Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Říjen 2011

Ox, ox, ox! Потрясающий для обучения!

26. října 2011 v 22:17 | Дядя Ваня
Da! Потрясающий для обучения! Tedy zázrak na tréninku CSKA, neboť čekatelé na rudé kamizolky potupně zostudili staré harcovníky poměrem zabróšených šajb 8:5 a za to je čeká výlet na Sibiř. Ten byl plánovaný tak jako tak, neboť vedení KHL počítalo s tím, že mladí mužici prohrají a budou muset hledat formu na báze, ale takto se změnil jenom původní důvod a tím je nyní neúcta ke stáří!

ЦСКА Бурлакы против ЦСКА Oктябрьятa 5:8

Доклад команды ЦСКА Бурлакы:
Мартин Штейнбрукер- Вацлав "Кубpт" Пелнap, Любош Жамбуpeк- Иван Mайор, Радек Форстер, Марек Патак

Доклад команды ЦСКА Oктябрьятa:
Джон Корольовец - Вацлав Червены, Власта Фишеp- Мирослав Рейтаp, Мирослав "Фешак" Гойдa, Джон "Катюша" Бомбалa

Первой звездой матча:
Джон "Катюша" Бомбалa za rozvahu a na mladičkého mužika obstojnou rabotu s holí!

Палец вниз:
Станислав Свобода za neúčast, neboť raději volil místo "trenírovky" psaní článku "Černé Kladno" pro web nejmenovaného fotbalového oddílu!

Své penzum poctivé raboty si odvedl v barvách Oktjabrjat spolehlivý bek Власта Фишеp, ale přesto si myslíme, že se mu bude na báze líbit a příště si rozmyslí bránit v cestě k brance staříkům v rudých kamizolkách!

Hvězdý forvard Burlaků Марек Патак se dnes těžko prosazoval proti přemotivované obraně Oktjabrjat!
Дядя Ваня

Da! Русский медведь снова бушевал!

11. října 2011 v 20:10 | Дядя Ваня
Русский медведь снова бушевал!
Da! Ruský medvěd se probral z letního spánku a opět řádil a vyplenil hnízdo jménem Karpem Aréna a neodnesl to nikdo menší než chrabrá komanda pokrokových družstevníků z Luženic a okolí!
Borci z periferie nasadili hned od začátku mače pekelné tempo a dostávali ruské bohatýry do úzkých a to se projevovalo i v podobě skóre, které bylo až do stavu 4:4 vždy ve prospěch luženických borců.
Nakonec mužici pod tíhou okamžiku a s vidinou nekonečných počtů kolmah na báze zařadili druhý rychlostní stupeň a dostali soupeře, jemuž pomalu začal docházet dech pod takový tlak, kterému již nebylo možno odolat a konečný brankostroj se zastavil na poměru 8:5 pro borce v rudých kamizolkách!

Первой звездой матча:
První hvězdou utkání byl po právu vyhlášen Mirda Rejtharů, jehož Tichonov vyhnal z místa sedmého obránce a dal jej na pravé křídlo třetí útočné vozby a tento mladičký mužik se hned poděkoval zabróšenou šajbou a dvěma asistencemi.

Палец вверх:
Palec nahoru obdržel v minulosti mediálně doslova pronásledovaný travestita a elitní forvard Svoboda, jemuž tentokrát pomohlo zařazení do třetí formace, kde řádil jako politý živou vodou z Jeniseje.

Kondičně byl na velmi vysoké úrovni po dlouhých strastích na nekonečných bázách se do sestavy navrátivší elitní bek a bitkař Žábovič, který na soupeře platil zejména svou silou a zrychlením! Už se o něho také zajímají na letišti v Ruzyně, kde by mohl roztahovat letadla a v africkém parku Serengeti, kde by měl učit levharty lovit antilopy!

ЦСКА Домажлице vs. Luženice 8:5

Доклад команды ЦСКА Домажлице:
Джон Корольовец - Вацлав Червены, Власта Фишеp- Вацлав "Кубpт" Пелнap, Любош Жамбуpeк - Иван Mайор, Радек Форстер, Марек Патак - Петр Янковец, Антонин Влчек, Франта Шкyлтeти - Мирослав Рейтаp, Мартин Boлфик, Станислав Свобода

ЗАБРОШЕННЫЕ ШАЙБЫ:
Станислав Свобода 2, Радек Форстер 2, Мирослав Рейтаp, Мартин Boлфик, Вацлав "Кубpт" Пелнap, Петр Янковец

Cудья:
Минарик

Bнимание:
V galerii je nová podsložka Turnaj očima šachysty a v ní najdete nové snímky z turnaje o ruský samovar!

Дядя Ваня

Už je to tady!

8. října 2011 v 20:27 | Дядя Ваня
Da, už je to tady! Lépe řečeno, už je to zase tady, neboť s odvoláním se na článek druhý prohlášení managera Kubrta uveřejněném v minulém příspěvku, se svolává legendární sborná komanda CSKA k poměření sil s s komandou pokrokových zemědělců z Luženic a okolí!
Mač se koná v pondělí 10. 10. 2011 od 21.15 v Karpem Aréně! Sraz hráčů je tedy ve 20.45!!!
Minulý týden vedení CSKA zrušilo ledy, neboť byly na borce moc pozdě a o týden později se scházíme o celých 15 minut dříve! Da, to je to novátorství! Je jasné, že v takto získané cenné čtvrthodince se dá sníst několik pirohů, vypít něco málo stakanů vodky nebo věder kvasu!
Opět jsme vyzráli nad tím nemilosrdným osudem!

Výzva ostatním oddílům!

V úterých od 21.30 pouštíme ledy, neboť je to pro nás moc pozdě!

V případě zájmu nás kontaktujte, ledy si od nás převezmete a hned bychom mohli domluvit v rámci našich resp. už vašich ledů naše přátelská utkání!

To je perestrojka v praxi!


A ještě jeden pozdrav elitního třináctého útočníka páté formace určené k nošení zavazadel z jeho báze v Indii, proti níž jsou báze s kolmahou na Kavkaze či vlečení vorů proti proudu rozvodněné Zubřiny rájem na zemi!

Čus Ivane,

zdravím Tě z Indie. Jak CSKA? Indie IT velmoc, a já se nedostanu na tvůj proslulý blog, abych byl v obraze o probíhající hokejové sezóně :-(
Zatím jsem jenom v Dillí a stačí mi to... Bordel, špína a hlavně to jsou c..... Co bys chtěl, když jí rejži rukama. Zlatej č....., ten měl hůlky.
Že spousta evropanů, který sem jezdí do těch jejich chrámů, se z toho pomátne, se už nedivím. Naštěstí jsem za velkou zdí, kde je bazén, kurt, hřiště. Ale trávit tu měsíc se spacákem, no potěš. Hlavně jde o hygienu. Plno lidí, co sem jedou, třeba ani ty info nemají, ale teď třeba byla nemoc dengue, pomalu jsi večer se bál jít ven.Natož si vzít krátkej rukáv nebo kratasy. V číně jsem jedl venku normálně, tady bych si nic nedal. Když se bavím s indem z alespoň střední třídy - společenský, řekne ti to taky.

Naštěstí tu mám ohnivou vodu, jinak by to bylo zlé. To jídlo musíš zalejt. Všechno pálí, což mi nevadí. Ale kuchyni plnou vůní a barev, jak píšou v lonely planet..., to psal nějakej blb, co tu byl s cestouvkou na 7 dní :-).

Připojuji obrázek z mé báze. Když je trochu volna, letím hned na plovárnu! Schválně jestli mě najdeš?

Měj se čus.

Jirka

Čau Jirko, dík za zprávy o tobě! Dám je na náš web! Doufám, že nám tam neděláš ostudu! Tipnul bych si, že máš na plovárně parádní sandále, řetěz, žlutou osušku a bílou utěrku! Je, ale možné, že se mýlím! Je to už doba, co jsme se neviděli! Možná, že se za tebou přijedeme podívat a opečeme pak společně prase a nebo raději krávu! Myslíš, že je to dobrý nápad? Zatím se měj a nešahej na kobry!

Дядя Ваня

Konec starých časů!

5. října 2011 v 9:11 | Дядя Ваня
Da! Bývaly to krásné staré časy, kdy mladí mužici v době svého volna spěchali ke Karpem Aréně, aby v tuhých bojích se Sršni, Štikou, Bendovci, Ďábli a mnohými dalšími zocelovali svoji morálku a chřadnoucí tělo. Mužici z CSKA byli jedněmi z prvních, ne-li úplně první partičkou, která začala před třemi lety chodit pravidelně hrát oblíbenou hru jménem hokej a tak je s podivem, že i když je místní, obdržela pro některé borce zcela nevyhovující pozdní čas od 21.30! I když je nutno jedním dechem dodat, že do Klatov se jezdívávalo na 23-tou hodinu a v Praze na Štvanici jsme v dobách studií absolvovali i několik mačů po půlnoci, jenže tenkrát nás netížil jiný velice důležitý faktor, stáří! Da, ono se těžko odolává, když v bedně běží Ordinace, na stole se na vás směje knedlo, vepřo, zelo a vedle orosená sklenice plzeňského a v ložnici čeká nažhavená partnerka s tím svým nenapodobitelným a neodolatelným "Nech mě"!
Připouštíme, že svou roli v aktuálním zeštíhlení kádru hrají i vnější faktory, jako ztráta zájmu o hokej (Janča), vleklé zdravotní problémy (Sladký, Hájek, Malzer), dlouhodobé odloučení z důvodů stáže (Brož) či směnný provoz v zaměstnání (Steinbrucker), ale poslední úterní večer pohár trpělivosti managera Kubrta přetekl, neboť se pět nebo šest borců omluvilo několik minut před srazem na večerní trénink a to většinou až na vyzvání SMS-kou! A proto se manager Kubrt odhodlal k následujícím krokům:
1. S okamžitou platnosti ruší pravidelné ledy v úterý od 21.30!
2. Kádr CSKA se bude svolávat pouze v případě, seženeme-li soupeře v době jeho ledu!
3. Pokusíme se sehnat jinou partičku, která řeší obdobné problémy a s ní se spojit v době jejího ledu. (Benda, Luženice apod.)
4. V případě dalšího nezájmu, se kádr CSKA rozpustí, mužikům budou sejmuty okovy a budou tak opět volní pro další působení v evropských klubech!

Tyto borce budeme nadále vídat asi už jen na zašlých stránkách albumů a v archívech KGB a jiných institucí.

Дядя Ваня