Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Únor 2012

Hа льду чуда не произошло на этот раз!

29. února 2012 v 11:51 | Дядя Ваня
Zázrak se v nejen sportovním svatostánku tentokrát nekonal a tak si mužici z nekonečných ruských stepí doklouzali pro další cenné vítězství, již osmé v tomto roce a politruk komandy tak mohl podat oficiální žádost o zařazení do soutěže o sportovce roku 2011 v kategorii kolektiv!


Přílišné sebepodceňování a sebekritika není v tomto případě na místě!
Myslím, že jsme si tuto nominaci tvrdou prací a nasazením zasloužili!

Výlet na Sibiř tentokrát zcela vyjímečně odpadá!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб учителей "Макаренко" 13:7

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Антонин Рендл- Вацлав Червены, Власта Фишеp - Вацлав Пелнap, Любош Жамбуpeк - Иржи Брож, Мартин Boлфик, Мирослав Гойдa - Петр Янковец , Радек Форстер, Антонин Влчек - Иван Mайор, Марек Патак

Зaбpoшeнныe шайбы:
Влчек 3, Гойдa 2, Форстер 2, Boлфик 2, Брож 2, Патак, Mайор


Jak již bylo zmíněno na stránkách sportovního tisku, nebrali Makarenkové toto utkání na lehkou váhu a ve dnech před utkáním mohutně posilovali!
V jejich řadách se objevili noví bojovníci, kteří mají se školstvím pramálo společného a v budovách škol či v jejich těsné blízkosti byli zahlédnuti zcela vyjímečně naposledy v dobách jejich povinné školní docházky!
Ale je možné, že o víkendu proběhl narychlo organizovaný rychlokurz pedagogického minima, čímž se patrně ministr školství snaží zabít hned dvě mouchy jednou ranou a to posílit kádr školské reprezentace a čerpat finance z evropských fondů!

Je jasné, že i přes vysoké vítězství burlaků, měla hra svižnější tempo a průběh hry plně neodpovídá závěrečnému "sčotu" utkání.

Палец вверх:
Akcie mužiků na ruské burze podržel na černých číslech zejména skvělý výkon nového objevu ochránce ruské svatyně Toniho Rendla, který dokonce zlikvidoval dvě trestná střílení a focení před bojovou zástavou a lístek na koncert Alexandrovců ho zcela jistě neminou!

Первой звездой матча:
První hvězdou pak byl k překvapení všech pravidelný účastník pobytů na sibiřských bázích, jemuž maladci, vzhledem k tomu, že za polárním kruhem tráví většinu času svého prchavého mládí, neřeknou již dnes jinak než polární liška, Toni Vlček.


Tento multitalent najížděl do svých šancí elegantním stylem ala Ondrej Nepela a centři museli vždy nejméně třikrát obkroužit klec soupeře a čekat s nahrávkou, než Toni urazil vzdálenost útočná modrá - brankoviště a mezi tím se ještě druhé křídlo snažilo pomocí pamlsků a nesplnitelných slibů vylákat brankáře z branky, pak následovalo servírování šajby jako na zlatém podnosu asi tak na vzdálenost jedné ušanky od brankové čáry a tyto šajby pak Toni s přehledem patoval do odkryté klece a to hned třikrát!

Cenu Jevgenije Arťjuchina za vyvolanou bitku dotovanou dentistou Patákem málem získal bijec Gojda, když se na zemi kočkoval se soupeřem, ale posudková komise nechala tuto "potyčku" prostudovat videorozhodčím a ten nedokázal s určitostí posoudit, zda se jednalo skutečně o bitku či milostný akt! Cena tedy tentokrát udělena nebyla!


Палец вниз:
Palec dolů obdržela skupinka vzbouřenců semknutá kolem mužika Gojdy snažící se ziniciovat udělení palce dolů hrajícímu politrukovi komandy za údajné se zašívání na modré bojové linii.
Tito pošetilci si neuvědomili, že politruk má také funkci tiskového mluvčího a ten chtěl udělat rozhovor s prozatímním nejlepším střelcem komandy, Gojdou, a kde jinde ho měl hledat, než právě na modré čáře?
Jenom hloupá shoda náhod způsobila, že v době plánovaného rozhovoru seděl na střídačce!

Дядя Ваня

V Karpem Aréně se opět pálilo jako u Verdunu!

26. února 2012 v 12:29 | Дядя Ваня
Borci CSKA vzali přípravu na úterní zápas s výběrum učitelstva vážně a tak v sobotním zápase proti rychle bruslícím a solidně kombinujícím hokejistům Sokola Mrákov nenechali nic náhodě a zvítězili poměrem "zabróšených šajb" 10:6!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб Сокол Mpaков 10:6!


Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Мартин Штейнбрукер - Вацлав Червены, Вацлав "Кубpт" Пелнap, Любош Жамбуpeк - Джон "Катюша" Бомбалa, Павeл Kрaлoвeц, Майкл Гайек - Иван Mайор, Мирослав ""Фешак" Гойдa, Мирослав Рейтаp

Зaбpoшeнныe шайбы:
Kрaлoвeц 3, Гойдa 2, Рейтаp, Червены, Бомбалa, Гайек, Mайор

Первой звездой матча:Střílelo se jako u Verdunu a pozadu nezůstával ani nováček v kamizolce barvy krve světového proletariátu Pavel Královec, který se blýskl hattrikem!

Палец вверх:
Magickou hranici jednoha procenta úspěšnosti zákroků pokořil za záhadných okolností z báze na Sibiři v přestrojení za topiče prchnuvší Martin "Treťjak" Steinbrucker a byl opět skutečnou oporou zadních řad ruských bohatýrů!

Redakci se konečně podařilo i zachytit tvář tahouna ofenzivy i defenzivy Honzy "Kaťjušiˇ" Bombaly ve chvíli, kdy chytal druhý dech a prožíval třetí jaro!


Komanda CSKA musela nastoupit ochuzena o notorické "bázisty" Forstera, Svobodu, Vlčka, Fišera, Poláka a dalších, kteří se snažili také prchnout z báze, ale v přestrojení za průvodčí, což však bylo na nákladním vlaku plném sibiřských sosen podezeřelé i drážní inspekci transibiřské magistrály a tak tento geniální nápad skončil fiaskem!

Více fotokartoček v galerii!

Дядя Ваня

Makarenkové neházejí rákosky do žita a chtějí znovu bojovat!

22. února 2012 v 12:39 | Дядя Ваня
Ministr Dobeš se nevzdává, chce očistit čest učitelského stavu a požaduje odvetu, která se bude hrát ve sportovním svatostánku, tedy v Karpem Aréně, v úterý 28. 02. 2012 a to již od 21.00!!!

Ano, ministerstvo školství nedokázalo spolknout hořkou pilulku v podobě krutého výprasku svých podřízených prachsprostými mužiky někde z ruské stepi a požaduje okamžitou satisfakci formou odvetného zápasu!

Manager Kubrt, kterému není teměř možné se dovolat či mu zaslat sms-ku, hozenou rukavici zvedl a zápas přijal!

Těžko se však dovoláte někomu, kdo pro sólo na balalajku používá sim-kartu a na rychlejší fláky pro starý páky dokonce paměťovou kartu ze svého mobilu победа! Ale vona ho jedna báze za Uralem zase srovná!


Mezitím se nám doneslo z dobře informovaných kruhů, že obec učitelská nebere odvetu na lehkou váhu a shání posily, kde se jen dá!

Ale i na to má užší vedení CSKA jasnou odpoveď:
"Jen ať hledají posily! Jágr sem nepřiletí a v současné formě komandy nás nikdo jiný stejně nemůže ohrozit!"

Nástupci Komenského se nespokojují pouze s hledáním posil, ale sami pracují na zlepšení dovedností potřebných pro nádhernou hru jménem "хоккей с шайбой".
Jeden zdroj, který si nepřál být jmenován a i svou tvář dovolil zveřejnit pouze zakrytou, což jsme mu splnili ochranným košíkem, nám prozradil, že na jeho škole byla zavedena mimořádná opatření ke zlepšení hokejové zdatnosti zejména tělocvikářů, jako například místo přezůvek musejí nosit brusle, samozřejmě opatřené ochrannými návleky, neboť ne každý umí "кататься на бетонe" jako jeden nejmenovaný čerstvý pětačtyřicátník z kádru CSKA, ukazovátka byla nahrazena hokejovými holemi a plýtvat křídu na psaní nesmyslů jako, že a+b=c je okamžitě sankcionováno třídní důtkou a na pořadu dne jsou náčrtky útočných a obranných systémů ruské hokejové školy.
Angličtina, francouština a němčina byly okamžitě nahrazeny výukou ruštiny, aby rozumněli zástupci učitelské obce pokynům trenéra Tichonova a mohli na ně včas reagovat a také, aby nebyli zcela mimo mísu, až se na společném pozápasovém rautu v zemljance U Kubrta budou recitovat Puškynovy verše či citovat úryvky z Dostojevského románů!

"Toho klečení na puku s rukama nataženýma dopředu a na nich brankářskou hůl už bylo opravdu dost", postěžoval si na závěr rozhovoru na kruté výchovné metody ministerstva školství onen nejmenovaný zdroj!

Těšíme se na krásnou a ničím nerušenou hokejovou noc! A nebojte se! Naše redakce bude zcela jistě přítomna, takže vážené čtenářstvo webu CSKA nebude o nic nejpodstatnějšího ochuzeno!

Дядя Ваня

Cюрприз! Произошло чудо! Ватикан рассматривает возможность из Карпem Arenы сделать местом паломничества!

21. února 2012 v 13:22 | Дядя Ваня
Da, Vatikán si už delší dobu lámu hlavu, zda by nemělo být v kacířských Čechách nějaké poutní místo jako Fátima či Lurdy! Ale proč cpát miliony do nějakého Velehradu, když už poutní místo vlastně máme a hned za humny! Je jím totiž Karpem Aréna, v níž se včera udál zázrak a to dokonce na masopusta a ještě v době, kdy získáváme druhého kardinála a to nemůže být náhoda!
Ale pěkně po pořádku!

Tradiční hokejové derby mezi ruskými bohatýry a pokrokovými farmáři neslo pro druhé jmenované neblahou pachuť téměř jisté porážky a tak s tím jejich vedení chtělo něco udělat a do svých řad povolalo tedy borce hrající dorosteneckou ligu a občas vypomáhající i v druhé lize dospělých! Právě toto se mělo stát soustem pro bohatýry nestravitelným a konečně jim to mělo srazit vaz a zatlouct i ten pověstný poslední hřebíček do rakve!


Dlouho to tak také opravdu vypadalo, neboť asi v desáté minutě bylo skóre ve prospěch farmářů 0:4 a to po pouhých pěti střelách na "vratára" Treťjaka! A zejména nově složená obraná dvojice pracovně nazvaná "duo ementál", tedy Kubrt se Svoboďákem, musela často čelit doposud nebývalému tlaku na svá výsostná teritoria!
Bohatýři se semkli, zapěli si Kaťušu a podařilo se jim snížit na 3:4, ale kolchozníci přehodili pohon mlátičky na rychlejší řemen a odskočili na již téměř neřešitelných 3:7!


V tuto kritickou chvíli si musel vzít slovo politruk komandy, zarecitovat pár statí z románu "Jak se kalila ocel", ukázat pár snímků z báze daleko za Uralem a ruská mašina naskočila opět hned na první našlápnutí a s jejím tempem již nebyli farmáři se svou prvorepublikovou parní mlátičkou sto držet krok.

Děsivých 4:8 dokázali do střel hrudí vpřed padající burlaci přetavit v neuvěřitelném "Happy endu" na konečných 9:8!
Na toto sportovní duma a zejména její výběrová komise slyší a tak borce komandy čeká to nejcennější, co mohou ve svém bohatém sportovním životě zažít a tím je společné focení před vrakem Aurrory a pak společná návštěva Ermitáže!
Tedy čeká všechny až na jednoho a to na vratára komandy, pro něhož si komise připravila program o něco pestřejší!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 9:8!!!

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Мартин Штейнбрукер - Джон "Катюша" Бомбалa, Власта Фишеp - Вацлав "Кубpт" Пелнap, Станислав Свобода - Иржи Брож, Мартин Boлфик, Петр Янковец - Иван Mайор, Мирослав ""Фешак" Гойдa, Мирослав Рейтаp

Зaбpoшeнныe шайбы:
Гойдa 4, Boлфик 3, Свобода, Рейтаp

Первой звездой матча:
Tentokrát zahráli výborně oba centři, tedy Boлфик, elitní centr indicko-botičkářsko-šachystické formace a Гойдa, centr nové lajny bitkařů složené toliko z borců kádru fotbalové staré gardy, která však bitku s mladíky vyprovokovat nedokázala, neboť je prostě a jednoduše nedokázala dohonit! Oba však svým skvělým výkonem zastínil narychlo draftovaný elitní bek Джон "Катюша" Бомбалa.
Jeho draftování bylo mistrovským kouskem burlakovského managementu, neboť draft proběhl tak rychle, že ho nešťastní farmáři zaregistrovali až na ledě! Vše proběhlo, když zil mužiků mířil k hokejovému svatostánku a předjížděl dvěma volky tažený žebřiňák kolchozníků a už nebylo nic snažšího, než přibrzdit a přehodit na korbu silného ruského stroje jednoho mužika i s holemi a čemodánem s výstrojí a ten pod pohrůžkou hraní ruské rulety přistoupil na obléknutí rudého hokejového stejnokroje! Dlužno dodat, že toto později bylo klíčem k celkovému úspěchu!
Mimořádnou událostí bylo setkání dvou klasických "zabukářů" Hojdy a obrovitého Tiborka "Cháry" Palackého, k čemuž dle statistik a stylu jejich hry, kdy oba číhají na modré jako bájný lovec Derzu Uzala v tajze na tygra, může dojít tak jednou za sto let a v ten magický večer se to podařilo a pak že Karpem Aréna nemůže být zázračná!

Fotokartočku borce zvaného Джон "Катюша" Бомбалa se nám vzhledem k jeho nesmírné rychlosti zatím nepodařilo udělat, ale v archivu KGB se našel snímeček z jeho základní vojenské služby. Je to ten u druhého stroje s přirozeným postojem!

Палец вниз:
Ano, tak toto by se opravdu i na takovéto úrovni stávat nemělo! Мартин "Третьяк" Штейнбрукер měl tři promile! Ale bohužel ne alkoholu v krvi, ale procento úspěšnosti zásahů v brance CSKA!

Rozhodování sportovní dumy bylo opět rychlé a nekompromisní. Pár krychlových kilometrů hlušiny kolmahou na Elbrus a několik tisíc žabáků na Pik Komunisma a voni ho roupy typu uskakování a uhýbání před šajbama přejdou a výstupní test na možnost opuštění báze je striktně daný! Od modré čáry dávky s kalašnikova vzor 52 na lapačku a na vyrážečku jednotlivě s kulometu maxim a to s úspěšností zásahů 99,99 a pak je možno se o návratu začít vážně bavit!

Дядя Ваня

Cюрприз! Флаги перед школами приспущены!

15. února 2012 v 12:20 | Дядя Ваня
Da! Vlajky před školami na půl žerdi!
Ministrovi školství Dobešovi zatím nedokázalo zlomit vaz diskutované zavedení školného ani nedostatečné čerpání prostředků z evropských fondů, ale šokující zpráva tiskové agentury itar tass o drtivé porážce jeho podřízených a to mužiky od břehů ruských veletoků ho přiměla k vážnému zamyšlení se nad případným podáním okamžité demise do rukou premiéra!
Rákosky Makarenků nedokázaly vychýlit vory tažené burlaky ruské hokejové školy z jejich původního směru!
Učitelé absolvovali postgraduální studium tančení ruského kozáčka ve svižném tempu!
Da! Takovéto, ale i jiné palcové titulky významějších sportovních tiskových agentur obletěly celý hokejový svět!
Hned od počátku mače bylo jasné, kdo bude na ledě pánem a ruští bohatýři šli bez většího zaváhání za jasným vítězstvím a celkový konečný "sčot" ze zastavil na neuvěřitelných 13:2 pro sportovní klub amatérů z Domažlic!
Solidně si vedly první dvě pětky i nováček v brance, mladičký Zdeněk Tesař, který od poloviny utkání šel hájit branku Makarenků, aby nedopadl, jako po dotyku bájné metly mrazilky, neboť jalové učitelské ofenzivní choutky nedokázaly tohoto nadějného mužika příliš zaměstnávat!


ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб учителей "Макаренко" 13:2!!!

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Зденек Тесар - Вацлав Червены, Власта Фишеp - Вацлав "Кубpт" Пелнap, Любош Жамбуpeк - Иржи Брож, Мартин Boлфик, Станислав Свобода - Петр Янковец, Мирослав Гойдa, Петр Полак -- Иван Mайор, Майкл Гайек, Марек Патак

Тренер:
Джон Малцер

Зaбpoшeнныe шайбы:
Гойдa 4, Boлфик 2, Свобода 2, Mайор, Червены, Янковец, Гайек, Брож

Cудья:
Петр Peт

Первой звездой матча:
Původně si darovaným prezentem sportovní redakci zamluvil tuto trofej sám oslavenec Standa Svoboda. Později však redakce darovala tento pišingr Gogovi (zkratka jména gospodin Gojda), který však nerad kupuje zajíce v pytli a podíval se na datum výroby a zjistil, že pišingru už prošla životnost "něskolko pjatročnic tomu nazad" a poté se ukázalo, že pocházel ze skladových zásob z dob, kdy narukoval Standa na Chodsko jako voják základní vojenské služby! Narychlo svolaná sportovní duma okamžitě rozhodla a změnila původní první hvězdu zápasu na první k....u utkání!

První hvězdu obdržel dodatečně Gojda za výkon okořeněný čtyřmi "zabróšenými šajbami" a za zlatý bonz, který se v řádách mužiků také velmi cení!


Палец вниз:
První lajna v posledních zápasech zcela propadla v produktivitě a tak rozlícené vedení ruské sportovní dumy přeřadilo její mužiky do lajny bitkařů (na kartočce její center), kde se měla pokusit vybojovat alespoň trofej Jevgenije Arťjuchina, což se jí bohužel také nepovedlo a tuto trofej jim nakonec "vyfoukl" elitní bek Žábovič, který se půstil do křížku přímo se samotným školním inspektorem!Před utkáním předal trenér komandy Honza Malzer oslavenci Stanislavovi Svobodovi malý "padarok" k jeho pětačtyřicátým narozeninám! Už není tedy "mlaďas" a nemusí starším nosit bagáž a šampón do sprchy a k tomu mu srdečně blahopřejeme!

Палец вверх:
Manager a trenér za správné složení komandy a zvolenou taktiku "spálené země", v tomto případě ledu!


Momentka jednoho ze soupeřů, v tomto případě fotbalového ofenzivního zázraku Ivči Rybárů, ještě před zápasem s úsměvem na rtu, který jsme však po "mači" již jaksi postrádali!

Více fotokartoček je v galerii ve složce jménem CSKA vs. Makarenkové!

Příští mač opět po neděli proti Pokrokovým farmářům!

Дядя Ваня

Cюрприз! Фермеры послали почти плот от имени ЦСКА вниз на дно Волги!

7. února 2012 v 20:05 | Дядя Ваня
Cюрприз! Фермеры послали почти плот от имени ЦСКА вниз на дно Волги!
Da! Téměř překvapení, neboť nabuzení farmáři téměř poslali vor jménem CSKA na dno řeky Volhy!
Naštěstí se borci v červených kamizolkách bojí pobytu na báze jako čert kříže a tak je vrátila zpět do hry ostrá promluva politruka komandy deset minut před koncem mače za stavu 3:6 v neprospěch mužiků a zejména lety prověřené hvězdy ruské hokejové školy ošlehané větrem z břehů Volhy, zocelených tvrdou prací na nekonečných pláních Sibiře zabraly v ten správný moment a tak vor jménem CSKA dovlekly do cíle v čase 59.59, ale tentokráte s očeň odřenými rubáškami!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 8:7!!!

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Любош Грдличкa - Вацлав Червены, Власта Фишеp - Вацлав "Кубpт" Пелнap, Любош Рeитингep - Иван Mайор, Радек Форстер, Марек Патак - Мирослав Рейтаp, Мирослав ""Фешак" Гойдa, Майкл Гайек - Иржи Брож, Станислав Свобода

Зaбpoшeнныe шайбы:
Форстер 3, Червены 2, Рейтаp, Гойдa, Mайор

Первой звездой матча:

Радек Форстер, sám zavelel k generální ofenzivě a třemi šajbami strhl kormidlo dějin na stranu CSKA!


Палец вниз:
Мирослав ""Фешак" Гойдa. Mužici vstoupili do bitvy jakoby omámeni a není divu, neboť zejména kout převlékající se vedle Fešáka Gojdy přežil útok bojovými látkami, aniž by byl předtím vyhlášen bojový poplach nebo by přišlo jiné varování! Da, onen mužik tvrdil, že se jednalo údajně pouze o vločky, ale analýza vzorku odchyceného do igelitky z kauflandu a předaného inspekci životního prostředí, prokázala přítomnost pirožků s masem, kaviáru, kvasu, malé bábušky a dokonce hadru od nádobí a to by se na vrcholné úrovni opravdu stávat nemělo, takže rozhodnutí sportovní dumy bylo rázné a nekompromisní! Na báze pouze suchary a převařenou vodu s Jeniseje a to tohoto mladého borce přivede na jiné myšlenky, než zamořovat ovzduší!

Tak tomuto říká gospodin Gojda vločky?!


Cудья:
Петр Peт

Говорили перед игрой:
Hojda:
"Už se těším, jak si vyšlápnu na Palackýho!"
Na to Červený:
"Tak k tomu asi nedojde, neboť on čeká stejně jako ty na modrý, takže se s největší pravděpodobností na ledě vůbec nepotkáte!"

Cледующая игра bude na Valentýna proti Makarenkovým pohrobkům!

Дядя Ваня