Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Prosinec 2013

Xоккейноe качество нашлo путь на страницы газеты Спорт!

31. prosince 2013 v 10:49 | Дядя Ваня
Да! Vedení komandy CSKA a zejména její politruk a jeho oddělení osvěty a kontrašpionáže dělalo všechno možné proto, aby ruská hokejová kvalita nabízená plnými hrstmi zůstala "pod pokličkou", tedy v tajemné Karpem Aréně přímo v srdci chodské gubernie, kdy jsme záměrně brali ty nejhorší večerní časy, ačkoliv nás vedení haly téměř prosilo, abychom začínali dříve a ledaři nás zase přemlouvali, ať hrajeme co nejdéle, ale my jsme nechtěli riskovat to, že spatří-li tuto hokejovou báseň oko nahodilého hokejového labužníka, hrozí velké nebezpečí propuknutí cskamanie, srovnatelné snad jen zu beatlesmanií sedmdesátých let minulého století!
Toho, čeho jsme se tak strašně báli, je bohužel zde, neboť nás vyslídili investigativci celorepublikového deníku Sport a není také divu, neboť hokejová kvalita se jednoho dne musela prodrat na denní světlo, tak jako Natascha Kampusch na svobodu!


Vedení CSKA přeje všem mužikům komandy, jejím fanouškům, sponzorům a o ní píšícím novinářům, kteří vlastně od teď nemusejí psát o ničem jiném a do důchodu mají i finančně "vystaráno", všechno nejlepší "S Novym godom"!

Дядя Ваня

Ox! Фермеры могли весело праздновать!

26. prosince 2013 v 19:21 | Дядя Ваня
Да! Kolchozníci mohli vesele slavit, neboť nadělili maladcům do jejich svatyně půl tuctu šajb, zatímco komanda se zmohla pouze na dvě usmolené, ale není třeba truchlit, protože na mužiky ta pravá jolka teprve čeká a to poslední den měsíce "děkabrja"!

Solidně zachytala opora v kleci mužiků, Brožovič, ale "vratár" sovchozu byl ještě o několik levelů výše a tak nebylo možné jej dlouho překonat ani v mnohých samostatných nájezdech a tak zaveleli ke zteči až borci kádru fotbalové staré gardy, kdy předseda komandy našel křižným pasem mladičkého beka Bombaloviče, který na rozdíl od svých "soukmenovců" v útoku nehladal žádné kudrlinky a v plné jízdě nepálil neposednou šajbu golfovým úderem alá Tiger Woods a mohl se jet radovat, když snížil na hrozivýnch 1:4!

Z nájezdu za hrubý faul snižoval sám holí soupeře šikanovaný Gojdovič na 2:5, ale to už byl závěrečný příspěvek do gólového účtování komandy v tomto roce, neboť na dárečky natěšení kulaci přidali na cestu ještě jednu šajbu do klece, jak již bylo zmíněno, solidně lapajícího Brožoviče alias Švagrová!


ЦСКА пр. Фермерaм 2:6

Расстановка команды ЦСКА:

Брож Петр - Червены, Кройц - Брож Джордж, Бомбалa - Гойда, Гайек, Пелей - Mайор, Йиранек, Янковец

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Бомбалa, Гойда

Příští mač se koná na tři krále proti výběru sovchozu v pondělí od 21.15 v tajemné Karpem Aréně přímo v srdci chodské gubernie!


Vedení CSKA přeje mužikům komandy pod jolkou minimálně kaňky samochodky, hůlku samostřelku a šajbu samoletku a v novém roce hlavně hodné bachaře na bázách, neboť to je základ všeho!

Дядя Ваня

Ox! Дед Мороз раздавал подарки...

19. prosince 2013 v 21:46 | Дядя Ваня
Да! Děda mráz předčasně naděloval pod jolku a to v přestrojení za elitního centra Gájka a odnesli to Bestie Boys!
Komanda nastoupila poprvé bez své opory v kleci, Brožoviče, který se poranil, když opouštěl "Beobachtungstelle" na komíně a tak musel zaskočit univerzál Gojda Ementálovič.


Maladci šli hned v prvním střídání do vedení, ale "bestiální chlapci" kontrovali nezáludným nahozením od modré, jež řešil Ementálovič skokem obkročmo, jakým skáče na gauč, když se vrátí z rachoty, ale šajbu zastavila až síť jím střežené klece! Srovnáno! Nakonec se ale rozchytal a zneškodnil i trestné střílení! Pak se rozjela na plné obrátky, plnou parou vpřed, zpátky ni krok, rekonstruovaná první formace, kde nevýrazného činovníka komandy, který dokáže podat jakýs takýs výkon asi již jen na nekonečných schůzích ústředného výboru sportovní dumy, nahradil nepolapitelný Špirkovič a ta zatížila konto Bestií devíti zabróšenými šajbami!


Solidní práci odvedl do bestiálních řad zapůjčený, ale předem řádně poučený Jankovcovič, který znakovou řečí informoval své malčiky o aktuálním dění na lavičce soupeře a jako obránce "trojská loščaď" nekladl při bránění příliš velký odpor, za což bude vyznamenán před rozvinutou bojovou zástavou CSKA!
Kaňkou bylo snad jen nezaviněné zranění opory zadních řad, Kreuzoviče, ale tento chlapík, tvrdý jako skála, bude zcela jistě v příštím mači opět k dispozici!
Smutné bylo, že nakonec Bestie Boys nedali dohromady avizovaný počet bojechtivých borců a ani z řad CSKA se nedostavili všichni zaregistrovaní. Nosič Malzerovič poté, co si přehrál píseň, Žlutou ponorku, zpívanou předsedou komandy v ruské verziˇ"Žoltyj parachod", dostal žlutou horečku a omluvil se, to Červencovič se nezatěžoval ani s omluvou a tak se hrálo 1,5 hodiny 10 na 10, ačkoliv na druhé straně hranice čekalo na svou šanci několik nebroušených hokejových diamantů!

Pro příště, kdo se zaregistruje a nebude moci přijít, najde za sebe včas náhradu!

ЦСКА пр. Зверей 11:5

Расстановка команды ЦСКА:
Гойда - Брож Джордж, Бомбалa - Mайор, Кройц - Шпирк, Гайек, Патак - Йиранек, Boлфик, Пелей

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гайек 6, Йиранек, Патак, Пелей, Шпирк 2

Příští mač se koná v pondělí od 21.15 proti Farmářům!

Дядя Ваня

Kак на качелях!

11. prosince 2013 v 18:35 | Дядя Ваня
Да! Jako na houpačce si museli připadat aktéři pondělního klání v potemnělé Karpem aréně, neboť skóre se měnilo zejména na počátku mače tak, jak již bylo výše uvedeno.

Charakter celého klání jakoby předznamenalo hned první střídaní, kdy se agilní Gájek probil přes dva své strážce a z rohu plochy vyslal střílenou přihrávku, na níž si najel předseda komandy a "z první" pálil k tyči, ale šajba vystřelená táměř rychlostí světla skončila k překvapení všech v lapačce výtečného gólmana hostů, naopak na druhé straně mladičký Brožovič, myšlenkami ještě na mikulášské besídce, neměl právě svůj nejlepší den, ale vedení CSKA bylo mile překvapeno už tím, že se k mači vůbec dostavil, vzhledem k tomu, jak vypadal několik desítek hodin před tím.

Farmáři byli pohyblivější a neúprosně střežili střední pásmo a tak komanda musela spoléhat na individuální zavážení šajby do třetiny, či pouhé nahazování, ale i to si dokázali Farmáři pohlídat.
I přesto šla komanda do vedení 3:2, ale pak převzali otěže mače soupeři a rezultoval tak z toho konečný sčot 8:6 v jejich prospěch.
V řadách komandy vyšla sázka na mládí a koncepční práci s ním a ta se vrátila v podobě hattricku z hole ambiciózního Špirkoviče a dvou šajb v kleci soupeře agilního beka Bombaloviče!

ЦСКА пр. Фермерaм 6:8

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр - Mайор, Бомбалa - Червены, Кройц - Янковец, Гайек, Патак - Гойда, Шпирк, Пелей

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Шпирк 3, Бомбалa 2, Пелей

Po těžkém období, kdy byly odehrány 3 těžké zápasy v průběhu 5-ti dnů následuje relativně klidnější období a další mač je tedy ve středu 18. 12. od 21.30 proti Bestiím!

Od teď bereme vždy hodinu a půl a budeme nominovat vždy max. 14 hráčů, mimo téměř vánočního zápasu 23. 12., a kolegy z druhé strany hranice oslovím vždy až den před mačem, nebude-li zaregistrován dostatečný počet mužiků, proto prosím o včasnou registraci!

A jako bonus ještě vzpomínka na "Mikulášský mač" zachycená létajícím šachystou Jankovcovičem!


Více fotokartoček: ZDE!

Дядя Ваня

Ox! День Святого Николая в режии ЦСКА...

8. prosince 2013 v 12:40 | Дядя Ваня
Да! Mikulášská besídka společně s jí předcházejícím těžkým mačem byla plně v režii komandy CSKA!
Počátek měření sil s Bestiemi byl velmi vyrovnaný a obě útočné formace si rozdělily povinnosti na ledě, kdy bafuňářsko-bavorská inkasovala a formace mladých pušek, v čele se snajperem Gojdovičem, naopak konto soupeře zatěžovala přesně mířenými šajbami.
V půli mače začali dříve jmenovaní borci hrát konečně více defenzivněji a sladké ovoce v podobě branek z brejkových situací na sebe nedalo dlouho čekat a tak se konečně mohl zapsat do listiny střelců i sváteční střelec a předseda komandy a přišel tím také o možnost prolomit Fišerovičův střelecký rekord, tedy dosáhnout v 99-ti zápasech pouhých tři branek a z toho dvou vlastních!
Konečný stav byl nakonec 8:4 pro komandu!

ЦСКА пр. Зверей 8:4

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр- Брож Джордж, Кройц, Янковец - Mайор, Кунс, Клинг - Гойда, Малцер, Йиранек

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гойда 4, Клинг 2, Mайор, Кройц

Pak už se rychle spěchalo do lokálu U Filuty, kde mužici ve zpěvu a tanci nijak nezaostávali za svými skvělými výkony z ledové plochy.
Výtečně se uvedlo hudební těleso z Postřekova směsicí hitů z české popmusik a diváky ze sedadel zvedalo pak společné vystoupení s vedením CSKA s neotřelými peckami jako Já sovětskyj inženier, Já děngy prapil v bare a zejména Maja daragaja, daj že ty mně boleje ljubvy, agů!


Komunita CSKA tímto děkuje generálnímu sponzorovi Petru "Švagrové" Brožovi, který daroval občerstvení v podobě guláše, pěveckým megahvězdám z Postřekova uhradil cestovné a do kasy CSKA věnoval 5.000,- rublů!
Švagrová, ještě jednou očeň bolšaja sabaka!Dohodli jsme se s borci komandy Bestie Boys na společných měřeních sil každou lichou středu od 21.30.
Sudé pondělky od 21.15 proti Farmářům samozřejmě zůstávají!
Laskavě si to poznamenejte, ať nechodíte na srazy ve 21.38 apod. a to neplatí jen pro "Vrtáka z Opičích hor", ale i pro ostatní!

Příští akcí je pondělní, tedy zítřejší, mač proti Farmářům!

Дядя Ваня

Pусская машина восходит к 110 процентов!

5. prosince 2013 v 21:10 | Дядя Ваня
Да! Ruská mašina, i když nechytla na první našlápnutí, šlapala opět, tak jak jsou na to její věrní fanoušci zvyklí, na 110 procent, což prokázala s velkým objevem letošní sezóny KAHL, s Bestiemi Boys, což je začínající a velice nadějný hokejový celkem slušný oddíl hokejových nadšenců.
Jak bylo v úvodu naznačeno, nezačali "maladci" nejšťastněji, neboť hned první střela na branku CSKA, mající parametry "tekoucího medu", proklouzla pod "příložníkem" vratára Brožoviče myšlenkami ještě lelkujícího se švagrovou na komíně!
To byl naštěstí jediný zádrhel tohoto mladého borce, který pustil pak v průběhu mače pouze dvě šajby za svá záda z celkových tří střel soupeře!


"Komanda" v téměř ideálním složení, bez několika zraněných jedinců, podala solidní výkon ve všech formacích a to zejména obranných, kdy hlavně neudržitelný Červenovič i dokonce dvakrát skóroval!
Solidně zahrály i útoky. V první formaci hýřil aktivitou cyklista-babatista Gájek, jemuž zdatně sekundoval přihrávající a body do kanadského bodování statečně střádající "létající" dentista Patákovič, smutnější kapitolou bylo neškodné pravé křídlo, které převzalo po dlouhodobě zraněném Fišerovičovi střeleckou smůlu a v dosavadních utkáních ještě ani jednou neskórovalo, ale na sestavu to v týmu stalinistického typu, kde vládne tuhé samoděržaví, naštěstí nemá nějaký valný vliv a sportovní forma je to poslední, co v tvorbě sestavy většinou rozhoduje!


Výtečně zahrál druhý luženicko-dílský útok, pracovně nazvaný "vichr z hor", kde dravost a mladické nasazení vnášel centr Volfíkovič, tah na branku stylem "hr na ně" Gojdovič a několik desítek tahů dopředu promýšlel "šachysta-ledoborec" Jankovcovič, bohužel občas se nezdařilo provést všechny promyšlené tahy a písek v soukolí zaskřípal někdy u toho prvního ze sta dopředu promyšlných tahů, ale opravdu jen občas.
Solidně se ukázaly "mladé pušky" třetí formace, kdy zejména novic, rychlonohý Špirkovič naznačil, že v něm třímá obrovský potenciál!

ЦСКА пр. Зверей 4:3

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр- Брож Джордж, Бомбалa - Червены, Кройц - Mайор, Гайек, Патак - Гойда, Boлфик, Янковец - Шпирк, Малцер, Пелей

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Червены 2, Шпирк, Boлфик

Další akce:
Sobota 7. 12. 2013 od 11.00 zápas s Bestiemi Boys, poté následuje Mikulášská besídka v lokále U Filuty na domažlickém fotbalovém stadióne Na střelnici od 13.00, kde bude k poslechu a k tanci hrát torzo, které zbylo z Velkého Kuželkova megaorchestru, tedy harmonikář Kuželka a dirigent a to od 14.00 do ca 18.00!

Jsou zváni i v poslední době z jakéhokoliv důvodu neaktivní borci, kteří již za "komandu" aktivně nastupovali nebo jí jen fandí!

Дядя Ваня