Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Leden 2012

Dа! Бурлаки потянули плоты также моторные лодки...

24. ledna 2012 v 20:56 | Дядя Ваня
Да! Бурлаки потянули плоты также моторные лодки...
Da! Hokejoví burlaci táhli své vory rychlostí motorových člunů a tomuto tempu nemohli farmáři hned z kraje "mača" vzdorovat!

V zápase základní skupiny KAHL tedy Kontinentální agrární hokejové ligy, na sebe opět narazili v boji o čelo Čapajevovy divize vyznavači ruského pojetí hokeje a příznivci nefalšované farmářské hokejové školy!

Od počátku se ruská mašina rozjela na plné obrátky a šla okamžitě do vedení a skóre neustále narůstalo na konečných 9:5 v neprospěch českého zetoru!

Prosadili se zejména elitní centři, ale i ty tentokrát jasně zastínil pravděpodobně živou vodou z Volhy politý létající bek Вацлав Червены прозвище "Kрасивой", který nejenže srdnatě bránil jemu svěřenou obranou linii, ale často podnikal spanilé jízdy na výsostná území farmářů, z nichž docílil čistého hattriku, což se velice cení a sportovní duma KAHL ho tedy v rámci příštího utkání nechá vyfotit před rozvinutou bojovou zástavou!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 9:5!!!

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Ладислав Гоpн - Вацлав Червены, Власта Фишеp - Вацлав "Кубpт" Пелнap, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Радек Форстер, Марек Патак - Мирослав Рейтаp, Мартин Boлфик, Майкл Гайек - Иржи Брож, Петр Янковец

Тренер:
Антонин "Тихонов" Влчек

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Червены 3, Boлфик 2, Форстер 2, Брож, Патак

Cудья:
Петр Peт

Первой звездой матча:
Вацлав Червены, který nejenže srdnatě bránil jemu svěřenou obranou linii, ale často podnikal spanilé jízdy na výsostná území farmářů!

Палец вниз:
Радек Форстер! Neproměnit trestné střílení!? Tak toto by se elitnímu centru stávat opravdu nemělo. Kárná komise byla opět neoblomná a to ještě pevně věřila, že nešlo o sabotáž. Solidní báze s ideální náplní, tedy žabáky na Pik komunisma s plnou polní, přivedou, pevně doufejme, tohoto nadějného mužika na jiné myšlenky, než neproměňovat trestná střílení! !

Rozhodnutí kárné komise sportovní dumy KAHL, svolané narychlo ohledně selhání elitního centra první formace, padlo rychle a skoro jednomyslně! Těch pár pošetilých jedinců, co hlasovalo proti, již nyní společně s oním elitním forvardem skáčou žabáky s plnou polní na Pik Komunisma! Je to zejména Vadim Zarputilovič, ten tleskající s brýlemi, ale i jiní, po nichž zbyla už jen ta tři volná místa (viz foto), neboť v této chvíli si již balili své čemodány!
Kulturní vložku, jak vidno na kartočce, obstarali Alexandrovci se sólistou Šaljapinem (právě u mikrofonu) se svým hitem "Já děngy prapil v bare..", což komisi jistě obměkčilo!

Дядя Ваня

Da! Что было, было!

19. ledna 2012 v 20:55 | Дядя Ваня

Что было, было! У нас появились новые друзья из Германии!!! Их имена сумасшедших свиней!
Da! Co bylo, bylo! Máme nové kamarády z Německa!!! Jmenují se Šílená Prasata!
Válka už je daleko! Mnozí z komandy už ji skoro nepamatujeme, teda až na Frantu! A tak je třeba začít znova! A proč ne na ledové ploše?


Pozdrav od Mad Hogs (www.madhogs.de) formou dalších "fotokartoček" zaslal jejich generální sekretář, Peter Gebhardt! Viz podsložka v galerii: Gruss von Mad Hogs!Дядя Ваня

Kоманда выбилa свиньям пальто

18. ledna 2012 v 10:27 | Дядя Ваня
Kоманда выбилa свиньям пальто!
Ano, Ruští hokejoví bohatýři z chodské metropole skutečně vyprášili prasatům kožichy a nejedná se o nic hanlivého, neboť reprezentanti bavorského Chamu, hokejové mužstvo, Mad Hogs Cham, tedy šílená prasata z Chamu, dostala v Karpem aréně skutečně "do kožichu" a vezli si tak domů novoroční nadílku v podobě 13-ti "zabróšených šajb" ve vlastní kleci! Sami palbu opětovali, ale za zády skvělého "vratára" Sokala se ocitly pouhopouhé tří osamocené "šajbičky"! Účet zápasu uzavřel v čase 59.59 dělovkou od modré elitní bek Žábovič a protrženou síť jistě rád uhradí!
Borci z Bavorska měli jasnou početní výhodu čtrnácti kouzelníků s holemi proti kvalitativně zdatnějším devíti statečným mušketýrům na ostrých nožích. Muziku však hned od počátku tvrdila lajna bitkařů vedená skvělým Škultétym, doprovázeným výborným Hojdou a bojovným Jankovcem a na toto vražedné kozáčkové tempo nebyla prasata se svým bavorským kostrbatým třasákem schopna učinně reagovat!


ЦСКА Домажлице против Mad Hogs Cham 13:3

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Ян Сокол - Вацлав Червены, Мирослав Рейтаp, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Мартин Boлфик, Марек Патак - Мирослав ""Фешак" Гойдa, Франта Шкyлтeти, Петр Янковец

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Мирослав ""Фешак" Гойдa 4, Мартин Boлфик 3, Франта Шкyлтeти 2, , Петр Янковец 2, Любош Жамбуpeк, Вацлав Червены

Ano to je on! Když hraje jásá stadión! Франта Шкyлтeти!

Первой звездой матча:
Мирослав ""Фешак" Гойдa

Ano to je on! Když hraje pláče stadion! Tentokrát to však na první hvězdu utkání stačilo! Мирослав ""Фешак" Гойдa

Палец вниз:
Иван Mайор za neproměněné trestné střílení, což se normálně trestá 10-ti lety nucených prací v souostroví Gulag, ale vzhledem k tomu, že zcela nedávno byly ty pravoslavné vánoce, udělila obměkčená sportovní duma KHL vyjímku a navrhla pouze symbolický trest v podobě 10-let těžkého žaláře!

Bohužel nedorazili churaví Vlčák, Kubrt, Hájek a jim podobní, neboť měli udajně střevní chřipku, ale zlé jazyky tvrdí, že v tom má prsty několik věder kvasu a několik stakanů stoličné! Přejeme tedy brzké uzdravení a příště, jak radí alkoholog Čurila Plenkovič, pouze nealkoholickou vodku nebo převařenou vodu z Jeniseje!

Cудья:
Минарик

Hачало года, закончившегося лучше, чем ожидалось!

11. ledna 2012 v 11:14 | Дядя Ваня
Da! Záčátek roku dopadl sportovně nad očekávání dobře, neboť mužici v rudých bundoškách nedali pokrokovým farmářům z periferie pramalou šanci, myslet na nějaký slušnější rezultát a od první minuty tahali za ten pověstný delší konec provázku! Významnou měrou k tomu přispěla lajna bitkařů, která zcela zastínila svým výkonem a nasazením obě křídla elitní formace, v níž snesl přísnější měřítka ruské sportovní dumy pouze mladičký tavaryšč Forster, za což mu také byla po právu, aniž by musel investovat do redakce sportovní rubriky listu Izvjestija pirohy či borč, udělena první hvězda utkání a s tím související vyfotografování se před bojovou zástavou!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 9:5!!!

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Ладислав Гоpн - Вацлав Червены, Власта Фишеp- Вацлав "Кубpт" Пелнap, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Радек Форстер, Марек Патак - Мирослав Рейтаp, Мирослав ""Фешак" Гойдa, Антонин Влчек

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Радек Форстер 3, Мирослав ""Фешак" Гойдa 3, Антонин Влчек 2, Вацлав Червены

Cудья:
Хопкирк

Первой звездой матча:
Радек Форстер и пиво Пльзень!


Палец вниз:
Na kytaru a nervy spoluhráčů hrající manager za pozdní příchod a velmi ofenzivní pojetí hry obránce!

Дисциплинарные меры:
Vzhledem k tomu, že několik borců, nepodalo výkon a oni to jistě sami vědí, jaký od nich vedení KHL očekávalo, čeká je neprodleně výlet na Sibiř a nebo na Ural. Vybojovat si luxusní pobyt na báze na Uralu s ještě luxusnější dopravou v uazech je možno následující zábavnou formou, a to vyluštěním lehonké křižovčičky z běloruského deníku Respublika.
Tajenky zasílejte přímo na Komandaturu pracovních táborů Souostroví Gulag, Solženicynova 1917 nebo na adresu redakce tohoto webu!Дядя Ваня

Hokejoví bohatýři CSKA bilancovali v zemljance u Kocoura uplynulou hokejovou sezónu a neměli se za co stydět!

1. ledna 2012 v 12:27 | Дядя Ваня
Tak jako před pár dny hledali borci staré gardy Jiskry Domažlice bájné Eldorádo, pokoušeli se i mužici z ruské hokejové školy v zemljance u Kocoura podpořeni několika tahy ze záhadných papirosek a trocha loků jamajského rumu pochybného původu hledat ohroženého Nema a neopomněli přitom ani bilancovat uplynulou hokejovou sezónu a neměli se opravdu za co stydět!

Z celkových 19-ti jednotek odehráli 14 zápasů a zúčastnili se i jednoho turnaje.
Pětkrát nesehnali soupeře a tak odehráli pouze nominační utkání mezi sebou.
Turnaj, který sami pořádali s přehledem vyhráli a z uvedených 14-ti utkání opouštěli ledovou plochu se vztyčenou hlavou jako vítězové desetkrát a pouze čtyřikrát okusili hořkost porážky!

Na pažby svých holí si mohli udělat zářezy nejen Pokrokových farmářů, ale i Sršňů a dokonce i vítěze chodské NHL, Devills!!!
Ale i přesto se objevilo několik nedůsledností v zápasech, jež řešilo vedení KHL a ruské dumy okamžitým odesláním na bázu na Sibiř. Inu Ordnung muss sein! Bohužel pro toto rčení stále ještě neexistuje ruský ekvivalent!

Nakonec borci našli i avizovaného Nema, něco popili a pojedli a shodli se na tom, že v příštím roce to bude jistě lepší, neboť horší to jižbýt nemůže!!!

Schůzi zahájilo nedoceněné ofenzivní eso Toni Vlčák!

Manager Kubrt připil na uspokojivou sezónu!

Na novou sezónu se již plně koncentrovali i Mirda s Radkem.

Zbytečné průtahy v projevech a přípitcích psychicky již nevydržel elitní forvard Hoidong a zakousl se do svého sousta, jako se, doufejme, bude i zakousávat do soupeřových obran v nastávající sezóně! Dobrou chuť!

Navrátilec z tvrdé báze v Indii, tentokrát již hladce oholen a ostříhán, měl opět po čase důvod se smát, vždyť v nominaci do role třináctého útočníka ani v koutku duše nedoufal!

A pak se hrálo...
A to jako o život! Nejmladší z bratří Nedvědů, Kubrt Nedvěd!

A zpívalo...
Skokan roku Borák a Mirek Dušín mezi sudími Červeňák!

No a nakonec se našel i ten Nemo! Gott sei Dank!

Takže rychle do Hajan!

Více fotokartoček v galerii Záverečná v zemljance u Kubrta!

Дядя Ваня