Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Duben 2013

Ox! ЦСКА готовится к турниру!

30. dubna 2013 v 22:10 | Дядя Ваня
Да! Maladci CSKA ladí formu na vrchol sezóny, Velký mezinárodní turnaj Dotiko o pravý ruský samovar, jehož skupina o umístění bude vysílána na "onlajnech" a v jednání je také přenos finálového utkání televizí TV.com!

Říká se, dobří holubi a špatní hokejisti se vracejí!
Neplatí to však v případě ofenzivního esa Pavlíčka Váchalů, ten je po zapůjčení do nižší DNHL a opětovném návratu opět o krůček dál v hokejovém vývoji a bude jistě usilovat o "double", tedy vítězství v DNHL i v Turnaji o samovar!

Soupeřem nebyl nikdo menší, než namotivovaní a notně omlazení Farmáři!

Ve 4' otevřel skóre navrátilec z nižší hokejové soutěže zapůjčený komandou na celou sezónu za účelem rozehrání Váchal po přihrávce Malzera 1:0.
V 6' zvyšoval na 2:0 po samostatné akci Jiránek a řekl si tak hlasitě o nominaci!
V 15' "zabrósil šajbu" po nezjištné milimetrové přihrávce dravý Kling na 3:0.
Na 4:0 zvyšoval opět Jiránek v 19'.
Malzer unikl obráncům a zvyšoval na 5:0 v minutě 22.

Pak přišla ztráta koncentrace, neboť většina maladců se věnovala více novince na střídačce a sice zápisu z utkání, než vlastní hře a toho bdělí kolchozníci dokázali dvěma góly v 25' a 34' náležitě využít a bylo rázem 5:2!

Na to naštěstí reagoval Malzer po asistenci Peleje v 36' a zvyšoval na 6:3.
V 37' proměnil Kling přihrávku Kreuze na 7:3.
Ve 40' však bombou vymetl hbitý Farmář růžek Hojdovy svatyně, 7:3.
V následující pětiminutovce převzali zemědělci iniciativu a rázem to bylo pouze o dvě branky, tedy 7:5.
Samostatnou akcí upravil Váchal na 8:5 v 56'.
Malzer po asistenci Váchala dával již na 9:5.

V 68., 75. a 77. minutě mače snížili rozohnění borci z periferie na 9:7.

Po filigránském vybídnutí Klinga na modré čáře Majorem zkompletoval bijec od břehů Regenu hattrick v 77' na 10:7, s tím se však Kling nespokojil a navýšil ještě na 11:8 po asistenci Jirky Brože v 78'.
Závěrečnou tečku napsali Farmáři a závěrečný účet měření sil byl tedy 11:9 pro CSKA!

CSKA vs. SK Luženice 11:9

CSKA:
Hojda - Kreuz, Fišer - J. Brož, Jankovec - Major, Kling, Paták - Váchal, Malzer, Pelej - Jiránek

V sestavě vypomohl chamský Kling, stejně tak v řadách Farmářů Geghardt a Heinrich a v kleci výtečný Brož!

Příštím měřením sil je tedy poslední nominační utkání proti velezkušeným Old Boys a zde by se měli poprat o své místo na slunci, rozuměj v sestavě, borci jako Žambůrek, Fronk, Rejthar, Vlček a Zámečník, kteří byli s docházkou na zápasy v průběhu sezóny lehce na štíru.

Po zápase bude uzavřena nominace na Turnaj Dotiko!

Дядя Ваня

Pусский медведь снова высунул когтей!

24. dubna 2013 v 22:25 | Дядя Ваня
Да! Ruská medvědice opět vystrčila drápky a kožíšek nerozpárala nikomu menšímu než vítězi Šumavské nezávislé ligy Vačicím Klatovy!


Jedna z generálních zkoušek na blížící se Dotiko-cup o samovar přinesla tedy nemalé překvapení!


Vítězství se nerodilo snadno, neboť omlazené Vačice hýřily pohybem a hokejovým umem a dokazovaly, že k titulu nepřišly náhodou!


Klatovští šli do vedení, ale pak se stále více začala dostávat do hry první formace domácích, kde na místo distancovaného Hájka, našlo vedení CSKA náhradu až v provincii Ontário v osobě Jakuba Kulhánka!


Elitní centr Hájek byl totiž distancován za porušení životosprávy na báze, neboť dle bachařů se naléval vodkou podezřele málo a to se, jak známo, za Uralem nekompromisně trestá!
Komanda se dostala až do vedení 5:3, o které díky nedůslednosti v obranné hře rychle přišla a bylo to najednou 6:7 v její neprospěch. Pak vyhnal střelou zápěstím Kulhánek pavouky z horního růžku soupeřovy svatyně, ale smetánku "neslízl" nikdo jiný než multisportovec Hojda nemastnou střelou z mezikruží a bylo rozhodnuto 8:7.

CSKA Domažlice vs. AHC Vačice Klatovy 8:7

Sestava CSKA:
P. Brož - Bombala, Heinrich - Kreuz, Fišer - Pelnář - Paták, Kulhánek, Major - Jankovec, Malzer, Hojda - Kling, J. Brož, Gebhardt

Branky CSKA:
Kulhánek 3, Paták 2, Bombala, Gebhardt, Hojda

Sudí:
Pavel Minařík

Příštími soupeři jsou v pondělí Farmáři z Luženic, ve středu Old Boys a pak už hurá na třetí ročník Dotiko-Cupu o pravý ruský samovar, který se koná v domažlické Karpem Aréně v neděli 5. 5. 2013 od 10.00 do 19.00 za účasti mužstev CSKA Domažlice, Piráti Domažlice Farmáři Luženice, Fanklub HC Klatovy, HC Piraňa Chodov u Karlových Varů a bavorských Mad Hogs z Chamu!

Дядя Ваня

Bажная информация!

24. dubna 2013 v 12:39 | Дядя Ваня
Zdar malčiky,
Jak bylo již napsáno, přijede dnes opravdu silný tým, vítěz šumavské amatérské ligy a my musíme být připraveni, abychom nedopadli, jak se lidově říká, jako Barca v Allianz aréně!
Dle aktuální registrace na "týmuji" jsem udělal přibližnou nominaci!

Prosím také o dochvilnost!

P. Brož - Bombala, J. Brož - Kreuz, Fišer - Paták, Kulhánek, Major - Jankovec, Malzer, Hojda - Kling, Jiránek, Gebhardt

K Dotiko-Cupu o pravý ruský samovar bych doplnil následující!
Dnes byla se zástupci sponzora podepsána smlouva o generálním partnerství turnaje a "děngy" by měly putovat směr náš "čemodán" u Fiobanky!


Rozpis zápasů vypadá následovně:

Skupina Chodsko "A":
10.00 CSKA vs. Pirates Domažlice
11.00 Pirates Domažlice vs. HC Luženice
12.00 CSKA vs. HC Luženice

Skupina kontinentalní "B":
13.00 Piraňa KV vs. Mad Hogs Cham
14.00 Fanklub HC Klatovy vs. Mad Hogs Cham
15.00 Piraňa vs. Fanklub HC Klatovy

O umístění:
16.00 3 A vs. 3 B
17.00 2 A vs. 2 B
18.00 1 A vs. 1 B

Prosím o informaci, kdy kdo může nastoupit a posílit tak naše šiky, abychom měli ucelený přehled!

Po odehrání skupiny Chodsko bude následovat posezení v restauraci na zimáku, k němuž se bude servírovat vepřové koleno ze sibiřské medvědice a proběhne členská schůze s informací o toku financí za uplynulý rok a volbou politbyra!
Vzhledem k tomu, že jsme občanské sdružení stalinistického typu, tak ti, co budou volit "správně" dostanou koleno a pivo zdarma, bude hrazeno s fondu odborového svazu bachařů souostroví Gulag za vzorné chování na bázách, no a ti ostatní si ho holt zaplatí sami!

S pozdravem dosavadní předseda Дядя Ваня

Ox! Паровый комбайн захватился!

16. dubna 2013 v 21:17 | Дядя Ваня
Да! Parní mlátička Farmářů nebyla tentokrát dobře připravena na měření sil s namotivovanou komandou a v půli zápasu se zahltila a byla stržena rozjetými bohatýry na dno Volhy!
První lajna maladců dostávala Farmáře okamžitě pod tlak a tak se hned při prvním jejím pobytu na ledě zásluhou elitního křídla Patáka měnil stav po souhře celé útočné vozby!
Kolchozníci dokázali ještě zdramatizovat remízou na 3:3, ale to už jim začala docházet pára pod kotlem a borci v rudých bundoškách rozložili tlak na všechny tři útočné formace a tomu již nebylo možno odolávat, zejména když bylo výše uvedené podloženo skvělým výkonem strážce domácí svatyně Goudou Ementálovičem!

Konečný sčot byl nakonec stanoven na 9:6 pro CSKA!


Výtečný výkon podali zejména Paták, Jiránek a Brož!


V solidním světle se ukázal navrátilec z báze za železnou oponou Kubrtovič, zatím co Fišerovič byl myšlenkami ještě na "školení" v Písku!


Elitní centr Gájkovič konečně poznal, že hokej je kolektivní sport a tak zásoboval své spolubojovníky milimetrovými pasy alá sportovec okresu Fanda "Dacjuk" Škultétovič a měl lví podíl nejméně na pěti zabróšených šajbách v kleci za několik řádků brambůrů Farmářům zapůjčeného Brožoviče!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 9:6

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Гойдa - Брож, Кройц, Пелнap, Фишеp, Геинрих - Mайор, Гайек, Патак - Пелей, Йиранек, Янковец - Гебгарт, Кунс, Клинг

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Патак 2, Йиранек 2, Брож 2, Клинг 2, Mайор


Příštím mačem je středeční měření sil v příštím týdnu s Fanklubem HC Klatovy od 19.00!

Elitní forvart Malzerovič vstoupil v sobotu do stavu manželského a rozhodl se tedy, doufejme že dobrovolně, pro celoživotní rodinnou bázu!
Srdečně blohopřejeme!!!
A jestli neodešel na hokej, hodují tam dodnes!

A co na to CSKA:
"Jestli si ten hokej neprosadíš, tak jsi pro nás mrtvej Homolka!!!"

Дядя Ваня

Oпять же прыгать через лужи!

11. dubna 2013 v 20:57 | Дядя Ваня
Да!
"Už zase skáču přes (kaluže) hrazení" mohl si myslet elitní forvard Michal Hájek po té, co vyležel sibiřskou horečku a hornokavkazskou zimnici, které si uhnal na nekonečných bázách daleko za Uralem naordinovaných politbyrem ústředního výboru občanského sdružení CSKA Domažlice za příliš individualistické pojetí hokeje a kdy se opět "plný" sil jako jeden z mála začal opět vrhat přes hrazení jako Valerij Brummel v dobách své největší slávy!
Ale ouvej!
I tento chlapík má své limity, což jasně demonstroval ve středečním boji z Old Boys, kdy se ke konci "mače" chtěl opět vrhnout přes prkna, která neznamenají svět, ale která oddělují hokejovou plochu od střídačky, ale "kopýtka" znavená se do sebe jaksi zamotala a "kaňky samochodky" se zasekly za hranu mantinelu a následoval pád na "krovky" alá brouk Pytlík v dobách své největší slávy!

"Skáču dobře, skáču rád!"
"Teda, když mi to zrovna vyjde..."

V zápase samotném měli více ze hry zkušenější borci soupeře, kteří mladíkům z CSKA názorně ukazovali, jak by asi skutečný hokej měl vypadat!
Do vedení šli však zásluhou důslednosti předsedy ÚV CSKA borci v rudých bundoškách, kdy až při třetí dorážce tento propasíroval kotouč přes ležícího Tesaře, ale to byla jen labutí píseň komandy, neboť pak už jen dotahovala a ještě deset minut před koncem se dostala na pověstný dostřel, kdy opět Hájek snižoval na 3:5, pak ale přišel drtivý finiš a celkový "sčot" utkání se zastavil na hrozivých 8:4 ve prospěch Old Boys Domažlice!
Bohatýři však nikterak nesmutnili, neboť brali toto měření sil jen jako důležitou přípravu na vrchol stávající sezóny, kterým bude již třetí ročník Velkého mezinárodního turnaje o pravý ruský samovar, který se bude konat v Karpem Aréně dne 5. 5. 2013 za účasti CSKA Domažlice, Mad Hogs Cham, Pirates Domažlice a Piraňa Karlovy Vary!
Zápasu se nemohl zúčastnit sportovec roku Franta Škultéty a ani mladičký Malzer, který chce tuto sobotu dát vale staromládeneckému životu, aniž by se před tím poradil se zkušenějšími spolubojovníky, kteří tento krok učinili v životě nejednou a ani nepožádal vedení "komandy" o svolení k takto významnému životnímu kroku!
Na druhou stranu mu to však vedení schvaluje, jedná-li se tedy o onu štíhlou brunetku, s níž se vodil po zápase ve Varech po kolonádě!
Zlé jazyky dokonce tvrdí, ža jako vyznavač ruské hokejové školy, chce svatbu v pravoslavném kostele.
Dokonce prý v tomto smyslu proběhla neformální konverzace mezi svatebčanem a oddávajícím!
"Tak jak se daří Malzere, Malzeroviči?"
"Ale stýská se mi, pope popiči!"
Termín obřadu sdělíme v nejbližším možném termínu!


CSKA Domažlice vs. Old Boys Domažlice 4:8"Zabróšené šajby":
Major, Hájek, Jiránek, Gebhardt - Kupčík 3, Kobzík 2, Němec 2, Skorka

Opory od břehů říčky Regenu!

CSKA:
Brož P. - Červený, Jankovec - Bombala, Brož J. - Heinrich, Gebhardt - Major, Hájek, Paták - Hojda, Volfík, Pelej - Jiránek, Kunz, Kling

Příštím soupeřem jsou Farmáři Luženice v pondělí od 21.00!

Дядя Ваня

Pазделение пунктов.

5. dubna 2013 v 15:14 | Дядя Ваня
Да! V Karpem Aréně se dělily body!

Maladci šli sice okamžitě do vedení 4:2, ale v závěru jim začal docházet dech a tak zaslouženou remízu zachránil po té, co Farmáři skvělým výkonem v druhé části mače otočili kolo dějin na svou stranu, zabróšenou šajbou za "pjať minůt dvanáctsaď" maladěc od břehu říčky Regenu Hans Kling!

Před zápasem navštívil kabinu nás obyčejných bělochů a černochů samotný sportovec roku Franta Škultéty a vedení komandy předal tisícirublovku, za což mu patří bolšoja sabaka!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 5:5

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Гойдa - Червены, Бомбалa, Фишеp - Брож, Янковец, Патак - Гебгарт, Кунс, Клинг

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Бомбалa, Янковец, Клинг 3!

Solidní part odehrál Hans Kling a síť za zády jinak bezchybného a solidně létající šajby chňapajícího Brože překonal hned třikrát!


Фермерам помогли:
Геинрих, a v kleci Брож!

Příštím mačem je opět středeční měření sil s Old Boys Domažlice!

Дядя Ваня

Cпортсмен района!

4. dubna 2013 v 16:27 | Дядя Ваня
Neméně bouřlivý potlesk, především z míst, kde seděla výprava z Dílů, provázel vítěze ankety čtenářů Domažlického deníku. Ti ze všech nominovaných jednotlivců vybírali svoji vlastní hvězdu. Ziskem 977 bodů se jí stal František Škultéty, opora HC Díly a CSKA Domažlice. Druhý v pořadí skončil Zdeněk Kruml, fotbalista Staré gardy Jiskry Domažlice (880 bodů) a třetí byla gymnastka TJ Sokol Domažlice Dana Hálková (484 bodů). Celkem čtenáři doručili 670 platných anketních lístků. Také Škultéty zahrnutý poctami a dary od pořadatelů, zástupce redakce i starosty Dílů Vlastimila Anderleho se při cestě z pódia bez pomoci přítomných fanoušků dílského hokeje neobešel.

Z Domažlického deníku převzal bez svolení Дядя Ваня

Ferry to dokázal!

1. dubna 2013 v 15:53 | Дядя Ваня
Franta Škultéty se stal vítězem ankety čtenářů Domažlického deníku o sportovní osobnost okresu uplynulého roku!
Blahopřejeme!