Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Listopad 2012

František Škultéty 29. 11. 2012 oslavil 50-ku!!!

29. listopadu 2012 v 21:54 | Дядя Ваня

Oznamuje se všem příznivcům dobrého hokeje a všem příznivcům dobrých hokejistů, že mladý nadějný borec Franta Škultéty nejen, že odrůstá chlapeckým střevícům, ale dnešního dne dosáhl i věkové hranice na přechod z mladší do starší hokejové přípravky a vzhledem k tomu, že splnil i náležitá kritéria jako krémování puků, nošení bagáže borcům první pětky a podobně, mu to vedení sportovní dumy chodské gubernie a ústřední výbor CSKA podmínečně povoluje, i když na poslední bázi trošičku zaostával zejména ve skákání žabáků s nůší s radioaktivním odpadem z Černobylu na Pik komunizma!


Pozn.: V sobotu večer jedu na Díly na 50 let nejen folklóru a mám ještě tři volná místa v uazu! Tak neváhej a toč!

Дядя Ваня

Kомбайн побежал ЦСКА

28. listopadu 2012 v 9:47 | Дядя Ваня
Да! Rozjetý kombajn Farmářů přejel oslabené šiky CSKA jak obilné lány v pozdním létě. Maladci nestačili tentokrát na soupeře pohybem a nedokázali se dostat téměř k zakončení, takže ke změně stran se šlo za stavu 0:5! Druhá část mače již byla vyrovnanější a burlaci se "z oči v oči" dokázali proti Překližkovcevovi prosadit z minimálně 10-ti střeleckých pokusů pouze dvakrát, kdežto před tím Farmáři se z pěti střel radovali pětkrát!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 3:8

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Преклижковсев - Бомбалa, Штейнбрукер, Ширер - Mайор, Гайек, Патак - Гебгарт, Кройц

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Кройц, Штейнбрукер, Автогол


1. Další mač je ve středu proti Pirátům!
2. Od ledna chce vedení ZS posunout začátky středečních mačů o půl hodiny později! O náš čas budeme bojovat!
3. Tento týden slaví naše opory narozeniny!
Ve čtvrtek odpírač Влчек a v pátek slaví kulatiny ikona Шкyлтeти!


4. Na 30. prosince se plánuje na dopoledne turnaj tří, popř. čtyř mužstev. V obou případech by se odehrály dva mače. Startovné by činilo ca 300,- kč na turnaj. Dávejte mi vědět, jak to vydíte, neboť nadšení pro hokej vypadá trochu jinak!

Дядя Ваня


Nepritel, cert a Franta asi nikdy nespi!

23. listopadu 2012 v 12:25 | Дядя Ваня
Да!Nepritel, cert a Franta asi nikdy nespi, nebot jinak by na server tymuj nemohla prijit zprava az z dalekych Dilu temer ve dve hodiny rano, kterou si dovoluji timto pretisknout na nas web!


Přátelé, kamarádi,
Dovolte mi tímto Vás srdečně pozvat na netradiční oslavu nejen 50-ti letého folkloru na Chodsku. Vše proběhne 1. prosince 2012 v naší střediskové obci Díly (49°26'43.869"N, 12°47'11.843"E) v kulturním zařízení, které je součástí místního hotelu. V případě potřeby zajištění ubytování nahlaste počty. Výkop je plánován v 19.00 hod., malé pohoštění zajištěno.
Těším se Franta

Bez povereni Дядя Ваня

Cнайпер снова попал в цель!

22. listopadu 2012 v 21:10 | Дядя Ваня
Snajpr Fišerovič opět pálil ostrými a vybaven podrobnou mapou ledové plochy a buzolou, dokonce do klece soupeřova vratára!

Ale to byla asi jediná pozitivní věc uvedeného večera v posmutnělé Karpem Aréně, neboť borci CSKA si málem připadali jako oněch legendárních sedm statečných, tedy za předpokladu, že by dorazil minimálně ještě jeden mužik na rychlých nožích.

Pirátů nebylo o mnoho více, ba naopak a tak se jelo skutečně na krev!

V brance CSKA na sebe upozornil pozorný a podezřele klidný Překližkovcev, který se nenechal vyvést z míry prudkými střelami Kaufnerů ani klamání tělem v podání hbitého Pechače!


Piráti šli do vedení, ale po změně stran jim začaly přece jen o něco více ubývat síly a tak závěrečná plichta byla spravedlivým vyústěním velmi náročného mače!


Zklamal zatvrzelý odpírač Vlčkovič, jemuž vedení sportovní dumy nabídlo možnost zaskočit na místě vratára, ale ten na tuto životní šanci, která se již nemusí opakovat, ani nereagoval!

ЦСКА Домажлице против Пиратoм Домажлице 13:13

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Преклижковсев - Кройц, Фишеp - Гебгарт, Boлфик, Патак - Mайор

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Mайор 3, Boлфик 3, Гебгарт 2, Кройц 2, Патак 2, Фишеp

Первой звездой матча:
Palič ostrými, tentokrát ne do vlastních řad, Власта Фишеp

Příští mač už v pondělí proti Farmářům od 21-ti hodin!

Дядя Ваня

Cнайпер наконец попал в цель!

14. listopadu 2012 v 11:12 | Дядя Ваня
Motto:


Да! Obávaný snajpr Vlasta Fišerovič se nakonec trefil do černého, i když v nedbalkách nachytal vlastního vratára Fainoviče!
Tomuto smutnému závěru však předcházel urputný boj o každou píď ledu, v němž šli rozjetí kolchozníci z periferie do dvoubrankového vedení, které dokázali bohatýři na ostrých nožích nakrátko překlopit na svou stranu na 4:2, pak jim ale došel dech, neboť ruské mašině odsypal okolo se řítící farmářský kombajn trochu obilí do jejího soukolí a to už byl začátek opravdu smutného dějství a celkové skóre se zastavilo na hrozivých 6:13 ve prospěch rolnictva!


Borci v červených bundoškách měli problémy s hrou do těla některýnch jedinců na opačné straně barikády nastupujících pravidelně v nižších hokejových soutěžích.


Ne právě nejšťastnější den měl hostující vratár komandy, ale vedení sportovní dumy je spokojeno, že přišel a mohlo se tak odehrát další kvalitní a svižné utkání!

Disharmonie zavládla zejména v představách sportovní dumy o defenzivě a praktickém pojetí obranné činnosti v podání vedoucího Pirátů, který pomohl vyztužit obranné šiky CSKA a při svých výpadech občas zapomínal na "Navrátila"!
Ale on je holt asi rozdíl hlídat pirátskou galéru nebo křižník Potěmkin!


Také si myslíme, že není dobré, aby někteří nejmenovaní mladíci komandy před takto vyhrocenými mači večeřeli tataráček alá Franz Straka ve tvaru kombajnu!


Další mač se koná příští středu proti Pirátům!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 6:13!

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Ирка Фаина - Бомбалa, Фишеp - Pезничек, Штейнбрукер - Mайор, Гайек, Патак - Малцер, Boлфик, Гебгарт - Кройц

Зaбpoшeнныe шайбы ЦСКА Домажлице:
Гебгарт 2, Бомбалa, Кройц, Boлфик, Гайек

Na 30. 12. 2012 v dopoledních hodinách se připravuje Balšoj meždunárodnyj turnýr "Silvestrcup o pohár ponocného" za účasti tří až čtyř mužstev, tedy Pirátů, CSKA, Periferního výběru (to nejlepší z HC Levé ruce a Farmářů) a Mad Hogs Cham!
Okolnosti okolo odpadnutí minulého středečního utkání jsou tak záhadné, že se v nich není možno vyznat a Jaroslav Foglar by zcela jistě podle nich napsal Záhadu hlavolamu 2 a tak bereme na vědomí vysvětlení ze strany Rakonu a omluvu vedení ZS a celou věcí se již nebudeme zabývat, i když je jasné, že ti, co vše způsobili, by si výběrovou rekreaci se zostřeným dohledem na Sibiři na pár měsíců zcela jistě zasloužili!

Примечание:
Rozeslal jsem nominace na středeční mač s Pirátama!
Pirátům, dlouhodobým marodům a odpíračům ZHS (základní hokejové služby) jsem nominaci nerozesílal!
Má-li však někdo chuť to zase zkusit nebo se již vyléčil, nechť to oznámí na ústředním výboru sportovní dumy chodské gubernie a divokou kartu do ještě divočejšího mače zcela jistě obdrží!

Дядя Ваня

O нас без нас!

7. listopadu 2012 v 18:56 | Дядя Ваня
Да! Pravděpodobně tzv. Mnichovskou dohodou se nechali inspirovat činovníci Rakonu, když v našem čase plánovali své přátelské utkání!

Činovníci Rakonu domlouvají svůj přátelský zápas s vedením ZS ovšem bez vědomí Pirátů a CSKA!

Je však celkem nepochopitelné, že je něco takového vůbec možné realizovat!
Vedení zimního stadiónu se k celé věci postavilo jako chlap, omluvilo se a nabídlo zajímavou kompenzaci!
Obojí akceptujeme!

Oznámení zaslané Rakonu a vedení zimního stadiónu:

Na středu 7. 11. 2012 od 21.15 byl rezervován led pro pravidelné přátelské utkání mezi týmy HC Pirates a CSKA Domažlice.
S politováním musíme konstatovat, že na uvedonou dobu bylo bez jakékoliv konzultace s výše uvedenými týmy naplánováno jiné přátelské utkání!
Štěstím bylo, že jeden z aktérů plánovaného klání si uvedeného všiml a ostatní včas upozornil, takže nemuseli někteří cestovat zbytečně v podvečerních hodinách např. z Poběžovic, Klatov, Blížejova apod.!
Vedení ZS v Domažlicích, jmenovitě pan Hlaváč, se omluvilo a vedení OS jeho omluvu přijalo, jako kompenzace byly projednány dvě volné hodiny z celkových čtyř na turnaj pořádaný HC Pirátes a CSKA dne 30. 12. tohoto roku!

Je zjevné, že celou nemilou událost způsobil činovníci HC Rakon a čekáme tedy také jejich omluvu a případnou kompenzaci!

Za OS CSKA Domažlice Ivan Major

Příští v pondělí proti Farmářů, tedy za předpokladu, že v uvedené hodině se naledové ploše již nebudou prohánět borci Rakonu!

Дядя Ваня