Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Leden 2014

Ox! После боя заслуженнaя награда...

30. ledna 2014 v 22:02 | Дядя Ваня
Да! Po těžkém boji zasloužená odměna, jíž si borci v bundoškách barvy rozkvetlých vlčích máků zcela jistě zasloužili, ale pěkně po pořádku!
K mači se dostavilo 13 bojechtivých mužiků a místo v kleci zaujal místo Brožoviče postrach všech obran Gojda Ementálovič.
Brožovič "Švagrová" se totiž rozhodl "zohavit" si tělo tetováním, jakoby nestačilo, že ho má poničené šajbami, které zcela vyjímečně končí svůj let v jeho lapačce.
Vedení CSKA bylo samozřejmě v šoku, ale po té, co se dozvědělo, že se jedná o tetování v intimních partiích a s ideově nezávadnou tématikoun nakonec od sankcí vůči jeho mladé osobě ustoupilo, neboť nechat si vytetovat na přirození knížete Potěmkina stojícího u kormidla křižníku Aurora a do mlhy nad Něvou volajícího "S Mamulínem na věčné časy a ani o vteřinu déle" není zase tak špatný nápad!

Doufejme jen, že to Brožovič-Švagrová s tetováním nepřežene!

Vlastní mač byl ve znamení rychle zasunuté šajby do klece z počátku nepozorného Ementáloviče, na což zareagovali mužici zvýšením provozních otáček ruské mašiny a šli tím do vedení 4:1, což je jaksi uspalo a na to reagovali Bestie vyrovnáním a už se zdálo, že se schyluje k propadáku maladců, ale na zteč zaveleli ti, od nichž to nečekala ani sportovní rubrika Murzilky, odbornou veřejností odepisovaní Vlčkovič a Majorovič, k nimž se přidal i zbytek komandy a tak se nakonec opět radovali reprezentanti ruské hokejové školy Chodské gubernie!

Nezklamal ani navrátilec do sestavy, Zámečníkovič, ale nevíme, zda přišel kvůli hokeji nebo kvůli pohokejové trachtaci v kabině CSKA, kterou uspořádal Bombalovič na počest toho, že začal na počátku měsíce jezdit šesté gumy!

Gospodin Bombovič jiščo adin raz očeň balšaja sabaka za eto!

ЦСКА пр. Зверей 8:5

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Замечник, Кройц - Брож Джордж, Бомбалa - Шпирк Гайек, Пелей - Малцер, Boлфик, Патак - Mайор, Bлчек

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Mайор, Bлчек, Шпирк, Малцер 2, Брож Джордж, Boлфик, Пелей

V příštím týdnu nás čeká tzv. týden anglický, neboť v pondělí změříme od 21.15 své síly v "el klásiku" proti Farmářům a ve středu od 21.30 proti VTJ Tachov, s níž po mači i posedíme v lokálu zimního stadiónu!

Дядя Ваня

Ox! Беднoe празднование дня рождения!

21. ledna 2014 v 21:17 | Дядя Ваня
Da! Skutečně pokažená oslava narozenin!

Začátkem, jako přes kopírák proti Bestiím, ale v obráceném gardu, pokračovali "maladci" v tradičním měření sil proti osvíceným sovchozníkům a hrát začali vlastně až za potupného stavu 0:5 a na nějaký výsledkový zvrat tak již bylo velice pozdě!

Nevíme, jestli nekoncentrovanost v úvodu mače nepramenila z úvodní oslavy kulatých narozenin dlouholeté opory zadních řad CSKA, Jendy "Kaťuši" Bombaly nebo z nezdravéhu nárůstu sebevědomí z posledního měření sil, ale celkový výsledek 2:7 nemohl uspokojit náročného fanouška mužiků na pekelně rychlých a ostrých nožích (tedy s vyjímkou zadáka Majoroviče, který vlastně zápas prožil v pozici ležícího střelce, neabsolvoval-li zrovna boj muže proti muži na hole!).

Přitom začátek, tedy oslava a předání dortu ve formě marcipánové "šajby" s logem CSKA byl manažersky, scénáristicky a organizačně připraven naprosto perfektně:
Vhodí se buly, začne se hrát a až se k puku dostane mužik Bombalovič, přestane se hrát, předá se dort, pogratuluje se a pojede se dál...
Shodou okolností "šajba" z neznámých důvodů k oslavenci několik minut úvodního střídání nedoputovala a "vratár komandy" tak musel čelit asi třem nebezpečným střelám, ale nakonec se "organizátoři" přece jen dočkali...

Opora CSKA dostává k 50-tinám marcipánovou šajbu!

ЦСКА пр. Фермерaм 2:7

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Mайор, Кройц - Брож Джордж, Бомбалa - Гойда, Гайек, Патак - Шпирк, Boлфик, Янковец - Bлчек

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гойда, Boлфик

Tady bylo mužikům ještě do zpěvu!

Více snímků a pekelně rychlé video ze zápasu je ZDE !

Příští mač je ve středu 29. 01. 2014 od 21.30 proti Bestiím!

Дядя Ваня

Ox! Поездка зверей на русском колесe...

16. ledna 2014 v 21:06 | Дядя Ваня
Да! Bestie se projeli na ruském kole a původní předrealizační až běsnivé nadšení přešlo hned v prvních minutách v porealizační vystřízlivění.


Takovýto raketový nástup komanda CSKA již dlouho nepamatuje, neboť první šajbu lovil ze své klece jinak výtečný Kouřil již po několika vteřinách v rámci prvního střídání a i druhá šajba si našla cestičku ke své "sestřičce" za několik dalších málo sekund.

Bestie těsně před vhazováním...

Hrozivá úvodní čtvrthodinka z pohledu již lehce vychladnuvších bestií vyzněla jasně pro mužiky na super rychlých nožích ostrých jako břitva a to děsivým "sčotem" 5:0!

...a po dvaceti minutách

Pak se začal hrát poměrně vyrovnaný a na poměry kontinentální agrární hokejové ligy i velmi svižný hokej, ale maladci stejně nakonec 12:5 zvítězili a zdá se, že nový rok by mohl být na výsledky ještě plodnější než ten předchozí!
Říká se, že dobří holubi a špatní hokejisté se vracejí, což naštěstí neplatilo ve středeční večer v Karpem Aréně, kdy si do šatny CSKA našel cestu i s výstrojí ztracený syn Tonda "Eberman" Vlčkovič poté, co si dal na jednu pětiletku pauzu, prý aby si s námi nezkazil svůj vytříbený rybníkářský styl!

Je jasné, že musel začít na křídle třetího útoku a o své světlo na "solnišku"se poprat sám, neboť doby, kdy byl v poloze "trojnožka" spoluhráči dovlečen před svatyni soupeře a tam mu to duo Volfíkovič a Škultétovič buzarem o jeho hůl dotlačilo do sítě jsou nenávratně pryč!
Nutno dodat, že bojoval jako sibiřská medvědice, které někdo sebral strouhanku a herní přestávka jedné pětiletky na něm nebyla téměř znát!

"Šajbově" excelovaly první dva útoky a to zejména Gojdovič se třemi přesnými zásahy a mladičký Váchalovič si mohl na pažbu svého kalašnikova udělat dokonce zářezy čtyři!

ЦСКА пр. Зверей 12:5

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Mайор, Кройц - Брож Джордж, Бомбалa - Шпирк - Гойда, Гайек, Пелей - Bахал, Boлфик, Малцер - Bлчек, Йиранек, Янковец

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Boлфик, Гайек 2, Пелей, Bахал 4, Малцер, Гойда 3

Příští mač se koná v pondělí od 21.15 proti Farmářům!

Дядя Ваня

Ha три королe o победу над фермерaмы далее!

7. ledna 2014 v 21:09 | Дядя Ваня
Да! Jak říká staroruská velice známá pranostika "Na tři krále o vítězství (velice zasloužené) nad Farmáři dále", jíž se v pondělní tříkrálový večer pravděpodobně řídili nabuzení, organizovaní a hlavně motivovaní mužici a tak není divu, ačkoliv sms-kovou depeší varovali vedení kulaků o tom, že tentokrát vezmou měření sil konečně vážně a nastoupí za tímto účelem i "v plné palbě", že si smlsli na rozhozených sovchoznických šicích, jako sibiřská medvědice v říjnové říji na čerstvé strouhance!


Maladci nebyli daleko od naprosté senzace, kdy mohla šajby výtečně lapající opora v jejich kleci Brožovič -Švagrová udržet dokonce čisté konto, k čemuž se většinu mače schylovalo, pak ale selhali ti, od nichž se to pramálo očekávalo, jindy spolehlivá dvojice a obranná hráz Majorovič - Kreuzovič, která nejenom, že přestala mít ke konci supermače štěstí, ale když se k tomu v samém závěru dostavila v závěrečných minutách i smůla, povolila hráz jako pověstný domeček z karet!

To druhý obraný tandem Brožovič-Bombalovič "koncentroval" daný večer podle zcela jiných not a nejen, že neinkasoval, ale dokonce třikrát zabrósil šajbu do soupeřovy klece střežené jinak skvěle lapajícím vratárem!

Kulaci se sice pokusili v závěru zvednout se ze samého herního dna, ale ránu z milosti jim zasadila rudá jízda po té, co se trefil do černého dokonce i v poslední době neustále agilní, ale střelecky téměř sterilní Volfíkovič!

Solidní part odehrály i mladé pušky povolané z nižších bezvýznamných regionálních soutěží, elitní nosiči vody v CSKA, Váchalovič, Malzerovič a Pelejovič.

Svůj přehled ve hře a nesporný hokejový talent prokázal mladičký rekonvalescent Škultétovič, kterému nominace do Soči unikla zcela jistě jenom proto, že analýza DNA prokázala, že s trenérem Gadamčikovičem není v žádném příbuzenském vztahu, na rozdíl od jiných!

Zraněným Patákovičovi, Červenkovičovi přeje vedení CSKA brzké uzdravení!

ЦСКА пр. Фермерaм 8:4

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Mайор, Кройц - Брож Джордж, Бомбалa - Гойда, Гайек, Янковец - Bахал, Boлфик, Малцер - Шкyлтeти, Пелей

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Брож Джордж 2, Бомбалa, Гойда 2, Boлфик, Шкyлтeти, Гайек

Příští mač je ve středu 15. 01. 2014 od 21.30 proti Bestiím a hlaste se včas, neboť zuby si na nějaké volné místečko brousí dle sportovní přílohy Murzilky Tony "Vlčák" Vlčkovič!

Дядя Ваня