Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Srpen 2013

Kаникулы получилы коммандy дo колен!

21. srpna 2013 v 12:21 | Дядя Ваня
Da! Kanikuly dostaly mužiky do kolen!

Mužici rozohnění z kanikul, z gribů a zejména s děvoček totálně propadli v tuhém a svižném boji proti omlazeným po solidní sklizni psychicky výtečně naladěným a před dožínkami řádně nabuzeným farmářským šikům a po celý mač tahali za onen pověstný kratší provázek i když se zpočátku snažili otočit kormidlo dějin zpět, zpátky ni krok, tak jako ona povedená partička okolo vyhuleného alkoholika na hradě, ale bohužel se jim to nepodařilo a doufejme, že se to nepodaří ani novodobému Klementovi!

Nebýt družina mužiků doplněna zapůjčenými kusovkami z rolnických mas, nebyla by ani schopna nastoupit.

Je politováníhodné, že zejména ti, kteří horovali po co nejrychlejším zahájení sezóny, se neobjevili a ani nereagovali na zvací maily a sms-ky!

Je jen škoda, že toto neučinili také rudoarmějci na železných maringotkách v osmašedesátém, to bychom touto dobou byli jistě dál a ne tam kde se nyní nacházíme, tedy v p...!

Co si myslet o elitním snajperovi, Vlastovi Vlastovičovi, jehož průměr činí neskutečný jeden zásah do černého na 1000 utkání a pětiletku, který se blýskl zejména srdnatým bojem v KV Aréně, kdy s pouze jednou bruslí přiváděl forvardy soupeře občas až k pláči, ten se totiž zaregistroval několik milisekund po zveřejnění mače na serveru "Týmuj", aby se pár hodin před zahájením úvodního herního testu omluvil a pak ještě několik minut před mačem sondoval u svých spolubojovníků, kteří jsou o několik levelů výše, co se morálně volních vlastností týče, zda přijdou anebo ne! Tak takto opravdu ne! S takovýmto přístupem tu beztřídní společnost, jak o tom asi sní výše citovaná partička asi opravdu nikdy nevybudujem!

Pozitivem mače je, že první formace neinkasovala a naopak skórovala po precizní přihrávce předsedy CSKA a bravurním naložením s nabídnutou šancí z hole Malkina Galkina!

Příští mač je opět v pondělí za dvě neděle a četnost intervalů mezi mači se sníží, až se členská základna probere s kanikulového sna!

Rekonvalescentům Gojdovi, Försterovi, Brožovi a dalším přejeme brzké uzdravení!

CSKA vs. Farmáři 1:5

CSKA:
Neznámý vojín - Brož Jirka, Kreuz - neznámý farmář, Gebhardt - Major, Hájek, Paták - neznámý mladičký farmář - Volfík, neznámý farmář

Šalbu zabrósil Malkin Galkin!

Дядя Ваня

Zdrávstvuj málčik!

14. srpna 2013 v 11:29 | Дядя Ваня
Zdrávstvuj málčik!

Tak ses konečně dočkal!
Jestli myslíš na pionýrský šátek, tak to se zatím pekelně mýlíš, na to si toho odjezdil na zamrzlé vodě pekelně málo!
Až najezdíš tolik, co Ďáďa Holweg nacouval, tak si o tom zase můžeme pogovoríť.
Dočkal ses konce období nekonečných bezesných polárních nocí bez hokeje! Pevně dumaju, že si čas prožil aktivně a chodil za gribami, za malinoj a za děvočkami a že jsi také něco našel, v prvních dvou případech a nic nechytil, v případě číslo tři!
Poohlédni se po svém čemodánu s hůlkou samostřelkou a kaňkami samochodkami a vyraž do svatostánku jménem Karpem Aréna!


CSKA do tebe vkládá svou budoucnost a dává ti možnost prokázat tvé morálně volní kvality, neboť již v tento ponědělnik, můžeš skákat Kulhánkovi od Farmářů do střel golfovým úderem od modré, remplovat Faschingbauera u mantinelu apod.
Ty dobře víš, že tvému nasazení se meze nekladou!
Přijď ve 20.30, neboť tvůj nominační mistrák začíná ve 21.00 a nezapomeň si přinést stopadesátirublovku!

Дядя Ваня