Zápasy každou středu od 21:15!

Jsme i na fb CSKA Domažlice!

Kontakt: imajor@centrum.cz +420606186474

Hledali-li by málčiky komandy práci, tak jen u odborníků z Dotika, více: ZDE!

Málčiky komandy by si na bázu vzali skříňky a ponky pouze od firmy Metalsteel GmbH!

Co napsal Deník o třetím triumfu v boji o samovar: ZDE !
Co napsal celorepublikový Sport o komandě CSKA: ZDE !
Co psal Deník o komandě CSKA v uplynulé sezóně: ZDE !
...o prvním ročníku turnaje o samovar: ZDE !
... o lítém boji s Kantory: ZDE!

Srpen 2011

Raketové tempo CSKA při turnaji o pravý ruský samovar

27. srpna 2011 v 20:50 | Дядя Ваня
Vzhledem k tomu, že se na na naši redakci obrací stále více fanoušků s prosbou o nějaký archivní záznam hry slovutné ruské mašiny, kontaktovali jsme opět s probou a čemodánem plným rublů sportovní archív KGB a jeden snímeček z bezpečnostní kamery upevněné v hledišti na hasicím přístroji se skutečně, ale až po řádném přepočítání obsahu uvedeného čemodánu našel!
Rychlost hry je však tak závratná, že shlédnutí v reálném čase by pro lidské oko nemělo žádný smysl a divák by zahlédl pouze rudé šmouhy! Zoolog Ptačenkov nám potvrdil, že rychlost hry ruského komanda by dokázal zachytit pouze orel skalní či sokol stěhovavý, není nám však již známo, zda se tito dravci vůbec o uvedené nějak hlouběji zajímají a zda sledují náš web a proto jsme nechali následující záznam zpomalit ve studiu Mosfilm režisérem Kotěnočkinem a výtvarníkem Rusakovem tak, aby byl tento viditelný i pouhým okem lidským a ne jen sokolím!

Pozn.:
Mexickou vlnu v hledišti se snaží vyvolat opora SG Jirka Koza, za což mu touto cestou srdečně děkujeme!

Ruská mašina "rabotajet" na plné obrátky, to je v souladu s plánem komsomolské buňky, tedy na 130 procent!

Дядя Ваня

Archiv KGB se otevřel a vydal důležitá svědectví!

24. srpna 2011 v 19:56 | Дядя Ваня
Da! Sportovní archiv KGB redigovaný Maximem Kotoulovičem Kotrmelcovem se otevřel a vydal další důležitá svědectví! Da, svědectví o tom, že i hvězdy KHL jsou obyčejní lidé s obyčejnými starostmi, které se i přes přísný zákaz politruků dokážou bez zábran bavit s "igraky" z druhé strany barikády, rozdělit se s nimi o přídělové potraviny a i tolerovat jejich kulturní talent! Záznam byl tajně pořízen v zemljance U kocoura na levém břehu Volhy po vyhraném turnaji o pravý ruský samovar amaterským špiónem převlečeným za liftboye.

Дядя Ваня