Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Březen 2012

Hа арене учителя положили жесткое сопротивление

28. března 2012 v 13:35 | Дядя Ваня
Učitelé kladli tuhý odpor pravděpodobně ovlivněni blížícím se jejich svátkem, k němuž jim touto cestou srdečně blahopřejeme a připíjíme na zdraví, čímž byl pověřen elitní bek!


Odpor byl zlomen teprve těsně před zazněním závěrečné sirény po několikerém vyšachování obrany kombinací první lajny!

Makarenkové neustále doplňují své prořídlé šiky o dravou hokejovou krev a tak se vedení KAHL obává, že budoucí krutá prohra s vyznavači rákosek, hub a tabulí je již jen otázkou času!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб учителей "Макаренко" 7:6

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Вацлав Червены, Власта Фишеp - Джон Бомбалa, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Мартин Boлфик, Петр Янковец - Вацлав Пелнap, Майкл Гайек, Мирослав Гойдa

Зaбpoшeнныe шайбы:
Мартин Boлфик 2, Мирослав Гойдa 1(?????), Майкл Гайек, Джон Бомбалa, Петр Янковец, Иван Mайор

Первой звездой матча:
Мартин Boлфик, konečně se střelecky probudil i elitní centr! Blahopřejeme.


Достопримечательност:
Lajna bitkařů vyzkoušela novinku a sice hru s centrem a dvěma pravými nebránícími křídly, jejíž výsledkem byl tlak na pravý mantinel, modrá čára byla zaplněná jak Vavřineček o pouti a po levé straně se tak otevřela magistrála, po níž Makarenkové přivezli všechny jimi zabróšené šajby!

Příští týden je zápas proti kolchozníkům v pondělí od 21-ti hodin a v úterý týden na to zápas proti Makerenkům již od 20-ti hodin, což by se mělo stát pravidlem!

Домашнее задание:
Pro managera:
1.) Kontaktovat mladičkého Tesaře, zda bude chodit pravidelně, v opačném případě si sehnat brankařskou výstroj, o což už se údajně snaží Gojda, ale kdo by pak hlídal modrou?
2.) Zvací sms-ky rozesílat dříve a ne až v den zápasu!
3.) Občas objednat i led!

Дядя Ваня

Pебята держали фермеры от тела

20. března 2012 v 21:41 | Дядя Ваня
Da, mladíci CSKA si drželi farmáře od těla po celý zápas a vybojovali další důležité body v základní skupině KAHL!

Výsledek se nerodil tak lehce, jak by závěrečné skóre nasvědčovalo, ale rozhodovala zejména trestná střílení, kdy dva ruští bohatýři proměnili a dva nájezdy kolchozníků pacifikovala lapačka a vyrážečka výtečného Tesaře!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 5:2

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Зденек Тесар - Вацлав Червены, Власта Фишеp, Иван Mайор - Иржи Брож, Майкл Гайек, Марек Патак - Петр Янковец , Мирослав Гойдa, Антонин Влчек

Зaбpoшeнныe шайбы:
Вацлав Червены 2, Мирослав Гойдa 1???, Майкл Гайек, Иван Mайор

Cудья:
Петр Peт

Первой звездой матча:
Вацлав Червены, vzal si poslední pokárání sportovní dumou k srdci a zejména kotouly letmo s plnou polní z Piku Komunisma mu vyhnaly trudomyslnost a "blbou náladu" z hlavy a tak dřel pro komandu, burcoval ji a svůj výkon korunoval nejen darovaným pišingrem redakci sportovní rubriky, ale i zabróšenými dvěma šajbami!!!

Палец вверх:
Майкл Гайек, centr elitní formace, bojoval jako sibiřská tygřice, jezdil, jako by měl na nohou kaňky samochodky a svůj výkon korunoval proměněným trestným střílením!

Палец вниз:
Вацлав Пелнap, manager komandy "забыл хоккей-комплект", tedy nedílnou součást základní výbavy každého moderního mladého muže a tak nemohl nastoupit do zápasu!
Uaz směr Sibiř je již přistaven!

Достопримечательност:
Lehce se zranil jeden elitní útočník a odsoupil v průběhu zápasu a tak bohatýři dohráli mač v osmi!
Lékař výpravy mu dopořučil klid na lůžku, což také ochotně činí a doufejme, že proti Makarenkům už bude opět fit!


Дядя Ваня

Hа льду учителя услышали ту же музыку...

14. března 2012 v 11:15 | Дядя Ваня
Da! Na ledě si učitelé poslechli opět stejnou hudbu a to Kaťušu hranou svižně dle not ruských hokejových bohatýrů!

Je jasné, že s blížícím se termínem dne učitelů úsilí a nasazení v osobních soubojích stoupá a tempo hry i jeho kvalita jde strmě vzhůru, na bázou zocelené Burlaky ani toto zlepšení zatím stále nestačí a tak se zástupci stavu učitelského opět se zlou potázali!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб учителей "Макаренко" 10:4

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Зденек Тесар - Вацлав Червены, Власта Фишеp - Джон Бомбалa, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Майкл Гайек, Марек Патак - Мирослав Гойдa, Мартин Boлфик, Петр Янковец - Иржи Брож, Антонин Влчек

Зaбpoшeнныe шайбы:
Мирослав Гойдa 5!, Марек Патак 3, Майкл Гайек, Вацлав Червены

Cудья:
Минарик

Первой звездой матча:
Марек Патак proměnil úsilí celého prvního útoku, který se sebeobětoval, aby si Mára zahrál a ten nabídkou nepohrdl a zkompletoval hattrick neboli "ruskou trojku" a redakce tedy od něj očekává zásilku čemódánu plnou rublů! Spasibo!


Палец вверх:
Мирослав Гойдa, zocelený z báze, kdy však za podivných okolností nasedl místo na transsibiřský expres na špatném nástupišti také do expresu, ale orientexpresu a vystoupil v Dolomitech! Jak vidno špageti, sangrie a parmazán mu šly k duhu, což se projevilo nejen na zkompletovaném hattricku, ale k tomu přidal ještě dvě zabróšené šajby navrch!
Charašo si také vedla nově utvořená obranná hráz Бомбалa - Жамбуpeк, která nepouštěla Makarenky na stupínek (rozuměj obranná třetina) a pustila-li je na něj, tak je držela na distanc tak, aby nemohli dotírat rákoskami na tabuli (rozuměj holemi na klec)!

Палец вниз:
Вацлав Червены, několikazápasový brankový půst půst řešil šířením negativní energie a "blbé" nálady na ledě i mimo něj a pouze podmínečné udělení palce dolů způsobila upachtěná zabróšená šajba s pořadovým číslem 10 v mači.
Děkujeme předem za děngy!

Kupuj Domažlický deník a správně vyplňuj hlasovací lístek!


Дядя Ваня

Už je to tady!

7. března 2012 v 20:46 | Дядя Ваня
Čtenáři Domažlického deníku mohou od zítřka vybírat nejúspěšnějšího jednotlivce

Kupuj Domažlický deník a správně vyplňuj hlasovací lístek!


Hokejisté CSKA a fotbalisté staré gardy Jiskry mají svá horká želízka v ohni:

V jednotlivcích nad 18 let fotbalová ikona Libor Bočan


a

v družstvech neporazitelná hokejová komanda CSKA Domažlice!

Startuje hlasování vás, čtenářů. Až do úterý 20. března můžete vybírat ze všech navržených jednotlivců Sportovní osobnost 2011 čtenářů Domažlického deníku.
Kupony budou vycházet denně v tištěné verzi Domažlického deníku. Na nich můžete vypsat tři různá jména jednotlivců obou věkových kategorií.
Sportovec uvedený na prvním místě od vás získá 5 bodů, na druhém místě tři body a jménu uvedenému na třetí pozici dáte 1 bod.
Vítěz s největším počtem bodů získá vedle prestižního ocenění i dárkový poukaz na nákup zboží ve Sport Podestát v hodnotě 2000 Kč!
Přinášíme kompletní seznam všech navržených jednotlivců a kolektivů, z nichž bude porota vybírat ty nejlepší. Na pódium ve Kdyni vystoupá deset vybraných sportovců v kategorii mládež do 18 let bez určení pořadí, deset jednotlivců v kategorii dospělých a třetí kategorií jsou sportovní kolektivy, tři mládežnické a tři dospělé. Ty budou stejně jako dospělí vyhlášeny podle pořadí.
Celý článek i s kandidáty najdete na:
http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/sportovec-2011-bezmala-padesat-uchazecu-o-titul-20120307.html

Spoléháme i na Tvůj hlas!!!

Vedení SG a CSKA a Дядя Ваня

Tайна! Потерянных или саботажа?

6. března 2012 v 22:08 | Дядя Ваня
Záhada! Pouhá prohra či sabotáž?

Vyšetřovací komise sportovní dumy v součinosti s KGB se zabývá případem "prohry" komandy CSKA s týmem Pokrokových farmářů, neboť se objevilo podezření, že by se mohlo jednat o sabotáž v souvislost s volbou bývalého důstojníka KGB Vladimíra Vladimíroviče prezidentem Ruské federace neboť mužici z CSKA měli ve své volbě jasno a jako jeden muž hlasovali pro svého společného kandidáta, Ilju Muromce!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 3:4!!!

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Зденек Тесар - Вацлав Червены, Власта Фишеp, Вацлав Пелнap, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Майкл Гайек, Марек Патак - Петр Янковец , Антонин Влчек, Мирослав Рейтаp

Зaбpoшeнныe шайбы:
Янковец 2, Mайор

Cудья:
Петр Peт

Первой звездой матча:
Петр Янковец dokázat v zápase plném záhad dvakrát zabrósit šalbu a to v útoku bitkařů!Палец вверх:
Зденек Тесар. Tento mladičký "vratár" uchránil ruské bohatýry před mnohem větším výpraskem a sportovní duma mu prot věští světlou budoucnost v týmu s rudými bundoškami!

Ruští bohatýři vstoupili do zápasu jak se patří od podlahy a šli do vedení 2:0, pak se ale v hale objevil poštovní holub s prozatimními výsledky voleb a to naleptalo psychiku mladých kouzelníku se zahnutými holemi, že přestali proměňovat trestná střílení, nedohrávali souboje, začali hrát individuálně a hlavně vršit chybu za chybou a nakonec až v závěru hokejové houpačky upravili na přijatelných 3:4!

Палец вниз a cena Jevgenije Arťjuchina dotovaná dentistou Patákem:
Prim zmaru začal držet jinak elitní centr Майкл Гайек, který pravděpodobně povečeřel šťavnatý krvavý steak z šílené krávy a dle toho jeho obrané zákroky na ledě vypadaly!
Nejprve ustanovil rekord v délce ujetých metrů při hákování, kdy od doby, co se zavěsil na bavorského družstevníka hájícího barvy Pokrokových farmářů jako větroň za tažné letadlo, ujel asi 150 metrů, než onoho "tahouna" totálně "udachmal"!
O několik vteřin později se pustil do dalšího zemědělce z druhé strany hranice holí jako čakanem stylem, za nějž by se nemusel stydět ani Jan Sladký Kozina v dobách své největší slávy!
Přesný sudí Petr Ret však byl naštěstí shovívavější než kdysi Lomikar a onoho mužika neposlal na šibenici, nýbrž nařídil dvě trestná střílení, z nichž Bavor jedno proměnil a to zhouplo jazýček na misce vah na stranu evropského výběru zemědělstkého stavu!

Dne 21. 4. 2012 v době od 8.00 do 17.00 proběhne v hale zázraků, tedy v Karpem Aréně 2. ročník Turnaje čtyř o pravý ruský samovar, tentokrát s mezinárodní účastí!

Дядя Ваня