Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Listopad 2011

Úderná komanda opět řádila!!!

29. listopadu 2011 v 21:24 | Дядя Ваня
Úderná komanda, která načerpala dostatek sil na ozdravné báze na Sibiři, rozdrtila zaskočené Farmáře nátlakovou hrou a rychlými kombinacemi na jeden dotek prováděné zejména elitní formací uváděla soupeře často do velkých rozpaků a poté, co svou ruku ke kombinačnímu dílu přidala i "Cheking Line" vedená golfistou Hojdou s křídly šachystou Jankovcem a fotbalistou Rejtharem, neměli Farmáří ani trochu šancí, alespoň pomyslet na výraznější výsledemk v jejich prospěch!

ЦСКА Домажлице против CKПФ Луженицe 12:3

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Ладислав Гоpн - Вацлав Червены, Власта Фишеp- Петр Полак, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Радек Форстер, Марек Патак - Мирослав Рейтаp, Мирослав ""Фешак" Гойдa, Петр Янковец

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Радек Форстер 3, Вацлав Червены 2, Иван Mайор 2, Мирослав Рейтаp, Марек Патак , Петр Янковец, Мирослав ""Фешак" Гойдa, собственный

Cудья:
Хопкирк

Bohužel prořídlé řady ruských bohatýrů byly ochuzeny o elitní trojnožky a ofenzivně naladěného beka bitkaře účastnících se zasedání sportovní dumy v zemljance u Kubrta u příležitosti Vlčákových kulatých narozenin (sorok!)a tak se dokonce i občas bruslilo a hrající borci neztráceli zbytečně síly neustálím roztlačováním elitních forvardů z prostoru střídačky a jejich zachycováním po obkroužení kola a tyto síly mohly být plně vrženy na zteč branky pokrokových zemědělců, což se také projevilo na celkovém skóre 12 : 3 pro sbornou komandu!

Tentokrát se ani nepodařil útěk z boje elitního beka Žáboviče, neboť generalita komandy úspěšně schovala klíče!
Vedení KHL bylo výkonem tak nadšené, že povolilo bázu ještě někde před Uralem a dopravu namísto zilů prostřednictvím pohodlných uazů!
Bolšoje spasibo jménem celé komandy!!!
Velká škoda, že nedorazila jedna z elitních trojnožek, neboť redakce sportu se již těšila na nějaký ten pišingr! No snad to vyjde příště!

"Dneska ti, Žábo, ty tkaničky utáhnu já, abys zase nevzal dráhu!"

"Urá!!! Tak jsme jim zase dali do hrbu!"

Дядя Ваня

Po měsíci na báze vybojovali mužici proti namotivovaným kolchozníkům upachtěné vítězství!

16. listopadu 2011 v 13:25 | Дядя Ваня
Po měsíci na báze vybojovali mužici proti namotivovaným kolchozníkům upachtěné vítězství!

V pondělní podvečer nastoupili rudokošiláci proti farmářům doplněni o navrátilce z vyhnannství, Michala Hájka, který doplatil na svůj nepovedený útěk ze sibiřské báze, neboť se pokusil ujet přes Sibiř na ukradeném kole Ukrajina, ale naštěstí byl pozornou hlídkou včas zpozorován a lehce postřelen do levého ramene střelou z bazuky!

Před zápasem se snažila bývalá elitní trojnožka pišingrem získat na svou stranu neoblomnou redakci sportovní rubriky Izvjestijí, ale to se jí doufejme nepodařilo!
Tento borec neměl tentokrát svá oblíbená tanga, ale nádherné trenýrky s lampasem a i na zápas si tentokrát vzal kaňky samochodky určené na led, nikoliv na beton jako obvykle!
Podruhé v této sezóně dorazil i elitní bek Žábovič, ale více než o hru se zajímal o to, v které zemljance a kdy se bude konat závěrečná! Teda takovéto starosti by chtěla sportovní redakce před zápasem s namotivovanými farmáři mít!
Těsně před zápasem došlo ještě k hráčskému transferu, kdy manager CSKA přepustil elitního forvarda Jankovce Kasparova za tři řádky brambůr do týmu farmářů a šlo se na věc!
Po rychlé brance ruských bohatýrů šli do vedení farmáři, kterým pak v závěru sebral naději na čestnou remízu perfektní střelou přes ruku tento večer vyjímečně výtečný Standa Svoboda, který mohl vedení ještě pojistit perfektním blafákem při trestném střílení!
Skutečnost, že napříště by bylo dobré, bude-li opět tento borec v budoucnu zahrávat penaltu, instalovat na zadní mantinel duchnu nebo žíněnku, raději ani zmiňovat nebudeme!!!

ЦСКА Домажлице против Спортивный клуб прогрессивных фермеров Луженицe 4:3!

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Радек Форстер 2, Станислав Свобода, Мирослав "Фешак" Гойдa

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Ладислав Гоpн - Мирослав Рейтаp, Власта Фишеp- Вацлав "Кубpт" Пелнap, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Радек Форстер, Марек Патак - Мартин Boлфик, Станислав Свобода, Мирослав "Фешак" Гойдa - Майкл Гайек


Первой звездой матча:
Станислав Свобода, před zápasem rozdával úsměvy a pišingry a na ledě to bylo znát! Dřel, bojoval, nebyl ani vyloučen jako tenkrát v devětadevadesátým, ale příště před zahráváním trestného střílení bude nejprve muset ukázat platnou kartičku pojištěnce!

Палец вниз:
Любош Жамбуpeк se zajímal více o závěrečnou besídku než o hru, jíž stejně opustil v průběhu utkání! Pak se ale ukázalo, že si byl vědom skutečnosti, že stejně po zápase pojede na Sibiř a tak si chtěl na korbě zilu rezervovat lepší místo na ležení a proto se vypařil dříve než ostatní jako pára nad Volhou!

Cудья:
Петр Peт

Следующий матч состоится в понедельник 28го ноября в 21 часов!

Дядя Ваня

Ox! Внимание! Анонс!

5. listopadu 2011 v 18:38 | Дядя Ваня

Внимание! Анонс!


Od 14. 11. 2011 hraje komanda CSKA Domažlice utkání proti TJ Pokrokoví zemědělci z Luženic o okolí každé druhé pondělí!!! Urá! Urá! Urááá!
Čas ledu neboli ledový čas 21.00!!!
O ostatních zápasech mimo uvedené časy budou borci širšího kádru včas informování, pravděpodobně výstřelem z Aurrory! Takže buďte bdělí!

Иллюстрация Фото: Команда ЦСКА Домажлице перед отъездом в базy!

Дядя Ваня

CSKA Domažlice hledá soupeře!

2. listopadu 2011 v 15:19 | Дядя Ваня

CSKA Domažlice hledá soupeře!

Ano, borci z civilního a sportovního klubu amatérů hledají soupeře za účelem sehrání přátelského přípravného zápasu v rámci soupeřova ledu!
Jaký čas by vyhovoval, je však ve hvězdách, neboť 21.30 bylo na některé borce zejména konzumenty nekonečných seriálů již pozdě, ale na termín 18.30 z minulého týdne se hledali účastníci úplně stejně jako na termín pozdní, tedy hodně težko!
Chodská hokejová morálka se ocitá tak jako ekonomika pravděpodobně v receci!?
Má-li někdo zájem si s námi zahrát, nechť kontaktuje našeho managera: Vendu Pelnářů na

777281636 nebo h.kocour@mymail.cz!
Moc se na vás těšíme!

Дядя Ваня