Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Září 2011

ЦСКА победил Бенда - команду высоко 11:3!!!

28. září 2011 v 20:48 | Дядя Ваня
ЦСКА победил Бенда - команду высоко 11:3!!!
Da! Mužici CSKA rozdrtili v prvním ostrém mači Benda-komandu vysoko 11:3 brankami Volfíka a Forstera po třech zabróšených šajbách, Šilhánek 2x, po jedné šajbě pak zabrósili Svoboda, Major a benjamínek Bombala!
Velice dobře se ukázali mladí mužici v rudých dresech Rybár, Bombala a Šilhánek.
Palec vniz obdržel mužik Červený, neboť doma zabyl rybano a děngy, které si vzal na oslavu svého svátku musel investovat do koupě nového přímo na stadióně!
Palec vgore patří již kultovní a legendární trojnožce elitní první formace Standovi Svobodovi, která nelitovala děněg a zakoupila za čemodan plný rublej nové kaňky samochodky! Bohužel výsledek vypadal úplně stejně, jako by měl plážové pantofle s zespoda zapíchanými žiletkami! Ale snahu a víru v to, že se ještě ve svém věku naučí bruslit opravdu oceňujeme!

CSKA - Královec - Červený, Rejthar, Bombala - Rybár, Volfík, Svoboda - Major, Forster, Šilhánek


!!!Bo вторник 4го октября тренировкa ЦСКА !!!


Дядя Ваня

Svatek oslavime na lede hokejem!!!

22. září 2011 v 18:04 | Дядя Ваня
Zdar borci,
svatek oslavime na lede hokejem!!!
Uterni trenink sice odpadl, nebot nekolik borcu jede do Milana a proto domluvil manager a bitkar CSKA stredecni trenink?! Tomu se rika nove mysleni neboli perostrojka!
Ve stredu 28. 9. 2011 od 18.15 do 19.30 zápas CSKA proti Benda Teamu!
Potvrd svou ucast nebo se omluv!

A ještě jako bonus vzpomínka na oslavu po vítězném turnaji o samovar...

... a závěrečné posezení komandy CSKA v zemljance u Kubrta, jíž organizoval manager a bitkař v jedné osobě samotný Kubrt, ale nakonec ani nebyl přítomen, což mužici z CSKA nekvitovali právě s povděkem!

Mas-li hokejechtiveho kamarada, vem ho tuto středu s sebou, ale dej vedet!
Дядя Ваня

Trénink CSKA úspěšný, neboť dorazilo čtrnáct borců!!!

21. září 2011 v 12:06 | Дядя Ваня
Da. Trénink CSKA byl ve srovnání s předminulým týdnem, kdy si našlo cestu ve večerních hodinách do Karpem Arény pouhopouhých 10 mužiků, úspěšný, neboť dorazilo čtrnáct borců včetně několika nových rekrutů ruského hokejového řemesla, kteří však bohužel nebyli řádně ustrojeni a také nějak zapomněli na čemodány s pořádným platidlem, rublem!!! Je smutné, že to musíme říct hned takto natvrdo, ale vypadá to, že je pobyt na báze v brzké době zcela jistě nemine. Ukázali však, že určitá kvalita v nich dříme a nějaký ten výkon z nich bude možno vyždímat, ale to už přenecháme kamarádskému trenérovi a velkému dobrákovi Tichonovovi!

Borci se rozdělili opět na rudé a bílé a jali se herní formou nacvičovat kombinace, zakládání rychlého protiútoku, systémy hry v obraně a tak podobně. Vzhledem k tomu, že nebyli k dispozici "vratári" a hrálo se tedy na položené branky otočené k zadnímu mantinelu a zakončení po přihrávce, nepovolilo vedení KHL uznat toto tréninkové utkání jako oficiální tréninkové měření sil a ani agentuře ItarTass zveřejnit konečné skóre, i když borci obou mužstev statečně "zabrósovali šajby" jednu za druhou, kdo a kolik, však už asi zapadne pod nemilosrdným prachem zapomnění!

ЦСКА Красный: Pelnář, Rejthar, Žambůrek, Major, Volfík, Svoboda, Jankovec

ЦСКА Белый: Fišer, Červený, Bombala, Škultéty, Hojda, Vlček, Paták

Výsledek bohužel neznámý!!!


Vzhledem k tomu, že příští týden odjíždí několik borců do Milána, trénink 27. 10. odpadá!

Další herní trénink, doufejme již s gólmany, je tedy v úterý 4. 10. 2011 od 21.30 a v následujícím týdnu dojde pravděpodobně k prvnímu ostrému měření sil, kdy CSKA vyzvou Piráty nikoliv z Karibiku ale od Tří vrb k měření sil a to v úterý 11. 10. 2011 od 21.30!

Změna programu jako vždy vyhrazena!

Дядя ВаняDa! Hokejový oddíl CSKA hledá novou krev pro posílení svých krutými a lítými boji s Ďábly, Štikou, Sršni a jinou čeládkou prořídlých a decimovaných řad!

18. září 2011 v 12:20 | Дядя Ваня
Мы ищем новые крови!!!
Da! Hokejový oddíl CSKA hledá novou krev pro posílení svých krutými a lítými boji s Ďábly, Štikou, Sršni a jinou čeládkou prořídlých a decimovaných řad!
Někteří borci odpadli i z jiných důvodů!
Tak například opora rudé ofenzívy Jirka Brož se dal raději na pozemní hokej a odlétá ho válet do země tomuto sportu zaslíbené, tedy do Indie, ale pozor na Indy, neboť ne nadarmo se říká: máme tady Inda a ten když ho vyndá, tak bryndá!
Nebo takové prý již bývalé úderné ofenzivní eso prvního útoku, jedna z nejrychlejších trojnožek, jaké se kdy mihly v Karpem-aréně, i když rychlost onoho míhání je přímo úměrná síle, kterou je roztlačena od střídačky pomocí svých spoluhráčů, tedy Standa Svoboda, údajně propadl svému letnímu a kanikulovému sportu, tedy katání se na betoně natolik, že už o pravé katání na ledě ztratil nadobro zájem a ani na betoně katané kaňky už asi jen tak nikdo nenabrousí! Ústřední výbor CSKA však i v tomto případě věří, že se jedná jen o spekulace zlých jazyků a investigativních paparazziů!
Naštěstí skauti CSKA zalovili v zatuchlých vodách mladých chodských talentů a v podběrácích jim zůstalo pár nadějných kousků, které však ještě musí projít náročným výběrem jazykovým, sportovním a hlavně morálně-volním!
Udička-vnadička byla předhozena následujícím elévům hokejové řehole:
Jsou to mimo jiné např.: Bombala, Rybkyn, Bohouš a Šťastňák! Zejména u Šťastňáka máme velké obavy, zda jeho mladý organizmus snese zátěž z boje na dvou frontách, neboť jak známo, usiluje i o vysněný přestup na fotbalovém poli, ale díky jím předváděným výkonům bohužel stále marně!
Než tedy adepti výběru zaslechnou z úst managera, elitního beka a bitkaře v jedné osobě, Kubrta, vytoužené: Da! musejí projít úspěšně velice náročným výběrovým řízením!
Jak se připravit na tento pohovor?
Základem úspěchu je být řádně ustrojen, to znamená na nohou tuleňky nebo pulitry, na sobě pěkně nažehlenou rubášku a na hlavě papachu nejlépe ze sibiřské medvědice, ale ani tygřice není na škodu! S sebou čemodán plný rublů, ošatku pirohů a vědro kvasu. Nástup do přijímací místnosti kozáčkem nadějným adeptům body také jistě neubere!

Těšíme se na vás v našem svěžím, veselém a soudržném kolektivu, jehož motto zní: vždy táhneme za jedem provaz!
Дядя Ваня

První trénink!

7. září 2011 v 21:23 | Дядя Ваня
Zdar borci,
dnes si z jistě všem známých a velice smutných důvodů odpustíme ironickou nadsázku o KHL!
Včera, tedy v úterý, byl první trénink CSKA po letní přestávce formou utkání mezi Bílými a Červenými. Červení vyhráli 6:4!

Červení:
Steinbrucker - Major, Pelnář - Brož, Vlček, Jankovec - střídal Forster, který se během utkání a my pevně doufáme, že ne moc vážně, zranil!

Bílí:
Pustina - Červený, Fišer - Paták, Polák, neznámý borec

Od tohoto týdne máme ledy vždy v úterý od 21.30 a sraz ve 21.00!
Budeme tedy velice obtížně hledat soupeře a také máme několik hráčů dlouhodobě zraněných, např. Hájek či borců, kteří definitivně pověsili brusle na hřebík, např. Janča, Berka apod., proto se dohodla následující pravidla:

-Manager již nebude jednotlivě obesílat borce ke každému tréninku či utkání, neboť všichni vědí, kdy se trénuje formou utkání mezi sebou a tak každý do pondělního večera svou účast potvrdí nebo omluví, aby bylo možno najít náhradu!
-Hledají se borci pro posílení řad CSKA tak, aby na tréninková utkání byly k dispozici čtyři kompletní pětky s gólmany a mohlo se hrát ve svižném tempu! Zájemci, nechť se hlásí u managera Kubrta!
-Na zápasy proti jiným soupeřům v jiném termínu pak bude prováděna nominace ca tří pětek!
-Manager se všem borcům touto formou omlouvá za pozdní svolání úvodní tréninkové jednotky!

V pověření Дядя Ваня