчек 3x, Boлфик

Příštím mačem je pondělní hokejové El Klásiko proti Farmářům od 21.15 na ledě!

Bonus:

Motiv z připravovaného celovečerního psychologického dramatu o tom, jak byl "vratár" opušten vlastními beky.

Sezóna se pomalu blíží ke konci a dne 27. 4. 2014 bude zakončena "Bolšim meždunárodnym turnírom" o pravý ruský samovar, ale co bude pak?
Je třeba si najít nějaký letní nenáročný doplňkový sport!
A co takhle jezdectví, vždyť Váňa Pepa už na to nestačí, to už je víc než jasné!
Že by ho zastoupil Váňa Dáďa?
No uvidíme!
Дядя Ваня

Ox! После боя снова деление пунктов!

19. února 2014 v 14:17 | Дядя Ваня
Да! Po těžkém boji se body opět dělily!

Před mačem popřáli maladci své ofenzivní hvězdě Volfíkovičovi, žertovně zvané "mlčící snajpr", všechno nejlepší k jejímu "dni maroženoja" a pak se šlo na věc!

Komanda mužiků se v novém roce veze na vítězné nebo remízové vlně a nic nas tom nezměnil ani fakt, že do pondělního hokejového "el klásika" proti jarní práce vyhlížejícím Farmářům nastoupila bez osvědčených ofenzivních hvězd, ale i elitních nosičů a přesto si trnitou cestou plnou osobních soubojů došla zaslouženě alespoň pro ten jeden "ušmudlanej" bodík!

Škultétovič tráví zaslouženou dovolenou na zotavenou v hnědouhelných dolech, Červenkovič pravděpodobně brejlí na bednu, Špirkovič je někde na báze v horách a Malzerovič kojí a proto muselo vedení CSKA opět zalovit v nepřeberné studnici hokejových talentů za železnou oponou a povolala osvědčené bijce až ze Západního Německa!

Do mače vlétli "burlaci" jako Češi na Slováky a hned šli také do vedení, ale kolchoznickým šikům se podařilo otočit kormidlem dějin zpátky ni krok až na 1:3, pak ale začala "ruská mašina" opět bafat na plné obrátky a zase se dostala do vedení, které se v divoké závěrečné přestřelce ještě jednou zhouplo na stranu soupeře, to když hrající trenér Tichonov chtěl názornou formou ukázat maladcům, jak by se neměly opouštět dané pozice při obrnné činnosti, ale ofenzivně ladění mužici stejně nakonec dokázali vyrovnat a tím si i potvrdit, že i s podceňovaným kádrem se dá dojít k vytýčenému cíli aneb slovy klasika Mamulína:
"I s malým a potetovaným kašpárkem se dá hrát velké divadlo!"

ЦСКА пр. Фермерaм 5:5

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Кройц, Бомбалa - Геинрих, Mайоp - Гойда, Гайек, Патак - Bлчек, Boлфик, Пелей - Кунс, Янковец

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Бомбалa, Bлчек, Гойда, Пелей, Гайек

Příštím mačem je středeční zápas proti Bestiím, který se hraje na žádost Old Boys až od 21.45 do 23.00!

Již čtvrtý ročník turnaje O pravý ruský samovar se bude konat v neděli, 27. 04. 2014 od 10-ti do 19-ti hodin, s obdobným hracím modem jako v minulém roce!

O víkendu nenechal Gojdoslav Ementálovič v boji o místo dvojky v kleci CSKA, kdy jedničkou je neochvějný Překližkovcovič, nic náhodě a v rámci báze se zúčastnil nominačního mače Traktor Čeljabinsk "Z" proti Buldozeru Mičurinsk "Y", ale 10 šajb v jeho kleci, dle agentury Itar Tass, velkým příslibem do budoucnosti není!

Více snímků: ZDE!

Дядя Ваня

Ox! Зверя ишли Бурлакам по шеи!

13. února 2014 v 20:19 | Дядя Ваня
Да! Bestie šly burlakům opět po krku!


Ti se však z jejich smrtelného objetí dokázali vymanit, jak se lidově říká "za pět minut dvanáct" a těsně před koncem mače dokázali dvěma rychlými "šajbami" odskočit až na 7:5 a závěrečný gól v síti výtečně lapajícího Brože alias Mamulína tak nedokázal odvrátit již šestou porážku v řadě, kterou "maladci" černému koni KAHL, tedy kontinentální agrární hokejové lize, uštědřili!


Je vidno, že skauting Bestií pracuje na plné obrátky a v jejich řadách se objevují stále nové svěží hokejové tváře, ale na "mužiky" to naštěstí je prozatím stále málo, ale nechvalme dne před večerem, neboť sezóna je ještě dlouhá!


V Karpem Aréně se odehrával opravdu svižný hokej a není také divu, neboť borci na pekelně rychlých nožích na obou stranách nastoupili do tohoto prestižního mače se třemi pětkami a tak se nelze divit, že na nějaké kudrlinky nezbývalo moc času!
V dresu CSKA zahrála solidně druhá formace a zejména nikdy se neokoukající ladný styl mužika Škultétyho uchvacoval znova a znova oko nejednoho hokejového labužníka!
V obraně překvapil solidním výkonem Jankovec i ofenzivní pojetí obranné činnosti v podání tria elitních beků Kreuze, Bombaly a Zámečníka!
Na defenzívu Bestií platil, jako vždy, pohyblivý Špirk!


Po mači oslavily oba tábory zvolení nového "gubernátora" správy sportovních zařízení, elitního beka rudé jízdy, Jirky Brože, v restauraci místního stadiónu a pochutnaly si na výborném gulagi dle na motáku propašované receptury Alexandra Solženicyna a hned kuly plány na nadcházející sezónu.
Posun časů na výhodnější dobu na úkor např. Farmářů, barevné televizory šilelis do kabiny a sprchy, přejmenování arény na Zimní palác nebo gazprom aréna a spoustu dalších výtečných nápadů, které se se stoupajícím obsahem alkoholu v krvi neustále radikalizovaly!

Zde je nový gubernátor správy sportovních zařízení ještě na poradě "Všechnu sportovní moc do rukou sovětů" na Rudém náměstí, která se měla konat v nedaleké benzínce s myším olejem, Mausoleem, ale než se na ni nešťasný Jirží dostavil, lektor Voloďa zemřel!

Sličná servírka však naznačila, že s půlnocí by nebylo úplně od věci "změnit lokál" a tak už se jen čekalo, až se elitní centr Vlček dokouká na live hokejový nervydrásající zápas Švýcarsko vs. Lotyšsko, o němž jako jediný nevěděl, že je ze záznamu!
Padl gól a tak se šlo domu!


Příštím mačem v zatím ještě Karpem Aréně je pondělní hokejové el klásiko CSKA vs. Farmáři!

CSKA vs. Bestie 7:6

Sestava CSKA:
Broz P. - Bombala, Zamecnik, Kreuz, Jankovec, Major - Spirk, Hajek, Patak - Hojda, Volfik, Skultety - Jiranek, Vlcek, Pelej

Branky CSKA:
Jiranek, Bombala, Volfik 2, Pelej, Spirk, Hojda

Sestava Bestií a branky:
Tomáš Kouřil - Miloš Wendl, Josef Kazda - Radek Strádal (Stýblo), Petr Vonášek
Petr Šach, Pavel Krčma(2), Albert Astaloš(1) - Míra Hes, Josef Hrubý, Petr Zvěřina(1) - Josef Votruba(1), Pavel Kurek(1), Jirka Vencel

Дядя Ваня

Cнова деление пунктoв!

6. února 2014 v 21:38 | Дядя Ваня
Да! Běhen několika málo desítek hodin se musela chodská "sbornaja komanda" opět podělit o body, ale tentokrát to nebylo s ledajakým soupeřem, nýbrž s nikým menším než s VTJ Tachov "A", což je pouze pracovní název partičky krupiérů a jejích přátel z Tachova vedenou a sponzorovanou prezidentem fotbalového oddílu FK Tachov, panem Petrem Morgensteinem, za níž nastupuje mimo jiné i chodským fotbalovým fanouškům dobře známý Jarda Malý!


Hosté z Tachova, vědomi si své hokejové kvality, začali hrát profesorský hokej s řadou kudrlinek a mnoha přihrávkami ve svém obranném pásmu a tak "maladci" forčekovali a trestali většinou po vybojování kotouče v útočném pásmu, zde odváděl opravdu solidní tvrdou práci pohyblivý Špirk.

Střelecky byl opět velmi dobře naladěn Míra Hojda, který vymetl celkem třikrát stejný růžek soupeřovy svatyně.
Do výborné formy se po vyhojení svých četných tetování dostal i "vratár" Petr Brož, který mimo jiné kryl i jedno trestné střílení, avšak na to druhé, precizně provedené samotným prezidentem tachovského fotbalového oddílu, byl již krátký.
Skóre se měnilo jako na houpačce, neboť počáteční slibný náskok domácích 4:2 otočili hosté na 4:5, na což reagovali "mužici" opětným otočením na 7:5, platným ještě dvě minuty před koncem utkání, ale borci CSKA místo toho, aby sledovali čas a byli na puku, hnali se do bezhlavé ofenzívy alá "hrrr na ně" a nechali se v posledních okamžicích dvakrát hloupě "vykontrovat", takže nakonec se zrodil vcelku spravedlivý a pro oba tábory uspokojivý "sčot" 7:7.
Mač bezchybně rozhodoval Zbyňďa Krásnincký se svým kolegou!

Vedení CSKA chlácholí nad svým talentem pochybujícího mladíka!

Do hermeticky uzavřené Karpem Arény nemohla proniknout ani myš, ale fanouškovi a sponzorovi CSKA se to přece jen podařilo a tak přemítal nad nekonečným talentem borců "komandy"!

Domácí defenzivu "zaměstnával" zejména brilantní technik Jarda Malý, na kterého však byli borci CSKA dobře připraveni díky pozornému sledování sportovní rubriky DD, jeho hvězda však začala strmě stoupat zejména při pohoštění v restauraci ZS, které sponzoroval prezident fotbalového oddílu Jiskra Domažlice, pan Jaroslav Ticháček, za což touto cestou jménem obou družstev srdečně děkujeme, kdy přišla na řadu po ztrestání několika "Jacků" one-man-show a kde hlavně parodování pořadu "Chcete mě" a jeho hlavního protagonisty , pana Srstky, sklízelo bouřlivé ovace přísedících!
Na hlavní číslo, Luis de Funese, si budou však domažličtí borci muset počkat až na pozápasové posezení po měření sil v Tachově, na nějž byli bezprostředně po zápase pozvání tamním prezidentem fotbalového oddílu!

CSKA Domažlice "B" vs. VTJ Tachov "A" 7:7

Sestava CSKA Domažlice "B":
Petr Brož - Červený, Bombala - Zámečník, Kreuz - Hojda, Špirk, Kling - Major, Pelej, Paták - Vlček, Jankovec

Branky CSKA "B":
Paták, Červený, Pelej, Špirk, Hojda 3

Více fotek: ZDE!

Bonus:

Reklamní přestávku si zpestřil mužik Zámečník svou oblíbenou hrou "Na Petra Nováka"!

Klasický "Rusák" Hans Hansovič okomentoval přísný výrok rozhodčích následovně:

Filmaři z Barrandova využili pauzy k natočení filmu "Marečku, podejte mi pero (šajbu) 2!


A jestli si někdo myslí, že se komanda CSKA někdy vzdá či že "dojede" na nedostatek lidských zdrojů, tak se fakt mýlí!
Zde je důkaz:

Takže "Buď v práci v šest!"

Дядя Ваня

Ox! Деление пунктoв!

5. února 2014 v 9:45 | Дядя Ваня
Да! Po svižném a bojovném měření sil, jaké zadumaná Karpem Aréna již dlouho nepamatuje, se nakonec body dělily, ale po narychlo svolaném plenárním zasedání sportovní dumy chodské gubernie padlo jednomyslné šalamounské, rozuměj stalinistické rozhodnutí, že se vlastně jedenalo o zápas na půdě soupeře a tak se v případě nerozhodného výsledku počítají komandou "zabróšené šajby" za dvě a tak vám, mužici CSKA, dodatečně blahopřejeme k senzační "pabědě" 12:6!!!

Kulaci šli hned z kraje mače do vedení, na což ještě stačili reagoval "maladci", ale pak vytvořili sovchozníci neutuchající tlak na šiky komandy jako na mandalinku bramborovou na svých širých lánech a tomu nebylo již možno odolávat a tak začalo skóre hrozivě narůstat až na děsivých 1:4, pak ale zvedli prapor internacionalismu narychlo povolaní kouzelníci od břehů říčky Regenu a svou smrtící kombinací na jeden dotek alá "já na Hanse a Hans na Antona", v terminologii fotbalové staré gardy zvanou "Pocem, kam deš, kočka, myš", zasadili sebevědomí kulaků takovou ránu, že než se vzpamatovali, musel jinak výtečný Kouřil lovit ze své svatyně "šajbu" ještě několikrát a tak se rudá jízda dostala dokonce do vedení 5:4!
Skóre se pak opět zhouplo, ale poté se hokejovému bohu, který se ten večer u stropu Karpem Arény náramně bavil, zželelo obou táborů a tak jim nedělil nakonec každému po bodu.

S čím na nás asi ten VTJ Tachov "A" vyrukuje, doufejme jen, že ne s opravdojvým hokejem!

ЦСКА пр. Фермерaм 6:6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Червены, Кройц - Брож Джордж, Гебгарт - Mайоp, Гайек, Патак - Bлчек, Шпирк, Янковец - Кунс, Клинг

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Mайоp, Bлчек, Шпирк 2, Клинг, Гайек

Ve středu přivítají borci v bundoškách barvy vlčího máku opravdu těžkého soupeře a to mužstvo VTJ Tachov "A"!!!.

Trenéru Tichonovovi budou chybět nejen dlouhodobě zranění, notoričtí odpírači a povinnostmi zaneprázdnění, ale i v posledním duelu zraněný Gájek, nemocný Volfíkovič a síly doplňující Brožovič a tak se komanda bude muset spolehnout na štěstí, které, jak známo, sedne někdy i na vola, tak proč ne třeba i na tradiční hokejový oddíl CSKA Domažlice.

Дядя Ваня