Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Listopad 2013

Ox! Плохой конец, все плохо!

26. listopadu 2013 v 21:39 | Дядя Ваня
Да! Říká se konec dobrý, všechno dobré a snad to platí i opačně, tedy špatný konec, všechno špatné, neboť "maladci" podali solidní výkon ve vysokém tempu vedeném utkání proti "Bestiemi" doplněným kolchoznickým synkům, v závěru však doplatili na totální odvrácení se paní hokejové štěstěny od vlastních řad a po několika individuálních chybách museli nakonec spolknout trpkou porážku s notnou dávkou pelyňkové příchuti!

Na zápas dorazil solidní počet borců, i když někteří z nich se scházeli na hokej jako švábi na pivo a v tomto ohledu hrál prim dentista Paták, který si údajně sedl na injekci s tišícím obsahem a probral se na zubařském křesle až v době srazu!

Soupeř dal poprvé v této sezóně konečně dohromady plný počet borců a tak kouzelníci s holemi od břehů říčky Regenu, kteří většinou nastupují v barvách soupeřů, doplnili řady CSKA. Tuto skutečnost vzhledem k tomu, že soupeř není organizován, se vedení CSKA dozvědělo ca pět minut před zahájením vlastního mače a přesto se našlo několik borců v rudých dresech na toto téma reptajících, jak zaznamenaly ruchové mikrofóny KGB!

Každý má možnost porovnat svou docházku s docházkou kolegů z druhé strany hranice a pak ať hází pukem na hokejového bližního svého!
Počet borců nebyl do poslední chvíle znám, neboť nedorazili někteří, kteří se zaregistrovali, ale za to zase dorazili jiní, kteří se nezaregistrovali, takže počet zůstával téměř konstantní.

Utkání bylo, jak již bylo výše uvedeno, velice svižné a rozhodly ho zbytečné individuální chyby a také samovolné putování sestavou některých nedisciplinovaných jedinců!


ЦСКА пр. Фермерaм 4:6

Расстановка команды ЦСКА:
Брож Петр- Брож Джордж, Кройц, Mайор, Малцер, Бомбалa - Пелей, Гайек, Патак - Гойда, Йиранек, Янковец - Геинрих, Кунс, Гебгарт

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Янковец, Гайек, Геинрих, Кройц

Příští mač, jak bylo psáno, ve středu 4. 12. 2013 od 21.30!

Následující období nebude procházka růžovou zahradou, neboť četnost měření sil a kvalita soupeřů se zvýší a to následovně:

Středa 4. 12. 2013 od 21.30 zápas s Bestiemi Boys

Sobota 7. 12. 2013 od 11.00 zápas s Bestiemi Boys, poté následuje Mikulášská besídka v lokále U Filuty na domažlickém fotbalovém stadióne Na střelnici od 13.00, kde bude k poslechu a k tanci hrát torzo, které zbylo z Velkého Kuželkova megaorchestru, tedy harmonikář Kuželka a dirigent a to od 14.00 do ca 18.00!
Můžeš pomalu vedení CSKA odkrývat karty, dorazíš-li na Mikulášské měření sil, na Mikulášské posezení a hlavně dorazíš-li sám nebo s manželkou, milenkou či přítelem!

Pro info:
Aktuální stav kasy z přebytků za placení ledů za období září - listopad 2013 činí 2.300,- rublů!

Pondělí 9. 12. 2013 od 21.15 zápas proti Farmářům.

Дядя Ваня

Ox! Франта не человек...

21. listopadu 2013 v 21:38 | Дядя Ваня
Да! Franta není člověk, Franta je bůh, volali by fanoušci CSKA ve středeční pozdní večer, samozžejmě dorazili-li by na interní měření sil tohoto tradičního týmu, kdy proti sobě nastoupili ostřílení matadoři a nováčci získávající teprve cenné zkušenosti pro nadcházející boje proti Farmářům, Mad Hogs, Pirátům a jiným.


A tým CSKA nastoupil v silné sestavě navíc podpořené legendou na ostrých nožích a nejlepším sportovcem Domažlicka minulého roku, Frantou Škultéotovičem a jeho přítomnost na ledě byla jako vždy znát a né málo.

První mužstvo šlo zaslouženě do vysokého vedení 7 : 0 a už to vypadalo, že vratár Brožovič - Švagrová udrží čisté konto, pak se ale rezerva pustila do nevídaného finiše a dokázala zápas zdramatizovat na přijatelných 10 ku 7 pro "jedničku".

Toto namíchlo zhrzeného gólmana natolik, že po příchodu domů utloukl novou brankářskou holí svého milovaného berana Boba, na což muselo vedení CSKA neprodleně reagovat a to takto:

V sobotu 7. 12. 2013 se koná v Karpem Aréně od 11.00 mikulášské měření sil CSKA proti soupeři, který je zatím v jednání (Mad Hogs, Farmáři apod.) a následná mikulášská besídka v lokále U Filuty na fotbalovém stadióně, kde se bude podávat guláš a skopová pečeně alá Švagrová a k poslechu a tanci by měl hrát pět sólista Kuželka-bandu.

CSKA "A" vs. CSKA "B" 10 : 7

Расстановка команды ЦСКА "A":
Брож Петр- Брож Джордж, Кройц, Штайнърикр - Mайор, Boлфик, Патак - Шкyлтeти, Малцер, Йиранек

Расстановка команды ЦСКА "A":
Горн - Бомбалa, Шпирк, Гумл, Гебгарт , Ширер, Геинрих, Клинг, Неизвестный солдат

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице "A":
Кройц 2, Йиранек, Boлфик, Шкyлтeти 2, Патак, Малцер 3
Příští mač je hned po neděli proti farmářům, takže se nestyďte se zaregistrovat!

Дядя Ваня

Kрейсер Аврора пахал Фермерaм полей...

13. listopadu 2013 v 12:04
No konečně! Vedení CSKA povolalo rezervy z farem nižších amatérských lig, zkrachovalá bolnice na Kalininskom prospektě vyhnala simulanty a tak po dlouhé době opět křižník Aurora mohl bojechtivým Farmářům rozorat meze a to tak, že velmi!
A to ještě byly Farmářům zapůjčeny klenoty, čtyři nebroušené hokejové diamanty, od břehů říčky Regenu!

Nedivíme se, že Gojdoviče vyhnali z bolnice, dělal-li tam takovéto skopičiny!

Výtečně se ukázal navrátilec a simulant Hojdovič, solidně zahráli Okťjabrjata Váchalovič s Malzerovičem, o plnohodnotné členství si výkonem na ledě hlasitě říká Špirkovič, ale největší dojem udělal vratár Brožovič, patrně pod tlakem zotavivší se konkurence, doufejme, že nadobro pustil z hlavy komíny a švagrovou a plně se koncentroval na lapání nebezpečně létajících šajb a podal svůj suveréně nejlepší výkon v řadách CSKA!

Mač hodnotily i opory CSKA!


Koncert Rudoarmějců i přes obrovský zájem z řad CSKA odpadá, takže se jede až v neděli 8. 12., ale na Alexandrovce a na budvar do Budějovic.Vzhledem k velkému zájmu, na pondělní mač nás dorazilo 17!, dojednalo vedení CSKA interní měření sil v rámci CSKA a to příští středu od 21.30!

Oslovte i odpírače typu Žambůrka, Fronka, Zámečníka, Rejthara, Vlčka a dalších, ať si zahrajeme alespoň dvě pětky proti dvěma pětkám!

ЦСКА пр. Фермерaм 8:3

Расстановка команды ЦСКА:

Брож Петр- Брож Джордж, Кройц - Mайор, Шпирк - Гойда, Гайек , Патак - Bахал, Boлфик, Малцер - Йиранек, Пелей

V řadách kulaků vypomohli Геинрих, Гебгарт, Клинг, Кунс.

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гойда 2, Пелей 2, Шпирк , Bахал, Малцер, Йиранек

Příští mač, jak bylo psáno, ve středu 20. 11. 2013 od 21.30!

Дядя Ваня